صفحه 104 از 423 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad83m نمایش پست ها
    تاریخ سفر را برای کی زده بودید؟
    برای 15 دسامبر تا 15 ژانویه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط vortex نمایش پست ها
    برای 15 دسامبر تا 15 ژانویه
    دوست عزیز از امروز تا تاریخ درخواستی شما حدودا 50 روز زمان هست. معمولا طبق تجربیات دوستان تاریخ مصاحبه را 20-30روز قبل از تاریخ رفتن شما میدهند. من هم برای 10 دسامبر درخواست دادم و هنوز ایمیل دوم را نگرفتم. در هر صورت امیدوارم تا 10 روز آینده ایمیل بزنن.ممنون میشم اگه ایمیل دوم رو دریافت کردید خبر بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    منظورتون از اصلا نیاز به نامه انگلیسی نیست چیه؟ اگه منظورتون اینه که نیازی نیست گواهی سابقه کارشون انگلیسی باشه و سفارت فارسیشو قبول میکنه باید بگم سفارت هیچ مدرک فارسی رو قبول نمیکنه وهمه مدارک فارسی باید ترجمه المانی یا انگلیسی بشوند مگه اینکه خود گواهی از محل صادر کننده انگلیسی صادر بشه
    برای ویزای شینگن من تا به حال به غیر از گواهی بانکی مدرک انگلیسی ندادم. برای اولین بار دارم از شما میشنوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aram1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم برای ویزای شنگن تجاری اقدام کردم. البته من 6 اکتبر اونجا بودم اما ظاهرا فرمی که پر کرده بودم قدیمی بود (تو فرم جدید به بندی که نوشته تو سه سال گذشته تو کدوم کشورها بودین چندتا کشور اضافه شده!!!) به همین دلیل مدارکمو نگرفت! و گفت برو دوباره وقت بگیر . گفتم تا 5 دقیقه دیگه فرم جدید رو پر شده براتون میارم گفت نه. گفتم اینجوری من به نمایشگاه نمیرسم گفت متاسفم!!!!!!!!! من 6 اکتبر دوباره درخواست وقت دادم و ایمیل تایید اول رو گرفتم. از اون کمپانی هم که دعوت شدم اونها هم بهشون ایمیل زدن اما هیچ وقتی هنوز بهم ندادن. به نظرتون به برنامم میرسم؟ پروازم 15 نوامبره.
    در ضمن من اردیبهشت امسال با ویزای مولتی 3 ماهه آلمان بودم، این تاثیری داره که اگر وقت دادن ویزام زودتر آماده بشه؟
    و سوال آخر: این دعوتنامه (تعهد نامه) رسمی که تو مدارک نوشته همون دعوتنامه رو سربرگ کمپانی کفایت میکنه دیگه؟ منظورشو از رسمی نمیفهمم. چشمم ترسیده دیگه همش میگم نکنه دعوتنامه هم باید یه مدل دیگه باشه!!!
    سلام، چه بد!!!! شما دفعه اول که درخواست وقت دادید و ۶ اکتبر سفارت بودید دقیقا چقدر طول کشید تا ایمیل دوم براتون ارسال بشه.

Junior Member

و سوال آخر: این دعوتنامه (تعهد نامه) رسمی که تو مدارک نوشته همون دعوتنامه رو سربرگ کمپانی کفایت میکنه دیگه؟ منظورشو از رسمی نمیفهمم. چشمم ترسیده دیگه همش میگم نکنه دعوتنامه هم باید یه مدل دیگه باشه!!!
    سلام، ممنون میشم اگر در این زمینه اطلاع جدیدی بدست آوردید اینجا قرار بدید. منم یه همچین دعوتنامه ای نیاز دارم می خوام ببینم چه جوری باشه برای اونا قابل قبوله

سلام دوست عزیز
    من 16 سپتامبر توسط سیستم جدید درخواست وقت کردم و وقت مسافرتم را از 16 نوتمبر تا 12 دسامبر تعیین کرده ام ولی هنوز ایمیل تائیدیه دوم برای تعیین وقت مصاحبه برای من نیامده ! چکار باید بکنم ؟ به نظرتون هنوز امیدی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidghasemi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من 16 سپتامبر توسط سیستم جدید درخواست وقت کردم و وقت مسافرتم را از 16 نوتمبر تا 12 دسامبر تعیین کرده ام ولی هنوز ایمیل تائیدیه دوم برای تعیین وقت مصاحبه برای من نیامده ! چکار باید بکنم ؟ به نظرتون هنوز امیدی هست؟
    با این سیستم جدیدی که وضع کردن هیچ کس هیچ کار نمی تونه کنه (مگر اینکه 1% شما زنگ بزنید سفارت و گوشی رو بردارند و پرسش کنید). لااقل قبلا درسته وقت ها زود پر می شد 3-4 بار تلاش می کردی یه بار می تونستی وقت بگیری. مثلا اومدن بهبود بدهند یه کاری کردن همه استرس بگیرند و بلاتکلیف باشند.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman102 نمایش پست ها
    سلام، چه بد!!!! شما دفعه اول که درخواست وقت دادید و ۶ اکتبر سفارت بودید دقیقا چقدر طول کشید تا ایمیل دوم براتون ارسال بشه.
    دفعه اول دقیقا 23 روز طول کشید که ایمیل دوم اومد اما این بار شده 24 روز هیچ خبری نیست. امروز هم از سفارت پرسیدم میگه دو ماه طول میکشه صبر کنین!

Junior Member

دفعه اول دقیقا 23 روز طول کشید که ایمیل دوم اومد اما این بار شده 24 روز هیچ خبری نیست. امروز هم از سفارت پرسیدم میگه دو ماه طول میکشه صبر کنین!
    2 ماه طول میکشه که ایمیل بزنن؟؟ یا نوبت بدن؟

Junior Member

من برای ۱۵ اکتبر درخواست ویزای دیدار بستگان داده بودم ، بعد از یک ماه تقریبا ایمیل دوم اومد که برای ۱۷ اکتبر بهم وقت داده بودن ، معمولا با چند روز فاصله با درخواست وقتو میدن ، زیاد نگران نباشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)