صفحه 105 از 423 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidghasemi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من 16 سپتامبر توسط سیستم جدید درخواست وقت کردم و وقت مسافرتم را از 16 نوتمبر تا 12 دسامبر تعیین کرده ام ولی هنوز ایمیل تائیدیه دوم برای تعیین وقت مصاحبه برای من نیامده ! چکار باید بکنم ؟ به نظرتون هنوز امیدی هست؟
    دوست عزیز من 10 سپتامر درخواست داده بودم و تاریخ سفرم رو هفته‌ی پیش یعنی 23 اکتبر تعیین کرده بودم. امروز تقریبا بعد از پنجاه روز ایمیل دوم برام اومد وقت سفارتم برای 10 نوامبر یعنی هفته دیگه هستش که میخوام کنسلش کنم چون دیگه خیلی دیر شده.
    پس نگران نباشید احتمالا برای شمام همین روزا میاد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_delon نمایش پست ها
    من برای ۱۵ اکتبر درخواست ویزای دیدار بستگان داده بودم ، بعد از یک ماه تقریبا ایمیل دوم اومد که برای ۱۷ اکتبر بهم وقت داده بودن ، معمولا با چند روز فاصله با درخواست وقتو میدن ، زیاد نگران نباشین
    سلام
    دوست عزیز تاریخی که درخواست رو برای سفارت فرستادید کی بوده؟

Junior Member

سلام
    من برای هفته دیگه وقت سفارت دارم. برای ویزای شنگن. بلیط هواپیما رو برای چند وقت بعد خوبه بخرم که ببرم سفارت؟ منظور اینه که جواب شنگن چند وقته معلوم میشه که تا اعلام کردن من پرواز داشته باشم و برم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood55 نمایش پست ها
    سلام
    من برای هفته دیگه وقت سفارت دارم. برای ویزای شنگن. بلیط هواپیما رو برای چند وقت بعد خوبه بخرم که ببرم سفارت؟ منظور اینه که جواب شنگن چند وقته معلوم میشه که تا اعلام کردن من پرواز داشته باشم و برم؟
    مغمولا 14 روز طول میکشه تا جواب بدن سعی کنید بلیط رو open بخرید یا ایرلاینی بخرید که اگه مجبور شدید کنسل یا تغییر تاریخ بدید زیاد ضرر مالی نکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_delon نمایش پست ها
    من برای ۱۵ اکتبر درخواست ویزای دیدار بستگان داده بودم ، بعد از یک ماه تقریبا ایمیل دوم اومد که برای ۱۷ اکتبر بهم وقت داده بودن ، معمولا با چند روز فاصله با درخواست وقتو میدن ، زیاد نگران نباشین
    برای ۱۵ اکتبر در خواست داده بودید که برید بعد برا ۱۷ اکتبر وقت مصاحبه دادند؟؟ اینجوری که نمیشه برنامه سفر به هم میریزه!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad83m نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز تاریخی که درخواست رو برای سفارت فرستادید کی بوده؟
    عرض کرده بودم یک ماه طول کشید، یع
    نی ۱۵ سپتامبر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman102 نمایش پست ها
    برای ۱۵ اکتبر در خواست داده بودید که برید بعد برا ۱۷ اکتبر وقت مصاحبه دادند؟؟ اینجوری که نمیشه برنامه سفر به هم میریزه!!!!
    دقیقا بهم میریزه، ویزامو ۹۰ روزه مولتی دادن برای یک بازه سه ماهه که از ۳ نوامبر شروع میشه که واقعا عجیب بود برام

من 16 سپتامبر(26شهریور) توسط سیستم جدید درخواست وقت کردم و وقت مسافرتم را از 15 نوامبر(25 آبان) تا 13 دسامبر(23آذر) تعیین کرده ام ولی هنوز (امروز 5 نوامبر یا 15 آبان) یعنی 50 روز ایمیل تائیدیه دوم برای تعیین وقت مصاحبه برای من نیامده ! چکار باید بکنم ؟ به نظرتون هنوز امیدی هست؟اگر وقت مصاحبه بدن چند روز دیگه میدن ؟ اگر وقت بدن کی میدن و بعد از تاریخ مصاحبه چند روز بعد ویزا میدن؟

Junior Member

سلام
    دوستان من 2 روز دیگه دارم میرم سفارت برای مصاحبه. یک سوال دارم لطفا کسی میدونه بهم فوری جواب ده:
    دعوتنامه از یه شرکت آلمانی دارم و درخواست 2 هفته ویزا دادم. برای محل اقامتم منزل یکی از آشنایان در آلمان تصمیم دارم بمونم. میخواستم بدونم که این موضوع رو چجوری به سفارت بگم؟ چه چیزی باید نشون بدم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidghasemi نمایش پست ها
    من 16 سپتامبر(26شهریور) توسط سیستم جدید درخواست وقت کردم و وقت مسافرتم را از 15 نوامبر(25 آبان) تا 13 دسامبر(23آذر) تعیین کرده ام ولی هنوز (امروز 5 نوامبر یا 15 آبان) یعنی 50 روز ایمیل تائیدیه دوم برای تعیین وقت مصاحبه برای من نیامده ! چکار باید بکنم ؟ به نظرتون هنوز امیدی هست؟اگر وقت مصاحبه بدن چند روز دیگه میدن ؟ اگر وقت بدن کی میدن و بعد از تاریخ مصاحبه چند روز بعد ویزا میدن؟
    معمولا 2 ماه طول میکشه که ایمیل دوم بیاد ولی ایمیل دوم حتما میاد بعد از ایمیل دوم 10 روز تا 2 هفته بعد وقت مصاحبتون هست که باید تشریف ببرید سفارت. ویزای شینگن 2 هفته بعد از مصاحبه میاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)