صفحه 110 از 423 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط hani95 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی- ببخشید من تجربه سفر خارجی را ندارم لذا در مواردی نیاز به رهنمایی شما دارم. باتشکر
    1- من برای یک workshop که از 22 خرداد 96 شروع میشود باید به آلمان سفر کنم. چه زمانی باید برای وقت سفارت اقدام کنم؟
    2- آیا مدارک شناسنامه و گواهی شغلی باید به زبان فارسی باشد یا باید ترجمه شود؟
    با تشکر از شما
    در مورد سوال اولتون اطلاع ندارم.
    اما در مورد سوال دوم تمامی مدارک فارسی باید ترجمه رسمی المانی یا انگلیسی شوند. هم در سایت سفارت و هم در چک لیست مربوطه اطلاعاتش موجود هست.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    چرا فک می کنین نمی تونین دعوتنامه ی رسمی بگیرنی؟ برین اداره اقامت و یه دعوتنامه ی رسمی بگیرین و 25 یورو هم باید بدین. اینکه شما ساپورت مالی اونا رو قبول بکنین یا نه یه مسئله ی دیگه است. تو همون دعوتنامه یه تیک داره ه می زنین که نشون میده شما ساپورت مالیشونو قبول کردین. که تو این حالت یا باید کارمند باشین یا یه مبلغی رو بذارین توی یه حسابی. اگه نمی خواین این کارو بکنین، اونجا رو تیک نمی زنین. اما گرفتن اون دعوتنامه ی رسمی برای شما مشکلی نداره.
    سلام
    ببخشيد دعوت نامه رسمي رو حتما وقتي يه دانشجو ويزايه ١ ساله رو گرفته ميتونه بفرسته يا زمانيكه ويزاي ٣ ماهه داريم و هنوز تمديد نكرديم هم ميتونيم بفرستيم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh1368 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد دعوت نامه رسمي رو حتما وقتي يه دانشجو ويزايه ١ ساله رو گرفته ميتونه بفرسته يا زمانيكه ويزاي ٣ ماهه داريم و هنوز تمديد نكرديم هم ميتونيم بفرستيم؟
    فک می کنم باید ویزاتون یه ساله باشه. حداقل دلیلی که همی تونم بیارم اینه که بازه ی اومدن اونا باید تو بازه ای باشه که شما ویزای معتبر داشته باشین. از اونجایی که پروسه ی وقت گرفتن از سفارت و مصاحبه و صدور ویزا خودش دو سه ماه رو طول می کشه، بعید میدونم بتونین طوری برنامه تونو هماهنگ کنین که برگشت مهموناتون قبل از اتمام ویزای سه ماهه ی شما اتفاق بیفته.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط hani95 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی- ببخشید من تجربه سفر خارجی را ندارم لذا در مواردی نیاز به رهنمایی شما دارم. باتشکر
    1- من برای یک workshop که از 22 خرداد 96 شروع میشود باید به آلمان سفر کنم. چه زمانی باید برای وقت سفارت اقدام کنم؟
    2- آیا مدارک شناسنامه و گواهی شغلی باید به زبان فارسی باشد یا باید ترجمه شود؟
    با تشکر از شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    در مورد سوال اولتون اطلاع ندارم.
    اما در مورد سوال دوم تمامی مدارک فارسی باید ترجمه رسمی المانی یا انگلیسی شوند. هم در سایت سفارت و هم در چک لیست مربوطه اطلاعاتش موجود هست.
    دوست عزیز لطفا راهنمایی اشتباه نکنید اگر نمی دانید

برای ویزاهای توریستی ، تجاری ، احتیاج به هیچ مدرک المانی انگلیسی نیست
    مصاحیه کننده فارسی زبان است و خودش روی مدارک فارسی قسمت هایی که لازم است را به المانی های لایت می کند
    تنها چیزی که لازم است به انگلیسی ببرید پرینت حساب بانکی است

این راهنمای سفارت است
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...nformation.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    چرا فک می کنین نمی تونین دعوتنامه ی رسمی بگیرنی؟ برین اداره اقامت و یه دعوتنامه ی رسمی بگیرین و 25 یورو هم باید بدین. اینکه شما ساپورت مالی اونا رو قبول بکنین یا نه یه مسئله ی دیگه است. تو همون دعوتنامه یه تیک داره ه می زنین که نشون میده شما ساپورت مالیشونو قبول کردین. که تو این حالت یا باید کارمند باشین یا یه مبلغی رو بذارین توی یه حسابی. اگه نمی خواین این کارو بکنین، اونجا رو تیک نمی زنین. اما گرفتن اون دعوتنامه ی رسمی برای شما مشکلی نداره.
    ممنون از راه حلتون. ایا شما مطمئن هستید که دعوتنامه رسمی بدون ساپورت مالی امکان پذیر هست؟ در صورتی که امکانش هست ممنون میشم فرمی که میفرمایید برام بفرستین. چون من چند روز پیش رفتم اداره اقامت برای گرفتن دعوتنامه، اما گفتن اصلا نمیشه. نکته اینجاست که من تاکید نکردم که بدون ساپورت مالی ایا امکانش هست یا نه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    ممنون از راه حلتون. ایا شما مطمئن هستید که دعوتنامه رسمی بدون ساپورت مالی امکان پذیر هست؟ در صورتی که امکانش هست ممنون میشم فرمی که میفرمایید برام بفرستین. چون من چند روز پیش رفتم اداره اقامت برای گرفتن دعوتنامه، اما گفتن اصلا نمیشه. نکته اینجاست که من تاکید نکردم که بدون ساپورت مالی ایا امکانش هست یا نه.
    والا تو شهر ما که می شد. من دیده ام که بچه ها گرفته ان. من خودم یه بار گرفتم، اما من حقوق داشتم و ساپورت مالی شخص رو هم قبول کردم. اون فرمی که من گرفتم اسمش بود verpflichtserkaerung. نمی دونم بقیه هم دقیقا همین فرم رو می گیرن یا نه ولی فک می کنم همین بود و یه جاش باید تیک می زدی که ساپورت مالیش رو قبول می کنی یا نه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

من یکبار ویزای توریستی آلمان داشتم دوتا سوال دارم
    ۱.دفعه اول ۴۵ روزه دادن، دفعه دوم بنظرتون ۶ ماهه و مولتیپل میدن؟
    ۲.همون کسی که برام دعوتنامه فرستاده الان ایران هست، با حضور در سفارت آلمان در ایران میتونه دعوتنامه بفرسته برام یا باید حتما از المان اقدام کنه؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfeli نمایش پست ها
    من یکبار ویزای توریستی آلمان داشتم دوتا سوال دارم
    ۱.دفعه اول ۴۵ روزه دادن، دفعه دوم بنظرتون ۶ ماهه و مولتیپل میدن؟
    ۲.همون کسی که برام دعوتنامه فرستاده الان ایران هست، با حضور در سفارت آلمان در ایران میتونه دعوتنامه بفرسته برام یا باید حتما از المان اقدام کنه؟
    ویزای توریستی نهایتا ۳ ماهه هست و بیشتر از اون صادر نمی شه. در مواردی خاص مثلا برای افرادی که با ارائه دلیل زیاد سفر می کنند ممکنه زمان طولانی تر صادر بشه. مثلا والدین افراد مقیم در آلمان. که اون هم در هربار سفر بیشتر از ۳ ماه نمی شه موند و در سال جمع زمان حضور از ۶ ماه نمی تونه بیشتر باشه.
    ایشون اگر کوتاه مدت ایران هستند و همچنان مدارک اقامت و خونه ثبت شده در آلمان رو دارند می تونند دعوتنامه غیر رسمی بدن.

Junior Member

سلام

گویا قراره به عنوان ضمانت بازگشت به ایران ضمانت بانکی قبول کنند و مشکلات دعوت نامه و ریجکت شدن به دلیل عدم ارائه مدرک مبنی بر بازگشت به ایران تسهیل بشه
    کسی اطلاعی در این مورد داره؟

Junior Member

قبلا ویزای توریستی نامه های که ازمحل کار میگرفتیم فارسی قبول میگردند..
    الان هم همینطوره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)