صفحه 117 از 423 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 4225

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_ss نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اول برای راهنمایی بقیه دوستان بگم که سفارت 32 روز بعد از درخواست ما، ایمیل دوم رو زد و برای 30 روز بعدش بهمون وقت داد؛ یعنی از لحظه درخواست تا زمان رفتنمون به سفارت می شه 62 روز. گفتم شاید به درد بقیه بخوره.
    یک راهنمایی دیگه این که انگار قوانینشون عوض شده و برای دعوتنامه (با این که فرستنده دعوتنامه آلمانی بود و مدیر یه هتل)، مجبور شد 4000 یورو برای ساپورت مالی ما بلوکه کنه تا زمان برگشتمون از اونجا! خلاصه که ماجرایی شد این!
    دوما یک سری سوال دارم که ممنون می شم دوستان راهنمایی کنند:
    سوال یک: در مورد ترجمه مدارک، همه نوشتند که ترجمه نمی خواد. اما در مورد نامه اشتغال به کار هم این طوریه؟ یا این که باید حتما نامه از اول به زبان انگلیسی باشه؟
    سوال دو: تو این نامه باید چی نوشته شده باشه؟ کسی متنی داره؟ شرکت ما نمی دونه باید چی بزنه!
    سوال سه: ما می خواهیم عید بریم. از اون طرف هم طبیعتا مثل همه شرکتها، قراردادهامون تا عید هست! الان اگر زمان قرارداد من رو بزنه، طرف نمی گه داری می ری برنگردی؟! چه راهکاری هست براش؟ تمدیدش هم که طبیعتا همون موقع انجام می شه، کسی قرارداد رو اول بهمن تمدید نمی کنه.
    سوال چهار: این که می گن حساب بانکی ببریم، موجودی و گردش حداقل باید چقدر باشه؟ البته ما دعوتنامه با ساپورت مالی داریم، اما باز می خوام بدونم حداقل عدد معقول چقدره؟
    سوال پنج: با توجه به این که ما با آژانس خاصی کار نکردیم، چطوری می تونیم بلیط هواپیما بدون هزینه رزرو کنیم؟ در مورد هتل، می دونم که از طریق سایت Booking با داشتن کارت اعتباری، می شه بدون پرداخت رزرو کرد، اما در مورد بلیط هواپیما واقعا نمی دونم چه باید کرد.
    سوال شش: ما برنامه این رو داریم که اونجا مثلا از فرانکفورت به پاریس با قطار بریم. اگر الان همچین چیزی رو اعلام کنیم، باید حتما بلیط قطار رو رزرو کنیم و ارائه بدیم؟ یا می تونیم بگیم بعدا رزرو می کنیم؟
    ممنون از راهنمایی دوستان متخصص
    نقل قول نوشته اصلی توسط masood_ss نمایش پست ها
    دوستان عزیز، کسی نیست به ما کمکی بکنه؟

اولا اینجا یه انجمن عمومیه انتظار نداشته باش همون ثانیه جواب بگیری یا اصلا جواب بگیری
    نامه رو به فارسی می نویسی این اقا اینجا کار می کنه با این سمت اینکه کی اومده کی میره به کسی ربطی نداره
    اگه فیش حقوق داری ببر و حسابی که حقوق بهش واریز می شه - اون 10 -20 تومن پول تو همون حساب باشه بهتره
    این پول هم بستگی به خودت داره خیلی زیاد نباشه خیلی کم هم نباشه
    15-20 خوبه
    ببین اون هم 4000 بلوک کرده یعنی همین حدود
    اگر شرکت کار می کنی پرینت تامین اجتماعی هم ببر با فیش حقوق - موثره یعنی نشون می ده 90 درصد بر می گردی
    سند خونه داری ببر
    بیمه فقط می خواد به اندازه مدت دعوت نامت بیمه میی خری
    می خوای بری المان فامیلتو ببنی همونجا هم یه چرخی بزنی
    اینکه اینجا می خوام برم اون کشور می خوام برم دیگه توضیح نداره اینو بین خودتو و خدای خودت نگه دار

این رو کامل بخون
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...zMerkblatt.pdf
    ویرایش توسط jalaal : January 4th, 2017 در ساعت 11:29 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    حساب بانکی که اعلام کردید کمه. اگه میتونید از جایی پول قرض کنید بریزید تو حسابتون.
    در ضمن برای ویزای شینگن نیاز به دعوتنامه دارید.
    سلام
    اون حساب بانکی م که ۲ ماهه افتتاح کردم رو اضافه کنم یا حساب های قبلی؟ آیا گیر میدن به اینکه تاریخ افتتاح حساب کی بوده؟ در ضمن من جاهای دیگه دیدم که اگه دعوتنامه هم نداشته باشی می تونی اقدام کنی..

ممنونم ازتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام
    اون حساب بانکی م که ۲ ماهه افتتاح کردم رو اضافه کنم یا حساب های قبلی؟ آیا گیر میدن به اینکه تاریخ افتتاح حساب کی بوده؟ در ضمن من جاهای دیگه دیدم که اگه دعوتنامه هم نداشته باشی می تونی اقدام کنی..

ممنونم ازتون

دوست عزیز جاهای دیگه با آلمان فرق میکنه اینا قوانین مخصوص به خودشون رو دارن و اگر یک مورد هم در پروندت ناقصی داشته باشه نقص مدرک میخوری و کارت طول میکشه بهترین کار اینه شما لطف کن چک لیست مربوط به ویزای شنگن رو دل کن و همه ی مدارک رو دقیق و جزء به جزء بر طبق اون آماده کن. اونجام اگه ازت ایرادی گرفتن استناد کن به چک لیست سایتشون.موفق باشید

Junior Member

سلام یه عدد سوال اگه یه بار ویزای شنگن گرفته باشیم دفعه بعدی ویزا راحت تر میدن ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tgamirsepehr نمایش پست ها
    سلام یه عدد سوال اگه یه بار ویزای شنگن گرفته باشیم دفعه بعدی ویزا راحت تر میدن ؟
    به نظر من ربطی نداره. از لحاظ کامل بودن مدارک هر باری که شما درخواست بدید مدارکتون کاملا بررسی میشه هر گونه نقص مدرک باعث ریجکتی میشه حتی اگه 10 بار هم قبلا ویزای شینگن گرفتید. ولی از لحاظ اینکه در سفرهای قبلی که رفتید به کشورهای شینگن تخلفی تو اون کشورها نداشتید و بصورت قانونی رفتید و برگشتید و مثلا اضافه بر ویزاتون نموندید تاثیر مثبت داره ولی اینا دلیل نمیشه دفعه بعد حتما بهتون ویزا بدن. مهم مدارکی هست که هر بار تحویل میدید. ( به عبارتی سوابقتون تو سفرهای قبلی بررسی میشه ولی این دلیلی بر ویزا دادن مجدد نیست)

Junior Member

سلام دوستان
    يه سوال داشتم خدمتتون، امروز ٥ شنبه ١٦ دي ماه، همين امروز دعوت نامه من از آلمان صادر شد و من سه شنبه آينده ٢١ دي ماه مصاحبه دارم توي سفارت، اصل دعوت نامه رو هرجوري هم كه بخوام نميتونم توي اين چند روز به دست بيارم، به نظرتون پرينت همون برگه كه با ايميل واسم ارسال شده كفايت ميكنه؟ دفعه قبل هم كه رفتم آلمان پرينت دعوت نامم رو بردم و اصلش رو نداشتم يعني به دستم نرسيد كه ببرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يه سوال داشتم خدمتتون، امروز ٥ شنبه ١٦ دي ماه، همين امروز دعوت نامه من از آلمان صادر شد و من سه شنبه آينده ٢١ دي ماه مصاحبه دارم توي سفارت، اصل دعوت نامه رو هرجوري هم كه بخوام نميتونم توي اين چند روز به دست بيارم، به نظرتون پرينت همون برگه كه با ايميل واسم ارسال شده كفايت ميكنه؟ دفعه قبل هم كه رفتم آلمان پرينت دعوت نامم رو بردم و اصلش رو نداشتم يعني به دستم نرسيد كه ببرم.
    شما خودتون جواب سوال خودتون رو می دید ، که دفعه قبل این کا رو کردید
    من تا به حال همچین چیزی سراغ ندارم که بدون اصل دعوت نامه رفته باشه - اگر ویزا گرفتی که پادشاهی
    دعوت نامه شما با dhl دو روزه به دستتنون می رسه

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    به نظر من ربطی نداره. از لحاظ کامل بودن مدارک هر باری که شما درخواست بدید مدارکتون کاملا بررسی میشه هر گونه نقص مدرک باعث ریجکتی میشه حتی اگه 10 بار هم قبلا ویزای شینگن گرفتید. ولی از لحاظ اینکه در سفرهای قبلی که رفتید به کشورهای شینگن تخلفی تو اون کشورها نداشتید و بصورت قانونی رفتید و برگشتید و مثلا اضافه بر ویزاتون نموندید تاثیر مثبت داره ولی اینا دلیل نمیشه دفعه بعد حتما بهتون ویزا بدن. مهم مدارکی هست که هر بار تحویل میدید. ( به عبارتی سوابقتون تو سفرهای قبلی بررسی میشه ولی این دلیلی بر ویزا دادن مجدد نیست)
    نقل قول نوشته اصلی توسط tgamirsepehr نمایش پست ها
    مواردی که دوستمون میگه درست است که شرایط شما دوباره بررسی می شود
    ولی مهمترین نکته همون برگشت شما هست
    یعنی اینکه یکبار رفتی و سعی نکردی به عنوان پناهنده خودتو بچسبونی به اون کشور
    حالا که برگشتی با دید بهتری به شما نگاه میشه بخصوص اگر شرایط سیاسی اقتصادی مملکت شما ثابت بوده باشه
    چون در کشورهای جهان سوم به آنی شرایط سیاسی تغییر می کنه
    مثلا شاید تا 4 سال پیش یه سوری خیلی راحت به اروپا سفر می کرده ولی الان وضعش اونطوره
    یعنی یکی شرایط شماست - یکی شرایط کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام

ممنونم ازتون
    شما هر دو حسابت رو پرینت بگیر ببر و مهمتر پرینت تامین اجتماعی هست که حقوق هم توش هست
    شرایط شما اصلا به سفارت المان نمی خوره
    ولی خیلی راحت می تونی ازایتالیا ویزا بگیری با همین شرایط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    شما خودتون جواب سوال خودتون رو می دید ، که دفعه قبل این کا رو کردید
    من تا به حال همچین چیزی سراغ ندارم که بدون اصل دعوت نامه رفته باشه - اگر ویزا گرفتی که پادشاهی
    دعوت نامه شما با dhl دو روزه به دستتنون می رسه
    الان به دوستم گفتم كه واسم با دي اچ ال بفرست، مرسي از راهنمايي شما ، ايندفعه هم بدون دعوت نامه اصلي و فقط با پرينتش ميرم سفارت ديگه اگه رسيد دستم كه رسيد نرسيد هم ... 😄

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)