صفحه 118 از 423 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    شما هر دو حسابت رو پرینت بگیر ببر و مهمتر پرینت تامین اجتماعی هست که حقوق هم توش هست
    شرایط شما اصلا به سفارت المان نمی خوره
    ولی خیلی راحت می تونی ازایتالیا ویزا بگیری با همین شرایط
    سلام خدمت آقا جلال و دوستان دیگه که زحمت کم کردن بار اخذ ویزا رو سبک می کنند.
    دادش فرق ویزای شنگن با ویزای کشورهای عضو شنگن چیه؟ مثلا من اگه از ایتالیا یا هر کشور دیگه ی عضو شنگن بتونم ویزا بگیرم , می تونم وارد منطقه شنگن بشم؟( کشورهای عضو شنگن) یا اینکه ویزای منطقه ی شنگن با کشوری که ازش ویزا می گیری فرق داره؟

ممنونم .

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    دادش فرق ویزای شنگن با ویزای کشورهای عضو شنگن چیه؟ مثلا من اگه از ایتالیا یا هر کشور دیگه ی عضو شنگن بتونم ویزا بگیرم , می تونم وارد منطقه شنگن بشم؟( کشورهای عضو شنگن) یا اینکه ویزای منطقه ی شنگن با کشوری که ازش ویزا می گیری فرق داره؟

ممنونم .
    فرق ویزای شینگن با ویزای کشورهای عضو شینگن اینه که شما با ویزای شینگن به تمام کشورهای عضو پیمان شینگن میتونید سفر کنید اما با ویزای کشورهای عضو شنگن فقط به همون کشور خاص میتونید سفر داشته باشید. معمولا ویزاهای توریستی ویزای شینگن حساب میشن و شما با ویزای توریستی میتونید به تمام کشورهای عضو سفر کنید. اما مثلا ویزای جستجوی کار المان ویزای ملی المان هست و فقط برای المان اعتبار داره و شما با این ویزا نمیتونید به کشورهای دیگه اروپایی (عضو شینگن) سفر کنید.
    اگه بالای ویزاتون نوشته باشه شینگن و برچسب شنگن روی ویزاتون خورده باشه اون ویزای شینگن حساب میشه و سفر به تمام کشورهای عضو بلامانع هست. در ضمن یک نکته هم توجه کنید که ویزای شینگن رو از هر کشوری بگیرید باید ورودتون به اون کشورباشه. مثلا اگه ویزای شینگن رو از ایتالیا بگیرید باید ورودتون به خاک ایتالیا باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها

ممنونم .
    دوست عزیز احتمالا منظور شما اتحادیه اروپا و شنگن است
    شنگن توفقی بین تعدادی از کشورهای اتحادیه اروپا ( نه همه) که تردد بدون روادید بین این کشورها میسر است مثلا قبرس عضو اتحادیه اروپاست اما جز شنگن نیست
    اعضای شنگن 26 کشور هستن
    اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس
    شما از هریک از کشورهای فوق روادید بگیرید در بقیه کشورها می توانید تردد کنید
    اما به چند شرط
    شرط قوی : باید از مرز همان کشوری که روادید صادر شده وارد شوید
    شرط ضعیف : بیشترین میزان حضور شما باید در همان کشور باشد
    تجربه
    از مرز همان کشور وارد می شود
    حداقل 3-4 روز در ان کشور می مانید
    مدارک حضورتان در ان کشور را نزد خود نگه می دارید مثلا فاکتور هتل -فیش غذا - بلیط وردی مکانها و... ( هتل مهمترین است )
    حالا سفر را شروع کنید به هر جای شنگن که خواستید
    در اروپا به تمام شهرها و ده کوره قطار هست و در دسترس
    فاصله اصفهان -مشهد با قطار در ایران 24 ساعت است در اروپا همان فاصله 3 ساعت با قطار سریع السیر
    شبکه هوایی بسیار ارزان - مثلا با 40 یورو از رم به پاریس می روید
    https://wizzair.com
    http://www.easyjet.com/EN/
    https://www.ryanair.com/

هیچ جا هیچ کنترلی وجود ندارد و پلیس کاری به شما ندارد
    مگر
    رفتار مشکوکی از شما سر بزند یا قیافه های خیلی ضایع داشته باشید
    مثلا قیافه های سبزه و سیبیل های ایرانی شما را شبیه هندی پاکستانی ها می کند
    ارایش های خیلی غلیظ ، موهای رنگ وارنگ ، که در ایران عادی است یا پیرسینگها و اویزهای ضایع که در انجا فقط مخصوص ، آن ادمهاست ، مورد ظن قرار می گیرید که شاید امدید این جا کار کنید
    در ساعت های مناسب رفت و امد کنید فکر نکنید چون اروپاست دیگر امنیت 100 درصد به شما قول می دهم امنیت ایران برای توریست بیشتر است
    در یک کلام مثل یک جنتلمن سفر کنید مشکلی برای شما پیش نمی اید

Junior Member

سلام دوستان
    1-این پرسش نامه امنیتی واسه همست ؟
    من نوع ویزام دیدار دوستان
    2- واسه مصاحبم باید بلیط هواپیما هم رزرو کنم یا نه؟ چند سال پیش که نمیخواستن الان چطور؟

Junior Member

سلام
    عموی من چند وقت پیش برای یکی از دوستاش دعوتنامه فرستاد و دوستش متاسفانه اونجا اعلام پناهندگی کرده

آیا دوباره میتونه برای من دعوتنامه بفرسته ؟

من یک بار با دعوت نامش به آلمان رفتمو برگشتم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1-این پرسش نامه امنیتی واسه همست ؟
    من نوع ویزام دیدار دوستان
    2- واسه مصاحبم باید بلیط هواپیما هم رزرو کنم یا نه؟ چند سال پیش که نمیخواستن الان چطور؟
    طبق چک لیست سفارت عمل کنید. هر چیزی که تو چک لیست نوشته باید فراهم کنید.
    تو چک لیست نوشته( پرسشنامه امنیتی تکمیل و امضاء شده). باید پر کنید.
    واسه بلیط هم باید تاییدیه یا رزرو بلیط رو داشته باشید .( ویزای شینگن معمولا 2 هفته ایی اماده هست پس میتونید با پیش بینی تاریخ سفرتون بلیط ok در غیر اینصورت open یا رزرو بلیط بگیرید.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    طبق چک لیست سفارت عمل کنید. هر چیزی که تو چک لیست نوشته باید فراهم کنید.
    تو چک لیست نوشته( پرسشنامه امنیتی تکمیل و امضاء شده). باید پر کنید.
    واسه بلیط هم باید تاییدیه یا رزرو بلیط رو داشته باشید .( ویزای شینگن معمولا 2 هفته ایی اماده هست پس میتونید با پیش بینی تاریخ سفرتون بلیط ok در غیر اینصورت open یا رزرو بلیط بگیرید.)
    آقا پیام خیلی متشکرم جهت راهنماییتون
    شرمنده والا این چک لیستو رو هرچی میگردم پیدا نمیکنم، میتونید بگید تو کدوم قسمت .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1988 نمایش پست ها
    آقا پیام خیلی متشکرم جهت راهنماییتون
    شرمنده والا این چک لیستو رو هرچی میگردم پیدا نمیکنم، میتونید بگید تو کدوم قسمت .
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...envisa__S.html
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...A4tter__S.html

Junior Member

سلام دوستان
    من آخر این ماه برای ویزای شینگن ( دیدار اقوام‌ ) وقت مصاحبه دارم. سوالم این هست:
    آیا نیاز به برابر اصل کردن کپی مدارک توسط مترجم رسمی دادگستری هست یا نه ؟ آیا تاثیر مثبت یا منفی دارد ؟
    دوستانی که تجربه این کار رو داشتند اگر راهنمایی کنن ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط peeymaann نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آخر این ماه برای ویزای شینگن ( دیدار اقوام‌ ) وقت مصاحبه دارم. سوالم این هست:
    آیا نیاز به برابر اصل کردن کپی مدارک توسط مترجم رسمی دادگستری هست یا نه ؟ آیا تاثیر مثبت یا منفی دارد ؟
    دوستانی که تجربه این کار رو داشتند اگر راهنمایی کنن ممنون میشم.
    نه
    اصل و کپی رو با خودتون می برید
    اون اصل رو نگاه می کنه مطابقت می ده
    کپی رو برمی داره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)