صفحه 125 از 423 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام دوستان من براي كنفرانس آلمان اقدام كردم هفته پيش هم وقت سفارت داشتم به من گفتن ١٤ روز ديگه نتيجه مياد اما كنفرانسم و بليط پروازم دقيقا تو روز چهاردهم هست كسي هست نتيجه ويزاش براي كنفرانس زودتر اومده باشه؟ از طرفي رشته من شيمي هست و فرم امنيتي به من دادند پركردم الان نگرانم كه زودتر از ١٤ روز نشه هيچ ديرتر هم بشه

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    چرا فک می کنین نمی تونین دعوتنامه ی رسمی بگیرنی؟ برین اداره اقامت و یه دعوتنامه ی رسمی بگیرین و 25 یورو هم باید بدین. اینکه شما ساپورت مالی اونا رو قبول بکنین یا نه یه مسئله ی دیگه است. تو همون دعوتنامه یه تیک داره ه می زنین که نشون میده شما ساپورت مالیشونو قبول کردین. که تو این حالت یا باید کارمند باشین یا یه مبلغی رو بذارین توی یه حسابی. اگه نمی خواین این کارو بکنین، اونجا رو تیک نمی زنین. اما گرفتن اون دعوتنامه ی رسمی برای شما مشکلی نداره.
    چرا اطلاعات غلط به مردم میدین اصولا کسی که دعوت نامه رسمی میکنه ساپورت مالی هم باید بکنه وگرنه از نظر دولت المان بیخود میکنه که میخواد دعوت نامه بفرسته میتونید تو فرمای سفارتم ببینید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ahangnakhaei نمایش پست ها
    چرا اطلاعات غلط به مردم میدین اصولا کسی که دعوت نامه رسمی میکنه ساپورت مالی هم باید بکنه وگرنه از نظر دولت المان بیخود میکنه که میخواد دعوت نامه بفرسته میتونید تو فرمای سفارتم ببینید
    حداقل تو ایالت بادن وورتمبرگ میدونم که این طور نیست. تو فرمی که میدن یه قسمت داره که اگه دلتون خواست ساپورت مالی کنین تیک می زنین و میگین شما ضمانت طرف رو قبول می کنین. اگر هم نخواستین، تیک نمی زنین.

پ. ن. من بعید میدونم از نظر دولت آلمان کسی "بیخود کنه" که مهمون دعوت می کنه. مطمئنم عبارت های بسیار محترمانه تری دارن برای این جور مسائل.
    ویرایش توسط especial : February 3rd, 2017 در ساعت 01:05 AM
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

كسي نيست پاسخ منو بده؟!؟!؟
    من براي كنفرانس
    آلمان اقدام كردم هفته پيش هم وقت سفارت داشتم به من گفتن ١٤ روز ديگه نتيجه مياد اما كنفرانسم و بليط پروازم دقيقا تو روز چهاردهم هست كسي هست نتيجه ويزاش براي كنفرانس زودتر اومده باشه؟ از طرفي رشته من شيمي هست و فرم امنيتي به من دادند پركردم الان نگرانم كه زودتر از ١٤ روز نشه هيچ ديرتر هم بشه

Junior Member

هر دو حالتش بوده هم زوذتر هم دیرتر، واسه خودم پارسال حدود 21 روز طول کشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Benti_Sohi نمایش پست ها
    من براي كنفرانس
    آلمان اقدام كردم هفته پيش هم وقت سفارت داشتم به من گفتن ١٤ روز ديگه نتيجه مياد اما كنفرانسم و بليط پروازم دقيقا تو روز چهاردهم هست كسي هست نتيجه ويزاش براي كنفرانس زودتر اومده باشه؟ از طرفي رشته من شيمي هست و فرم امنيتي به من دادند پركردم الان نگرانم كه زودتر از ١٤ روز نشه هيچ ديرتر هم بشه

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahangnakhaei نمایش پست ها
    دوست عزیز قوانین ایالت به ایالت و حتی شهر به شهر فرق می کنه. اینکه در شهر شما یک چیزی اجباری هست ممکنه در شهر دیگه نباشه. تازه ممکنه مثلا شما آلمانی تون خوب نبوده یا دنبالش نبودید و نمی دونید شدنی هست. تو برلین هم مثلا تا جایی که من اطلاع دارم بدون تضمین مالی قبول نمی کنن و فقط یک حالت داره (شاید بشه و من خبر ندارم) اما چون مدتی هست در انجمن فعالم و تقریبا تمامی نوشته های کاربر especial دقیق و درست بوده مطرح نکردم این مورد رو چون مطمئن بودم ایشون همینطوری یه چیزی رو نگفته.
    شما هم یک بررسی مجدد بکنید ...

من براي كنفرانس
    بله‌ممکنه‌بشه

یعنی شما زدتر به سفارت سر بزنید حداقل یک یا دوروز ممکنه ویزا آماده باشه

سلام دوستان من براي كنفرانس آلمان اقدام كردم هفته پيش هم وقت سفارت داشتم به من گفتن ١٤ روز ديگه نتيجه مياد اما كنفرانسم و بليط پروازم دقيقا تو روز چهاردهم هست كسي هست نتيجه ويزاش براي كنفرانس زودتر اومده باشه؟ از طرفي رشته من شيمي هست و فرم امنيتي به من دادند پركردم الان نگرانم كه زودتر از ١٤ روز نشه هيچ ديرتر هم بشه
    .
    اینکه میگن نتیجه میاد هیچجوره منظورشو نمیشه پیشاپیش فهمید ویزا هست یا رد ویزا؟ (با توجه به اینکه یورو هم واریز کرده باشی صندوق)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

سلام دوستان؛من يه دعوت نامه دارم براي خودم و همسرم-ميخواستم ببينم با اينكه دعوت نامه برا من صادر شده به عنوان نفر اصلي من ميتونم پرينت جساب مشتركمون رو كه بهتر گردش داشته ببرم؟گير نميدن به حساب مشترك؟من زنگم زدم سفارت ولي هيچكسي پاسخ نداد
    آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)