صفحه 13 از 423 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزای توریستی و شنگن آلمان

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید برای 10 روز دیگه مصاحبه دارم .برای کورسه زبان و بعدش ادامه ی تحصیل در دانشگاه ، به آلمان میخوام برم. اما اصلا نمیدونم چه مدارکی لازم هست تا روز مصاحبه با خودم ببرم . جریان این بیمه ای که دوستان میگن از آژانس نزدیکه سفارت میشه گرفت چیه آیا توریستیه و یا شامل حال من هم میشه ؟!! . رزروه هتلواسه جی؟!!! ... من 8040 یورومو تازه تو حساب گذاشتم گردش حساب 3 ماهه رو کجای دلم بزارم ((( من اصلا متوجه نمیشم .دوستانی که این مرحلرو گذروندن میتونن درکم کنن چه قد استرس دارم لطفا کمکم کنید . در ضمن بعد از اینکه تایمه مصاحبمو رزرو کردم ایمیلی اومد که ی جاش ی لینکی داده گفته این فرمارو پرکنینو با امضا و کپی بیارین اما این لینکه ارور میده !! من این فرم هارو باید از کجا بدست بیارم؟! لطفا کمکککک .ممنونننن

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_agb نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید برای 10 روز دیگه مصاحبه دارم .برای کورسه زبان و بعدش ادامه ی تحصیل در دانشگاه ، به آلمان میخوام برم. اما اصلا نمیدونم چه مدارکی لازم هست تا روز مصاحبه با خودم ببرم . جریان این بیمه ای که دوستان میگن از آژانس نزدیکه سفارت میشه گرفت چیه آیا توریستیه و یا شامل حال من هم میشه ؟!! . رزروه هتلواسه جی؟!!! ... من 8040 یورومو تازه تو حساب گذاشتم گردش حساب 3 ماهه رو کجای دلم بزارم ((( من اصلا متوجه نمیشم .دوستانی که این مرحلرو گذروندن میتونن درکم کنن چه قد استرس دارم لطفا کمکم کنید . در ضمن بعد از اینکه تایمه مصاحبمو رزرو کردم ایمیلی اومد که ی جاش ی لینکی داده گفته این فرمارو پرکنینو با امضا و کپی بیارین اما این لینکه ارور میده !! من این فرم هارو باید از کجا بدست بیارم؟! لطفا کمکککک .ممنونننن
    شما پذیرش کلاس زبان دارید؟ اصن نباید برای شنگن اقدام میگردید!!!! باید برای اقامت بلندمدت دانشجویی وقت میگرفتید! به پذیرش کلاس زبان تنها که ویزا نمیدن! از دانشگاهی پذیرش دارید؟ گردش 3 ماهه لازم نیست! بیمه هم که برای الان نیست برای روزیه که ویزا اومد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط minoosh_f نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دایی همسر بنده در آلمان پزشک هستند و اقامت دارند آیا در صورتیکه دعوتنامه توریستی ارسال کنند امکان گرفتن ویزای توریستی برای من و همسرم وجود دارد؟
    من و همسرم 29 سالمون هست و بچه نداریم.
    با سلام اگه منظورتون از اقامت مقیم هست فرق میکنه اگه تابعیت و پاس المانی هست فرق میکنه اگه ملک و پول بالای سی میلیون داشته باشید کار دولتی دانشجو به خصوص دانشجوی ارشد یا دکتری باشید تقریبا ویزا میدن چون هر دوی شما و همسرتون میخواید برید امکانش هست برنگردید و این نقطه منفی هست در کل شنگن قانون ثابتی نداره به دو نفر با یک شرایط به یکی دادن به دیگری خیر ولی اون شرایطی که عرض کردم داشته باشید به احتمال زیاد میگیرید

سلام
    این دو هفته ای که برای آماده شدن ویزای تجاری می گن لازمه واقعا دو هفته اس یا بیشتر طول می کشه؟

دوستان من پسفردا ارائه مدارک دارم و نوع درخواستم توریستی هست،
    سوال من اینه:
    1-عکس رو در سایت سفارت گفته عکس پاسپورتی که 6.5 در 3.5 هست اما توی عکاسی صاحب مغازه گفت خیر سفارت آلمان عکس 4.5 در 3.5 میخواد با قطعیت لطفا سایز عکس رو بفرمایید استرس کاذب گرفتم.

2- من میتونم مدت اقامتم رو 10 روز بزنم؟ در مورد هتل هم میتونم با دبیت کارت فیزیکی خودم از بوکینک رزرو کنم آیا اونو قبول میکنه سفارت؟
    3- همسرم با من نمیاد آیا این مورد "اصل شناسنامه و گذرنامه همسر و کپی آن" که توی چک لیست گفته رو باید ببرم؟
    4-اگر توی فرم شنگن قسمت دفعات ورود رو بزنم 2 میتونم به کشور دیگری هم سفر کنم؟ مثلا ایتالیا؟
    5-همچنین لطفا راهنمایی کنید تاریخ تقریبی ورود و خروج رو کی بزنم؟ مثلاً یکماه دیگه بزنم 12-09-2014 الی 22-09-2014 یعنی 10 روز چطوره؟

مدارکیم که میخوام ببرم:
    لیست بیمه خودم از سال 82 ممهور به مهر تامین اجتماعی
    کپی روزنامه رسمی شرکت(عضو هیئت مدیره ام)
    حساب بانکی با موجودی و گردش بالا ریزشو انگلیسی از بانک گرفتم و یه گواهی معادل یورویی شم از بانک گرفتم
    متاهلم (30 ساله) ولی همسرم نمیاد و سند ازدواجمونو شناسنامه خودم رو اصل و کپی میبرم.
    بیمه 3 ماهه 50.000 یورو از بانک سامانم گرفتم.
    سند خونم
    ویرایش توسط dm800pvr : August 10th, 2014 در ساعت 08:57 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط m.qaredaqi نمایش پست ها
    سلام
    این دو هفته ای که برای آماده شدن ویزای تجاری می گن لازمه واقعا دو هفته اس یا بیشتر طول می کشه؟
    تقریبا خیلی نادر دو هفته میدن 3-4 هفته میبره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    دوستان من پسفردا ارائه مدارک دارم و نوع درخواستم توریستی هست،
    سوال من اینه:
    1-عکس رو در سایت سفارت گفته عکس پاسپورتی که 6.5 در 3.5 هست اما توی عکاسی صاحب مغازه گفت خیر سفارت آلمان عکس 4.5 در 3.5 میخواد با قطعیت لطفا سایز عکس رو بفرمایید استرس کاذب گرفتم.

2- من میتونم مدت اقامتم رو 10 روز بزنم؟ در مورد هتل هم میتونم با دبیت کارت فیزیکی خودم از بوکینک رزرو کنم آیا اونو قبول میکنه سفارت؟
    3- همسرم با من نمیاد آیا این مورد "اصل شناسنامه و گذرنامه همسر و کپی آن" که توی چک لیست گفته رو باید ببرم؟
    4-اگر توی فرم شنگن قسمت دفعات ورود رو بزنم 2 میتونم به کشور دیگری هم سفر کنم؟ مثلا ایتالیا؟
    5-همچنین لطفا راهنمایی کنید تاریخ تقریبی ورود و خروج رو کی بزنم؟ مثلاً یکماه دیگه بزنم 12-09-2014 الی 22-09-2014 یعنی 10 روز چطوره؟

مدارکیم که میخوام ببرم:
    لیست بیمه خودم از سال 82 ممهور به مهر تامین اجتماعی
    کپی روزنامه رسمی شرکت(عضو هیئت مدیره ام)
    حساب بانکی با موجودی و گردش بالا ریزشو انگلیسی از بانک گرفتم و یه گواهی معادل یورویی شم از بانک گرفتم
    متاهلم (30 ساله) ولی همسرم نمیاد و سند ازدواجمونو شناسنامه خودم رو اصل و کپی میبرم.
    بیمه 3 ماهه 50.000 یورو از بانک سامانم گرفتم.
    سند خونم
    1 به قطعیت !! میگم عکس 3x4 خودمون رو ببر قبول هست دلیل اثبات ادعام 5 بار ویزایی که گرفتم !!
    2 در مورد هتل استثناست تقریبا نیازی نیست ولی بله پرینت بوکینگ اینترنتی رو قبول میکنن
    3 بله حتما همه مدارک رو ببرید
    4 شما بزن 100 تقریبا همیشه یکبار ورود و خروج میدن ولی با همون یکبار بعد از ورود به المان اکثر کشورهای شنگن میتونید برید ولی حتما ورود المان باشه
    5 این از اون سوالا بود !!! شما هروقت میخای بزن به خودت بستگی داره کی بتونی بری ولی یه توصیه دوستانه با توجه به تجربم چون بیمت سه ماهست درخواستت رو هم بزن سه ماهه چون میگن چرا بیمه سه ماهه گرفتی ولی درخواست 10 روزه کردی حتما کلکی تو کارت هست این رو از این دوستت بشنو شما هرچقدر بخای اکثرا همون یکماهه میدن اصلا نگران نباش
    -------
    به مدارکت مدارک همسرت رو هم اضافه کن با توجه به تجربم بعد از 5 بار ویزا گرفتن و یک بار ریجکت 99% ویزا میگیری با این شرایط 1% هم برای اینکه بیوفتی تو استثناها سفر خوش بگذره

نقل قول نوشته اصلی توسط shengaberi نمایش پست ها
    1 به قطعیت !! میگم عکس 3x4 خودمون رو ببر قبول هست دلیل اثبات ادعام 5 بار ویزایی که گرفتم !!
    2 در مورد هتل استثناست تقریبا نیازی نیست ولی بله پرینت بوکینگ اینترنتی رو قبول میکنن
    3 بله حتما همه مدارک رو ببرید
    4 شما بزن 100 تقریبا همیشه یکبار ورود و خروج میدن ولی با همون یکبار بعد از ورود به المان اکثر کشورهای شنگن میتونید برید ولی حتما ورود المان باشه
    5 این از اون سوالا بود !!! شما هروقت میخای بزن به خودت بستگی داره کی بتونی بری ولی یه توصیه دوستانه با توجه به تجربم چون بیمت سه ماهست درخواستت رو هم بزن سه ماهه چون میگن چرا بیمه سه ماهه گرفتی ولی درخواست 10 روزه کردی حتما کلکی تو کارت هست این رو از این دوستت بشنو شما هرچقدر بخای اکثرا همون یکماهه میدن اصلا نگران نباش
    -------
    به مدارکت مدارک همسرت رو هم اضافه کن با توجه به تجربم بعد از 5 بار ویزا گرفتن و یک بار ریجکت 99% ویزا میگیری با این شرایط 1% هم برای اینکه بیوفتی تو استثناها سفر خوش بگذره
    با تشکر بابت پاسخ سریع و جامعتون،
    از جهت این تاریخ رو پرسیدم که 1-نمیدونم فرآیند صدور چقدر طول میکشه 2-من کلی میخوام هزینه هتل ها و بلیط رو بالا پایین کنم تا تاریخ دقیقی بگم و الزاماً یکماه دیگه شاید نشه ، 2 تا 2.5 ماه بعد بشه

در مورد بیمه والا همه تو فروم نوشته بودن فقط باید 3 ماهه بگیری و مورد قبول سفارت هست

اما از طرفی شما فرمودین مدت اقمت 3 ماه بزنم آخه بر اساسش باید 3 ماهم هتل بوک کنم! که خدا تومن میشه،میدونم نمیرم اما این خیلی غیر منطقی نیست 3 ماه اقامت برای سفر توریستی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    با تشکر بابت پاسخ سریع و جامعتون،
    از جهت این تاریخ رو پرسیدم که 1-نمیدونم فرآیند صدور چقدر طول میکشه 2-من کلی میخوام هزینه هتل ها و بلیط رو بالا پایین کنم تا تاریخ دقیقی بگم و الزاماً یکماه دیگه شاید نشه ، 2 تا 2.5 ماه بعد بشه

در مورد بیمه والا همه تو فروم نوشته بودن فقط باید 3 ماهه بگیری و مورد قبول سفارت هست

اما از طرفی شما فرمودین مدت اقمت 3 ماه بزنم آخه بر اساسش باید 3 ماهم هتل بوک کنم! که خدا تومن میشه،میدونم نمیرم اما این خیلی غیر منطقی نیست 3 ماه اقامت برای سفر توریستی؟
    تقریبا هیچوقت بیشتر از 4 هفته نمیشه مطمئن باشید
    متاسفانه بچه ها اکثرا شنیده ها شون رو میگن بنده تا حالا یکبار هم نشنیدم واسه یکماه اقامت بیمه سه ماه بخوان
    نه اصلا خیلیها هستن میرن به خانوادشون سر میزنن سه ماهه درخواست میدن
    درست میگید اگه میشه برید بگید این رو پس بگیرن یکماهه بدن اگه عوض نکردن توکل بر خدا کنید انشالا خیر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط shengaberi نمایش پست ها
    تقریبا هیچوقت بیشتر از 4 هفته نمیشه مطمئن باشید
    متاسفانه بچه ها اکثرا شنیده ها شون رو میگن بنده تا حالا یکبار هم نشنیدم واسه یکماه اقامت بیمه سه ماه بخوان
    نه اصلا خیلیها هستن میرن به خانوادشون سر میزنن سه ماهه درخواست میدن
    درست میگید اگه میشه برید بگید این رو پس بگیرن یکماهه بدن اگه عوض نکردن توکل بر خدا کنید انشالا خیر هست
    پس من فردا بیمم رو یکماهه میکنم
    بعد توی درخواست چند روز بنویسم 31؟ اگر 2 هفته بنویسم منطقی تر نیست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)