صفحه 130 از 423 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140180230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    این هتل های AO Hostel/Hotel همکاریشون با مسافران خیلی خوبه. اگه باهاشون تلفنی یا با ایمیل یا حتی از طریق واتساپ صحبت کنید به احتمال زیاد باهاتون همکاری میکنند. البته تایید رزرو رو همینجوری هم تو سربرگ هتل بهتون میدن . اینو بیشتر واسه مهر و امضا گفتم
    سلام از همین هتل اتاق رزرو کردم و ایمیل زدم که نیاز به تاییده با مهر و امضا واسه سفارت دارم. کمتر از یک ساعت بعد جواب داد که اوکی شماره فکس سفارتتونو بده تا واسش بفرستیم. حالا چیکار کنم؟ اگه بفرسته سفارت چجوری نامه رو پیدا کنم و اصلا دیگه به دست من میرسه؟؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    سلام از همین هتل اتاق رزرو کردم و ایمیل زدم که نیاز به تاییده با مهر و امضا واسه سفارت دارم. کمتر از یک ساعت بعد جواب داد که اوکی شماره فکس سفارتتونو بده تا واسش بفرستیم. حالا چیکار کنم؟ اگه بفرسته سفارت چجوری نامه رو پیدا کنم و اصلا دیگه به دست من میرسه؟؟
    معمولا واسه ویزای جستجوی کار نیازی یه تاییدیه با مهر و امضا نیست ولی اگه اصرار دارید که با خودتون تاییدیه با مهر و امضا ببرید خب به هتل ایمیل بزنید که ترجیحا برای خودتون بفرستند که میخوایید برید مصاحبه روز مصاحبه باید خودتون تحویل سفارت بدید. اگه چک لیستی از سفارت هم دارید که نشون میده باید تاییدیه با مهر و امضا داشته باشید و اسه هتل فکس یا ایمیل کنید که بشون نشون بدید راست میگید. در نهایت اگه اصرار کردند که خودشون واسه سفارت میفرستند بگید یک نسخش هم واسه شما بفرستند.

Junior Member

Post پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه

سلام دوستان. یه سوال. من برای دیدار تحقیقاتی سه ماهه (از می تا جولای 2017) درخواست ویزای شینگن دادم. دیدار من ماهیت پژوهشی داره اما کوتاه مدته. مصاحبه کننده سفارت گفت که بعد دو هفته باهات تماس می گیریم. اما الان یه ماه گذشته و هیچ خبری نشده. کسی ایده ای داره چرا انقدر طول کشیده؟

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه

دوستان عزیز سلام
    میخواستم بدونم اگر برای یه دوره یک ماهه تخصصی به زبان انگلیسی که توی ایران وجود نداره ثبت نام کنم، بهم ویزا میده آلمان؟ (با توجه به شرایط زیر: )

مدرک ارشد (مرتبط با همین دوره تخصصی)
    5 سال سابقه کار با بیمه (مرتبط با همین دوره تخصصی)
    هیچ سفر خارجی نداشتم
    تسلط کامل به انگلیسی (+مدرک تافل). آشنایی نسبی با زبان آلمانی و فرانسه

از چه مدت قبل از شروع دوره میتونم اقدام کنم برای سفارت و اینکه ضمانت مالی مورد نیازش چقدره برای یک خانم مجرد؟ (طول دوره حدود 5 هفته ست)

ممنونم

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه

نقل قول نوشته اصلی توسط brilliance نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    میخواستم بدونم اگر برای یه دوره یک ماهه تخصصی به زبان انگلیسی که توی ایران وجود نداره ثبت نام کنم، بهم ویزا میده آلمان؟ (با توجه به شرایط زیر: )

هیچ سفر خارجی نداشتم

از چه مدت قبل از شروع دوره میتونم اقدام کنم برای سفارت و اینکه ضمانت مالی مورد نیازش چقدره برای یک خانم مجرد؟ (طول دوره حدود 5 هفته ست)

ممنونم
    حداقل ۳ الی ۴ ماه قبل باید وقت بگیرید. شانستون هم بستگی داره به شرایط شما و مدارکی که ارائه می دید. مخصوصا مدارکی که نشون بده بعد از این مدت برخواهید گشت. مدارکی مثل سند خونه، ماشین، شغل، تحصیل، گردش حساب، متاهل بودن و سفر به تنهایی و ... خیلی می تونه کمک کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط brilliance نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

هیچ سفر خارجی نداشتم

ممنونم
    شانستون رو امتحان کنید ، چیزی از دست نمی دید
    سفارت چیزی به اسم تضمین مالی مثل اژانسها از شما نمی گیره
    همین که ثابت کنید خرج یک ماه رو دارید کافیه
    روال معمول اینه اگر احساس کنن که شما ادم حسابی هستید با جمع مدارکی که ارائه می دید ، ویزا می گیرید
    اگر یک درصد احتمال پناهنده شدن بدن ، رد می شید

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    شانستون رو امتحان کنید ، چیزی از دست نمی دید
    سفارت چیزی به اسم تضمین مالی مثل اژانسها از شما نمی گیره
    همین که ثابت کنید خرج یک ماه رو دارید کافیه
    روال معمول اینه اگر احساس کنن که شما ادم حسابی هستید با جمع مدارکی که ارائه می دید ، ویزا می گیرید
    اگر یک درصد احتمال پناهنده شدن بدن ، رد می شید
    البته من خیلی هارو می شناسم که بندگان خدا آدم حسابین ولی خوب شرایطشون کمی تو پترن افرادی که پناهنده شدند هست. مثلا مجرد هستند یا سن کم و دانشجو بدون سند خونه اینا. خیلی ها شرایط اینطوری دارند و عموما هم افراد موجهی هستند که بعدش می خوان برگردن. متاسفانه این سیستم سخت گیری نتیحه برخی دوستان بی ملاحضه هست که بدون داشتن شرایط مورد نیاز و فقط به امید و توهم یک زندگی بهتر پناهنده شدن و از همون اولش هم عموما با کلی دروغ و مدرک جعلی و ادعاهای غیر صحیح پیش رفتن و باعث شدن که همچین دیدی ایجاد بشه و سفارت آلمان و بقیه کشور ها همچین سخت گیری داشته باشه.

Junior Member

سلام. این سوال یکی از دوستامه:
    با سلام، من هم شرایط هم کاملا مثل شما هستش برای دانشگاه. Stuttgart ممنون میشم بگین که درخواست شما برای ویزای شینگن نتیجه داد؟ بعدی از اون دوره یک ماه ،درصورت قبول دانشگاه به عنوان دانشجوی دکترا، به نظرتون باید برگردیم ایران دوباره و اقدام کنیم یا میشه از همونجا در آلمان نوع ویزا رو به دانشجویی تغییر بدیم؟ ممنون میشم ایمیلتون رو بدین که بتونم راحتتر پیام بدم بهتون چون با اکانتم نه میتونم تو فروم بنویسم نه پیام خصوصی.

نقل قول نوشته اصلی توسط hgldvh نمایش پست ها
    سلام. لطفا اگر کسی اطلاعاتی در مورد زیر داره راهنمایی کنه. ممنونم
    من از دانشگاه kit آلمان دعوتنامه رسمی گرفتم برای یک فرصت یک ماهه. این فرصت به این منظور هست که دانشجو با دانشگاه و استاد و زمینه های تحقیقاتی اونها آشنا میشه و متقابلا استاد هم دانشجو رو ارزیابی میکنه که آیا برای موقعیت دکترا مناسب هست یا نه. بعد در صورت رضایت دو طرف دانشجو بعد از برگششتش به کشورش دوباره برای دکترا اون دانشگا اقدام میکنه.
    حالا من برای این مساله درخواست ویزای کوتاه مدت شینگن کردم و از بین آپشن هاش (ویزیت، توریست، کنفرانس و...) مورد Business رو انتخاب کردم (به گفته ی ایمیلی که از دانشگاه دریافت کرده بودم گفته بود: it would be sufficient to apply for a Schengen Visa with the purpose of a business visit) و بعد در کادری که مرتبط با دلیل سفرت میخواد توضیح بدی (مکان، نمایشگاه یا... که میری) من اسم دانشگاه رو نوشتم. بعد از 40 روز ایمیل دوم اومد و گفت به دلیل نقص اطلاعات اولیه وارده درخواست مصاحبه برای ویزا کنسل هست. که فکر میکنم مشکل از این باشه که من business زدم. به نظروتون برای این مورد باید چکار کنم؟
    البته دوباره درخواست دادم برای ویزا شینگن. ولی این بار مورد others رو برای دلیل سفر انتخاب کردم و در کادر توضیحات نوشتم: my application for the KHYS(Karlsruhe House of Young Scientists) Aspirant Grant has been approved by the selection committee of the Karlsruer Institute of Technology (KIT) و بعد آدرس دانشگاه رو زدم. ولی خب ممکنه دوباره بعد از کلی انتظار امیل بزنن و درخواستم رو رد کنن و دیگه بخوام دوباره پیگیری کنم از تاریخ دعوتنامه ام هم رد شه.
    با توجه به شرایطی که دارم آیا نوع ویزایی که دوباره درخواست دادم قابل قبول هست؟ آیا اصلا این چند مورد اطلاعات اولیه که برای گرفتن وقت باید پر کنیم انقدر مهم هست که به خاطرش درخواست ویزا رو رد کردن یا نه دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه؟ چون درخواست اولم تا تاریخ سفر بیشتر از سه ماه بود ولی خب گفتن این نوع درخواستها رو اصلا بررسی نمیکنن درصورتی که مشخصه مورد من رو حداقل بررسی کردن که گفتن اطلاعات وارده مشکل داشته.

با ویزای مولتی شینگن آلمان که یکبار ورود به آلمان داشتم کسی اطلاع داره اگر ورود دومم مستقیم به فرانسه باشه ممکنه اجازه ورود پیدا نکنم؟(مثل ویزای یکبار ورود)
    اگر وارد بشم تو ویزاهای مولتی بعدی من از آلمان تاثیر منفی داره یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gdariush نمایش پست ها
    با ویزای مولتی شینگن آلمان که یکبار ورود به آلمان داشتم کسی اطلاع داره اگر ورود دومم مستقیم به فرانسه باشه ممکنه اجازه ورود پیدا نکنم؟(مثل ویزای یکبار ورود)
    اگر وارد بشم تو ویزاهای مولتی بعدی من از آلمان تاثیر منفی داره یا نه؟
    داشتن ویزای شنگن لزوما به معنی تضمینی جهت ورود به محدوده شنگن نیست، یعنی اینکه اگر شما ویزای شنگن خود را از المان گرفته باشید ولی از فرانسه وارد شنگن شوید مقامات مرزی شنگن در فرانسه می توانند به دلایلی کاملا قانونی به شما اجازه ورود نداده و شما را به کشوری در خارج از شنگن اخراج کنند.

اکیدا توصیه میشود (بویژه برای افرادی که اولین باز ویزای شنگن میگیرند) به همان کشوری وارد شوند که درخواست ویزا را از آن کشور کرده اند. فرض کنیم شخصی میخواهد خانواده خود را در المان ملاقات کند و در عین حال سری هم به فرانسه بزند. چنانچه از سفارت المان درخواست ویزای شنگن کند، اکیدا توصیه میشود اول به المان برود (ورود او در المان انجام شود)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)