صفحه 132 از 423 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142182232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای اقدام از آلمان یکی از دوستان میخواد هفته دیگه بره برای سفارت .

ایشون یک دعوتنامه دارن / مجرد سن 30/ 6 سال سابقه بیمه / گردش حساب ماهیانه 2 تومن مانده 1 تومن / سپرده بلندمدت 120 تومن / تا حالا هم ویزا شنگن نداشتن / آخرین بار هم 3 سال پیش دبی رفتن

شانس ایشون چقدر هست به نظر شما ؟
    خیلی ساده است
    شما خودتو جای اون کسی که پرونده رو برسی میکنه تصور کن هر چقدر خودت با شرایطش قانع شدی اونم قانع میشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

سلام
    دوستان تو مدارک شنگن آلمان نوشته که باید پرینت حساب سه ماهه بدیم. بانک به من پرینت سه ماهه نداد گفت باید بری شعبه خودش و شهرستانه
    یه مانده حساب و پرینت کلی یه صفحه ای داد. همین کافبه؟
    یا باید اون پرینت 10 20 صفحه ای ریز گردش باشه؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arpameh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان تو مدارک شنگن آلمان نوشته که باید پرینت حساب سه ماهه بدیم. بانک به من پرینت سه ماهه نداد گفت باید بری شعبه خودش و شهرستانه
    یه مانده حساب و پرینت کلی یه صفحه ای داد. همین کافبه؟
    یا باید اون پرینت 10 20 صفحه ای ریز گردش باشه؟
    خوب خودتون می گید توی مدارک نوشته پرینت حساب سه ماهه. اگر ندید سه حالت اتفاق می افته.

۱. بقیه شرایط شما خیلی خیلی خوبه و افیسر هم سخت گیر نیست و ویزا می ده.
    ۲. شرایط شما خیلی خوبه اما افیسر سخت گیره و ریجکت می کنه یا نقص مدرک می زنه
    ۳. شرایط شما مرزی هست که به احتمال زیاد ریجکت می شید.

یعنی ریسک داره این کار. اون پرینت ۳ ماهه برای این هست که سفارت یک دیدی پیدا کنه از شرایط و ثبات زندگی شما در ایران. یک مانده حساب زیاد مشخص نمی کنه وضعیت فرد رو.

سلام به همگی
    سوال فوری دارم. من المان دانشجوام و مامانم واسه دیدار ویزای 3 ماهه گرفته. حالا میخواستم بدونم
    .1تا چه مقدار پول میتونه با خودش بیاره بدون اینکه اظهارنامه پر کنه؟
    2. اظهارنامه رو کجا باید پر کنه؟
    3.چن روز قبل از پرواز باید اظهارنامه پر کنه؟

با تشکر

Junior Member

سلام. آیا زمان بردن بالای 45 روز برای دریافت ایمیل دوم برای ویزای شینگن طبیعی هست؟
    اونطور که بقیه میگن درخواست برای ویزای شینگن رو سریع تر باید جواب بدن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hgldvh نمایش پست ها
    سلام. آیا زمان بردن بالای 45 روز برای دریافت ایمیل دوم برای ویزای شینگن طبیعی هست؟
    اگه منظورتون برای وقته بله طبیعی هست تا 2 ماه هم عادیه. بخصوص که الان فصل شلوغیه سفارته.

نقل قول نوشته اصلی توسط hgldvh نمایش پست ها
    بله برای مامان منم نزدیک دو ماه طول کشید فقط هر روز ایمیلتونو چک کنین.

سلام. من یه دعوتنامه رسمی واسه مادرم گرفتم, که شروع اعتبارش از 4 تیر ماه هست (vom Tag der voraussichtliche Einreise am), واسه یه سفر به مدت 20 روز (Voraussichliche Dauer des Aufenthalts) ، سوال من,
    - چه زمانی واسه گرفتن وقت مصاحبه اقدام کنم؟ حدود 8 روز دیگه؟ که دقیقا 3 ماه به شروع اعتبار دعوت نامه مونده؛
    - بلیط رفت و برگشت رو واسه چه تاریخی بگیرم؛ آیا ویزا رو طبق بلیط صادر می کنن؟ یا اینکه یه ویزا میدن که 3 ماه اعتبار داره؛ البته واسه یه اقامت 20 روزه در آلمان و به این ترتیب من آزادم به میل خودم واسه مادرم یه بلیط با بازه زمانی 20 روز بگریم ؛ مثلا یه بلیط رفت و برگشت 10 تا 28 تیرماه یا هر زمانی توی اون 3 ماه بگیرم، که باهاش روز مصاحبه ببره سفارت

و چند سوال که شاید کسی از روی تجربه بتونه راهنمایی کنه>
    /5 سال پیش یه دعوتنامه نه چندان رسمی ( بدون ضمانت مالی/چون دانشجو بودم ) واسه مادرم و داداش کوچکم( 9 ساله) فرستادم؛ ولی ویزا بهشون ندادن؛ بعد یه نامه اعتراض فرستادم؛ بعد 3/4 ماه جواب اومد که؛ اینکه آیا بعد از سفر به کشور خودتون برمیگردین واسه ما محرض نشده...
    - مادر من 55 ساله هست, شاغل نیست،ولی اینبار خودش رو به تنهایی دعوت کردم ( بدون پدر و برادر کوچکتر و بقیه برادرا ) بلکه بهش ویزا بدن؛ یه سند 6 دانگ خونه به اسمش هست, ولی پول نقد زیادی تو حساب نداره, حدود 10 تومن؛گردش مالی خواصی هم نداره، تاحالا سفر اروپایی نداشته؛ و چون از شهرستان باید پا شه 1000 کیلومتر بره تا تهران واسه مصاحبه؛و کل پروسه واسش خیلی دردسر و وقت گیره؛ میخوام بدونم چیکار کنم که شانس گرفتن ویزاشو بالا تر ببره؛ چون اینبار هم اگه نشه؛ دیگه تفلک قید سفر به آلمان رو واسه همیشه میزنه/ قصدش هم فقط دیداره و اینکه من می خواستم آلمان و زندگی اینجا رو بهش نشون بدم
    / من که واسش ویزا فرستادم ؛خودم 7 ساله آلمان هستم؛ درس خوندم و بعد از تحصیل اینجا کار پیدا کردم و الان با ویزای کار اینجا زندگی میکنم و حقوق مناسب ( مهندسی) دارم و حدود 1 سال دیگه می تونم پاس آلمانی بگیرم... بنظرتون شانس گرفتن ویزاش چقدره اینبار؟

نقل قول نوشته اصلی توسط luckyluck1 نمایش پست ها
    سلام. من یه دعوتنامه رسمی واسه مادرم گرفتم, که شروع اعتبارش از 4 تیر ماه هست (vom Tag der voraussichtliche Einreise am), واسه یه سفر به مدت 20 روز (Voraussichliche Dauer des Aufenthalts) ، سوال من,
    - چه زمانی واسه گرفتن وقت مصاحبه اقدام کنم؟ حدود 8 روز دیگه؟ که دقیقا 3 ماه به شروع اعتبار دعوت نامه مونده؛
    - بلیط رفت و برگشت رو واسه چه تاریخی بگیرم؛ آیا ویزا رو طبق بلیط صادر می کنن؟ یا اینکه یه ویزا میدن که 3 ماه اعتبار داره؛ البته واسه یه اقامت 20 روزه در آلمان و به این ترتیب من آزادم به میل خودم واسه مادرم یه بلیط با بازه زمانی 20 روز بگریم ؛ مثلا یه بلیط رفت و برگشت 10 تا 28 تیرماه یا هر زمانی توی اون 3 ماه بگیرم، که باهاش روز مصاحبه ببره سفارت

/5 سال پیش یه دعوتنامه نه چندان رسمی ( بدون ضمانت مالی/چون دانشجو بودم ) واسه مادرم و داداش کوچکم( 9 ساله) فرستادم؛ ولی ویزا بهشون ندادن؛ بعد یه نامه اعتراض فرستادم؛ بعد 3/4 ماه جواب اومد که؛ اینکه آیا بعد از سفر به کشور خودتون برمیگردین واسه ما محرض نشده...
    - مادر من 55 ساله هست, شاغل نیست،ولی اینبار خودش رو به تنهایی دعوت کردم ( بدون پدر و برادر کوچکتر و بقیه برادرا ) بلکه بهش ویزا بدن؛ یه سند 6 دانگ خونه به اسمش هست, ولی پول نقد زیادی تو حساب نداره, حدود 10 تومن؛گردش مالی خواصی هم نداره، تاحالا سفر اروپایی نداشته؛ و چون از شهرستان باید پا شه 1000 کیلومتر بره تا تهران واسه مصاحبه؛و کل پروسه واسش خیلی دردسر و وقت گیره؛ میخوام بدونم چیکار کنم که شانس گرفتن ویزاشو بالا تر ببره؛ چون اینبار هم اگه نشه؛ دیگه تفلک قید سفر به آلمان رو واسه همیشه میزنه/ قصدش هم فقط دیداره و اینکه من می خواستم آلمان و زندگی اینجا رو بهش نشون بدم
    / من که واسش ویزا فرستادم ؛خودم 7 ساله آلمان هستم؛ درس خوندم و بعد از تحصیل اینجا کار پیدا کردم و الان با ویزای کار اینجا زندگی میکنم و حقوق مناسب ( مهندسی) دارم و حدود 1 سال دیگه می تونم پاس آلمانی بگیرم... بنظرتون شانس گرفتن ویزاش چقدره اینبار؟
    دوست عزیز
    ویزا دادن اینطور که من فهمیدم کاملا شانسیه
    مادر منم خانه داره و بالای 50، مهر شنگن هم نداشته، با دعوتنامه غیر رسمی منه دانشجو بدون بلوکه کردن پول ویزای 3 ماهه گرفته! تا چن روز دیگه ام میاد پیشم.
    اینم بگم که گردش مالی زیادی نداشت چون پولاش همش یورو بود و واسه من داره میاره . مبلغ ریالی که نشون داد فکنم در حد همون 10 تومن بود. سند ام چنتا نشون داده ولی به اسم خودش نبوده.
    پس فکنم صد درصد شانسیه!
    امیدوارم که اینبار ویزا بگیره مادرتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط luckyluck1 نمایش پست ها

بدون برادر کوچکتر شانسش بالاست. بار اول هم دلیلش همون برادر کوچکترتون بوده مخصوصا اینکه سنش پائین هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)