صفحه 138 از 423 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    هفتم ماه می هستش چون پتجم جولای روز جمعه است و سفارت تعطیله به همین سادگی
    دوست عزيز ! پنجم جولاي چهارشنبه هست نه جمعه !

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    با سلام

این برای روز 7 می است.ترتیب تاریخ به صورتdd/month/year است.

راه ساده دیگر برای کنترل تاریخ استفاده از تقویم انگلیسی کامپیوتر خود است.

موفق باشید

سلام . ياهو خودش فرمت ايميل و تشخيص ميده و اگر حس كنه اين اشاره به تاريخه ، بصورت هايپرلينك نشون ميده . وقتي روش كليك ميكنم پنجم جولاي رو نشون ميده

حسابي گيج شديم . همسرم ميگه فقط امريكاست كه اول ماه و مينويسه بعد روز و احتمالا ياهوو هم از همون فرمت تبعيت كرده
    اما در كل اين خيلي مزخرف و مسخره هست. ما الان از كجا باس بفهميم

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها

سلام . ياهو خودش فرمت ايميل و تشخيص ميده و اگر حس كنه اين اشاره به تاريخه ، بصورت هايپرلينك نشون ميده . وقتي روش كليك ميكنم پنجم جولاي رو نشون ميده

حسابي گيج شديم . همسرم ميگه فقط امريكاست كه اول ماه و مينويسه بعد روز و احتمالا ياهوو هم از همون فرمت تبعيت كرده
    در مورد فرمت تاریخ ها اینجا بخونید:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Date_format_by_country

آلمان به صورت سال/ماه/روز هست. سفارت هم همیشه و برای تمامی موارد کتبی از این فرمت استفاده می کنه. البته دقت کنید در برخی موارد موقع ترجمه یا استفاده از ابزار های احتمالی یاهو اون رو به سیستم آمریکایی ممکنه تبدیل کنه و روز و ماه رو جابجا نشون بده. اگر متن ایمیل آلمانی هست ترجمه نکنید. هر چیزی که در متن ایمیل اصلی اومده درسته و قابل استناد. اولین عدد از سمت چپ روزه. وسطی ماه و سمت راستی سال.

Junior Member

سلام من پارسال ویزا توریستی از،فرانسه گرفتم میخوام.امسال از،هلند یا المان اقدام کنم همون مدارک رو دارم و دعوتنامه ندارم
    بنظرتون بهم ویزا میدن؟
    کدوم راحتتره؟
    آلمان یا هلند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها

دوست عزیز پنجم جولای جمعه است اون پنجم ماه june که چهارشنبه است دقتتونو بیشتر کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    فکر نکنم بعد از اینکه ویزا چسبیده شد تو پاسپورت راهی باشه ویزا رو عوض کنید و هیچ توضیحات اضافی هم درج نمیشه. شما باید طبق تاریخ ویزاتون به المان ورود کنید و قبل از تاریخ اتمام هم از المان خارج بشید. تا قبل از صدور ویزا با مکاتبه میتونید تاریخ رو عوض کنید ولی ویزا صادر بشه و بچسبه تو پاسپورت دیگه راهی برای تغییرش نیست.
    همش تقصیر این اتاق بازرگانیه نمیدونم چرا خدا جون منو از دست اینا نجات نمیده هر کاری میکنم که گیر اینا نیافتم بازم یه مشکلی پیش میاد کارم میافته بهشون دلم میخواست جای ساختمون پلاسکو ساختمون اینا خراب میشد رو سر خودشون ورداشته فرمهارو که با یه فرمت عجیب غریب خودشونه برا خودش تاریخهارو طبق نظر خودش بدون اینکه از ما بپرسه پر کرده منم چون فرمش به زبون المانیه چیزی از صفحه اولش سر در نیاوردم اصلا دیگه به صفحه های بعدیش هم دقت نکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    سلام دوستان

يه سوال: اگه با بابام براي ويزاي شينگن اقدام كنم، در صورتي كه ويزامونو گرفتيم، حتما بايد هر دومون بريم اروپا؟ نميشه فقط من برم و بابام نياد؟
    من بيست سالمه و مجردم و بهم گفتن براي اينكه بتوني ويزا بگيري، بايد با همراه اقدام كني. در صورتي كه بابام مشغله زيادي داره و نميتونه بره اروپا... فقط خودم ميخوام برم

راه حلي به ذهنتون ميرسه help لطفا!!

مرسي!
    اگه ۲۰ سالته و مجردی اول اینکه هر شرایطی هم داشته باشی با پدرت یا بدون پدرت وزنه ترازوی ریجکت خیلی سنگینتر از پاس شدنه دوم اینکه ۷-۸ سال پیش یادمه ویزارو که زدن تو پاس تو صفحه ی کنارش مینوشتن ویزا در صورت همراه داشتن فلان قدر یورو در فرودگاه معتبر است و بعید نیست اگه ویزارو بگیرید این جمله رو در مورد همراهی با پدرتون هم کنار ویزاتون تو پاسپورتتون بنویسن سوم اینکه من تا حالا با شنگن به جز یک بار که از مرز اتریش وارد شدم از مرز کشور دیگه ای جز المان وارد نشدم و نمیدونم اونا چیکار میکنن ولی هنگام ورود در فرودگاه المان موقع مهر زدن تو پاسپورتتون شک نکن که با توجه به سنو سالت ازت علت سفرتو میپرسن و مدارک مرتبط با علت سفرتو ازت میخوان این تجربه ی گرانبهاییه ازش استفاده کن 😊

دوست عزیز پنجم جولای جمعه است اون پنجم ماه june که چهارشنبه است دقتتونو بیشتر کنید
    سلام . پنجم جولاي چهارشنبه و پنجم جون هم دوشنبه هست
    احتمالا شما با تقويم ٢٠١٦ كار ميكنيد

upload your photos

Junior Member

اگه ۲۰ سالته و مجردی اول اینکه هر شرایطی هم داشته باشی با پدرت یا بدون پدرت وزنه ترازوی ریجکت خیلی سنگینتر از پاس شدنه دوم اینکه ۷-۸ سال پیش یادمه ویزارو که زدن تو پاس تو صفحه ی کنارش مینوشتن ویزا در صورت همراه داشتن فلان قدر یورو در فرودگاه معتبر است و بعید نیست اگه ویزارو بگیرید این جمله رو در مورد همراهی با پدرتون هم کنار ویزاتون تو پاسپورتتون بنویسن سوم اینکه من تا حالا با شنگن به جز یک بار که از مرز اتریش وارد شدم از مرز کشور دیگه ای جز المان وارد نشدم و نمیدونم اونا چیکار میکنن ولی هنگام ورود در فرودگاه المان موقع مهر زدن تو پاسپورتتون شک نکن که با توجه به سنو سالت ازت علت سفرتو میپرسن و مدارک مرتبط با علت سفرتو ازت میخوان این تجربه ی گرانبهاییه ازش استفاده کن ������
    مرسي بابت راهنمايي هاي خوبتون

راستش اول خواستم خودم اقدام كنم برا ويزا، بعدش كه از جزئيات مطلع شدم و فهميدم كه چقد دنگ و فنگ داره، تصميم گرفتم از آژانس ها كمك بگيرم. اغلبشون گفتن اگه با همراه اقدام كني ويزا ميگيري. ولي خب بابام قصد نداره باهام بياد اروپا. در نتيجه خواستم بدونم اگه ميشه، من و بابام ويزا بگيريم ولي خودم تنها برم.

الان با توجه به تجربيات شما، امكان داره تو فرودگاه بهم گير بدن و ديپورت شم؟
    اگه دليل سفرمو پرسيدن، ميتونم بگم برا گردش و فلان اومدم؟

يه مشكل ديگه اي هم كه دارم، اينه كه متاسفانه خيييييييلي كوچيكتر از سنم نشون ميدم!! اين مشكلمون ژنتيكيهخداوكيلي اگه ببينين منو، بهم ميگين 16 يا 17 سالته!! در حالي كه بيست سالمه!! به نظرتون اين موضوع ميتونه تو فرودگاه مشكلي ايجاد كنه؟

مرسي!

دوستان من برای بازدید از نمایشگاه اقدام کردم یه قسمت داره نوشته تاریخ نمایشگاه و. ... رو پر نکردم نوبت دهی من به چه شکلی میشه؟

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان،

فرمایش دوستمون راجب تاریخ کاملا صحیحه بنده با یه تقویم تبدیل تاریخ میدیدم که انگار قاطی کرده بود ولی بنا به ترتیب تاریخ این ایمیل مال یکی از همکارام برای 27 فوریه وقت داشت وقت اون دوستمون باز هم همون هفتم ماه می هست
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)