صفحه 140 از 423 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150190240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

یه سوالی که داشتم ، من وقت سفارت گرفتم. و تقریبا چند روز پیش ایمیل دریافت کردم و وقت سفارت برای یک ماه بعد تایید کردم.ولی هیچ جا ننوشته بود که ایمیلی فرستاده شود.
    آیا با قانون جدید لازم عکس پاسپورت و ایمیل کنم.؟

دوستان عزيز يك سوال

يكي از دوستان ما تقريبا ٦٥ سال سن دارند . پليس راهنمايي و رانندگي بوده و ده سالي هست كه بازنشست شده . فيش حقوقي داره
    پروانه كسب ديگر هم داره

به نظر شما بهتره به بازنشسته راهور بودن اشاره بكنه و فيش بازنشستگي رو هم ارائه بده يا اينكه به كل كلش نمي ارزه و اصلا اشاره هم نكنه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheale نمایش پست ها
    یه سوالی که داشتم ، من وقت سفارت گرفتم. و تقریبا چند روز پیش ایمیل دریافت کردم و وقت سفارت برای یک ماه بعد تایید کردم.ولی هیچ جا ننوشته بود که ایمیلی فرستاده شود.
    آیا با قانون جدید لازم عکس پاسپورت و ایمیل کنم.؟
    نه دوستانی که با این سیستم وقت دهی جدید وقت گرفتند گفتند نیازی نیست اسکن پاسپورت یا عکس رو ایمیل کنند فقط باید وقت مصاحبه رو که تو ایمیل دوم میاد تایید کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

سلام دوستان-ميخواستم بپرسم بعد از چند روز از ريجكتي مجددا ميشه با دعوتنامه جديد وقت سفارت براي اقدان دوباره كرد.؟

من و همسرم با يك دعوتنامه ريجكت شديم؛حالا به نظرتون دو تا دعوتنامه جداگانه برامون بفرستن شانسمون بيشتر نميشه؟
    آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند

Junior Member

سلام دوستان
    من برای مادر و پدرم یک دعوتنامه گرفتم...حالا براشون باید دو تا وقت جداگانه بگیرم؟؟؟چجوری میشه برای هر دو توی یک روز وقت بگیرم؟؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_estaji نمایش پست ها
    سلام دوستان-ميخواستم بپرسم بعد از چند روز از ريجكتي مجددا ميشه با دعوتنامه جديد وقت سفارت براي اقدان دوباره كرد.؟

من و همسرم با يك دعوتنامه ريجكت شديم؛حالا به نظرتون دو تا دعوتنامه جداگانه برامون بفرستن شانسمون بيشتر نميشه؟
    دلیل ریجکتی چی بوده؟ نوع سفرتون چی بوده؟ دعوتنامه رسمی برای افراد متاهل یدونه کافی هست تا جایی که من می دونم. به احتمال خیلی زیاد دلیل ریجکتی شما تعداد دعوتنامه نبوده و در این صورت با دوتا شدنش فرقی نخواهد کرد. موارد مرسوم برای رد مشخص نبودن دلیل سفر یا عدم ارائه مدراکی برای برگشت هست.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Marziehr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مادر و پدرم یک دعوتنامه گرفتم...حالا براشون باید دو تا وقت جداگانه بگیرم؟؟؟چجوری میشه برای هر دو توی یک روز وقت بگیرم؟؟
    قطعا باید دوتا وقت جدا گرفت. با سیستم جدید نمی دونم اما شاید بشه با ارسال ایمیل و یا تماس درخواست کرد برای هر دو نفر در یک زمان وقت بدن.

Junior Member

دوستان سلام

همونطور كه ميدونيد سفارت آلمان بدون دعوتنامه ويزاي شينگن نميده، اما سوال من اينجاست:
    اگه از طريق آژانس ها و تورهاي مسافرتي براي ويزاي شينگن آلمان اقدام كنم، بازم به دعوتنامه احتياجي هست؟ يا خودشون دعوتنامه رو اوكي ميكنن؟
    البته اين رو هم ميدونم كه ايتاليا و اتريش دعوتنامه نميخوان، در مورد آلمان خواستم بپرسم فقط.

!Danke

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    دوستان سلام

همونطور كه ميدونيد سفارت آلمان بدون دعوتنامه ويزاي شينگن نميده، اما سوال من اينجاست:
    اگه از طريق آژانس ها و تورهاي مسافرتي براي ويزاي شينگن آلمان اقدام كنم، بازم به دعوتنامه احتياجي هست؟ يا خودشون دعوتنامه رو اوكي ميكنن؟
    البته اين رو هم ميدونم كه ايتاليا و اتريش دعوتنامه نميخوان، در مورد آلمان خواستم بپرسم فقط.

!Danke
    نه اگه از طریق اژانسهای اقدام کنید نیازی به دعوتنامه ندارید خودشون همه چیز رو اوکی میکنند البته یکسری تعهدها و ضمانت ها از جمله وثیقه بانکی ازتون میگیرند.

دوستان سلام
    دوتا سوال داشتم در مورد شنگن
    1- فرم تعیین وقت که پر کردم دلیل سفر رو توریستی انتخاب کردم. الان دعوت نامه رسمی دارم و 3 هفته دیگه وقت مصاحبه . الان برای پر کردن فرم درخواست دلیل سفر و دیدار با بستگان بزنم یا باز هم توریسم ؟ ( میتونم هر دو رو تیک بزنم؟ )
    2- آیا تمام مدارک نیاز به ترجمه دارن ؟ ( به جز گردش حساب که نوشته لاتین جیزی مبنی بر ترجمه ی مدارک ننوشته ) اگه نیاز هست کدومش نیاز به مهر دادگستری داره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)