صفحه 141 از 423 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151191241 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

جواب سوال دوم را با خوندن فورم گرفتم با تشکر از دوستان
    که به جز پرینت حساب که اونم خود بانک به زبان انگلیسی میده نیاز به ترجمه ی مدارک نیست.

Junior Member

با سلام
    اینجانب برای ویزای شنگن به منظور فرصت تحقیقاتی در حال اقدام هستم. ظاهرا در سیستم تعیین وقت جدید فقط یک شخص میتواند وقت بگیرد. و هر شخص باید جداگانه اقدام نماید. چون یک جای نام و نام خانوادگی هست. با توجه به اینکه بنده و همسرم با هم در یک برنامه تحقیقاتی مشترک شرکت میکنیم لذا چگونه میتوان هر دو مدارک مشترک خود را در یک وقت مصاحبه ارائه دهیم؟
    سوال دوم اینکه در سایت نوشته بعد ارسال ایمیل به شما وقت برای حداقل 6 هفته بعد داده میشود. آیا کمتر از 6 هفته نیست؟
    آیا محدوده روز مصاحبه را نمیشود تعیین کرد؟ مثلا اگر بنده شاغل باشم در 3 روز اول هفته میشود برای 3 روز اخر تقاضا داد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

دليل ريجكتي ما رو زده عدم ثبات خانوادگي و اقتصادي!البته ما پرينت چند تا حساب با مانده بالا و سندم برديم ولي نميدونم باز عدم ثبات افتصادي رو چرا گير دادن

حالا قراره مجدادا براي من جداگونه و براي همسرمم جداگونه دعوت نامه بفرستن؛ايا اينطوري شانس ويزامون بيشتر نميشه؟و ايا ما ميتونيم مجددا الان وقت مصاحبه بگيريم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    دلیل ریجکتی چی بوده؟ نوع سفرتون چی بوده؟ دعوتنامه رسمی برای افراد متاهل یدونه کافی هست تا جایی که من می دونم. به احتمال خیلی زیاد دلیل ریجکتی شما تعداد دعوتنامه نبوده و در این صورت با دوتا شدنش فرقی نخواهد کرد. موارد مرسوم برای رد مشخص نبودن دلیل سفر یا عدم ارائه مدراکی برای برگشت هست.
    آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_estaji نمایش پست ها
    دليل ريجكتي ما رو زده عدم ثبات خانوادگي و اقتصادي!البته ما پرينت چند تا حساب با مانده بالا و سندم برديم ولي نميدونم باز عدم ثبات افتصادي رو چرا گير دادن

حالا قراره مجدادا براي من جداگونه و براي همسرمم جداگونه دعوت نامه بفرستن؛ايا اينطوري شانس ويزامون بيشتر نميشه؟و ايا ما ميتونيم مجددا الان وقت مصاحبه بگيريم؟
    به نظر شخصی من با دعوتنامه جدا زیاد فرقی نمی کنه. نکته اول اینکه در برخی موارد که سفارت مواردی رو می بینه و حدس می زنه ممکنه فرد بخواد بره و برنگرده یکی از بند هارو اعلام می کنه به عنوان دلیل. اصل موضوع این هست که ظاهرا سفارت بر اساس شرایط شما احتمال این موضوع رو داده و ویزا نداده. منظور از ثبات اقتصادی هم موجودی حساب یا حتی سند خونه نیست زیاد. خیلی از افرادی که قاچاقی می رن یا پناهنده می شن چند ده میلیون تومن هزینه می کنن. ثبات اقتصادی بیشتر برمی گرده به شرایط اقتصادی. درآمد یا گردش حساب و وابستگی مالی و اقتصادی. مثلا شروع یک بیزینس جدید یا داشتن شغل پایدار با حقوق و درآمد خوب. خلاصه باید برای سفارت روشن بشه که فرد یا افراد به اندازه کافی توی ایران شرایطشون خوب هست و تصمیمی برای موندن ندارن.
    لزوما این به این معنی نیست که شما همچین تصمیمی دارید. متاسفانه افراد بسیاری زیادی هستند که از قوانین سواستفاده کردند و بدون شرایط سفر کردند و درخواست پناهندگی دادن. سفارت و اداره مهاجرت هم با توجه به شرایط این افراد و ویزا هایی که قبلا داده و فرد رفته و پناهنده شده یک سیستم سنجشی داره. اگر شرایط فردی شبیه به شرایط خاصی باشه درخواست ویزا ریجکت می شه. البته برخی موارد هم این تصمیم سلیقه ای هست و شاید با ارائه مدارک بیشتر حل بشه.

سلام
    یک سوال داشتم از دوستان... من قبلا در سال 2014 و 2015 طی دو سال پیاپی تونستم ویزای توریستی آلمان رو دریافت کردم.اون هم با دعوتنامه معتیر...حالا سوالم اینه...حالا که می خوام برای بار سوم وارد حوزه شنگن بشم...اگر اینبار از سفارت آلمان اقدام کنم, در صورتی که اینبار دعوتنامه ندارم و لی مثلا هتل با کردیت کارد رزرو کنم و بلیط هواپیما هم خریداری کنم.آبا موفق به دریافت ویزای شنگن می شم؟
    می دونم که قبلا راجب این موضوع صحبت شده که سفارت آلمان بدون دعوتنامه یه جورایی ویزا نمیده...
    حالا من می خوام بدونم با اینکه من قبلا دو تا ویزای متوالی شنگن آلمان رو داشتم...میتونم اینبار هم ویزا بگیرم ولی با این تفاوت که دعوتنامه ندارم...ولی می تونم برنامه ی سفر تنظیم کنم و هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما و سایر مسائل, یا بهتره از سفارتهایی دیگر اقدام کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meskandari نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم از دوستان... من قبلا در سال 2014 و 2015 طی دو سال پیاپی تونستم ویزای توریستی آلمان رو دریافت کردم.اون هم با دعوتنامه معتیر...حالا سوالم اینه...حالا که می خوام برای بار سوم وارد حوزه شنگن بشم...اگر اینبار از سفارت آلمان اقدام کنم, در صورتی که اینبار دعوتنامه ندارم و لی مثلا هتل با کردیت کارد رزرو کنم و بلیط هواپیما هم خریداری کنم.آبا موفق به دریافت ویزای شنگن می شم؟
    می دونم که قبلا راجب این موضوع صحبت شده که سفارت آلمان بدون دعوتنامه یه جورایی ویزا نمیده...
    حالا من می خوام بدونم با اینکه من قبلا دو تا ویزای متوالی شنگن آلمان رو داشتم...میتونم اینبار هم ویزا بگیرم ولی با این تفاوت که دعوتنامه ندارم...ولی می تونم برنامه ی سفر تنظیم کنم و هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما و سایر مسائل, یا بهتره از سفارتهایی دیگر اقدام کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...
    به نظر من که ویزا نمیده. درسته شما 2 با متوالی تونستید از سفارت المان ویزای شینگن بگیرید و این یک امتیاز مثبت برای شما حساب میشه. و از طرفی هم حسن نیتتتون رو به سفارت المان اثبات کردید که واقعا قصد موندن ندارید و به موقع برگشتید ولی همونطور که گقتید هر دوبار دعوتنامه معتبر داشتید. به نظر من این که شما 2 بار ویزای شینگن گرفتید دلیل نمیشه که سفارت قوانینشو زیر پا بزاره و به صرف اینکه شما 2 بار ویزا داشتید دوباره ویزا بده.نظر شخصی من اینه که در درجه اول بتونید دعوتنامه جور کنید و از همین سفارت المان اقدام کنید چون سابقه مثبت دارید. و اگه نتونستید دعوتنامه جور کنید میتونید از سفارت اتریش اقدام کنید. سفارت ایتالیا و یونان هم زیاد سخت نمیگیرند.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    به نظر من که ویزا نمیده. درسته شما 2 با متوالی تونستید از سفارت المان ویزای شینگن بگیرید و این یک امتیاز مثبت برای شما حساب میشه. و از طرفی هم حسن نیتتتون رو به سفارت المان اثبات کردید که واقعا قصد موندن ندارید و به موقع برگشتید ولی همونطور که گقتید هر دوبار دعوتنامه معتبر داشتید. به نظر من این که شما 2 بار ویزای شینگن گرفتید دلیل نمیشه که سفارت قوانینشو زیر پا بزاره و به صرف اینکه شما 2 بار ویزا داشتید دوباره ویزا بده.نظر شخصی من اینه که در درجه اول بتونید دعوتنامه جور کنید و از همین سفارت المان اقدام کنید چون سابقه مثبت دارید. و اگه نتونستید دعوتنامه جور کنید میتونید از سفارت اتریش اقدام کنید. سفارت ایتالیا و یونان هم زیاد سخت نمیگیرند.
    ممنون از شما... ولی چیزی که برای من جالبه این هست که در چک لیست بروز شده ای که در سایتشون هست , چیزی نگفته که حتما باید دعوتنامه داشته باشید زده یا (((رزرو هتل))) و یا مدرکی که محل اقامت و هزینه های سفر رو تامین کنه با (((ارائه دعوتنامه))).
    در بند های دیگش هم گفته اگر فعالیت گردشگری دارید, (مسیر و مقصد سفر و بیلیت های رزرو شده رو باید به سفارت نشون بدید
    در صورتی که در چک لیست های گذشته که من اونموقع اقدام می کردم...اسمی از اینکه اگر قصد فعالیتهای گردشگری دارید رو نیاورده بود... البته من وضعیت مالی و بیمه و حسابهای بانکیم خیلی خوبه.و تنها عشمم اروپاگردیه.ولی خب یکم دودل هستم که آیا بدون دعوتنامه اقدام کنم یا نه...چون از دوستان شنیده بودم که آلمان بدون دعوتنامه ویزا نمیده...خواستم بدونم شرایطشون تغییر کرده یا امکان دادن ویزا به پرونده ای مثل من وجود داره یا نه...
    یا اینکه اصلا این ریسک رو نکنم و بهتره از سفارت دیگه ای اقدام کنم...چون من دفعه اول که از آلمان ویزای شنگن 30 روزه و در دفعه دوم ویزای شنگن 90 روزه گرفتم...دوست داشتم این بار هم از آلمان اقدام کنم.ولی خب برای امسال شرایط ارسال دعوتنامه از اون شخص مورد نظر برام وجود نداره.به خاطر همین دوست داشتم سومین مهر شنگنم هم از سرزمین Deutsch توش بخوره...

والا خودم هم توش موندم!!!

سلام بچه ها میشه لطفا به من بگین من چی کارکنم هرچی تو فرم اولیه واسه وقت مصاحبه اون عددها و حروف رو وارد میکنم میگه اشتباه هستش درصورتی که هم سریع میزنم چون میدونم اکسپایر میشه و درست هم میزنم شما چی کارکردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiphop نمایش پست ها
    با سلام
    اینجانب برای ویزای شنگن به منظور فرصت تحقیقاتی در حال اقدام هستم. ظاهرا در سیستم تعیین وقت جدید فقط یک شخص میتواند وقت بگیرد. و هر شخص باید جداگانه اقدام نماید. چون یک جای نام و نام خانوادگی هست. با توجه به اینکه بنده و همسرم با هم در یک برنامه تحقیقاتی مشترک شرکت میکنیم لذا چگونه میتوان هر دو مدارک مشترک خود را در یک وقت مصاحبه ارائه دهیم؟
    سوال دوم اینکه در سایت نوشته بعد ارسال ایمیل به شما وقت برای حداقل 6 هفته بعد داده میشود. آیا کمتر از 6 هفته نیست؟
    آیا محدوده روز مصاحبه را نمیشود تعیین کرد؟ مثلا اگر بنده شاغل باشم در 3 روز اول هفته میشود برای 3 روز اخر تقاضا داد؟

سلام دوستان کسی پاسخی برای من نداشت؟؟؟

کسی میدونه سیستم وقت دهی fair چقدر طول میکشه نوبت بدهند؟
    آیا میشه از الان برای یه نمایشگاه 4 ماه ماه بعد اقدام کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)