صفحه 142 از 423 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152192242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط meskandari نمایش پست ها
    ممنون از شما... ولی چیزی که برای من جالبه این هست که در چک لیست بروز شده ای که در سایتشون هست , چیزی نگفته که حتما باید دعوتنامه داشته باشید زده یا (((رزرو هتل))) و یا مدرکی که محل اقامت و هزینه های سفر رو تامین کنه با (((ارائه دعوتنامه))).
    در بند های دیگش هم گفته اگر فعالیت گردشگری دارید, (مسیر و مقصد سفر و بیلیت های رزرو شده رو باید به سفارت نشون بدید
    در صورتی که در چک لیست های گذشته که من اونموقع اقدام می کردم...اسمی از اینکه اگر قصد فعالیتهای گردشگری دارید رو نیاورده بود... البته من وضعیت مالی و بیمه و حسابهای بانکیم خیلی خوبه.و تنها عشمم اروپاگردیه.ولی خب یکم دودل هستم که آیا بدون دعوتنامه اقدام کنم یا نه...چون از دوستان شنیده بودم که آلمان بدون دعوتنامه ویزا نمیده...خواستم بدونم شرایطشون تغییر کرده یا امکان دادن ویزا به پرونده ای مثل من وجود داره یا نه...
    یا اینکه اصلا این ریسک رو نکنم و بهتره از سفارت دیگه ای اقدام کنم...چون من دفعه اول که از آلمان ویزای شنگن 30 روزه و در دفعه دوم ویزای شنگن 90 روزه گرفتم...دوست داشتم این بار هم از آلمان اقدام کنم.ولی خب برای امسال شرایط ارسال دعوتنامه از اون شخص مورد نظر برام وجود نداره.به خاطر همین دوست داشتم سومین مهر شنگنم هم از سرزمین Deutsch توش بخوره...

والا خودم هم توش موندم!!!
    سلام برای هیچ سفارتی حتی آمریکا هم برای ویزای توریستی داشتن دعوتنامه اجباری نیست دعوتنامه داشتن حتی خیلی وقتها کارو برای متقاضی سختتر هم میکنه چون باید با هزار و یک مدرک و سئوال جواب راجب دعوت کننده هم مواجه بشه تنها چیزی که اونا براشون مهمه مدارکی که ثابت کنه شما وابستگی عاطفی و اقتصادی به کشورت داری و بخاطرش برمیگردی مثل متاهل باشی و فرزند داشته باشی لیست بیمه شاغل به کار و سابقه کار و این چیزا داشته باشی خیلی راحت ویزاتو میگیری ضمنا اینو هم مد نظر داشته باش پرینت حساب با موجودی خیلی بالا که با شرایط دیگه اقتصادیت مطابق نباشه باعث ریجک شدن میشه خلاصه اش اینه که باید روز مصاحبه خوده خودت باشی هر گونه تظاهر به چیزی برا اونا راحت قابل تشخیصه و کارتو سخت میکنه

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    کسی میدونه سیستم وقت دهی fair چقدر طول میکشه نوبت بدهند؟
    آیا میشه از الان برای یه نمایشگاه 4 ماه ماه بعد اقدام کرد؟
    ذقیقا الان وقتشه اقدام کنی

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان

بچه ها ترخدا جواب منم بدین
    میشه لطفا به من بگین من چی کارکنم هرچی تو فرم اولیه واسه وقت مصاحبه اون عددها و حروف رو وارد میکنم میگه اشتباه هستش درصورتی که هم سریع میزنم چون میدونم اکسپایر میشه و درست هم میزنم شما چی کارکردین؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa68 نمایش پست ها
    میشه لطفا به من بگین من چی کارکنم هرچی تو فرم اولیه واسه وقت مصاحبه اون عددها و حروف رو وارد میکنم میگه اشتباه هستش درصورتی که هم سریع میزنم چون میدونم اکسپایر میشه و درست هم میزنم شما چی کارکردین؟
    با یک مرورگر دیگه امتحان کنید. سریع و تند تند نزنید. اگر چند بار پشت سر هم اشتباه بزنید ممکنه برای مدتی اجازه نده وارد بشید. ترجیحا حروف بزرگ و کوچیک رو هم رعایت کنید. نیازی هم نیست عجله کنید. مثل سیستم قبل نیست که یک زمان محدود باشه برای ثبت فرم ...

برای تحویل گرفتن ویزا حتما باید سر 2 هفته اونجا بود؟
    من پدرم شهرستان الان. اگه مثلا بجای 2هفته بعد از 4 هفته بره برای ویزا چی میشه؟
    مشکلی پیش میاد؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hiphop نمایش پست ها
    با سلام
    اینجانب برای ویزای شنگن به منظور فرصت تحقیقاتی در حال اقدام هستم. ظاهرا در سیستم تعیین وقت جدید فقط یک شخص میتواند وقت بگیرد. و هر شخص باید جداگانه اقدام نماید. چون یک جای نام و نام خانوادگی هست. با توجه به اینکه بنده و همسرم با هم در یک برنامه تحقیقاتی مشترک شرکت میکنیم لذا چگونه میتوان هر دو مدارک مشترک خود را در یک وقت مصاحبه ارائه دهیم؟
    سوال دوم اینکه در سایت نوشته بعد ارسال ایمیل به شما وقت برای حداقل 6 هفته بعد داده میشود. آیا کمتر از 6 هفته نیست؟
    آیا محدوده روز مصاحبه را نمیشود تعیین کرد؟ مثلا اگر بنده شاغل باشم در 3 روز اول هفته میشود برای 3 روز اخر تقاضا داد؟
    این مروبط به سیستم جدید نیست. در سیستم قبلی هم هر فردی باید وقت جدا بگیره. هر درخواست جداگانه بررسی می شه و نتیجه اگر مثبت باشه می شه یک ویزا که چسبیده می شه به پاسپورت فرد متقاضی. طبیعی هست که ربطی به خانواده یا افراد دیگه نداره.
    پس برای هر فرد یک وقت جدا باید گرفته بشه. برنامه تحقیقاتی یکی هم باشه باید درخواست های جدا برای هر فرد صادر بشه. فرض کنید دو نفر می خوان توی یک دانشگاه ثبت نام کنن. هر کدوم باید پذیرش جدا ارائه کنند. شما هم درخواست بدید برای هر فرد یک پذیرش یا درخواست جدا فرستاده بشه. اگر مدرک مشترکی هست با کپی یا برابر اصل کردن شاید بشه برای نفر بعدی هم ارائه داد. مثلا سند خونه یا ... همینطور می تونید موقع مصاحبه اطلاع بدید که با همسرتون اقدام کردید و شماره پرونده ایشون رو بدید.
    الان وقت ها خیلی بیشتر طول می کشه. بسته به نوع ویزا بعد از درخواست وقت بین ۳ الی ۴ ماه طول می کشه ظاهرا. در موارد خاص می شه درخواست وقت اضطراری کرد. ظاهرا به افرادی که دانشجوی دکتری هستند و فاند دارند و مشکل زمان داده می شه.
    در مورد روز مصاحبه و اینکه با همسرتون در یک زمان برید یا زمان خاصی باشه ایمیل بزنید. شاید انجام بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa68 نمایش پست ها
    شما وقتی بهتون میگه اشتباهه و با یه حروف جدید ظاهر میشه اون حروف جدیدو نزنید باید یه بار رفرش کنید بعد حروف جدیدترو وارد کنید

Junior Member

با سلام
    اینجانب برای ویزای شنگن به منظور فرصت تحقیقاتی در حال اقدام هستم. ظاهرا در سیستم تعیین وقت جدید فقط یک شخص میتواند وقت بگیرد. و هر شخص باید جداگانه اقدام نماید. چون یک جای نام و نام خانوادگی هست. با توجه به اینکه بنده و همسرم با هم در یک برنامه تحقیقاتی مشترک شرکت میکنیم لذا چگونه میتوان هر دو مدارک مشترک خود را در یک وقت مصاحبه ارائه دهیم؟
    سوال دوم اینکه در سایت نوشته بعد ارسال ایمیل به شما وقت برای حداقل 6 هفته بعد داده میشود. آیا کمتر از 6 هفته نیست؟
    آیا محدوده روز مصاحبه را نمیشود تعیین کرد؟ مثلا اگر بنده شاغل باشم در 3 روز اول هفته میشود برای 3 روز اخر تقاضا داد؟
    دوستان آیا فریاد رسی هست؟ اینهمه ملت دارن میرن همه تک تک وقت میگیرند؟ مثلا یک خانواده همه جدا جدا وقت میگیرند؟

دوستان آیا فریاد رسی هست؟ اینهمه ملت دارن میرن همه تک تک وقت میگیرند؟ مثلا یک خانواده همه جدا جدا وقت میگیرند؟
    من که اقدام کردم 40 روز بعد از ارسال ایمیل جواب رسید
    من و برادر دو فرم جدا پر کردیم ولی هم زمان .. زمان مصاحبه هم با هم یک تاریخ و ساعت شد.
    محدوده رو خودشون انتخاب کردن . حدود 1 ماه بعد از تاییده ی تعیین وقت

فرم تعیین وقت که پر کردم دلیل سفر رو توریستی انتخاب کردم. الان دعوت نامه رسمی دارم و 3 هفته دیگه وقت مصاحبه . الان برای پر کردن فرم درخواست دلیل سفر و دیدار با بستگان بزنم یا باز هم توریسم ؟
    کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

در ضمن حساب من که گردش حساب دارم توی موسسه کوثر هست که صورت حساب لاتین نمیده که باید بدم برا ترجمه. آیا مشکلی پیش نمیاد؟ و اینکه اگه10 روز قبل مصاحبه صورت حساب داشته باشم مشکلی نیست ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)