صفحه 189 از 423 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199239289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    دوست عزیزم میشه لطفاً راهنمایی کنید ...

گفتن 2 هفته ای جواب میدن ؟ یا 21 روزه ؟

دی اچ ال رو خودتون انتخاب کردید یا اجباری بود ؟

با سپاس
    14 زوزه جواب میدن.
    dhl هم اختیاری هست، من چون ساکن تهران نیستم انتخاب کردم.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان
    من برای کنگره ۶ روزه میخوام به المان برم و ویزای شنگن کوتاه مدت میخوام. توی یه بخش از پی دی اف که راهنمای مدارک برای سفارته نوشته برای شرکت در کنگره باید ارایه بدیم:
    زندگینامه و اصل و کپی تاییدیه معرفی شما. علاوه بر این مدارکی که ارتباط شما با
    مراسم مربوطه را نشان دهد )معمولا این مدارک می توانند گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی کار و یا پروانه کسب
    باشند(.
    حالا سوال من اینه:
    ۱.منظورش از زندگی نامه چیه؟ چه چیزیایی باید توی زندگی نامه بنویسیم؟
    ۲. من پارسال فارغ التحصیل شدم بنابراین گواهی اشتعال به تحصیل ندارم. تونستم یه گواهی اشتغال جور کنم اما خب بیمه نداره نمیدونم ببرم سفارت ارزشی داره؟
    ۳. شرایط من اینه: سه دنگ سند ملکی به نامم. قرارداد اجاره خونه به نامم که هرماه کرایه میگیرم. سپرده های بلند مدت بانکی ۳۰۰ ملیون و فیش حقوقی پدرم که من مستمری بگیر ایشون هستم چون فوت کردن.
    به نظرتون اون گواهی کار صوری رو ارایه بدم یا چون بیمه نداره بهتره صرف نظر کنم؟ میترسم بگن تو که دیگه درست تموم شده کنگره میخوای بری چکار.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای کنگره ۶ روزه میخوام به المان برم و ویزای شنگن کوتاه مدت میخوام. توی یه بخش از پی دی اف که راهنمای مدارک برای سفارته نوشته برای شرکت در کنگره باید ارایه بدیم:
    زندگینامه و اصل و کپی تاییدیه معرفی شما. علاوه بر این مدارکی که ارتباط شما با
    مراسم مربوطه را نشان دهد )معمولا این مدارک می توانند گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی کار و یا پروانه کسب
    باشند(.
    حالا سوال من اینه:
    ۱.منظورش از زندگی نامه چیه؟ چه چیزیایی باید توی زندگی نامه بنویسیم؟
    ۲. من پارسال فارغ التحصیل شدم بنابراین گواهی اشتعال به تحصیل ندارم. تونستم یه گواهی اشتغال جور کنم اما خب بیمه نداره نمیدونم ببرم سفارت ارزشی داره؟
    ۳. شرایط من اینه: سه دنگ سند ملکی به نامم. قرارداد اجاره خونه به نامم که هرماه کرایه میگیرم. سپرده های بلند مدت بانکی ۳۰۰ ملیون و فیش حقوقی پدرم که من مستمری بگیر ایشون هستم چون فوت کردن.
    به نظرتون اون گواهی کار صوری رو ارایه بدم یا چون بیمه نداره بهتره صرف نظر کنم؟ میترسم بگن تو که دیگه درست تموم شده کنگره میخوای بری چکار.

۱ منظورش رزومه است، چیزایی که تو رزومه می‌نویسنو بنویسین.
    ۲ گواهی اشتغال به کارتون اگه انگلیسیه یا آلمانی یا دارالترجمه اون رو ترجمه می‌کنه کافیه! نیازی ندارین اینجا بیمه رد بشه براتون (ولی برای مدتی که اونجا هستین باید بیمه بشین که این ربطی به اشتغال به کار نداره)
    ۳ اینکه درستون تموم شده ربطی نداره که کنگره برین یا نه.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال کوتاه داشتم ممنون میشم پاسخ بدین تا یکم از نگرانیم کم بشه...
    من دیروز وقت سفارت داشتم با دعوت نامه از برادرزادم که اونجا اقامت داره و تامین مالی هم کرده. سوالم اینه که تو فرم درخواست ویزا قسمت هدف سفر علاوه بر دیدار از بستگان و دوستان قسمت توریست رو هم انتخاب کردم یعنی دو گزینه، چون واقعا هم هر دو هدف رو به عنوان اهداف اصلی دارم. آفیسر هم در این مورد ایرادی نگرفت و کلا فضا مثبت بود ولی نمیدونم الان چرا این قضیه به شدت ذهنمو مشغول کرده مخصوصاً با توجه به 10-20 صفحه اخر این تاپیک که خوندم.

Junior Member Mustafa_Leader آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

نقل قول نوشته اصلی توسط ero نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال کوتاه داشتم ممنون میشم پاسخ بدین تا یکم از نگرانیم کم بشه...
    من دیروز وقت سفارت داشتم با دعوت نامه از برادرزادم که اونجا اقامت داره و تامین مالی هم کرده. سوالم اینه که تو فرم درخواست ویزا قسمت هدف سفر علاوه بر دیدار از بستگان و دوستان قسمت توریست رو هم انتخاب کردم یعنی دو گزینه، چون واقعا هم هر دو هدف رو به عنوان اهداف اصلی دارم. آفیسر هم در این مورد ایرادی نگرفت و کلا فضا مثبت بود ولی نمیدونم الان چرا این قضیه به شدت ذهنمو مشغول کرده مخصوصاً با توجه به 10-20 صفحه اخر این تاپیک که خوندم.
    سلام این نظر من هستش و امیدوارم مثمرثمر باشه'خب اصلا جای نگرانی نیست و اگر هدف سفر را برایشان توضیح داده باشیند کافیست در کل در نظر داشته اگر تو پست ها نکات خاصی میاد فقط بخاطر اینست که مورد به مورد فرق می کنه و کلا هر فردی یه شانس منحصر بفرد خودش را دارد 'جای نگرانی نیست

Junior Member

خيلي لطف ميكنيد سوال منو جواب بديد ، من خواهرم المان زندگي ميكنه،درخاست ويزاي شينگن دادم اول اگوست،حالا كه شنيدم وقت هاي تحصيلي خيلي دير مياد نگران شدم(11ماه بعد ايميل دوم تازه مباد(

چون ميخام تحصيلي برم المان،الان همزمان وقت سفارت تحصيلي بگيرم ،مشكلي پيش مياد؟

Junior Member

اين تجربه منه
    واسه كنفرانس درخواست ويزاي يك هفته اي بدين ،حساب ماليتون هم خوب باشه
    بعد المان كه رفتين برين ويزاتون رو تمديد كنين
    من واسه كنفران ١٥روز شينگن گرفتم رفتم المان تمديدش كردم

سلام دوستان من وقت توریستی دارم میگیرم اما میخوام تقاضای یک ساله مولتی بکنم. دعوت نامه رو هم مولتی گرفتم. مشکلی که پیش نمیاد چون نوشته برای ویزا های توریستی ۹۰ روزه ؟

Junior Member

سلام دوستان با توجه به تجربه اي كه در مورد ويزاي توريستي آلمان داريد مي خواستم هركسي كه اطلاعات داره راهنمايي كنه ممنون
    ١- ما براي تعطيلات عيد مي خواهيم به آلمان سفر كنيم بهترين زمان براي گرفتن وقت از سفارت چه موقعي هست و كل پروسه تا زمان تحويل ويزا براي اون تايم چقد معمولا طول ميكشه ؟
    ٢- من به همراه همسرم و دو تا پسرام كه ١٢ سال و ٥ ساله هستند مي خواييم درخواست بديم با توجه به اينكه اولين باري هست كه در خواست ويزاي شينگن رو داريم چقد احتمالش هست كه به كل خانواده ويزا بدن ؟
    ٣- موجودي حساب و گردش مالي براي زن و شوهر بايد جداگانه باشه يا هر دو بايه حساب مي تونيم مداركمون رو كامل كنيم ؟
    ٤-دوستي كه داره براي ما دعوت نامه ميده بأزه ي زماني رو چه مدت بنويسه و اينكه تاريخي كه من توي فرم پر ميكن بايد دقيقا عين تاريخ اون باشه يا مي تونه مثلا دو هفته در اين بأزه زماني باشه ؟
    ٥- با توجه به اينكه اون تايم تعطيلي مدارس هست بأزهم نياز به گواهي اشتغال به تحصيل پسرم هست يا نه
    ببخشيد خيلي طولاني شد

سلام به همگی ممنون میشم من رو راهنمایی کنید. من و همسرم در آلمان زندگی میکنیم و همسرم شهروند آلمان و عضو منطقه اقتصادی اروپا است. مادر و پدر من این هفته مصاحبه ویزا دارند(دعوت کننده همسرم هستش) برای بند ۳۴ به نظرتون باید چی بنویسن؟ با توجه به اینکه همسر فرزند در گزینه های بند ۳۵ قید نشده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)