صفحه 19 از 423 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

دوستان یه سوال دیگه:
    این مبلغی که باید تو حساب بزاریم برای پرینت حساب، چقدر باید بمونه تو حساب؟
    همینکه پرینت رو به سفارت دادیم، میتونیم مبلغ رو برداشت کنیم؟ یا ممکنه اگه بخوان ویزا بدن دوباره ازت بخوان که پرینت مجدد بگیری؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام

من اون هفته برای ویزا از سفارت المان تعیین وقت کردم اما متاسفانه نتونستم اسکن مدارکم رو ایمیل کنم حال ازز روز تا همین امروز هر چه قدر سعی میکنم دوباره یه وقت دیگه بگیرم با ابن پیام روبرو میشم
    This entry needs to be unique. A different Appointment with the same entry was already booked کسی از دوستان میدونه دلیلش چیه و چکار باید بکنم.
    مرسی منتظرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

نقل قول نوشته اصلی توسط o_real_love نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه:
    این مبلغی که باید تو حساب بزاریم برای پرینت حساب، چقدر باید بمونه تو حساب؟
    همینکه پرینت رو به سفارت دادیم، میتونیم مبلغ رو برداشت کنیم؟ یا ممکنه اگه بخوان ویزا بدن دوباره ازت بخوان که پرینت مجدد بگیری؟
    خواهش می کنم. واسه من چهارشنبه پول رو ریختن به حساب و من پنج شنبه رفتم موجودی و گردش حساب گرفتم، یه هفته بعدشم پولو پس دادم . ولی اکثر کسایی که این طوری پول می ذارن پولو بلافاصله بعد از موجودی گرفتن برمی دارن که پس بدن. من تا حالا نشنیده م که سفارت پرینت مجدد خواسته باشه یا حسابو زنگ بزنه چک کنه. بازم افراد دیگه که تجربه دارن نظرشونو بگن.
    هنوز 12 روز مونده تا برم جواب ویزامو بگیرم ، بعدش حتماً اینجا خبر میدم .

نقل قول نوشته اصلی توسط ayar نمایش پست ها
    سلام

من اون هفته برای ویزا از سفارت المان تعیین وقت کردم اما متاسفانه نتونستم اسکن مدارکم رو ایمیل کنم حال ازز روز تا همین امروز هر چه قدر سعی میکنم دوباره یه وقت دیگه بگیرم با ابن پیام روبرو میشم
    This entry needs to be unique. A different Appointment with the same entry was already booked کسی از دوستان میدونه دلیلش چیه و چکار باید بکنم.
    مرسی منتظرم
    وقتی که شما گرفتین ثبت شده تو سیستم برای همین دیگه وقت نمیده بهتون. داره میگه با مشخصات شما وقت ثبت شده. شما دیگه الان وقت دارید در واقع نیازی به وقت مجدد گرفتن نیست فقط اسکن مدارک رو بفرستید وقتتون اوکی میشه.

من می خوام برای همسرم دعوتنامه بفرستم که ایشون ویزای شینگن بگیرن بیان برای دیدن من.

آیا کار کردن من (HiWi) در روند گرفتن ویزای ایشون تاثیر گذاره؟ آیا باید این کار پاره وقت رو در بخش شغل میزبان فرم دعوتنامه وارد کنم؟

دوستان کسی اطلاع داره که پروسه صدور دعوتنامه از طرف شرکت یا یک نهاد چقدر طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ayar نمایش پست ها
    سلام

من اون هفته برای ویزا از سفارت المان تعیین وقت کردم اما متاسفانه نتونستم اسکن مدارکم رو ایمیل کنم حال [اون] روز تا همین امروز هر چه قدر سعی میکنم دوباره یه وقت دیگه بگیرم با ابن پیام روبرو میشم
    مرسی منتظرم

سلام،

من هم مشکلی شبیه به مشکل شما داشتم. یه وقتی از سفارت گرفته بودم ولی می خواستم کنسل کنم و دوباره وقت بگیرم. با وچود اینکه همون روز مدارکم را برای سفارت ایمیل نکردم، باز هم اسمم توی سیستم مونده بود!

یه ایمیل زدم به این ایمیل: visa-info@teheran.diplo.de و ازشون خواستم که وقتی که من گرفتم را از سیستم خارج کنند تا دوباره وقت بگیرم. چند روز بعدش یه ایمیل برام اومد و توش نوشته بود که شما الان می تونید دوباره وقت بگیرید.
    براي چراغ هاي همسايه ات نور آرزو کن. بي شک حوالي خانه ی تو هم روشن تر خواهد شد.

سلام دوستان من می خوام برای مادرم اقدام کنم برای ویزای شنگن دو تا سئوال دارم :

1- مادرم حدود 30 سال پیش یکبار رفته آلمان, آیا الان اگر بخواد دوباره ویزا بگیره فقط یکماهه بهش میدن یا ممکنه بیشتر هم بدن به خاطر اون سابقه؟!
    2- زمان تقریبی سفر رو باید چقدر بعد از مصاحبه بزنیم, ترجیحمون اینه که تو اواخر اسفند بره مصاحبه ولی قصد داره برای خرداد بره آلمان آیا می شه که بزنیم 2 ماه نیم دیگه؟

ممنون
    NOC: 0211
    دریافت مدارک: 2013-31-05 / فایل نامبر: 2013-21-08 / ایمیل ورشو: 2013-16-10 / دریافت مدیکال: 2014-29-05/ پاس ریکوئست: 2014 13 Oct

Junior Member

دوستان سلام. وقت بخير. يه سوال مهم. خيلي مهمه برام...
    من يه نمايشگاه هست توي المان كه بليط رو خريدم و دارم ميرم. گواهي پيش خريد خونه و گردش مالي هم دارم. اما پاسپورتم سفيده ! تاحالا شنگن نداشتم ولي برادرم سوييس زندگي ميكنه. و رزومه قوي دارم كه مرتبط با همين نمايشگاهه. پست هارو كه خوندم خيلي نا اميد شدم! حتي پشيمون شدم يكم ! اخه اكثرا بحث ريجكتي مي كردن! و يكي از دوستان تاكيد كرد كه نمايشگاه و فستيوال اكثرا ريجكت شده. لطفا كمك كنيد. اگر ميشه بگيد چيكار كنم. چون شديدا برام مهمه كه ريجكت نشم. چون تازه پذيرش اتريشم اومده و بايد براي ويزاي دانشجويي اونجا اقدام كنم. ريجكتي المان ممكنه به ضررم باشه. راهنمايي كنيد لطفا

Junior Member

سلام
    دوستان یه سوال من وقت سفارت برای خودم و برادرم گرفتم
    ادرس ایمیل رو برای هر دوتاش یکی دادم
    بعد که اسکن گذرنامه رو فرستادم یکیشون ریپلای شد و مجبور شدم دوباره برای همون وقت با یه ادرس ایمیل جدید اطلاعات رو وارد کنم کنم که خوشبختانه وقتی اسکن گذرنامه رو دادم ریپلایش اومد
    این یعنی الان وقت مصاحبه ما اوکی شده ؟ غیر از گذرنامه که مدرک دیگه ای نباید ایمیل میکردیم؟ تمامی مدارک روز مصاحبه داده میشه دیگه ؟ اصل دعوت نامه هنوز نرسیده!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)