صفحه 2 از 388 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مصاحبه سفارت آلمان برای ویزای توریستی

من هر جور شده باید این ویزا رو بگیرم همه مدارک و دارم ولی بعضی ها می گن چون مجردی و سنت کمه ویزا نمی دن آقا یکی بیاد کمک راهنمایی کنه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مصاحبه سفارت آلمان برای ویزای توریستی

من می خوام بدونم چه مدارکی باید ببرم علاوه بر مدارک معمول و چی باید بگم که ثابت کنم من نمیهوام آلمان بمونم میخوام برگردم

Senior Member

پیش فرض ویزا برای شرکت در کنفرانس

كسي تا حالا از آلمان براي شركت تو كنفرانس ويزا گرفته؟ مي خواستم بدونم كه روند گرفتن اين نوع ويزا چه شكلي هست. اگر كسي تجربه اي داره كمك كنه لطفا...

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    كسي تا حالا از آلمان براي شركت تو كنفرانس ويزا گرفته؟ مي خواستم بدونم كه روند گرفتن اين نوع ويزا چه شكلي هست. اگر كسي تجربه اي داره كمك كنه لطفا...
    من ساله قبل ویزا از آلمان گرفتم. دعوت نامه، مدارک دانشجویی، ساپورت مالی... و گفتن 15 روزه دیگه بیا...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    سلام من هم دوبار برای شرکت در کنفرانس و Workshop از آلمان ویزا گرفتم و پروسه اش هم خیلی راحت هست.
    یه سری مدارک رو از سایتشون باید دانلود کنی به همراه دعوت نامه و پاسپورت و یک سری مدارک تحصیلی به علاوه بیمه.
    ده روز تا 2 هفته صادر میکنند.

Junior Member

سلام
    من باید برای یک سری از مصاحبات برای پذیرش مقطع دکتری به یکی از دانشگاه های المان سفر کنم(به مدت یک ماه). اما نمیدونم ویزای من چه نوعی محسوب میشه؟ مدارک لازم برای ویزا چیه؟ آیا مدارک تحصیلات من برای گرفتن ویزا اجباریه(منظور شما از مدارک تحصیلی چیه؟) با توجه به اینکه شما برای کنفرانس شرکت کرده اید میتوننید راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamho12 نمایش پست ها
    سلام
    من باید برای یک سری از مصاحبات برای پذیرش مقطع دکتری به یکی از دانشگاه های المان سفر کنم(به مدت یک ماه). اما نمیدونم ویزای من چه نوعی محسوب میشه؟ مدارک لازم برای ویزا چیه؟ آیا مدارک تحصیلات من برای گرفتن ویزا اجباریه(منظور شما از مدارک تحصیلی چیه؟) با توجه به اینکه شما برای کنفرانس شرکت کرده اید میتوننید راهنماییم کنید.
    برای اين نوع کارها واسه ويزای شينگن اقدام کنيد

Junior Member

برای ویزای شینگن مدارک تحصیلی الزامیه؟ مدارک من موقته و قابل ترجمه نیست. همچنین میخاستم بذونم سند ملکی را چگونه باید تحویل سفارت داد؟
    حساب بانکی در حدود 10 تومان دارم. دعوت نامه هم دارم که درش قید شده خرج سفر و مسکن به عهده دانشگاه هست. حالا باید برای مصاحبه رزو هتل را هم ببرم؟

سلام
    من 13 ژوئن(23 خرداد) برای شرکت در کنفرانسSPIEباید مونیخ باشم. بلیط هواپیما هم رزرف کردم ولی اطلاعی از چگونگی ویزا(شنگن) گرفتن نداشتم. تازه امروز فهمیدم که باید از سفارت آلمان وقت گرفت. دوستام که 1 هفته پیش اقدام کردند برای 7 خرداد وقت گرفتند. طبیعتا اگه من فردا اقدام کنم زودتر از 18 خرداد نمی تونیم وقت بگیرم. به نظر شما آیا راهی است که بتوانم پروسه ویزا گرفتن را سریع تر پیش ببرم.(چون با این اوصاف فکر نکنم بتونم برای 23 خرداد ویزا بگیرم)
    لطفا کمکم کنید.

shahrouzmoh
    Guest

سلام
    میخواستم بدونم چطوری میشه برای شرکت در یک کنفرانس دعوت نامه از آلمانیا گرفت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)