صفحه 224 از 423 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

من و همسرم ریجکت شدیم
    دو تا ویزای شنگن در 5 سال اخیر داشتیم
    هر دو کارمندیم
    سند ملکی داشتیم
    حساب بانکی حدود 150 میلیون
    همه مدارکم کامل بود

کی میتونه باور کنه؟؟؟؟
    علت عدم صدور ویزا رو نوشتن نداشتن وابستگی خانوادگی در ایران!!!

ایا نامه اعتراض نوشتن به سفارت فایده ای داره؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط penelppeh نمایش پست ها
    من و همسرم ریجکت شدیم
    هر دو کارمندیم
    سند ملکی داشتیم
    همه مدارکم کامل بود

کی میتونه باور کنه؟؟؟؟

وای چقدر بد.اکثرا گرفتن دیروز ...ببینید من خیلی تحقیق کردم خیلی خیلی زیاد.بهتره اعتراض نکنید چون 90% قبول نمیکنن .حتی توو سایت سفارت هم نوشته بهتره به جای اعتراض درخواست مجدد بدید البته 6 ماه دیگه.میگن تنها در صورتی که نقص مدارک داشته باشید و به اون علت ریجکت بشید بعد از تکمیلش اوکی میشه .اما اعتراض حتی توو این فروم خیلیا نوشتن که تاثیری نداشته و شما باید یه هزینه ای برای اعتراض کنید بعد ایا شد ایا نشد اگه مجدد درخواست بدید شانس بیشتری دارید .البته باز هم بپرسید شاید شانس یار بود و جز 10 %ی که با اعتراض به نتیجه میرسند بودید.موفق باشید .امیدوارم به زودی ویزا بشید.

Junior Member

من و همسرم ریجکت شدیم
    هر دو کارمندیم
    سند ملکی داشتیم
    همه مدارکم کامل بود

کی میتونه باور کنه؟؟؟؟

من سال ۲۰۰۸ دانشجو بودم ویزام رد شد. اعتراض دادم بهم وقت با سرکنسول دادن. رفتم گفت نمی خوای بری بمونی؟ گفتم نه دانشگاهمو ول نمی کنم. همون موقع خودش گفت باشه برای چند وقت می خوای گفتم الان چون نزدیک شروع دانشگاهه فقط سه هفته می تونم. گفت فردا بیا ویزاتو تحویل بگیر.
    این تجربه من از اعتراض بود که جواب داد

درود بر شما دوست عزیز زیاد خودتونو ناراحت نکنید البته که حس شما را درک میکنم همانطور که به دوست دیگرمون که مشابه وضعیت شما را داشتند ویزا دادند ولی به شما ندادند این موضوع برای خیلی ها اتفاق می افته و سفارت دلیلی برای ریجکت کردن افراد داره همانطور که خودتان ذکر کردید شما متاسفانه نتوانستید کارمند سفارت را قانع کنید که حتمی بر میگردید و به خانوادتون مثلا مادر پدرتان وابستگی دارید به همین دلیل متاسفانه شما را ریجکت کردند
    یک توضیح کلی به تمامی دوستانی که قصد ویزا شدن از سفارت المان را دارند از انجایی که این سفارت یکی از سخت گیرترین سفارت ها از بین تمامی سفارت های موجود در ایران است اگر تمامی مدارک هم تکمیل باشه یکسری سوالات پرسیده میشه از متقاضی ویزا که باید متقاضی جواب قانع کننده ای بده در غیر این صورت اون کارمندی که با شما مصاحبه میکنه قانع نمیشه و ریجیکت میشه اون فرد که تمام این مسائل متاسفانه از قانون شکنی یکسری افراد ایرانی هست که سواستفاده میکنند میرن اونور بر نمیگردن سفارت از تمامی این چیزا کاملا مطلع هست به همین دلیل در خیلی موارد حتی شده سفارت سوال های بی ربطی میپرسه سعی میکنند متقاضی را لای منگنه بزارن ببینن ایا واقعا بر میگرده یا نمیخواد برگرده البته سوتفاهم نشه منظورم شما نیستی بنده راهنمایی کلی کردم که چوب همینجور افراد رو امثال شما که ویزاشون ریجکت میشه میخورن که اصلا حالت خوشایندی نیست یعنی ما باید از اه کسی سواستفاده کرده رفته اونور برنگشته بسوزیم
    البته بنده به سفارت برای سختگیری که میکنن حق میدم چون اگر خدایی نکرده برای خیلی ها سخت نگیرن راحت ویزا بدن پاشن برن اونور خرابکاری کنن مسئولش همان افسری هست که ویزا صادر کرده در واقع برای امنیت کشورشان سختگیری میکنن اینقدر بعضی از ایرانی ها کلک حقه تو کارشون هست که متاسفانه کار امثال شمارو به همین راحتی خراب میکنن
    در هر حال در مورد اعتراض هم بنده زیاد چیزی نمیدانم ولی فکر نمیکنم اعتراض جواب بده چون اول اینکه زمان بر هست اعتراض زدن دوم اینکه انها دلیل ریجکت را توضیح دادند سوم اینکه در کل به نظر بنده نکنید این کارو بهتره چون ممکنه دوباره ریجکت کنن بد ممکنه سابقه بدی براتون بشه این نظر بنده هست باز خودتان میدانید
    ارزوی موفقیت برای شما دارم
    من و همسرم ریجکت شدیم
    هر دو کارمندیم
    سند ملکی داشتیم
    همه مدارکم کامل بود

کی میتونه باور کنه؟؟؟؟

تبریک میگم در صورت امکان پاسخ دهید با تشکر
    بفرمایید نوع ویزا درخواستیتون چی بوده ؟
    چند روزه در فرم نوشته بودید اونا چند روزه به شما دادند ؟
    و در اخر اینکه شما و همسرتان همزمان با هم در یک باجه مصاحبه شدید یا جدا جدا در روزهای متفاوت ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nassimma نمایش پست ها
    من و همسرم امروز ویزامونو گرفتیم .این فروم خیلی بهم کمک کرد .با ارزوی موفقیت برای همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    تبریک میگم در صورت امکان پاسخ دهید با تشکر
    بفرمایید نوع ویزا درخواستیتون چی بوده ؟
    چند روزه در فرم نوشته بودید اونا چند روزه به شما دادند ؟
    و در اخر اینکه شما و همسرتان همزمان با هم در یک باجه مصاحبه شدید یا جدا جدا در روزهای متفاوت ؟
    ممنون... ویزای شنگن البته به واسطه دعوتنامه با ساپورت مالی کامل ازون سمت
    من درخواست 15 روزه دادم
    ویزام هم همون 15 روزه دادن یه بازه ی 1 ماهه اعتبار داره که فقط 15 روزش قابل استفادست دقیقا اعتبار ویزام از همون روزی شروع میشه که توو فرم درخواست نوشته بودم
    بله گفتیم زوجیم و باهم رفتیم به یک باجه وقتمون هم دقیقا باهم بود حتی ساعتش فرق نداشت به همین خاطر دیگه نیازی نبود خواهش کنیم که باهم بفرستنمون .

دوست عزیز سال 2008 با سال 2018 خیلی فرق ها کرده از همه نظر حتی کارمندان سفارت به صورت دوره ای عوض میشن و اینکه با شرایط و اوضاع فعلی که این همه پناهجو سرازیر شدن به المان که المانی ها اصلا از این بابت خوشحال نیستن حداقل بنده فکر نمیکنم اعتراض مجدد جواب بده باز خودشان میدانند به شخصه بنده بودم اعتراض نمیکردم
    سفارت المان در سال 2008 با 2018 خیلی فرق کرده در ان زمان زیاد سختگیری نمیکردن به اندازه الان سفارت وقتی میبینه که خیلی ها سواستفاده کردند رفتن برنگشتن مجبور میشه که سختگیری بیشتری بکنه که متاسفانه امثال این دوستمون که ویزاشون ریجکت شده باید چوب اون کسی رو بخورن که رفت بر نگشته یعنی در واقع خودمان کار خودمان را خراب میکنیم بنده یکی از نزدیکانم با اینکه جوانی 31 ساله هستن 3 باز از المان یکبار از ایتالیا و فرانسه ویزا شدن اصلا تا به حال ریجکت نشدن چرا دلیلش چیست چون ایشون سواستفاده گر نبودن برن مثل خیلی ها بر نگردن رفتن کارشون تفریحشون انجام دادن برگشتن
    در هر حال خواستم بگم الان ادم شب بخوابه صبح قانون عوض میشه
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nanachi نمایش پست ها
    من سال ۲۰۰۸ دانشجو بودم ویزام رد شد. اعتراض دادم بهم وقت با سرکنسول دادن. رفتم گفت نمی خوای بری بمونی؟ گفتم نه دانشگاهمو ول نمی کنم. همون موقع خودش گفت باشه برای چند وقت می خوای گفتم الان چون نزدیک شروع دانشگاهه فقط سه هفته می تونم. گفت فردا بیا ویزاتو تحویل بگیر.
    این تجربه من از اعتراض بود که جواب داد

به نظرم شما جدای اینکه پیشنهاد میکنم مشورت بگیرید ولی باز خودتان سعی کنید تصمیم گیرنده نهایی باشید که اعتراض بزنید یا نه که حداقل اگر اتفاقی خدایی نکرده افتاد نگید دیگران اینجوری گفتند و ما هم همانکارو کردیم در اینترنت که فضای مجازی است هیچ کسی نمیتونه ادعا کنه که اخرته اطلاعات هست سعی کنید خودتان تصمیمگیری کنید اینجوری بهتره
    من و همسرم ریجکت شدیم
    هر دو کارمندیم
    سند ملکی داشتیم
    همه مدارکم کامل بود

کی میتونه باور کنه؟؟؟؟

سلام. وقت بخیر و خسته نباشید. سوالم اینه زن عموم و پسرشون سه هفته پیش رفته بودن مصاحبه سفارت آلمان برای درخواست ویزای شینگن (ملاقات با یکی از بستگانشون) در آلمان. دعوتنامه رسمی هم داشتن. متاسفانه بعد دو هفته نامه ریجکتشون اومد و پست کرده بودن درب منزل. علت ریجکت تو نامه ذکر شده بود، نشان ندادن مدارک کافی وابستگی اقتصادی و تامین منابع مالی در ایران. حالا چطور میشه اعتراض کنن به سفارت آلمان؟ نحوه اعتراض چطوره؟ بعد چقدر جواب اعتراض میدن؟ اصلا میشه با همین دعوتنامه از سفارت دیگری اقدام کنن؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید. خیلی متشکرم

سلام دوست عزیز
    تنها دعوتنامه ملاک بر این نیست که حتمی ویزا میشن حتی دعوتنامه رسمی باشه
    دلیل ریجکت کاملا واضح است که نه تنها از سفارت المان بلکه اگر از سفارت دیگرذی هم اقدام میکردند ریجکت میشدند چون مدارکشون ناقص بوده ناقصی مدارک دلیل واضحی هست برای ریجکت حالا این چیزایی که شما نوشتید چندین مورد جداگانه است که مهمترین مدارک را ایشون نداشتن که ارائه بدن !!!
    خیر با این دعوتنامه در حال حاضر که به تازگی فرمودید ریجکت شدن تا 6 ماه اینده نمیتوانند از هیچ سفارتی درخواست ویزا بدن حداقل باید 6 ماه بگذره تا بعد از گذشت 6 ماه بتوانند از سفارت دیگری یا همان سفارت اولیه که درخواست دادند دوباره درخواست بدن و اینکه احتمالا تا ان زمان هم اعتبار دعوتنامشون به اتمام رسیده و باید بستگانشان دوباره براشون دعوتنامه جدید با تاریخ جدید بفرستن مگه اینکه در دعوتنامه قید شده باشه تاریخ که محدودیت زمانی نداره البته منظور برای 1 سال هست که تاریخ سال بعد تغییر میکنه دیگه اون دعوتنامه هیچ اعتباری نداره و باید عوض بشه درباره اعتراض1 هم همانطور که به دوستمان گفتم بهترین تصمیم گیری خود شخص است که اعتراض بزند یا نه ولی با این ناقصی مدارکی که شما گفتید ایشون اصلا اعتراض نزنند خیلی بهتره
    ایشون با این مدارک ناقص اگر به هر سفارتی به غیر از المان هم مراجعه میکردند بی شک ریجکت میشدند
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad12011201 نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر و خسته نباشید. سوالم اینه زن عموم و پسرشون سه هفته پیش رفته بودن مصاحبه سفارت آلمان برای درخواست ویزای شینگن (ملاقات با یکی از بستگانشون) در آلمان. دعوتنامه رسمی هم داشتن. متاسفانه بعد دو هفته نامه ریجکتشون اومد و پست کرده بودن درب منزل. علت ریجکت تو نامه ذکر شده بود، نشان ندادن مدارک کافی وابستگی اقتصادی و تامین منابع مالی در ایران. حالا چطور میشه اعتراض کنن به سفارت آلمان؟ نحوه اعتراض چطوره؟ بعد چقدر جواب اعتراض میدن؟ اصلا میشه با همین دعوتنامه از سفارت دیگری اقدام کنن؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید. خیلی متشکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)