صفحه 228 از 423 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238278328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

درود به همگی
    سوالم این هست که آیا رزرو بلیط هوایپیما رو در روز مصاحبه و تحویل مدارک باید ارائه کرد و یا بعد از تعیین تکلیف ویزا؟مثلا روز تحویل ویزا
    خیلی جستجو کردم ولی جواب قطعی رو در این فروم پیدا نکردم

ممنونم از همگی
    روز بخیر

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط alma_atabay نمایش پست ها
    درود به همگی
    سوالم این هست که آیا رزرو بلیط هوایپیما رو در روز مصاحبه و تحویل مدارک باید ارائه کرد و یا بعد از تعیین تکلیف ویزا؟مثلا روز تحویل ویزا
    خیلی جستجو کردم ولی جواب قطعی رو در این فروم پیدا نکردم

ممنونم از همگی
    روز بخیر
    رزرو بلیط رو باید روز مصاحبه همراه با بقیه مدارک ارائه کنید وگرنه نقص مدارک میخورید

معمولا سفارت المان در تمامی فواصل سال از شلوغترین سفارت ها هست معمولا برای ایمیل اصلی یا همون ایمیل دوم بین 1 ماه و نیم تا 2 ماه زمان میبره ولی همانطور که گفتن بله ممکنه حتی تا 3 ماهم زمان ببره بعید نیست.
    در هر حال امیدوارم هر چه زودتر ویزاتونو بتونید بگیرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط samimi11 نمایش پست ها
    امروزتلفنی از سفارت پیگیری کردم. گفتند که به علت شلوغی ممکنه بین ایمیل اول و دوم ۳ ماه هم فاصله بیفته و طبیعیه!
    برنامه سفر ما برای ابتدای تابستان بود و از ۵ ماه پیش از ان هم اقدام کردیم. ولی با سفارت آلمان هیچ چیزی روی برنامه ریزی پیش نمیره متاسفانه!

Junior Member

سلام دوستان
    چندتا سوال در مورد مدارکی که باید به سفارت ارائه کنیم:
    1-سابقه بیمه را از شعبه و با مهر و امضا باید بگیریم یا از داخل سایت تامین اجتماعی و پرینتی که در اختیارمون می گذاره کافیه؟
    2-فیش حقوقی 3 ماه اخر و حکم کارگزینی اداره را حتما باید سربرگ شرکت داشته باشه یا پرینت دانلودی از سایت شرکتمون کافیه؟؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Local Moderator

سلام

1- بهتره از شعبه تامین اجتماعی با مهر و امضا بگیرید و ترجمه کنید.

2- اگر از سایت شرکت پرینت گرفتید بدید مهر شرکت رو روش بزنن و بعد بدید ترجمه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjdelavari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندتا سوال در مورد مدارکی که باید به سفارت ارائه کنیم:
    1-سابقه بیمه را از شعبه و با مهر و امضا باید بگیریم یا از داخل سایت تامین اجتماعی و پرینتی که در اختیارمون می گذاره کافیه؟
    2-فیش حقوقی 3 ماه اخر و حکم کارگزینی اداره را حتما باید سربرگ شرکت داشته باشه یا پرینت دانلودی از سایت شرکتمون کافیه؟؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

1- بهتره از شعبه تامین اجتماعی با مهر و امضا بگیرید و ترجمه کنید.

2- اگر از سایت شرکت پرینت گرفتید بدید مهر شرکت رو روش بزنن و بعد بدید ترجمه.

شاد باشید.
    سلام
    برای ویزای شینگن با حداکثر 90 روز اقامت (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس و ..)
    نیاز به ترجمه ندارید

Local Moderator

سلام

ضمن تشکر از تذکر شما،

بله همین طور است، هیچ مدرکی نیاز به ترجمه ندارد، من تصورم این بود که به دلیلی از ایشون خواسته اند که این مدارک رو ترجمه کنند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط gdariush نمایش پست ها
    سلام
    برای ویزای شینگن با حداکثر 90 روز اقامت (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس و ..)
    نیاز به ترجمه ندارید

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود یک ماه پیش درخواست ثبت کردم و ایمیل اول اومد ولی خبری از ایمیل دوم برای وقت ویزا دقیق مصاحبه نشد و حدود 20 روز دیگه یک کنفرانس باید شرکت کنم به نظرتون امیدی هستش توی این مدت کوتاه بشه ویزا گرفت ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

با سلام. من تو بعضی از سایت ها دیدم که سند خونه فیش حقوقی و گواهی اشتغال باید ترجمه بشه اما در سایت سفارت چیزی درباره ترجمه ذکر نشده. طبق تجربه شما نیازی به ترجمه هست ؟؟
    ببخشید اگه سوالم تکراری هست
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahida67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود یک ماه پیش درخواست ثبت کردم و ایمیل اول اومد ولی خبری از ایمیل دوم برای وقت ویزا دقیق مصاحبه نشد و حدود 20 روز دیگه یک کنفرانس باید شرکت کنم به نظرتون امیدی هستش توی این مدت کوتاه بشه ویزا گرفت ؟
    اگر شما همین امروز هم ایمیل دوم رو دریافت کنید به احتمال زیاد وقت مصاحبه شما برای اواخر خرداد و یا تیر خواهد بود.
    من برای مادر و خواهرم دسامبر وقت گرفتم، ژانویه ایمیل دوم امد (بعد چهارهفته) بهشون اپریل وقت دادن..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)