صفحه 23 از 423 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

آقا من واقعن برام سواله.تو سایت سفارت نوشته مثلن اطلاعات برای ویزای شنگن بازدید از بستگان، تجاری، کنگره و.. و هر کدوم یک لیستی داره که براساس اون باید به ترتیب مدارک رو آماده و تحویل بدیم.خب حالا م که جزو هیچ کدوم از این دسته ها نمی شم چکار باید بکنم؟بر چه ترتیبی مدارک رو آماده و تحویل بدم؟!
    من فقط بایستی برای یک امتحان ورودی برم آلمان!
    خب تاحالا خارج نرفتم به نظرم پیچیده میاد خب!

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام دوستان
    من برای یک دوره 2 ماهه کاراموزی در یکی از دانشگاه های آلمان پذیرفته شدم و هزینه خوابگاه و زندگی در اون 2ماه به عهده دانشگاه هستش و من باید برای ویزای شینگن اقدام کنم...سوالی که دارم این هستش که گردش حساب باید مربوط به حساب خودم باشه و یا میتونم گردش حساب همسرم رو هم ببرم...از طرفی همسرم دانشجوی آمریکا هستش و در اونجا هم حساب داره که گردش حساب خوبی هم داره...میتونم از حساب آمریکاش استفاده کنم؟ و یا اینکه حساب باید حتما واسه خودم باشه؟
    از اونجایی که دانشگاه هزینه های مربوط به اون 2 ماه رو پرداخت میکنه بنظرتون چقدر پول لازمه که تو حسابم باشه؟
    ممنون

Junior Member f1996 آواتار ها

درود دوستااان
    یک سوال مهم ببینید من عمو قراره دعوت نامه بفرسته و اوایل اردیبهشتم دستمه (بازدید از بستگان) اما خب من امتحان میکنم شانسمو ولی ببیند من مجردم و سند ملکی و... ندارم + اون مدارکی که گفتند میخان واسه سفارت دیگه چه چیز هایی میشه ببرم که مطمئن شن که بر میگردم؟؟ نمیدونم پولی چیزی باید بزاریم یا هر چی که کسی تجربشو کرده و میدونه خواهشا بگه که چکار هایی میتونم بکنم که شانسم برای گرفتن این ویزا افزایش پیدا کنه؟
    ممنون میشم (اواخر اردیبهشتم میخام وقت سفارت بگیرم)
    راستی عموم میتونه چیزی بنویسه؟ ضمانتی چیزی؟

سلام دوستان
    اين فرم پرسشنامه امنيتى که تو چک ليست مدارک نوشته چى هست؟! من که هيچ فرمى به اين نام پيدا نکردم .
    ممنون ميشم راهنماييم کنيد.
    NOC: 0211
    دریافت مدارک: 2013-31-05 / فایل نامبر: 2013-21-08 / ایمیل ورشو: 2013-16-10 / دریافت مدیکال: 2014-29-05/ پاس ریکوئست: 2014 13 Oct

Junior Member

سلام دوستان
    میشه لطفن راهنمایی کنید دعوتنامه به چه فرمتی باید باشه؟
    من در اینجا (آلمان) برای مدتی کار تحقیقاتی میکنم و میخوام خانواده م رو ببینم. برای همین قصد دارم دعوتنامه براشون بفرستم تا یه مدت کوتاه بیان اینجا پیشم.
    این دعوتنامه چه نکاتی باید داشته باشه؟ به چه زبانی باشه؟ آیا باید هزینه ی اقامتشون رو تعهد کنم؟! (خودشون مبلغ لازم رو دارن و من هم فقط به اندازه ی خرج خودم اینجا بورس دارم!) این دعوتنامه رو باید با پست بفرستم ایران؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member f1996 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raiana نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه لطفن راهنمایی کنید دعوتنامه به چه فرمتی باید باشه؟
    من در اینجا (آلمان) برای مدتی کار تحقیقاتی میکنم و میخوام خانواده م رو ببینم. برای همین قصد دارم دعوتنامه براشون بفرستم تا یه مدت کوتاه بیان اینجا پیشم.
    این دعوتنامه چه نکاتی باید داشته باشه؟ به چه زبانی باشه؟ آیا باید هزینه ی اقامتشون رو تعهد کنم؟! (خودشون مبلغ لازم رو دارن و من هم فقط به اندازه ی خرج خودم اینجا بورس دارم!) این دعوتنامه رو باید با پست بفرستم ایران؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام
    یکی از بستگان که میخواد دعوت نامه برای من بفرسته زنگ زده سفارت و وقت گرفته بعد دوماه وقت دادن اون رو میره و اطلاعات من رو مثه اسم و شماهر پاس و زمان موندنمو و... میده و و دعوتنامه و میگیره و توسط مسافری میفرسته ایران
    حالا شما وضعت جوره دیگست میگی بورس داری و اینا جوابتو اینجا نگرفتی به خود سفارت زنگ بزن یا سایتشون روجوع کن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط f1996 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از بستگان که میخواد دعوت نامه برای من بفرسته زنگ زده سفارت و وقت گرفته بعد دوماه وقت دادن اون رو میره و اطلاعات من رو مثه اسم و شماهر پاس و زمان موندنمو و... میده و و دعوتنامه و میگیره و توسط مسافری میفرسته ایران
    حالا شما وضعت جوره دیگست میگی بورس داری و اینا جوابتو اینجا نگرفتی به خود سفارت زنگ بزن یا سایتشون روجوع کن
    ممنون از جوابتون ولی متاسفانه پاسخمو نگرفتم
    چون وقت رو اینترنتی باید گرفت و اون اطلاعات رو هم اینترنتی موقع وقت گرفتن داخل فرم میکنم
    و متوجه نشدم دعوتنامه رو از کجا میگیرن؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم دوتاش را استعلام می کنن سریع برو یه بلیط هواپیما و رزرو هتل انجام بده. اگه خدایی نکرده موفق نشدی با یه مبلغ گرفته پولت را برگشت میدن
    نه رزرو هتل و نه بلیط هواپیما رو حتی نگاه نکرد چه برسه بخواد جزء مدارک برداره. ازش پرسیدم گفت ما فقط مدارکی که توی چک لیست گفته شده رو میخوایم. بلیط و رزرو هتل توی چک لیست ویزای سمینار نیست.

Junior Member

سلام علیکم.من بالاخره جواب سوالامو گرفتم.یک سوال بعدی؛ من که امتحانم یکjune هست توی برلین، باید برای آخرmayبلیطمو رزرو کنم آیا؟و اینکه رزرو هتل جزو مدارک شنگنه این رو خودم میتونم بگیرم از این مدل pay laterها یا باید واقعنی رزرو کنم؟برای کی باید رزرو کنم؟همون آخر may؟
    با سپاس از همه پاسخ دهندگان

دوستان اطلاع دارید ویزا برای کنفرانس معمولا چند وقت طول میکشه تا بیاد؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)