صفحه 233 از 423 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243283333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

والا من و شوهرم با داشتن دوتا ویزای شنگن از فرانسه و ایتالیا در 5 سال گذشته ، کارمند رسمی بودن ، داشتن سند ملکی و گردش حساب بالا و مانده 200 میلیون تومن ریجکت شدیم.
    ما باید چی بگیم ؟؟؟؟
    تازه هر بار هم که رفتیم اروپا مهر برگشت از المان توی پاسمون خورده
    خیلی عصبانیم...حیف این همه وقت

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

درود بر شما سند ماشین که فکر نمیکنم قبول کنن سند ملکی یکی از اولویت های هست که سفارت میخواد ولی فکر کنم اگر ملک برای خانواده خودتان باشه به نامشون باشه ببرید مشکلی نیست و اینکه شما اعضای خانوادتون ایران هستن و نشون میده که شما وابستگی در ایران دارید وابستگی خانواده و درباره موجوذی حساب کسانی بودن که بنده میشناختم با 10 تومان هم ویزا شدن کسانی بودن با 700 /800 میلیون هم ویزا نشدن قانون خاصی برای موجودی حساب تعریف نشده ولی در اکثر سات ها و اژانس ها معمولان میگن تا 50 تومان باشه خوبه و اینکه برای باز اول چون سفر میکنید ایکاش از المان درخواست نمیدادید بهتر بود از یک سفارت اسون تر که سختگیری کمتری میکنه درخواست میدادید که البته با توجه به توضیحاتی که دادید دوره اموزشی شما المان بوده و خب نمیتونستید از سفارت دیگه ای درخواست بدید البته نه اینکه اصلا نتونید از سفارت دیگه ای درخواست بدید چرا میشه به اینصورت هست که مثلا شما از سفارت هلند درخواست ویزا میدید و با ویزا هلند باید تشریف ببرید هلند و حد اقل 3 روز اونجا اقامت داشته باشید بعد تشریف ببرید به المان اینجوری میشه که اولین ورودتون باید به کشور صادر کننده ویزا باشه ولی خب داستان شما که برای دوره اموزشی اونم در المان میخواهید تشریف ببرید کاملا فرق میکنه
    در هر حال امیدوارم بتونید ویزا بگیرید با سختگیری هایی که سفارت المان میکنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط zezi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای شرکت تو یه دوره اموزشی یکماهه به المان برم که خب ثبت نام کردم و اون دانشگاه هم تاییدیه ثبت نام و البته رزرو جا رو برای ارائه به سفارت برام فرستاده. توی مدارکی که باید ببرم متاسفانه سند خونه رو ندارم. میتونم مثلا سند ماشینم رو ببرم یا اصلا قبول نمیکنن؟ میانگین موجودی حسابم هم برای سه ماه اخیر حدودا ۳۵ تومن بوده. باتوجه به اینکه اولین باره که میخوام شینگن بگیرم اصلا امیدی هست یا نه؟
    ممنون میشم دوستان پاسخمو بدن

اشکال نداره پیش میاد میدونم خیلی موضوع ازار دهنده ای هست ناراحتی داره ولی ممکنه برای هر کسی این اتفاق بی افته بودن مورد هایی از شما قویتر از نظر سفری منظورم هست که متاسفانه ریجکت شدن الان هم سفارت المان بیشتر از قبل سخت گیری میکنه به خاطر اتفاقی که در سفارت افتاده که در گوگل سرچ کنید متوجه میشید
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط penelppeh نمایش پست ها
    والا من و شوهرم با داشتن دوتا ویزای شنگن از فرانسه و ایتالیا در 5 سال گذشته ، کارمند رسمی بودن ، داشتن سند ملکی و گردش حساب بالا و مانده 200 میلیون تومن ریجکت شدیم.
    ما باید چی بگیم ؟؟؟؟
    تازه هر بار هم که رفتیم اروپا مهر برگشت از المان توی پاسمون خورده
    خیلی عصبانیم...حیف این همه وقت

Junior Member

سلام خسته نباشید ، یه سوال داشتم شاید یکم بی ربط به این تاپیک باشه ولی خواهش میکنم راهنمایی کنید .
    بنده ویزای توریستی از سفارت آلمان گرفتم و خواهر منم اقامت آلمان رو داره ، من میتونم با خودم کیس کامپیوتر تو بار بذارم و ببرم ؟ گیر نمیدن ؟ ممکن باعث بشه ازم سوال و جواب کنن که چرا کیس میبری ؟
    ممنون میشم جواب بدید .

سلام بر همگی
    من دکترایم را چند سال پیش تمام کرده ام و اکنون شاغل نیستم. و بیمه‌ای هم برایم رد نشده است. مقاله‌ام برای کنفرانسی در آلمان پذیرفته شده و دعوتنامه هم برایم ارسال شده است که در آن قید شده بخشی از هزینه‌ام را هم پرداخت می‌کنند. آیا اینکه من شاغل نیستم امتیاز منفی است؟ اگر چنین است، آیا کسی راه ‌حلی سراغ دارد؟

سلام دوستان من 11 فوریه ایمیل اول و زدم و ایمیل وقت مصاحبهم هنوز نیومده کسی میدونه باید کجا پیگیری کنم ؟ اخه اکثرا که نگاه میکنم نهایتا بعد 2 ماه میاد منم خیلی ناراحتم .اگه کمکی میتونید بکینید شماره تماسی داره که بخایم پیگیری بکینیم ؟ََ

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 11 فوریه ایمیل اول و زدم و ایمیل وقت مصاحبهم هنوز نیومده کسی میدونه باید کجا پیگیری کنم ؟ اخه اکثرا که نگاه میکنم نهایتا بعد 2 ماه میاد منم خیلی ناراحتم .اگه کمکی میتونید بکینید شماره تماسی داره که بخایم پیگیری بکینیم ؟ََ
    با سلام ...

به نظر من حدود 1 هفته دیگه صبر کنید ... تا پایان هفته دیگه ...

یکی از دوستان اینجا نوشته بود که ایمیل اول رو 31 ژانویه دریافت کرده و ایمیل دوم رو 12 آپریل ...
    من هم به شخصه 3 فوریه درخواست وقت کردم و ایمیل اول رو دریافت کردم و ایمیل دوم 3 روز پیش (15 آپریل) برام ارسال شد ......... اگه این حساب حدوداً درست باشه ... شما باید حدود 22 آپریل ایمیل دوم رو دریافت کنید یا 1-2 روز دیرتر ... (هفته آینده)

امیدوارم این کمکی بهتون بکنه ...

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام ببخشید من خیلی گیج شدم لطفا منو راهنمایی کنید . من می خواستم درخواست ویزای 6 ماه مولتی شینگن رو بدم و چند ماه پیش این گزینه رو برای تعیین وقت انتخاب کردم آیا درست انتخاب کردم یا اشتباه ؟ لطفا راهنمایی کنید و توضیح اینکه من فقط برای توریستی می خوام برم
    You have successfully registered for a residence permit for other reasons than family reunion or marriage for stays exceeding 90 days at the German Embassy in Teheran.

سلام وقت همگی به خیر
    فرم ویدکس را کسی تکمیل کرده؟
    اون قسمت که میپرسه ( آیا مایلید از حق آزادی تردد در اتحادیه اروپا استفاده کنید؟ ) و بعدش در مورد اعضای خانواده شهروند یا تبعه اروپا سوال می کنه، قضیه اش چیه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط JRTN نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز منم منتظر ايميل دوم هستم لطفا در صورت امكان بعد از اينكه ايميل دوم خودتون دريافت كرديد به من اطلاع بديد لطفا، كه بدونم حدودا چقدر بايد صبر كنم و تاريخ مصاحبه كي باشه چون من دعوتنامه از كنفرانس مهندسي شيمي دارم واقعا برام مشخص نيست كه ميرسم يا نه لطفا از طريق ايميل به من اطلاع بديد با سپاس فراران
    سلام. برای کنفرانس ها باید زود اقدام کنید. موفق باشید
    Please Do not post your personal contact details on a public forum for your own security

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)