صفحه 234 از 423 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244284334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

نقل قول نوشته اصلی توسط ali640us نمایش پست ها
    سلام ببخشید من خیلی گیج شدم لطفا منو راهنمایی کنید . من می خواستم درخواست ویزای 6 ماه مولتی شینگن رو بدم و چند ماه پیش این گزینه رو برای تعیین وقت انتخاب کردم آیا درست انتخاب کردم یا اشتباه ؟ لطفا راهنمایی کنید و توضیح اینکه من فقط برای توریستی می خوام برم
    You have successfully registered for a residence permit for other reasons than family reunion or marriage for stays exceeding 90 days at the German Embassy in Teheran.
    متاسفانه اشتباه انتخاب کردید !!!

باید برای ویزای شنگن زیر 90 روز درخواست بدید ... و سپس در فرم شنگن که ارائه میکنید ، ذکر کنید که ویزای چند بار ورود نیاز دارید و دلایلتون رو هم روز مصاحبه بیان کنید.

این گزینه رو باید انتخاب کنید :

Registrierung für die Beantragung eines Schengen-Visums (kurzfristige Aufenthalte)

یا در قسمت انگلیسی زبان سایت سفارت ... این گزینه :

Registration to apply for a Schengen-visa (short-term stays)

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط samimi11 نمایش پست ها
    سلام وقت همگی به خیر
    فرم ویدکس را کسی تکمیل کرده؟
    اون قسمت که میپرسه ( آیا مایلید از حق آزادی تردد در اتحادیه اروپا استفاده کنید؟ ) و بعدش در مورد اعضای خانواده شهروند یا تبعه اروپا سوال می کنه، قضیه اش چیه؟
    من برای خانواده م میخواستم پر کنم اما ویدکس به نظر مشکل دار میومد و وسط کار میپرید بیرون یا نصفه لود میشد
    ناچار به روش قدیم فرم رو پر کردن و تحویل دادن کسی هم چیزی نگفته بود
    درمورد اون قسمت اگر کسی رو ندارید که پاسپورت اروپایی داشته باشه و اونجا زندگی کنه اون قسمت ها رو خالی بذارید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

من 24 March ايميل اول رو دريافت كردم و تاريخ كنفرانس 9 June هست، نميدونم كه به اين تاريخ ميرسم با نه ؟؟؟

حیر متاسفانه شما به این کنفرانس نمیرسید
    فرمودید 24 مارچ تازه ثبت نام کردید ایمیل اول رو دریافت کردید خب ایمیل دوم نهایتا" تا 8 تا 10 هفته بعد از ایمیل اول میاد براتون که دو ماه در نظر بگیریم میشه ماه می تازه به شما نوبتتون رو اعلام میکنند که کی بیایید برای مصاحبه و از ایمیل دوم تا زمان مصاحبه معمولا کمه کمش اگه خیلی سرشون خلوت باشه 3 ماه بعدش و اگه خیلی سرشون شلوغ باشه 5 ماه دیگه تازه وقت مصاحبه میدن بی شک شما به این کنفرانس نمیرسید یا حق
    نقل قول نوشته اصلی توسط JRTN نمایش پست ها
    من 24 March ايميل اول رو دريافت كردم و تاريخ كنفرانس 9 June هست، نميدونم كه به اين تاريخ ميرسم با نه ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaghs نمایش پست ها
    سلام.و
    خواهرم و خواهر زاده شش ساله ام قرار هست همزمان بیان المان ولی خواهرم زودتر برگرده و خواهرزاده ام با مادرم چند هفته بعدش برمیگرده!
    ممنون میشم زود بهم جواب بدید.
    ایا مشکلی براشون پیش میاد تو فرودگاه ایران و یا المان؟
    وقتی کودکان بدون والدین بخوان سفر کنن یا تنها با یکی از والدین باید حتما letter of authorization یا اسم دیگرش consent letter که به فارسی همون رضایت نامه والدین هست همراه داشته باشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    وقتی کودکان بدون والدین بخوان سفر کنن یا تنها با یکی از والدین باید حتما letter of authorization همراه داشته باشن
    ممنون از پاسخ.
    این نامه رو باید از کجا تهیه کنم؟
    یعنی باید رسمی باشه و یا یک دست‌نوشته معمولی حالا به انگلیسی و یا المانی کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaghs نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ.
    این نامه رو باید از کجا تهیه کنم؟
    یعنی باید رسمی باشه و یا یک دست‌نوشته معمولی حالا به انگلیسی و یا المانی کافیه؟
    متن نامه رو با توجه به توضیحات زیر بنویسید و توسط والدین امضا بشه و برای اطمینان بیشتر نامه رو notarized کنید یعنی مشابه تایید دفتر اسناد رسمی
    A Child Travel Consent frequently contains such information as:

1. The first, middle, and last name of the non-traveling parent(s) or legal guard.
    2. The relationship of the non-traveling parent(s) to the child.
    3. The first, middle, and last name (as printed on their citizenship documentation) of the person you authorize to travel with the child. You should ensure that the person who is travelling with the child is a legal adult (18 years or older) and that he or she is somebody you trust.
    4. The relationship of this person to the child (e.g. coach, teacher, uncle, etc).
    5. The full name (first, middle & last as shown on their citizenship documentation) of the child.
    6. The child's age at the time travel begins.
    7. The countries that the child will be travelling to.
    8. The start and end date of the travel.
    9. Insurance and a consent for medical treatment may also be included.

نقل قول نوشته اصلی توسط alma_atabay نمایش پست ها
    من برای خانواده م میخواستم پر کنم اما ویدکس به نظر مشکل دار میومد و وسط کار میپرید بیرون یا نصفه لود میشد
    ناچار به روش قدیم فرم رو پر کردن و تحویل دادن کسی هم چیزی نگفته بود
    درمورد اون قسمت اگر کسی رو ندارید که پاسپورت اروپایی داشته باشه و اونجا زندگی کنه اون قسمت ها رو خالی بذارید
    ممنون از راهنماییتون.
    در قسمتی که در مورد ویزاهای شینگن قبلی و یا اثر انگشت بیومتریک سوال شده، منظور هر ویزای شینگن از هر سفارتی که گرفتیم باید اطلاعاتش رو وارد کنیم یا فقط اگر از سفارت آلمان قبلا شینگن گرفتیم باید اونو بنویسیم؟

اگر کسی رو در المان یا دیگر کشورها دارید منظور خانوادتون هست حتما باید اطلاع بدید که این سوال رو از تمامی متقاضیان ویزا میپرستن که ایا کسی رو در المان یا کشورهای دیگه دارید یا نه ولی اگر کسی رو ندارید که پاس اروپایی داشته باشه خالی بزارید و بگید ندارم
    بله شما هر ویزای شینگنی از هر کشوری دارید باید اطلاع بدید البته یکی از سوالاتی هست که از بیشتر افراد میپرسن تا به حال به کدام کشورها سفر کردید ایا قبلا سابقه ویزا داشتید یا نه منظورشون تمامی کشورهای حوزه شینگن و کشورهایی که نیاز به ویزا دارند هست که باید اطلاع بدید البته یک توضیح کلی میدم منظورم شما نیستی خیلی از افراد فکر میکنن که اگر اطلاع ندن سفارت هم متوجه نمیشه باید بگم سخت در اشتباه هستن متوجه میشه خیلی دقیق هم امار طرف رو در میارن بر فرض اگر شما عنوان نکنی که قبلا ویزا داشتی از اسم و فامیلیت مشخصاتتون سریع در عرض چند دقیقه امارتونو از طریق سیستم یوروداک و سیستم ویز در میارن
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط samimi11 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    در قسمتی که در مورد ویزاهای شینگن قبلی و یا اثر انگشت بیومتریک سوال شده، منظور هر ویزای شینگن از هر سفارتی که گرفتیم باید اطلاعاتش رو وارد کنیم یا فقط اگر از سفارت آلمان قبلا شینگن گرفتیم باید اونو بنویسیم؟

Junior Member

سلام.من درخواست برای ویزای الحاق به خانواده وقت گرفته ام.میتونم وقت برای ویزای شنگن هم بگیرم؟دو تا وقت گرفتن اشکالی نداره؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)