صفحه 26 از 423 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام ،
    براي ويزاي شنگن ديدار از بستگان ابعاد عكس ٤*٣ ميخواد يا ٤*٦ ؟ تو سايت در مورد ابعاد چيزي ننوشته !
    !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام دوستان همسر من امروز رفته سفارت و مدارکشو با کلی دردسر سابمیت کرده ولی ازش هزینه ویزا نگرفتند و گفتند که اول باید استعلام کنیم .به نظرتون این یعنی نمیخوان ویزا بدن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yas42 نمایش پست ها
    سلام دوستان همسر من امروز رفته سفارت و مدارکشو با کلی دردسر سابمیت کرده ولی ازش هزینه ویزا نگرفتند و گفتند که اول باید استعلام کنیم .به نظرتون این یعنی نمیخوان ویزا بدن؟؟
    سلام ،لطفا كمي بيشتر در مورد ويزاي درخواستي كه داشتيد و مداركي كه ارايه كرديد توضيح دهيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط megane2000 نمایش پست ها
    سلام ،لطفا كمي بيشتر در مورد ويزاي درخواستي كه داشتيد و مداركي كه ارايه كرديد توضيح دهيد
    راستش ایشون یه فرصت سه ماهه از طرف DAAD داده شده بودند که اشتباها فرم محقق مهمان را پر کردند که ظاهرا در باجه بهشون گفته شده باید فرم شنگن پر کنید که ایشون همونجا پر کرده و تحویل دادند .البته نامه رسمی DAAD هنوز آماده نیست و ایشون فعلا یه نامه موقت ا DAADرو نشون دادند تا نامه اصلی بیاد .حالا نمیدونم این استعلام که اونا گفتند و دریافت نکردن هرینه ویزا به خاطر همین موضوعه یا به خاطر اینه که میخوان ریجکت کنند ؟

Junior Member

سلام من ایمیل زدم خیلی هم سریع جواب دادن و وقت رو بهم دادن. به خانم زنگنه ایمیل بزنید. ضمنا دعوتنامه اگه دارید ضمیمه کنید به ایمیل
    Nooshin Zangeneh
    ------------
    German Embassy Tehran
    Press and Cultural Section
    Tel.: 3999 0000
    Fax: 3999 1970
    E-Mail: ku-100@tehe.diplo.de
    www.teheran.diplo.de

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NoClearMind نمایش پست ها
    من چند روزه برای درخواست گرفتن وقت ویزا به سایت سفارت مراجعه میکنم ، وقت نمیده تو هیچ تاریخی!!!

چندتا ایمیل با آلمانی و انگلیسیم زدم جواب ندادن !!!!!

من تمام مراحل اپلای برای رشته دیزاین و رفتم الان مرحله آخر که مصاحبه ست گیر کردم با سفارت .

کمک کنید لطفن
    سلام من ایمیل زدم خیلی هم سریع جواب دادن و وقت رو بهم دادن. به خانم زنگنه ایمیل بزنید. ضمنا دعوتنامه اگه دارید ضمیمه کنید به ایمیل
    Nooshin Zangeneh
    ------------
    German Embassy Tehran
    Press and Cultural Section
    Tel.: 3999 0000
    Fax: 3999 1970
    E-Mail: ku-100@tehe.diplo.de
    www.teheran.diplo.de

Junior Member

سلام ،
    براي ويزاي شنگن ديدار از بستگان ابعاد عكس ٤*٣ ميخواد يا ٤*٦ ؟ تو سايت در مورد ابعاد چيزي ننوشته !!

نقل قول نوشته اصلی توسط yas42 نمایش پست ها
    راستش ایشون یه فرصت سه ماهه از طرف DAAD داده شده بودند که اشتباها فرم محقق مهمان را پر کردند که ظاهرا در باجه بهشون گفته شده باید فرم شنگن پر کنید که ایشون همونجا پر کرده و تحویل دادند .البته نامه رسمی DAAD هنوز آماده نیست و ایشون فعلا یه نامه موقت ا DAADرو نشون دادند تا نامه اصلی بیاد .حالا نمیدونم این استعلام که اونا گفتند و دریافت نکردن هرینه ویزا به خاطر همین موضوعه یا به خاطر اینه که میخوان ریجکت کنند ؟
    نه مشکلی نیست...واسه من هم همینطور شد...پولی نگرفتن و گفتن که به خاطر استعلام ویزاتون 1ماه دیگه میاد حدودا...نگران نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط britishh نمایش پست ها
    با سلام.من در یه دوره کوتاه مدت 10 روزه از طریق DAAD پذیرش گرفتم.می خواستم بدونم برای گرفتن وقت سفارت باید درخواست ویزای شنگن بدم یا اقامت؟
    فکر میکنم باید برای شنگن اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabijoon نمایش پست ها
    سلام
    معمولا روزهای یکشنبه و دوشنبه باز میشه از 7 صبح چک کنید
    یک گروهی هم توی تلگرام هست اگر خواستید شمارتون رو بدید ادتون کنم...اسم گروه هم گرفتن وقت از سفارت هستش
    سلام ، میشه من هم توی گروه اد کنین؟ لطفا ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)