صفحه 27 از 423 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام دوستان !
    من برای خودم و پدر و مادرم امروز و فردا وقت سفارت آلمان داریم برای ویزای بازدید از بستگان !‌ اون ها هم دعوت نامه برای ما ارسال کرده اند اما متاسفانه به دست ما نرسیده است هنوز و پست معلوم نیست دعوت نامه را چی کار کرده است
    من فقط اسکن این دعوت نامه ها را که قبلا برایم ارسال کرده است در حال حاضر دارم. آیا با اسکن دعوت نامه ها می توانم برم سفارت ؟ آیا اصلا درخواست من بررسی می شود یا نه؟

بسیار ممنونم

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط shirazee نمایش پست ها
    سلام دوستان !
    من برای خودم و پدر و مادرم امروز و فردا وقت سفارت آلمان داریم برای ویزای بازدید از بستگان !‌ اون ها هم دعوت نامه برای ما ارسال کرده اند اما متاسفانه به دست ما نرسیده است هنوز و پست معلوم نیست دعوت نامه را چی کار کرده است
    من فقط اسکن این دعوت نامه ها را که قبلا برایم ارسال کرده است در حال حاضر دارم. آیا با اسکن دعوت نامه ها می توانم برم سفارت ؟ آیا اصلا درخواست من بررسی می شود یا نه؟

بسیار ممنونم
    با سلام
    اميدوارم دير پاسخ نداده باشم
    شما حتما مراجعه كنيد،يا قبول ميكنند كه احتمالش كمه چون فكر نميكنم بدون اصل دعوتنامه بشه يا اينكه ساير مداركتون رو ميگيرند و به شما فرصت ميدن اصل دعوتنامه رو برسونيد به دستشون،در بدترين حالت لااقل همونجا ينوبت ديگه بتون ميدن كه بهرحال بهتر از اينه كه كلا سفرتون چند ماه عقب بيفته
    در مورد پست اصولا همه مرسولات ميرسه اگر آدرس درست باشه ولي دير و زود داره،براي شهرهاي غير از تهران تا چهار هفته هم نرمال هست،در ضمن هميشه غير از اينكه آدرس ايران رو بزبان مبدا(مثلا آلماني يا انگليسي ) مينويسند بگيد يه گوشه اي از پاكت آدرس رو به فارسي هم بنويسند،اين كار ترجمه و دسته بندي مرسوله رو تسريع ميكنه،حتي ميشه فقط ايران رو لاتين نوشت و بقيه رو پينگليش نوشت،اينجا فقط مهمه ببينن ميره ايران و اين رو بخونن بقيه اش به چه زباني باشه مهم نيست
    موفق باشيد
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

سلام دوستان

شرمنده اگه جای خوبی سوال نمی کنم... می خواستم بدون که آیا سفارت آلمان برای دوره های آموزش زبان آلمانی در کشور آلمان ویزا صادر می کنه یا نه؟ و این که از چه سایتی و یا مکانی میشه اطلاعات در رابطه با مراکز آموزش زبان معتبر در کشور آلمان که مورد تایید سفارت و یا دانشگاه های اونها هس رو پیدا کرد؟

با تشکر

Junior Member

من مورد دیدم که با اسکن دعوتنامه هم ویزا گرفتند.

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    با سلام
    اميدوارم دير پاسخ نداده باشم
    شما حتما مراجعه كنيد،يا قبول ميكنند كه احتمالش كمه چون فكر نميكنم بدون اصل دعوتنامه بشه يا اينكه ساير مداركتون رو ميگيرند و به شما فرصت ميدن اصل دعوتنامه رو برسونيد به دستشون،در بدترين حالت لااقل همونجا ينوبت ديگه بتون ميدن كه بهرحال بهتر از اينه كه كلا سفرتون چند ماه عقب بيفته
    در مورد پست اصولا همه مرسولات ميرسه اگر آدرس درست باشه ولي دير و زود داره،براي شهرهاي غير از تهران تا چهار هفته هم نرمال هست،در ضمن هميشه غير از اينكه آدرس ايران رو بزبان مبدا(مثلا آلماني يا انگليسي ) مينويسند بگيد يه گوشه اي از پاكت آدرس رو به فارسي هم بنويسند،اين كار ترجمه و دسته بندي مرسوله رو تسريع ميكنه،حتي ميشه فقط ايران رو لاتين نوشت و بقيه رو پينگليش نوشت،اينجا فقط مهمه ببينن ميره ايران و اين رو بخونن بقيه اش به چه زباني باشه مهم نيست
    موفق باشيد

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان

شرمنده اگه جای خوبی سوال نمی کنم... می خواستم بدون که آیا سفارت آلمان برای دوره های آموزش زبان آلمانی در کشور آلمان ویزا صادر می کنه یا نه؟ و این که از چه سایتی و یا مکانی میشه اطلاعات در رابطه با مراکز آموزش زبان معتبر در کشور آلمان که مورد تایید سفارت و یا دانشگاه های اونها هس رو پیدا کرد؟

با تشکر
    دوست عزیز سفارت برای دوره زبان ویزا نمیده؛ یادمه توی سایت خودشون نوشته بودن.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

سلام دوستان.من ویزای شینگن از فرانسه دارم،می خواستم بدونم بعد از ورودم به فرانسه می تونم به آلمان هم سفر کنم و در واقع بلیط برگشتم از آلمان باشه؟یا حتما باید دوباره برم فرانسه و از اونجا برگردم ایران؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط samimi11 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من ویزای شینگن از فرانسه دارم،می خواستم بدونم بعد از ورودم به فرانسه می تونم به آلمان هم سفر کنم و در واقع بلیط برگشتم از آلمان باشه؟یا حتما باید دوباره برم فرانسه و از اونجا برگردم ایران؟
    تا جایی که من میدونم برای ویزای شنگن، ورودتون خیلی مهمه که حتماً از طریق همون کشوری که ازش شنگن گرفتید وارد اروپا بشید. بعدش میتونید به تمام کشورهای حوزه شنگن سفر کنید. برگشتن هم اصولاً میتونه از هر کشوری توی این حوزه باشه و الزامی نیست که از همونجایی که اول بهش وارد شدید برگردید.
    بازم برای اطمینان بیشتر از آژانسهای مسافرتی هم میتونید تحقیق کنید.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوست عزیز سفارت برای دوره زبان ویزا نمیده؛ یادمه توی سایت خودشون نوشته بودن.
    دوست عزیز یعنی یرای summer course یک ماهه زبان آلمانی هم ویزا نمیدن ؟
    حتی اگه محل اقامتت خونه ی یکی از بستگان باشه و دعوت نامه داشته باشی ؟
    کجای سایت این رو ذکر کرده ؟

Junior Member

سلام
    ویزای مسافرتی مادرم برای آلمان به دلیل مالی ریجکت شده، ایشون کارمند دولت هستن، میخواستم ببینم کسی اطلاعات کامل برای مقدار پول و گردش مالی داره که بگه برای اعتراض اقدام کنند.

Junior Member

سلام.موجودی حساب حداقل برای سه ماه چهل میلیون تومن ولی از اعتراض اطلاعی ندارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط scotopia نمایش پست ها
    سلام
    ویزای مسافرتی مادرم برای آلمان به دلیل مالی ریجکت شده، ایشون کارمند دولت هستن، میخواستم ببینم کسی اطلاعات کامل برای مقدار پول و گردش مالی داره که بگه برای اعتراض اقدام کنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)