صفحه 29 از 423 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    بله؛ همه وقتها به صورت اینترنتی هستش ولی چون تعداد افراد بالاست، باید صف بایستند. وقتهای هر ساعت رو هم حدود یک ربع قبلش اعلام میکنن که کسانی که اون ساعت وقت دارند برن داخل.
    ممنون از پاسخ شما - آیا کسی می دونه کدوم فصل یا کدوم ماه ها سفارت خلوت تره ؟ چون من برای گردش میرم برام مهم نیس کی باشه واسه همین محدودیت زمانی ندارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Helmod نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما - آیا کسی می دونه کدوم فصل یا کدوم ماه ها سفارت خلوت تره ؟ چون من برای گردش میرم برام مهم نیس کی باشه واسه همین محدودیت زمانی ندارم.
    سلام.عید نوروز و سه ماه تابستان شلوغه

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی چک لیست ویزای شنگن رو داره؟؟؟؟؟؟؟

و اینکه در فرم درخواست ویزای شنگن، مورد 28 رو نمیدونم چی بنویسم. میشه لطفا راهنمایی کنید.

مرسی

Junior Member

سلام
    میخواستم ببینم کسی میدونه برای درخواست وقت اضطراری برای دیدار از بستگان باید به جه ایمیلی میل زد؟

Junior Member

سلام
    من برای دیدار از همسرم که پارسال ویزای تحصیلی برای مستر گرفته اقدام کردم اما ریجکت شدم و دلیلش رو عدم احراز تمکن مالی اعلام کردن. شرایطم اینطور بوده:
    - پرینت 40 میلیون موجودی رو داشتم اما گردش سه ماهه حسابم پایین بود
    - سند خونه داشتم که ارائه دادم
    - دانشجوی ترم 4 کارشناسی دانشگاه تهران هستم رشته اقتصاد که گواهی گرفتم از دانشگاه
    - اشتغال به کار گرفتم از شرکت با روزنامه رسمی و این چیزا ولی کارم پاره وقته و بیمه نیستم
    حالا سوالم این هست:
    اولاً با توجه به اینکه من برای الحاق اقدام نکردم اصلن و حتی تو مصاحبه ازم پرسیدن چرا نکردی گفتم چون اینجا دانشجو دانشگاه تهرانم اونجا الحاق برم اجازه تحصیل ندارم (یعنی منطقی نیست که فکر کنن میخواب برم برنگردم) و از طرف دیگه اعلام کردم که هزینه های سفر رو نقداً همراه میبرم تو فرم درخواست ویزا (یعنی میتونن مثل ویزای دانشجویی مهر بزنن که ورود به شرط همراه داشتن فلان قدر پول) و سند خونه هم دادم بهشون و این حرفا، اگر اعتراض بدم با توجه به این استدلال ها آیا منطقی هست و بررسی میکنن و امیدی هست که اتفاقی بیفته؟ و اگر هست رو چه چیزایی تاکید کنم بهتره؟
    ثانیاً من بلیطم 27 جولای یعنی کمتر از یک ماه دیگه و چون اینجا دانشجوام نمیتونم دیرتر برم، اصلن روال جواب دادنشون به اعتراض شنگن چطوره؟ چقدر طور میکشه؟ اونطوری که تو تاپیک مربوط به ویزای تحصیلی دیدم نوشته بود 2 تا 6 ماه که اگه شنگن هم همین باشه اصلن فایده نداره اعتراض کردن.

پیشاپیش خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

Junior Member

دوستان تو این سه روز اخیر کسی تونسته وقت شینگن بگیره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط analchem نمایش پست ها
    دوستان تو این سه روز اخیر کسی تونسته وقت شینگن بگیره؟
    بله دوروز پیش تا آخر جولای باز شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinoori نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.
    من واسه یه کنفرانس علمی برنامه دارم برم آلمان و برگردم. پارسال هم اینکار رو کردم و هیچ مشکلی وجود نداشت ولی این دفعه که رفتم سفارت توی یکی از برگه های پاسپورتم یه مهر زد و گفت برو تا بهت زنگ بزنیم. به عبارتی پاسپورتم رو نگرفت که بعدا ویزا روش بزنه! من تقاضای شینگن داده بودم اونم 12 روز دفعه گذشته 8 روز بود و پاسم رو پیش خودشون نگه داشتند سر 21 روز رفتم و ویزا زده بودند روش. حالا میخواستم بدونم این مساله غیر طبیعی نیست؟ اگر کسی نظری داره لطفا بگه ممنون میشم
    سلام
    من هم مورد شما رو دارم. دیروز مصاحبه داشتم. برای شرکت در کنفرانس علمی درخواست ویزای یک هفته ای دادم. پاسپورتمو بهم برگردوندند و فقط یه مهر توی اون زدند. گفتند تا یک ماه دیگه باهات تماس میگیریم. رشته م شیمی هست. گفتند رشته ت خاصه باید چک بشه. خواستم بدونم ویزای شما اومد؟ چه مدت بعد از روز مصاحبه تون؟
    ممنونم

Junior Member

سلام
    چند تا سوال دارم , ممنون می شم دوستان کمک کنید . من دانشجو هستم و یک دعوت نامه از المان دارم از طرف داییم ( برای دیدار از بستگان ) .
    می خواستم بدونم مدارک لازم چی هست ؟
    من که دانشجو هستم گردش حساب بانکی لازم دارم ؟
    اونجا برای من هتل من رزور شده و شرایط کسی هم که دعوت رو فرستاده خوبه
    و اینکه من دانشجوی سال دوم مهندسی دانشگاه فردوسی هستم ایا تاثیر گذاره ؟
    Junior Member

من روز يكشنبه مصاحبه دارم. البته دانشجو هستم اما چون مدت سفرهم دوماه و نيم هستش، گفتن ويزات شنگن بگيرم، با توجه به اينكه تمام هزينه هاي من رو دانشگاه المان تأمين ميكنه، أيا بازم لازمه من گردش مالي سه ماهه ببرم؟ آخه من گردش مالي خيلي قوي ندارم ؟ آيا ميشه گردش مالي همسرم رو بيارم؟ و در مورد فورم امنيتي، نوشته تو سايت سفارت هستش اما من نتونستم پيداش كنم. قبلا خود سفارت فرم رو ميداد امضا ميكرديم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)