صفحه 291 از 423 نخستنخست ... 191241281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301341391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam528 نمایش پست ها
    با سلام

سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید. من برای یک فرصت حداقل سه ماهه ویزا گرفتم و با احتمال بالایی میدونم که ممکنه ای مدت تمدید بشه. برای تهیه بلیط باید حتما بلیط دو طرفه تهیه کنم منطبق با ویزا؟ یا میتونیم بلیط یک طرفه تهیه کنم و بعد برای برگشت اقدام کنم در زمان خودش؟
    ن
    دفعه قبل که برای اسکول میرفتم یادم هست قبل از سوار شدن به هواپیما یه باجه سرپایی بود که دو نفر ویزاهارو و تاریخ سفر رو چک میکردن ولی یادم نیست بلیط رو دیدن یا فقط ویزارو.

ممنون.
    نوع و مدت ویزای شما را متوجه نشدم لطفا دقیق تر توضیح دهید.
    اگر نوع C دارید؛ با بلیط یک طرفه به شما کارت پرواز نمی دهند .

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

دوستان سلام.
    خواستم یه آپدیت بگذارم که مسافرهای ما امروز ویزاشون رو گرفتن. کمتر از دو هفته هم زمان برد تا جواب دادن. (مصاحبه: 17 اکتبر، جواب: 30 اکتبر)
    اطلاعات مربوط به تاریخ ایمیل های درخواست ویزا و تعیین وقت رو توی پست زیر گذاشتم:
    لینک اطلاعات

بیمه مسافرتی هر دونفرشون هم بیمه ایران بود.
    (امیدوارم به اون دسته از دوستانی که سریع جبهه میگیرن و میگن که با تجربه خودتون، شنیده های ما از دوست و آشنا و اتاق بازرگانی و منابع دیگر غیر از وبسایت رسمی سفارت رو زیرسوال نبرید، بر نخوره).
    ما براشون دعوتنامه رسمی داده بودیم و مسافرهامون سابقه شنگن نداشتن. مدارک رو هم بر اساس چک لیست های موجود در وبسایت سفارت تهیه و ارائه کرده بودن.
    ویزاشون رو هم سه ماهه دادن.
    از طریق شماره پاسپورت و کدرهگیری که داده بودن روی وبسایت ویزامتریک پیگیری کردیم و متوجه شدیم که سفارت جواب داده. وگرنه خودشون نه تماسی گرفتن و نه ایمیلی زدن.

امیدوارم این اطلاعات برای دوستان مفید واقع بشه.
    موفق باشید
    ویرایش توسط keinman : October 30th, 2018 در ساعت 02:43 PM
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس مدیریت گردشگری ، علمی کاربردی

سلام
    نمایشگاهی رد زمنیه گردشگری تو برلین در ماه مارچ برگزار میشه
    خیلی شنیدم که ویزا نمیده و ریجکت میشین و از این حرفها
    بعضی آژانسها خیلی پولهای زیادی رو هم برای گرفتن ویزا میخوان که اره ارتباط داریم و نفر داریم داخل سفارت
    کسی تجربه داره یا میتونه راهمایی بکنه
    من خودم میخوام اقدام بکنم
    رشته ام مدیریت جهانگردیه
    پنج شش سال سابقه کار دارم
    برای بازدید از این اتفاق گردشگری میخوام برم
    مدارک هم یه سری دارم شامل
    قرار داد ، قیش حقوقی وبیمه آژانسی که توش کا میکنم
    معرفی نامه هم آژانس برای بازدید بهم میده
    سند خونه دارم اکا قولنامه ای به نامم هستش و وکالت بلا عزل دارم که مال شش سال پیشه هنوز انتقال ندادم

کسی می تونه راهنمای بکنه یا تجربه ای داره ؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    خواستم یه آپدیت بگذارم که مسافرهای ما امروز ویزاشون رو گرفتن. کمتر از دو هفته هم زمان برد تا جواب دادن. (مصاحبه: 17 اکتبر، جواب: 30 اکتبر)
    اطلاعات مربوط به تاریخ ایمیل های درخواست ویزا و تعیین وقت رو توی پست زیر گذاشتم:
    لینک اطلاعات

بیمه مسافرتی هر دونفرشون هم بیمه ایران بود.
    (امیدوارم به اون دسته از دوستانی که سریع جبهه میگیرن و میگن که با تجربه خودتون، شنیده های ما از دوست و آشنا و اتاق بازرگانی و منابع دیگر غیر از وبسایت رسمی سفارت رو زیرسوال نبرید، بر نخوره).
    ما براشون دعوتنامه رسمی داده بودیم و مسافرهامون سابقه شنگن نداشتن. مدارک رو هم بر اساس چک لیست های موجود در وبسایت سفارت تهیه و ارائه کرده بودن.
    ویزاشون رو هم سه ماهه دادن.
    از طریق شماره پاسپورت و کدرهگیری که داده بودن روی وبسایت ویزامتریک پیگیری کردیم و متوجه شدیم که سفارت جواب داده. وگرنه خودشون نه تماسی گرفتن و نه ایمیلی زدن.

امیدوارم این اطلاعات برای دوستان مفید واقع بشه.
    موفق باشید
    درود بر شما الان منم چک کردم نوشته که پاسپورت عودت داده شده این یعنی چی؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_24r نمایش پست ها
    درود بر شما الان منم چک کردم نوشته که پاسپورت عودت داده شده این یعنی چی؟
    یعنی سفارت جواب ویزا رو داده و پاسپورت الان برگشته به ویزامتریک.
    من صبح چک کردم و دیدم برای ما هم همین رو نوشته. به مسافرهامون اطلاع دادم و اونها هم با ویزامتریک تماس گرفتن و پرس و جو کردن، از طرف ویزامتریک هم بهشون گفتن ویزاشون حاضره و میتونن برن تحویل بگیرن. مسافرهامون هم بلافاصله رفتن و پاسپورت هاشون رو تحویل گرفتن.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    یعنی سفارت جواب ویزا رو داده و پاسپورت الان برگشته به ویزامتریک.
    من صبح چک کردم و دیدم برای ما هم همین رو نوشته. به مسافرهامون اطلاع دادم و اونها هم با ویزامتریک تماس گرفتن و پرس و جو کردن، از طرف ویزامتریک هم بهشون گفتن ویزاشون حاضره و میتونن برن تحویل بگیرن. مسافرهامون هم بلافاصله رفتن و پاسپورت هاشون رو تحویل گرفتن.

چقدر عااالی مبارک همتون باشههههه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Boom_m1 نمایش پست ها
    چقدر عااالی مبارک همتون باشههههه

دوستانی که ویزارو گرفتن چه مدت بعد اجازه خروج بهشون داده شده

Junior Member

سلام دوستان
    من برای پدرم فرم ویدکس رو پر کردم و بارکد هم صادر شد که پرینت بگیرم و روز مصاحبه با خودشون ببرن. اما الان متوجه شدم که چند قسمت رو پر نکردم و یک قسمت هم باید اصلاح بشه. حالا می‌خواستم بدونم که اگر دوباره فرم ویدکس رو پر کنم و یک بارکد جدید ایجاد بشه ایراد نداره؟ آخه پایینه فرم ویدکس اسمو فامیل و شمارهٔ پاسپورت و بارکد صادر شده. می‌خوام بدونم که ایرادی نداره مجددا فرم ویدکس رو پر کنم با توجه به اینکه بارکد صادر شده؟ و بعد باعث پیچیدگی نشه و یا اینکه یک نفر ۲ تا رفرنک توی سیستم داشته باشه..
    ممنون

سلام من چند روز پیش ویزای آلمان رجکت شدم جالب اینجاست که امثال 4 بار ویزای شینگم توپاسپورتم خورده بود اتریش سوئیس فرانسه و حتی خود المان من با همون دعوتنامه و مدارکی که قبلا از آلمان ویزا گرفتم دوباره درخواست دادم این دفعه رد شدم واقعا اجیبه برام بهم میگفتند این ویزا متریک اشتباه داره و دارند همرو رد میکنند ولی دیگه من موندم من چرا رد کردند حالا اعتراض زدم به نطرتون چند درصد دوباره ردم کنند درخواستمو ؟

Junior Member

با سلام،‌

در مدل قبلی تعیین وقت از سفارت آلمان،‌ یک فایل پی دی اف وجود داشت که زمان تخمینی تاریخ مصاحبه رو نشون میداد. در سایت بیومتریک من چنین اطلاعاتی رو پیدا نکردم... میخواستم ببینم دوستانی که مستقیما از طریق سایت بیومتریک وقت مصاحبه دریافت کردن،‌ بعد از چه مدت وقت مصاحبه شون مشخص شده و تاریخ مصاحبه چه مدت بعد از ثبت درخواستشون بوده؟

من اگر بخوام ویزام برای تابستان صادر بشه حدودا از چه زمانی باید توی سایت بیومتریک وقت بگیرم؟ (با توجه به اینکه در صورت کنسل کردن وقت هزینه اش برگشت داده نمیشه)

با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)