صفحه 298 از 423 نخستنخست ... 198248288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308348398 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,971 تا 2,980 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Benefic.H نمایش پست ها
    میزان تمکن دقیقاً به مدت زمان حضور شما بستگی داره و نه بیشتر.
    یعنی برای ۱۰ روزه نمایشگاهی ۱۰۰ کافیه؟

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Boom_m1 نمایش پست ها
    یعنی برای ۱۰ روزه نمایشگاهی ۱۰۰ کافیه؟
    برای 10 روز شما حدود 1000 یورو تمکن باید ارائه بدین، البته اگه بلیط هواپیما و رزرو هتل قطعی نیست باید به اندازه اونها هم به تمکنتون اضافه کنید. اگر هم قطعی هست نیاز نیست. من اگه باشم 2000 یورو ارائه می کنم. (البته به نرخ بازار چون تمکن ها بر اساس نرخ دولتی زده میشه).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Benefic.H نمایش پست ها
    برای 10 روز شما حدود 1000 یورو تمکن باید ارائه بدین، البته اگه بلیط هواپیما و رزرو هتل قطعی نیست باید به اندازه اونها هم به تمکنتون اضافه کنید. اگر هم قطعی هست نیاز نیست. من اگه باشم 2000 یورو ارائه می کنم. (البته به نرخ بازار چون تمکن ها بر اساس نرخ دولتی زده میشه).
    چقدر خوب ، نمایشگاه من آخر دی هست وقت مصاحبم ۴ آذر ، امیدوارم گیر الکی ندن ریجکت کنن...

نقل قول نوشته اصلی توسط mkf344 نمایش پست ها
    دعوتنامه ي كاري كه توش دقيقا نوشته توي يه بازه ي يك ساله لازمه چند بار (كه زمانشم مشخص نكرده) بياد آلمان. تمام هزينه ها رو هم تقبل كرده.
    خیلی متاسفم .ولی واقعا نتیجه سفارت کاملا قابل پیش بینی نیست و این روزها موارد مشابه مشاهده میشه ولی می توانید اعتراض کنید و موارد زیادی هم بوده که نتیجه داده چون گاهی نظر و برداشت آفیسر قابل اصلاح است.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Boom_m1 نمایش پست ها
    چقدر خوب ، نمایشگاه من آخر دی هست وقت مصاحبم ۴ آذر ، امیدوارم گیر الکی ندن ریجکت کنن...
    اگه مدارک کامل و براساس خواست سفارت باشه نباید مشکلی باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bauingenieurwesen

سلام دوستان
    من تا حالا از طریق سیستم جدید ویزامتریک وقت نگرفتم. کسی میدونه مدت زمان لازم برای وقت مصاحبه شنگن از زمان در خواست تا مصاحبه حدودا چقدر هست؟ فایل پی دی اف مربوط به زمان مصاحبه خیلی وقته اپدیت نشده!!
    و سوال دیگه اینکه ایا ممکنه زمان های مصاحبه کوتاه تر شده باشه؟ ایا شرکت ویزامتریک وقت های بیشتری برای مصاحبه در اختیار قرار میده؟
    پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mkf344 نمایش پست ها
    سلام
    بله، به تعداد زياد و زمانهاي طولاني شنگن داشته. تعجب ما هم از همينه. مدارك تمكن مالي و دليل بازگشتشم به نظر كامل مياد. حدس ميزنم بخاطر بليطش بوده كه رفت و برگشت با فاصله ي 1 ماه گرفته بوده. البته اينم بخاطر اينكه سفر اولش رفت و برگشتش 1 ماه طول مي كشيده گرفته. اما در هر صورت ويزاي مولتي 1 ماهه دادن بهش.

اقا کلا سفارت المان یک خورده احمق میزنه من 6 تا ویزای شینگم(فرانسه - سویس - اتریش - دانمارک - آلمان و آلمان) داشتم تازه امسال 2 تا از خود آلمان گرفتم از عید تا الان این دفعه با همون دعوت نامه درخواست کردم که قبلا بهم داده بودند الان ردم کردند دلیلشم زدند منضور از سفرمو نفهمیدند حالا یکی نیست بگه دلیل نمیخاد دعوت نامه داره بعدشم کسی که من دعوت کرده خودش پلیسه !!! قبلا میرفتیم توسفارت دو تا سوال میکردند متوجه میشدند الان این ویزامتریک کارمنداش واقعا احمقند نمیاند سوال کنند فقط میگند بنویس میگم چی میگند چی میخای میگم اومدم سبزی خوردن بگیرم خوب ویزا میخام دیگه !!! جالب اینجاست تو دعوت نامه من یک برگه اضافه اومده که اقای که برای دعوت نامه زد 18 ساله کارمند اداره پلیسه و ریس پلیس ایشونو از نظر اعتبار تو شهر هانوفر مورد اعتماد اداره پلیس قرار داده . یعنی به من ندند به کی میخانن بدنند اخه !!
    حالا اعتراض زدم اون بنده خدا اونم از آلمان اعتراض زد ببینیم چی میشه الان یک ماه شده جواب اعتراض ندادند !!

Junior Member

آخه اینطور که معلومه اصلا به دعوتنامه و ویزاهای شینگن قبلی کاری ندارن

Junior Member

کسی خبر داره آیا دعوتنامه رو میشه از آژانسی یا جایی تهیه کرد یا خیر؟

Junior Member

سلام دوستان من برای ۳۰ آبان وقت سفارت دارم اگر نزم چه اتفاقی میوفته؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)