صفحه 313 از 423 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323363413 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member mahdi_199 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management & Power Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Boom_m1 نمایش پست ها
    دوستان ی سوال بعد از ریجکتی تو پاسپورت مهر سفارت المان میخوره؟
    نه هیچی درج نمیشه ولی یه نامه بهتون میدن که دلیلشو توش نوشته!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_199 نمایش پست ها
    نامه بنویسید و امضاش کنید. بعدش همون نامه رو هم اسکن و ایمیل کنید و هم به سفارت پستش کنید. سابجکت بنویسید Objection due to the XXX
    ممنون از راهنماییتون فقط اگه هم‌ ایمیل بزنیم و همزمان پست کنیم نامه اعتراضو، باز ایراد نمیگیرن که چرا از دو طریق فرستادین ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_199 نمایش پست ها
    نامه بنویسید و امضاش کنید. بعدش همون نامه رو هم اسکن و ایمیل کنید و هم به سفارت پستش کنید. سابجکت بنویسید Objection due to the XXX
    سلام میشه بگید متن نامه چی و چطوری بنویسیم دلیل ریجکت شدنم بند ۸ بوده
    الان ۳ روزه معطلم که چی بنویسیم هیچ نمونه نامه ای هم تو اینترنت پیدا نکردم

Junior Member

سلام
    کسی هست که مثل من 33 روز منتظر جواب مونده باشه؟

Junior Member

دوستان تو سایت سفارت نوشته وقتی اعتراض به رجکتی میکنین باید مدارکو دوباره همراه نامه اعتراض بفرستین همراه با ترجمه !! درسته این قضیه ؟

Junior Member

دوستان من عجله دارم ممنون میشم اگه کسی تجربه اعتراض به رجکتی رو داره راهنمایی کنه،تو سایت سفارت قسمت اعتراض به رجکتی نوشته دوباره تمام مدارک قبلی و اگه ندارک جدیدی میخواین ارائه بدین باید ترجمه انگلیسی یا آلمانی و دوباره باید فرستاده بشه همراه با نامه اعتراض و دلایل منطقی ! یعنی تمام مدارک که قبلا دادیم سفارتو این بار باید ترجمه کنیم و دوباره بفرستیم !!

Junior Member

[ لطفا توجه داشته باشید که هر یک از اظهارات شما می بایست مستند به اسناد مربوطه (به همراه ترجمه به زبان آلمانی یا انگلیسی) باشد.
    لطفا مدارکی را که هنگام درخواست روادید ارائه نموده اید، مجددا ارسال نمایید. ] این قسمتو منظورمه تو سایت خود سفارت نوشته،آخه یه دفعه همه مدارکو دادیم باز نوشته دوباره باید بفرستیم اونم با ترجمش !!

Junior Member

سلام . من خودم وقت سفارت گرفتم و مدارک تحویل ویزا متریک دادم و دیروز ایمیل اومده که پاسپورت آماده اس
    یه نفر که من بهش وکالت دادم الان پاسپورت گرفته و میگه ویزا شدم میخواستم ببینم راهی هست که بتونم صحت ویزا رو استعلام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mekabis نمایش پست ها
    [ لطفا توجه داشته باشید که هر یک از اظهارات شما می بایست مستند به اسناد مربوطه (به همراه ترجمه به زبان آلمانی یا انگلیسی) باشد.
    لطفا مدارکی را که هنگام درخواست روادید ارائه نموده اید، مجددا ارسال نمایید. ] این قسمتو منظورمه تو سایت خود سفارت نوشته،آخه یه دفعه همه مدارکو دادیم باز نوشته دوباره باید بفرستیم اونم با ترجمش !!
    من برای پدر مادر و خواهرم درخواست ویزا داده بودم که رد شده بود. دو هفته بعدش اعتراض دادیم. مدارک رو آماده کردیم دوباره از اول هیچکدوم ترجمه نشدند. فقط نامه اعتراض آلمانی بود‌. یه نامه هم از طرف ما که دعوتنامه داده بودیم به آلمانی نوشتیم و کل مدارک رو مرتب داخل پاکت گذاشتیم و حضوری بردیم صندوق سفارت انداختیم. دو هفته بعدش زنگ زدن که ویزا شدین. بعد تعطیلات پاسپورت بیارین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1802 نمایش پست ها
    سلام . من خودم وقت سفارت گرفتم و مدارک تحویل ویزا متریک دادم و دیروز ایمیل اومده که پاسپورت آماده اس
    یه نفر که من بهش وکالت دادم الان پاسپورت گرفته و میگه ویزا شدم میخواستم ببینم راهی هست که بتونم صحت ویزا رو استعلام کنم؟
    سلام دوست عزیز تو خود سایت ویزامتریک زده ۲۴،۲۵،۲۶ دسامبر ویژامتریک تعطیل میباشد و هیچ درخواستی قبول نمیکنه و پاسپورتی تحویل نمیده
    حالا این بنده خدایی که به شما گفته پاسپرت رو گرفته معلوم نیست چطوری روز تعطیلی ویزامتریک تونسته پاسپورت شمارو بگیره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)