صفحه 322 از 423 نخستنخست ... 222272312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332372422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,211 تا 3,220 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    بچه ها میشه لطفا
    ۱.مدارک لازم رو یبار دیگه بگین تا ببینم مدارکم کامل هست یا نه ؟!
    ۲.بیمه و فرم مربوط به ویزا و عکس را باید از قبل آماده کنیم یا اینکه اونجا هم میشه انجام داد؟!
    ۳.چه نوع بیمه هایی رو قبول دارن ؟!منظورم اسم بیمه هاست ؟مثلا سامان یا پارسیان یا ....
    ممنون
    در مورد عکس هم اکثر عکسایی که بیرون میگیریم رو قبول ندارن و خودشون به قیمت حدود ۱۶۰ تومن ازتون عکس میگیرن. عکستون باید بایومتریک باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط shghonline نمایش پست ها
    سلام.... یه سوال؟
    من این پول 190000 رو تومن رو واریز کردم... تو حود سایت ویزامتریک هم که می رم واسه گرفتن وقت مصاحبه نرمال.... تو صفحه, اطلاعات رو ازم میپرسه که ملیت رو مشخص کنم و فلان و بهمان ... بعد میزنه نوع پرداخت که میزنم انتقال که شناسه تراکنش فیش بانکی رو از روی رسید بانکی وارد می کنم و بعد تاریخ پرداخت رو میزنم و بعد که ادامه رو می زنم اررور می ده یه همچین چیزی که هیچ شماره گذرنامه ای با این سیستم پرداخت وجود ندارد... در صورتی که اصلا کادر وجود نداره که من شماره گذرنامه رو بزنم.... داستان چیه؟ از طریق قسمت پشتیبانی باهاشون در ارتباط باشم؟؟؟؟؟
    ممنون می شم راهنمایی فرمایید.
    باید مشخصات پرداختتون رو به پشتیبانی ویزا متریک ایمیل کنید. اونا در جواب شناسه تراکنش رو براتون ایمیل میکنن. برا من هم چنین داستانی بود و با ایمیل جوابمو دادن

Junior Member

دوستان یه نکته یی هم بگم در ضمن. توو ویزامتریک من با یه آقایی هم صحبت شدم، میگفت ۵۰۰ تومن به ازای هرنفر به یه آژانس داده که براش از ویزامتریک وقت بگیره! و مجموعا برای ۳ نفر یک میلیون و پونصد هزار تومن داده!! وقتی بهش گفتم که اون آژانس فقط وارد سایت ویزامتریک شده و براتون با ۱۹۰ تومن به ازای هر نفر وقت گرفته، کاملا متعجب منو نگاه میکرد و باورش نمیشد. خیلی متاسف شد که اینجوری سرش کلاه رفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط mkf344 نمایش پست ها
    ۱. مدارک بسته به نوع دعوتنامه و قصدتون از سفر متفاوته. لیست دقیق مدارک توو سایت visametric هستش.
    ۲. بیمه رو من از قبل و از بیمه آسیا گرفتم ولی طبقه دوم ساختمون ویزا متریک هم میشه بیمه بگیرید. فقط حواستون به زمان باشه که نوبتتون از دست نره. فرم رو هم میتونید توی دفتر ویزا متریک و با پرداخت هزینه vip به مبلغ ۷۵ یورو (که معادل ریالیش رو ازتون میگیرن) و به کمک پرسنل ویزا متریک پر کنید ولی به نظر من ارزششو نداره و بهتره خودتون از قبل آماده کرده باشید.
    ۳. من بیمه آسیا داشتم. و اینو دقیق نمیدونم چه بیمه هایی رو قبول دارن.
    ممنون
    من از دوست آلمانیم دعوتنامه رسمی دارم ،الان ویزام جزو توریستی میشه یا دیدار از بستگان و دوستان ؟!مدارک چی میشه ؟!
    یعنی برای پر کردن فرم فقط ۷۵ یورو میگیرن ؟!؟!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    ممنون
    من از دوست آلمانیم دعوتنامه رسمی دارم ،الان ویزام جزو توریستی میشه یا دیدار از بستگان و دوستان ؟!مدارک چی میشه ؟!
    یعنی برای پر کردن فرم فقط ۷۵ یورو میگیرن ؟!؟!!!!!!
    قاعدتا برای شما دیدار با بستگان و دوستان میشه. ولی بازم بستگی به متن دعوتنامه تون داره.
    تشریف ببرید توو این لینک، تمام مدارک رو بسته به نوع سفر نوشته:
    https://www.visametric.com/iran/Germ...mdark-mord-naz
    برای خدمات vip که هم زمان کمتری توو ویزامتریک ازتون گرفته میشه و هم خدمات بیشتری میدن، ۷۵ یورو میگیرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkf344 نمایش پست ها
    قاعدتا برای شما دیدار با بستگان و دوستان میشه. ولی بازم بستگی به متن دعوتنامه تون داره.
    تشریف ببرید توو این لینک، تمام مدارک رو بسته به نوع سفر نوشته:
    https://www.visametric.com/iran/Germ...mdark-mord-naz
    برای خدمات vip که هم زمان کمتری توو ویزامتریک ازتون گرفته میشه و هم خدمات بیشتری میدن، ۷۵ یورو میگیرن.
    سلام دوست عزیز و بقیه دوستانی که پیام می گذارن، وقتی که برای گروه می گذارید، واقعا ارزشمنده و کارگشا. واقعا جای تشکر و قدردانی داره.چندتا سوال دارم از خدمتتون، البته اگه امکان پاسخ دارید.
    1- تاریخی که درخواست دادید به ویزا متریک و تاریخ پاسخی که براتون ایمیل شد؟ ( چه مدت زمانی طول کشید تا از زمان درخواست جواب ایمیل تعیین وقت مصاحبه ) . مد نظرم فاصله زمانی درخواست تا دریافت پاسخ هست.
    2- وقت مصابه ای که براتون اومد برای چند وقت بود؟
    3- فاصله زمانی تاریخ سفر با روز مصاحبه تون چقدره؟
    4- من در تاریخ 5 الی 20 مرداد قصد سفر دارم. چطوری برنامه ریزی کنم برای درخواست وقت مصاحبه ویزامتریک که مشکلی برای زمانبندی ام پیش نیاد؟
    * - مرداد امسال به مشکل خوردم 1 مرداد برنامه سفر داشتم و درخواست وقتم 7 فروردین بود. ولی وقت مصاحبه ام 20 مرداد تعیین شد. و مجبور شدم برنامه رو کنسل کنم. برای سال بعد ویزای توریستی شینگن می خواستم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjdelavari نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و بقیه دوستانی که پیام می گذارن، وقتی که برای گروه می گذارید، واقعا ارزشمنده و کارگشا. واقعا جای تشکر و قدردانی داره.چندتا سوال دارم از خدمتتون، البته اگه امکان پاسخ دارید.
    1- تاریخی که درخواست دادید به ویزا متریک و تاریخ پاسخی که براتون ایمیل شد؟ ( چه مدت زمانی طول کشید تا از زمان درخواست جواب ایمیل تعیین وقت مصاحبه ) . مد نظرم فاصله زمانی درخواست تا دریافت پاسخ هست.
    2- وقت مصابه ای که براتون اومد برای چند وقت بود؟
    3- فاصله زمانی تاریخ سفر با روز مصاحبه تون چقدره؟
    4- من در تاریخ 5 الی 20 مرداد قصد سفر دارم. چطوری برنامه ریزی کنم برای درخواست وقت مصاحبه ویزامتریک که مشکلی برای زمانبندی ام پیش نیاد؟
    * - مرداد امسال به مشکل خوردم 1 مرداد برنامه سفر داشتم و درخواست وقتم 7 فروردین بود. ولی وقت مصاحبه ام 20 مرداد تعیین شد. و مجبور شدم برنامه رو کنسل کنم. برای سال بعد ویزای توریستی شینگن می خواستم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    سلام به شما
    ۱. برا من ۲ ماه طول کشید از زمان درخواست تا زمان ایمیل تعیین وقت مصاحبه
    ۲. وقت مصاحبه م دقیقا ۳ ماه بعد از ثبت درخواست بود
    ۳. حدود یه ماه
    ۴. والا تا اونجایی که من میدونم، الان ویزا متریک یک ماهه وقت مصاحبه میده. اگه مرداد قصد سفر دارید، شاید بهتره اولای اردیبهشت درخواستتون رو ثبت کنید. اینجوری اولای خرداد زمان مصاحبه تون میشه و میتونید برای سفر مرداد درخواست بدید.

متن نامه ی اشتغال به کار باید چه چیزاهایی نوشته شده باشه؟!تاریخ استخدام و دیگه چه چیزهایی باید قید بشه ؟!

سلام به همه دوستان و ممنون از اطلاعات مفیدتون . ممنون میشم اونایی که تجربه دارن راهنمایی کنن .

من در آلمان ساکن هستم و قصد دارم برای مادر و پدر همسرم دعوت نامه رسمی ارسال کنم .
    مادر و پدر همسرم قصد دارن هرسال به مدت ۱ ماه پیش ما سفر کنن .
    ۱- برای خلاص شدن از این پروسه های ویزا , آیا شانسی وجود داره که بتونیم ویزای مولتی چند ساله با مدت اقامت ۳۰ روزه برای هر ورود و خروج دریافت کنیم ؟
    ۲- شرایط دعوت نامه رسمی چه جوری باید باشه که با ویزای مولتی موافقت کنن ؟
    ۳- تمام هزینه های مدت اقامتشون با من هست. آیا باز هم گردش حساب برای ارائه به سفارت نیاز هست ؟
    ۴- وقت مصاحبه برای ویزای شنگن براشون بگیریم یا چیز دیگه ؟
    ۵- فرم درخواست ویزا رو چجوری پر کنیم که شانسمون بالا بره ؟
    ۶- اگه با مولتی موافقت نکنن دوباره باید اقدام کنیم یا در هر صورت ویزای ۱ ماهه رو در صورت اوکی بودن مدارک میدن ؟

سن اونا ۶۰ سال و بازنشسته و من در یک شرکت مهندسی مشغول هستم.

خیلی ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinwasegh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و ممنون از اطلاعات مفیدتون . ممنون میشم اونایی که تجربه دارن راهنمایی کنن .

من در آلمان ساکن هستم و قصد دارم برای مادر و پدر همسرم دعوت نامه رسمی ارسال کنم .
    مادر و پدر همسرم قصد دارن هرسال به مدت ۱ ماه پیش ما سفر کنن .
    ۱- برای خلاص شدن از این پروسه های ویزا , آیا شانسی وجود داره که بتونیم ویزای مولتی چند ساله با مدت اقامت ۳۰ روزه برای هر ورود و خروج دریافت کنیم ؟
    ۲- شرایط دعوت نامه رسمی چه جوری باید باشه که با ویزای مولتی موافقت کنن ؟
    ۳- تمام هزینه های مدت اقامتشون با من هست. آیا باز هم گردش حساب برای ارائه به سفارت نیاز هست ؟
    ۴- وقت مصاحبه برای ویزای شنگن براشون بگیریم یا چیز دیگه ؟
    ۵- فرم درخواست ویزا رو چجوری پر کنیم که شانسمون بالا بره ؟
    ۶- اگه با مولتی موافقت نکنن دوباره باید اقدام کنیم یا در هر صورت ویزای ۱ ماهه رو در صورت اوکی بودن مدارک میدن ؟

سن اونا ۶۰ سال و بازنشسته و من در یک شرکت مهندسی مشغول هستم.

خیلی ممنون از راهنماییتون
    بله شما می توانید برای اونها درخواست ویزای مولتی کنید و در دعوتنامه شما هم قید می شود و اگر موافقت شود و بگیرند در هر 6 ماه می توانند 90 روز اقامت کنند . گردش حساب و تمکن در هر صورت لازم است ولی اگر تقبل هزینه با شما باشد حساسیت کمتری روی آن می شود. همان وقت ویزای نوع C حداکثر 90 روز را بگیر و فرم هم صحیح پر کن مورد خاصی نداره و اگر با ویزای مولتی موافقت نشود و واجد شرایط سینگل باشید بر اساس اولین ورود و خروج اعلامی ویزا می گیرید و کل پرنده رد نمی شود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)