صفحه 332 از 423 نخستنخست ... 232282322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,311 تا 3,320 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط i3abe نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من میخواستم برای ملاقات دوست پسرم که آلمانی هست ویزا کوتاه مدت بگیرم برام دعوتنامه برای ماه می 2019 میفرسته ولی من گیج شدم
    برای وقت مصاحبه انلاین الان باید اقدام کنم؟
    قانون 3 ماه برای فاصله بین زمان گرفتن ویزا تا رفتنه؟
    برای گرفتن وقت انلاین دعوتنامه لازمه یا روز مصاحبه باید داشته باشم؟
    ممنون میشم هر کس میدونه راهنماییم کنه
    شما از سایت ویزامتریک باید یه درخواست مصاحبه یا نوبت مصاحبه رزرو کنید و ثبت نام کنید برای گرفتن وقت هم هیچی نیاز ندارین فقط ۱۹۰ تومان پول واریز میکنین و ثبت نام میکننین تا روز مصاحبه که مدارک رو میبرین

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Saadatali نمایش پست ها
    ۱بله میتونی از خدمات vip استفاده کنی میتونی وقتت رو کنسل کنی ولی نمیدونم چندو وقت بهدش نوبتت شه
    ۲ میتونه ایمیل کنه دعوت نامه رو و شما پیرینت رنگی بگیری ببری
    میتونم کنسل کنم یا عوض کنم ؟!
    کنسل کنم منظورتون اینه دوبارهپول بریزم دوباره وقت مصاحبه بگیرم ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    میتونم کنسل کنم یا عوض کنم ؟!
    کنسل کنم منظورتون اینه دوبارهپول بریزم دوباره وقت مصاحبه بگیرم ؟!
    وقت وی آی پی رو متاسفانه خلاف گفته ی خودشون تووی سایتشون به هیچ وجه عوض نمیکنن. خیلی سر این موضوع ما رو اذیت کردن. ولی شما میتونین وقتتون رو کنسل کنین و یه وقت دیگه بگیرین که قاعدتا دوباره باید تو صف انتظار برین تا نوبت بهتون بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinan2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان. شرکت ما قراره تو نمایشگاه که 4 ماه دیگه تو فرانکفورت برگزار میشه غرفه بگیره و شرکت کنه. چنتا سوال داشتم:
    1. سفارت چه مدارکی که مربوط به شرکته از کارکنان میخواد؟ اساسنامه یا آگهی روزنامه؟ کپی یا اصل؟
    2. مدارکی که مربوط به نمایشگاه باشه چه چیزایی نیازه؟ کارت نمایشگاه و نقشه غرفه کفایت میکنه؟ کپی یا اصل؟
    3. مدارکی که کارمندای معرفی شده باید همراه داشته باشن از شرکت فقط فیش حقوقی و گواهی اشتغال شرکت و سابقه بیمه هست؟ کپی یا اصل؟
    ممنون میشم جواب منو بدید
    دوستان لطفا کسی اطلاع داره جواب منو بده

نقل قول نوشته اصلی توسط sinan2013 نمایش پست ها
    دوستان لطفا کسی اطلاع داره جواب منو بده
    https://www.visametric.com/storage/i...18---FARSI.pdf

سلام
    من امروز ویزامتریک بودم گفت وی ای پی یا معمولی گفتم معمولی وقتی گفتم معمولی گفت عکست فیت نیست باید عکس بگیری شماره ای که بهم داد 29 نفر قبل از من بودن قبلش بیرون دم در با یکی صحبت کردم گفت اگه وی ای پی نگیری عکستو قبول نمیکنه بیا پایین همین کوچه بالایی عکس بگیر که من رفتم عکس گرفتم اومدم 20 دقیقه طول کشید 2 نفر مونده بود نوبتم بشه شمارمو که صدا کرد رفتم بادجه چون مدارکمو از قبل کامل و به ترتیب چیده بودم 5 دقیقه هم طول نکشید اصلا اصل مدارکو هم ازم نخواست بایومتریک هم که نداشتم برگه داد صندوق 80 یورو پرداخت کردم و والسلام.

فقط یادتون باشه وی ای پی و من اطلاع ندارم ولی اون عادی هارو 19 یورو هزینه خدماتو معادل ریالیشو نمیگیره فقط باید یورو داشته باشید 190 تومن پول تعیین وقت هم شماره حساب گرفت که برگردونه به حساب .
    موفق باشید

Junior Member

سلام,
    نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه ولی ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره منو راهنمایی کنه .
    پدر من در حال ترک تریاک هست و تحت نظر مرکز ترک اعتیاد شربت ترک اعتیاد مصرف میکنه .
    از طرف برادرم که در آلمان ساکن هست دعوت نامه رسمی برای ویزای ۱ ماهه داره.
    ۱- میخواستم بپرسم که آیا همراه بردن این شربتی که مصرف میکنه آیا ممنوعیتی در خاک آلمان داره ؟ ( دقیق نمیدونیم چیه چون بدون اسم هستش این شربت ولی احتمالا ترامادول هستش )
    ۲- برای اینکه تو فرودگاه به مشکلی بر نخوره , چیکار باید بکنیم ؟
    ۳- آیا اگراز مرکز ترک اعتیاد نامه بگیریم و ترجمه کنیم و به سفارت اطلاع بدیم , مشکلی برای موافقت با ویزا پیش نمیاد ؟
    ممنون از راهنمایتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط aaw نمایش پست ها
    سلام,
    نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه ولی ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره منو راهنمایی کنه .
    پدر من در حال ترک تریاک هست و تحت نظر مرکز ترک اعتیاد شربت ترک اعتیاد مصرف میکنه .
    از طرف برادرم که در آلمان ساکن هست دعوت نامه رسمی برای ویزای ۱ ماهه داره.
    ۱- میخواستم بپرسم که آیا همراه بردن این شربتی که مصرف میکنه آیا ممنوعیتی در خاک آلمان داره ؟ ( دقیق نمیدونیم چیه چون بدون اسم هستش این شربت ولی احتمالا ترامادول هستش )
    ۲- برای اینکه تو فرودگاه به مشکلی بر نخوره , چیکار باید بکنیم ؟
    ۳- آیا اگراز مرکز ترک اعتیاد نامه بگیریم و ترجمه کنیم و به سفارت اطلاع بدیم , مشکلی برای موافقت با ویزا پیش نمیاد ؟
    ممنون از راهنمایتون
    بله، آلمان خيلي قوانين سخت گيرانه اي داره، حتي داروهايي مثل ريتالين در رده ي مواد ممنوعه قرار ميگيرن، ليستش رو ميتونين آنلاين پيدا كنيد، تا جايي كه يك بار خوندم بايد نسخه از طرف پزشك به انگليسي باشه و اسم شخص دقيق و مقدار دوز نوشته شده باشه، دوز مصرفي بيشتر از يك ماه نباشه و هنگام ورود دارو رو بايد اعلام كنيد به پليس. به سفارت ربطي نداره. اين مه ميگين بدون اسم نميدونم بهط نظرم دارويي كه اسم داشته باشه و فرمولش مشخص باشه قاعدتا بايد باشه.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    من امروز ویزامتریک بودم گفت وی ای پی یا معمولی گفتم معمولی وقتی گفتم معمولی گفت عکست فیت نیست باید عکس بگیری شماره ای که بهم داد 29 نفر قبل از من بودن قبلش بیرون دم در با یکی صحبت کردم گفت اگه وی ای پی نگیری عکستو قبول نمیکنه بیا پایین همین کوچه بالایی عکس بگیر که من رفتم عکس گرفتم اومدم 20 دقیقه طول کشید 2 نفر مونده بود نوبتم بشه شمارمو که صدا کرد رفتم بادجه چون مدارکمو از قبل کامل و به ترتیب چیده بودم 5 دقیقه هم طول نکشید اصلا اصل مدارکو هم ازم نخواست بایومتریک هم که نداشتم برگه داد صندوق 80 یورو پرداخت کردم و والسلام.

فقط یادتون باشه وی ای پی و من اطلاع ندارم ولی اون عادی هارو 19 یورو هزینه خدماتو معادل ریالیشو نمیگیره فقط باید یورو داشته باشید 190 تومن پول تعیین وقت هم شماره حساب گرفت که برگردونه به حساب .
    موفق باشید
    بیامتریک یعنی چی ؟ همون عکس رو میگید؟ خیلی طول میکشه؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

من برای خودم و پدرم 15 بهمن هزینه رو پرداخت کردم تو ویزامتریک و امروز 22 بهمن ایمیل اومد از ویزامتریک که 11 مارس (20 اسفند) وقت مصاحبه داریم. چرا اینقد سریع وقت دادند؟ مگه نمی گن حداقل 3 ماه طول میکشه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)