صفحه 334 از 423 نخستنخست ... 234284324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,331 تا 3,340 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

ما دعوتنامه داریم
    از طرف زن عموی همسرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

من میخوام اواخر اردیبهشت وقت ویزامتریکم بشه
    کی باید درخواستشو بدم؟؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    من میخوام اواخر اردیبهشت وقت ویزامتریکم بشه
    کی باید درخواستشو بدم؟؟؟؟
    تو سایت ویزامتریک بری همه را نوشته --پس مورد دیدار اقوام هستش

من امروز زنگ زدم به دفتر ویزا متریک ویه خانمی جواب داد اتفاقا کلی هم راهنمایی کرد
    شما الان وقت بگیری تا دو ماه بهت وقت میدن اما الان بخاطر شرایط خاص 1ماهه وقت میدن مثلا الان وقت بگیری تا قبل از عید وقت شما را ثبت میکنن
    هرنفر 190 تومن باید قبل از ثبت بدی و بعدش ثبت ووقت و...را انجام بدی وبعد اون هرنفر 190 تومن را بهت میدن البته باید شماره شبا بانک هم همراه داشته باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان یک سوال خیلی کوچک. آیا ویزای single entry یعنی فقط باید تو کشور المان بمونیم یا می تونیم همه کشورای حوزه شنگن رو هم بگردیم ؟ یکم توضیحات گنگ هست تو این زمینه ولی من خودم فک کنم کل منطقه شنگنه.

نکته بعد اینه که ویزای های کوتاه مدت رو معمولن برای مدت پانزده روز اقامت می دن یا ده روز اقامت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maserati نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    بنده یکی از دوستان بسیار نزدیکم در آلمان زندگی میکنه (فامیل نیستیم، اما قراره به زودی فامیل بشیم ) و چند ساله که شهروند اونجاست.
    میخواستم ببینم تا قبل از اینکه ازدواج کنیم، ایشون میتونه برای من دعوتنامه بفرسته؟!
    و آیا با اون دعوتنامه ویزای شنگن میدن؟! چون شنیدم اگه فامیل درجه یک نباشه، احتمال ریجکت شدن خیلی بالاست...

سلام
    برای دعوتنامه دادن نیازی به داشتن نسبت فامیلی نیست. هر کسی می تونه برای هر کسی دعوتنامه بده و میشه با همون ویزای شنگن بگیرین. ریجکت شدن هم خیلی ربطی به نسبتتون نداره. من برای کسی که به عمرم ندیده بودم دعوتنامه دادم و اومد. دوستم برای برادرش داد و سه بار طرف ریجکت شد.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

ممنونم
    مشکل من هم همینه که توی سایتون زدن وقت های فوریه برای مارس داده میشه
    اینجوری خیلی زود میشه
    پس اگه اینجوری باشه باید صبر کنم توی ماه مارس درخواست بدم🤔

Junior Member

دوستان سلام. من 2 بار ویزای شینگن از المان یکی 30 روزه یکی 40 روزه داشتم. الان میخوام برای مالتیپل اقدام کنم . دفعه های پیش با پدر مادرم اقدام کرده بودم و هر دفعه دعوت نامه داشتیم. این سری هم دعوت نامه میخوام بگیرم ولی تنها میخوام اقدام کنم و اینکه یه وقت مصاحبه ام برای ویزای دانشجویی توی اکتبر دارم. از دوستانی که تجربه دارن میخوام بپرسم که چقدر شانس دارم برای دریافت مولتیپل بلند مدت؟ و اینکه شنیدم دعوت نامه هم باید توش ذکر شه مولتیپل باشه.... اگر راهنمایی کنین ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimalakooti نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال خیلی کوچک. آیا ویزای single entry یعنی فقط باید تو کشور المان بمونیم یا می تونیم همه کشورای حوزه شنگن رو هم بگردیم ؟ یکم توضیحات گنگ هست تو این زمینه ولی من خودم فک کنم کل منطقه شنگنه.

نکته بعد اینه که ویزای های کوتاه مدت رو معمولن برای مدت پانزده روز اقامت می دن یا ده روز اقامت؟
    ب
    برادر درست فکر کردین کل حوزه شینگن را در همون ورود میتونین برین. بستگی به میزان درخواستتون داره من دیدم 7 روزه ام دادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    برای دعوتنامه دادن نیازی به داشتن نسبت فامیلی نیست. هر کسی می تونه برای هر کسی دعوتنامه بده و میشه با همون ویزای شنگن بگیرین. ریجکت شدن هم خیلی ربطی به نسبتتون نداره. من برای کسی که به عمرم ندیده بودم دعوتنامه دادم و اومد. دوستم برای برادرش داد و سه بار طرف ریجکت شد.
    درسته، آخه شنیدم جدیداً اینطور شده که اگه فامیل درجه یک نباشه، ریجکت میکنن.
    حتی واسه ویزای توریستی هم یکی از دوستای من اقدام کرده بود، ولی آژانس مسافرتی بهش گفت الآن شرایط بده و احتمال ریجکت شدن بالاست؛ اونم گفت اشکال نداره و رفت واسه ویزا، اما خودش هم ریجکت شد!!
    کلاً مثل اینکه واسه آلمان خیلی سخت گیری میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    شما اگه ویزای 10ساله هم اگه بگیری هر نوبت بیشتر 3 ماه نمیتونید بمونید و باید اونجارو ترک کنید وبا ترک کردن اونجا هم بیمه نامه تون منقضی میشه پس برای شینگن اگه بیمه 3 ماهه بیشتر هم بگیری عملا به هیچ دردتوننمیخوره در مورد فرم هم بارها گفته شده همتو سایت ویزامتریک هم تو سایت خود سفارت توضیح کاملش هست و معمولا روالش به اینشکله که دوستان اول تو سایت سفارت دنبال جواب سئوالهاشون بگردن و اگه مواردی که دررابطه با کیسشون پاسخشو پیدا نکردن اینجا مطرح میکنن شماره 29 و 30 تاریخی هست کهقصد اولین ورود و خروج و رو دارید و بر مبنای اون رزرو بلیط هتل تهیه کردید وشماره 25 هم هر عددی دوست دارید میتونید بنویسید سفارت خودش بر اساس مدارکتونتصمیم میگیره که اون عدد هم بپذیره یا نه و اگه نپذیره همون تاریخی که تو شماره 29و 30 زدید براتون در نظر گرفته میشه

موفق باشید
    سلام مگه طول مدت ویزا 90 روزه برای کل بازه زمانی نیست ؟ یعنی شما میفرمائید مثلا کسی که ویزای 90 روز با بازه زمانی یکساله میگیره با هر ورود میتونه 90 روز بمونه ؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)