صفحه 336 از 423 نخستنخست ... 236286326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط nana1986 نمایش پست ها
    امروز پاسپورتم رو گرفتم
    بهم ویزای 80 روزه با اعتبار 99 روز دادن.
    مبارک باشه ،با اعتبار ۹۹ یعنی چی ؟!
    مولتی دادن بهتون ؟اولین بارتون بود ؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    مبارک باشه ،با اعتبار ۹۹ یعنی چی ؟!
    مولتی دادن بهتون ؟اولین بارتون بود ؟!
    ممنون

اعتبار ویزا یعنی توی اون مدت (که برای من 99 روزه) اجازه دارم 80 روز در خاک آلمان یا بطور کلی در کشورهای منطقه شینگن باشم.

خودم درخواست یک بار ورود داده بودم اما بهم مولتی دادن. نمیدونم بخاطر اعتبار دعوت کننده بوده یا مدارک خودم.

Junior Member

امروز پاسپورتم رو گرفتم
    بهم ویزای 80 روزه با اعتبار 99 روز دادن.
    مبارک باشه! میشه لطفا بفرمائید شرایط و مدارکتون چیا بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminize نمایش پست ها
    مبارک باشه! میشه لطفا بفرمائید شرایط و مدارکتون چیا بود؟
    خیلی ممنون
    راستش مدارک خاصی نبردم
    بجز مدارک اجباری، یه قرارداد کاری بردم و گواهی خانه ی کتاب برای آثار ثبت شده (من نویسنده هستم)
    ملک هم به نامم نبود، فقط یه سند مغازه متلق به پدرم رو بردم.
    حسابم هم مبلغ بالایی نداشت.
    البته بلیط رو هم قطعی خریده بودم ولی تا جایی که شنیدم، گویا اثری روی گرفتن ویزا نداره.
    و خودم هم 32 سالمه.

خیلی ممنون
    راستش مدارک خاصی نبردم
    بجز مدارک اجباری، یه قرارداد کاری بردم و گواهی خانه ی کتاب برای آثار ثبت شده (من نویسنده هستم)
    ملک هم به نامم نبود، فقط یه سند مغازه متلق به پدرم رو بردم.
    حسابم هم مبلغ بالایی نداشت.
    البته بلیط رو هم قطعی خریده بودم ولی تا جایی که شنیدم، گویا اثری روی گرفتن ویزا نداره.
    و خودم هم 32 سالمه.
    اولین بارتون بود ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    اولین بارتون بود ؟!
    بله

Junior Member

سلام از دوستان کسی اینجا هست که برای ویزای نمایشگاهی آلمان اقدام کرده باشه؟ میشه لطفا بمن پیام خصوصی بدید

Junior Member

سلام من 10 مارچ وقت ویزامتریک دارم میخوام ویزای بازدید از خویشاوند بگیرم.
    مدت سفرم یک هفته خواهد بود و با مادرم برای بازدید از دایی ام و خانواده اش میروم.
    اولا یک سوال دارم، مدارکی که ارائه میدم باید به چه زبانی ترجمه بشه یا اصلا ترجمه میخواد؟ من بیشتر مدارک را از قبل ترجمه انگلیسی دارم..
    اگه میشه راهنمایی کنید به جز مدارک زیر چه چیز هایی باید در زمان مصاحبه ارائه کنم:
    1. پرینت موچودی حساب و گردش 3 ماه اخیر پدرم که قراره هزینه سفر را تامین کنه
    2.اسناد مبنی بر مالکیت آپارتمان و ملک
    3. بلیت هواپیما
    4. دعوت نامه از طرف دایی ام
    5. رزرو هتل
    6.گواهی اشتغال به کار خودم
    7. حکم کارگزینی و فیش حقوقی 3 ماه آخر پدرم(اسپانسر سفر)
    یک سوال هم دارم اینکه چطوری باید به سفارت بگم که هزینه سفر را پدرم تامین میکنه و اسپانسر اون هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pepega نمایش پست ها
    سلام من 10 مارچ وقت ویزامتریک دارم میخوام ویزای بازدید از خویشاوند بگیرم.
    مدت سفرم یک هفته خواهد بود و با مادرم برای بازدید از دایی ام و خانواده اش میروم.
    اولا یک سوال دارم، مدارکی که ارائه میدم باید به چه زبانی ترجمه بشه یا اصلا ترجمه میخواد؟ من بیشتر مدارک را از قبل ترجمه انگلیسی دارم..
    اگه میشه راهنمایی کنید به جز مدارک زیر چه چیز هایی باید در زمان مصاحبه ارائه کنم:
    1. پرینت موچودی حساب و گردش 3 ماه اخیر پدرم که قراره هزینه سفر را تامین کنه
    2.اسناد مبنی بر مالکیت آپارتمان و ملک
    3. بلیت هواپیما
    4. دعوت نامه از طرف دایی ام
    5. رزرو هتل
    6.گواهی اشتغال به کار خودم
    7. حکم کارگزینی و فیش حقوقی 3 ماه آخر پدرم(اسپانسر سفر)
    یک سوال هم دارم اینکه چطوری باید به سفارت بگم که هزینه سفر را پدرم تامین میکنه و اسپانسر اون هست؟
    برای اطلاعات صحیح به فرم PDF (مدارک لازم برای درخواست ویزای شنگن) که به زبان فارسی هم هست در سایت ویزامتریک مراجعه کنید.
    شما وقتی فرم تقاضای شنگن رو پر میکنید به مورد شماره 33 دقت کنید گزینه ای هست برای تقبل مخارج سفر که جای توضیح هم داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminize نمایش پست ها
    برای اطلاعات صحیح به فرم PDF (مدارک لازم برای درخواست ویزای شنگن) که به زبان فارسی هم هست در سایت ویزامتریک مراجعه کنید.
    شما وقتی فرم تقاضای شنگن رو پر میکنید به مورد شماره 33 دقت کنید گزینه ای هست برای تقبل مخارج سفر که جای توضیح هم داره.
    ممنون، شما نمیدونید که مدارک باید به چه زبانی ارائه بشه؟ ترجمه انگلیسی لازمه؟ آلمانی لازمه؟ فارسی کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)