صفحه 339 از 423 نخستنخست ... 239289329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349389 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    جواب اعتراض شما چی اومد؟
    ریجکت کردن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط canadaa نمایش پست ها
    با تعویض پاسپورت ویزاهای معتبر همچنان معتبر باقی می ماند و همونطوری که خودتون گفتین با همراه داشتن هر دو پاسپورت می تونید سفر کنید.
    ممنىن از راهنماييتون
    الان سوالم اين هست ايا وقتي پاسپورت رو پانچ ميكنن مشكلي ايجاد نميشه؟
    باتشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط Saadatali نمایش پست ها
    ریجکت کردن
    میشه بفرمایید شرایطتون چی بوده و علت ریجکت کردن چی بود؟در موقع اعتراض چه مدارکی ارائه کردید و چند روز طول کشید تا به اعتراضتون رسیدگی بشه؟الان میتونید مجدد درخواست ویزای المان بدید؟

سلام دوستان یه سوال،اصلا اعتراض به ریجکتی تاثیری هم داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aghulagh نمایش پست ها
    ممنىن از راهنماييتون
    الان سوالم اين هست ايا وقتي پاسپورت رو پانچ ميكنن مشكلي ايجاد نميشه؟
    باتشكر
    موقع پانج پاسپورت فقط جلد پاسپورت پانج میشه و کاری به صفحات داخلی و ویزاها ندارن

سلام دوستان یه سوال،اصلا اعتراض به ریجکتی تاثیری هم داره؟
    اگه اسنادی ارائه بشه که اثبات کنه که نظر افسر پرونده درست نبوده بله تاثیر داره، توهمین صفحه افرادی بودند که جواب اعتراضشون مثبت بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط canadaa نمایش پست ها
    اگه اسنادی ارائه بشه که اثبات کنه که نظر افسر پرونده درست نبوده بله تاثیر داره، توهمین صفحه افرادی بودند که جواب اعتراضشون مثبت بوده.
    دوست عزیز سلام وقت بخیر من شرایطمو خدمتتون میگم شماهم اگه مقدور هست نظر بدید.من مهرماه امسال یه ویزای تجاری برای یک هفته درخواست دادم که مورد موافقت قرار گرفت و خودشون یه ویزای ۸ روزه به من دادند و من دقیقا بعد از ۷ روز برگشتم یعنی یک روز زودتر هم برگشتم که میشه گفت حسن نیت خودم رو نشون دادم.بعد ۴ ماه یعنی بهمن همین امسال مجدد درخواست ویزای تجاری برای مدت یک هفته درخواست دادم دقیقا دقیقا همون مدارک قبلی رو ارائه دادم نه یه مدرک کمتر و نه یه مدرک بیشتر که متاسفانه منو بدلیل بند ۸ رد کردند.من سوالم اینه اگه منو بدلیل بند ۸ رد کردن چرا سری پیش با همین مدارک به من ویزا دادم.شرایطم رو میگم خدممتون سند ملکی بیمه جواز کسب دعوتنامه معتبر پرینت مالی به مبلغ ۱۶۵ میلیون تومان.خرید بلیط متاهل هم هستم.اما خودم فقط میخواستم برم همسرم ایران میموندن.تقبل کلیه هزینه ها توسط دعوت کننده قید شده بود.دقیقا همین مدارک رو سری پیش دادم که موافقت شد اما اینبار رد کردن.به نظرتون اعتراض بزنم؟ممنون میشم که راهنمایی کنید.اخه زمان اعتراض هم محدود هستش.
    ویرایش توسط Saeed15884 : February 27th, 2019 در ساعت 10:12 AM

Junior Member

دوست عزیز سلام وقت بخیر من شرایطمو خدمتتون میگم شماهم اگه مقدور هست نظر بدید.من مهرماه امسال یه ویزای تجاری برای یک هفته درخواست دادم که مورد موافقت قرار گرفت و خودشون یه ویزای ۸ روزه به من دادند و من دقیقا بعد از ۷ روز برگشتم یعنی یک روز زودتر هم برگشتم که میشه گفت حسن نیت خودم رو نشون دادم.بعد ۴ ماه یعنی بهمن همین امسال مجدد درخواست ویزای تجاری برای مدت یک هفته درخواست دادم دقیقا دقیقا همون مدارک قبلی رو ارائه دادم نه یه مدرک کمتر و نه یه مدرک بیشتر که متاسفانه منو بدلیل بند ۸ رد کردند.من سوالم اینه اگه منو بدلیل بند ۸ رد کردن چرا سری پیش با همین مدارک به من ویزا دادم.شرایطم رو میگم خدممتون سند ملکی بیمه جواز کسب دعوتنامه معتبر پرینت مالی به مبلغ ۱۶۵ میلیون تومان.خرید بلیط متاهل هم هستم.اما خودم فقط میخواستم برم همسرم ایران میموندن.تقبل کلیه هزینه ها توسط دعوت کننده قید شده بود.دقیقا همین مدارک رو سری پیش دادم که موافقت شد اما اینبار رد کردن.به نظرتون اعتراض بزنم؟ممنون میشم که راهنمایی کنید.اخه زمان اعتراض هم محدود هستش.
    يعنى با همون دعوتنامه قبلى دوباره اقدام كردين؟ يا دعوتنامتون دوباره حديد صادر شد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Magnoliaaa نمایش پست ها
    يعنى با همون دعوتنامه قبلى دوباره اقدام كردين؟ يا دعوتنامتون دوباره حديد صادر شد ؟
    دعوتنامم جدید صادر شده بود با تاریخ جدید

من یکی از دوستام ۴ یا ۵ فوریه رفته مصاحبه هنوز جواب نگرفته. ممکن جواب بیاد و هنوز تو سایت اپدیت نشده باشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)