صفحه 340 از 423 نخستنخست ... 240290330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350390 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,391 تا 3,400 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

ایا این امکان هست که مدت زمان اقامت در حوزه شینگن رو افزایش داد. بعد از دو هفته گرفتم ویزا رو ولی برای مدت هفت روز سفر که خیلی کمه. کسی تجربه داره لطفن کمک کنه

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط alimalakooti نمایش پست ها
    ایا این امکان هست که مدت زمان اقامت در حوزه شینگن رو افزایش داد. بعد از دو هفته گرفتم ویزا رو ولی برای مدت هفت روز سفر که خیلی کمه. کسی تجربه داره لطفن کمک کنه
    بعد از اینکه وارد آلمان شدین میتونین برین Ausländerbüro اونجا باید دلیل درخواست تمدید را بگین و اگر دلیل فورسماژور کاری یا مسایل پزشکی داشته باشین تمدید میکنن. یا اگر زمان ورود به آلمان دیرتر از شروع ویزا بوده هم تمدید میکنن. برای مدت تمدید گواهی مالی و بیمه هم باید نشون بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamoj نمایش پست ها
    با سلام
    من در سال های 2016 و 2017 آلمان دانشجو بودم و برای مادرم دو بار ویزای توریستی 1 ساله به وسیله دعوتنامه گرفتم.
    امسال از تحصیل در آلمان انصراف دادم و آلمان رو ترک کردم.

و مادرم برای مسافرت برای ویزای توریستی در 7 فوریه اقدام کرد و 19 روز بعد ریجکت شد. دلایل ریجکتی:
    ....

مادر پزشک ان و از پروانه ی مطب و قرارداد کاری گرفته تا بیمه و فیش حقوقی رو ارائه کردن ولی به فارسی.

الان اعتراض جواب میده؟
    سلام. مادر شما بدون دعوتنامه درخواست داد ؟

باسلام،سوالی داشتم من ۵ ماه پیش ویزای شنگن از المان گرفتم برای یک هفته و سر موعد برگشتم یک ماه پیش مجدد درخواست ویزای شنگن دادم که برای بند ۸ منو ریجکت کردن.من برای خرداد یا تیر میخوام مجدد درخواست بدم،ایا زمانش مناسب هست؟ایا اگر مورد ۸ رو در اینسری که میخوام برم براورده کنم ویزا میشم؟اصلا موردی بوده که ویزا بشه و سری دوم ریجکت بشه بعد مجددا درخواست بده و برای بار سوم ویزا بشه؟ممنون میشم پاسخ بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

یک ماه دیگه میرم تقریبن ولی میخام الان بهشون بگم چون دلیل فورس ماژور خاصی نیست می خام بیشتر وایسم برای تفریح. هدف از سفرم تجاری بوده ولی میخامبیشتر بگردم اونجا. میخام ده روز اضافه کنم که بشه 16 روز. الان واقعن خیلی کمه همش تو هوابیمام.

نقل قول نوشته اصلی توسط alimalakooti نمایش پست ها
    یک ماه دیگه میرم تقریبن ولی میخام الان بهشون بگم چون دلیل فورس ماژور خاصی نیست می خام بیشتر وایسم برای تفریح. هدف از سفرم تجاری بوده ولی میخامبیشتر بگردم اونجا. میخام ده روز اضافه کنم که بشه 16 روز. الان واقعن خیلی کمه همش تو هوابیمام.
    میتونی همین را بهشون بگی شاید تمدید کردن. بگو این هفت روز برای کار بود فرصت نکردم کشور شما رو ببینم 7 روز هم برای sightseeing میخوام. 30 یورو هم هزینه داره ضمنا.
    من یک آفریقایی را میشناسم با شنگن اومد اینجا انقد تمدید کرد به بهانه بیماری که الان اقامت دایم گرفته.

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

شما از کجا میدونی برای چه بندی ریجکت شدی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    باسلام،سوالی داشتم من ۵ ماه پیش ویزای شنگن از المان گرفتم برای یک هفته و سر موعد برگشتم یک ماه پیش مجدد درخواست ویزای شنگن دادم که برای بند ۸ منو ریجکت کردن.من برای خرداد یا تیر میخوام مجدد درخواست بدم،ایا زمانش مناسب هست؟ایا اگر مورد ۸ رو در اینسری که میخوام برم براورده کنم ویزا میشم؟اصلا موردی بوده که ویزا بشه و سری دوم ریجکت بشه بعد مجددا درخواست بده و برای بار سوم ویزا بشه؟ممنون میشم پاسخ بدید.

Junior Member

سلام دوستان من 25 بهمن مصاحبه رو انجام دادم ولی الان 17 روز گذشته و خبری از گذرنامه نیست.
    من دعوتنامه تجاری داشتم از شرکت معتبر و مدارک هم کامل دادم.
    دوستانی که تجربه دارن ما چقدر دیگه باید صبر کنیم؟من 5 روز دیگه پرواز دارم
    مگه نمیگن 2 هفته؟معلوم میشه؟
    این که دیر شده خوب هست یا بد؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

سلام
    رفتید ویزامتریک ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 25 بهمن مصاحبه رو انجام دادم ولی الان 17 روز گذشته و خبری از گذرنامه نیست.
    من دعوتنامه تجاری داشتم از شرکت معتبر و مدارک هم کامل دادم.
    دوستانی که تجربه دارن ما چقدر دیگه باید صبر کنیم؟من 5 روز دیگه پرواز دارم
    مگه نمیگن 2 هفته؟معلوم میشه؟
    این که دیر شده خوب هست یا بد؟

Junior Member

بله من ازطریق ویزامتریک اقدام کردم ولی خیلی دیر شده الان 17 روز از مصاحبه گذشته یه قرارداد کاری مهم هست که اگر نرسم نابود میشه
    میشه از سفارت پیگیری کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)