صفحه 365 از 423 نخستنخست ... 265315355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,641 تا 3,650 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط smv1983 نمایش پست ها
    امیدوارم که یه روزی برسه که همون اصلاح بشیم و فقط به فکر منافع خودمون نباشید.
    در کمال تعجب با ویزا من و همسرم موافقت شد.
    اما یه خانوم مسنی هم قبل از من پاسپورتش رو گرفته بود که به خاطر بند 8 و 9 ریجکت شده بود. می گفت من دکترم و عضو هیئت علمی دانشگاه و جمعه توی یک کنفرانس سخنرانی دارم.
    در هر صورت واقعا ریجکت کردن و یا موافقت با ویزا خیلی پیچیدست و به نظر من شاید حتی همش شانس باشه.
    این خانم هم شینگن المان میخاستند؟
    I am still here. I am alive.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    فکر میکنم منظور دوستمون در خصوص سفارت ایتالیا بوده و اینکه ویزای ایتالیا گرفتن،اونجا خانمی بوده که ویزای ایتالیاش رد شده که باهاشون صحبت کردن.

Junior Member

درخواستشون از طرف سفارت ایتالیا رد شده بود.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

اعتراض به رد ویزا باید حتما به المانی باشه؟
    ادیت: سایت ویزامتریک رو چک کردم نوشته که باید به المانی باشه و بعد سایت خود سفارت المان که اون نوشته به المانی باشه یا انگلیسی.

ایا ویزامتریک میخاد ما بیخیال اعتراض باشیم؟
    I am still here. I am alive.

اعتراض به رد ویزا باید حتما به المانی باشه؟
    ادیت: سایت ویزامتریک رو چک کردم نوشته که باید به المانی باشه و بعد سایت خود سفارت المان که اون نوشته به المانی باشه یا انگلیسی.

ایا ویزامتریک میخاد ما بیخیال اعتراض باشیم؟
    به المانی یا انگلیسی فرقی نمیکنه،اما وقتی به المانی باشه یه نوع احترام بهشون گذاشتی.درکل این ویزامتریک خیلی احمق میزنه،هیچ اطلاعاتی نداره و این همم اشتباه رایج داره.

دوستان سلام نمیدونم ایا حرفی که قرار هست بزنم درسته یا نه،من میگم چون تعداد دوستان ریجکتی زیاد هست و اکثرا بند ۸هستیم بریم دم سفارت و بهشون اعلام کنیم،اخه خیلی مسخرست این وضعیت،اعصاب و روان ادم بهم میریزه،اخه شما نگاه کنید مطلبی که تو بند ۸هست،شما علارغم توضیحات شفاهی نتونستید اثبات سفر کنید،اخه یکی نیست بگه کجا و کی از ما سوال شده که ما نتونستیم اثبات کنیم،حداقل بهشون بگیم این بندهارو درست کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    دوستان سلام نمیدونم ایا حرفی که قرار هست بزنم درسته یا نه،من میگم چون تعداد دوستان ریجکتی زیاد هست و اکثرا بند ۸هستیم بریم دم سفارت و بهشون اعلام کنیم،اخه خیلی مسخرست این وضعیت،اعصاب و روان ادم بهم میریزه،اخه شما نگاه کنید مطلبی که تو بند ۸هست،شما علارغم توضیحات شفاهی نتونستید اثبات سفر کنید،اخه یکی نیست بگه کجا و کی از ما سوال شده که ما نتونستیم اثبات کنیم،حداقل بهشون بگیم این بندهارو درست کنن.
    سلام
    دوست عزیز اول اینکه تو ترجمه فارسی بند ۸ نوشته صحت هدف شما از سفر و محل اقامتتون محرز نگردید که این مطلب تو نسخه ی آلمانی یا انگلیسیش دلایل خیلی زیادیو پوشش میده و چیزی راجب کتبی و شفاهی نوشته نشده
    دوم اینکه سفارت مدارکو بررسی میکنه و طبق تشخیصش اگه نیاز به توضیح باشه باهاتون تماس میگیرن حتی اگه به هر دلیلی در دسترس نباشید چند روز متوالی روزی ۳ - ۴ بار هم تماس میگیرن برای مثال تو همین فرایند تماس گرفتند ممکنه مواردی پیش بیاد که شما اصلا به ذهنت هم خطور نمیکنه وقتی سفارت به هر دلیلی نتونه با متقاضی تماس بگیره خودش یه خط قرمز روی فرم محسوب میشه
    سوم هم اینکه برید دم سفارت اگه بخواید سر و صدا کنید اون پلیسها میگیرن میبرنتون مشخصاتتون هم میدن سفارت کلا از ورود به محدوده شنگن محرومتون میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اول اینکه تو ترجمه فارسی بند ۸ نوشته صحت هدف شما از سفر و محل اقامتتون محرز نگردید که این مطلب تو نسخه ی آلمانی یا انگلیسیش دلایل خیلی زیادیو پوشش میده و چیزی راجب کتبی و شفاهی نوشته نشده
    دوم اینکه سفارت مدارکو بررسی میکنه و طبق تشخیصش اگه نیاز به توضیح باشه باهاتون تماس میگیرن حتی اگه به هر دلیلی در دسترس نباشید چند روز متوالی روزی ۳ - ۴ بار هم تماس میگیرن برای مثال تو همین فرایند تماس گرفتند ممکنه مواردی پیش بیاد که شما اصلا به ذهنت هم خطور نمیکنه وقتی سفارت به هر دلیلی نتونه با متقاضی تماس بگیره خودش یه خط قرمز روی فرم محسوب میشه
    سوم هم اینکه برید دم سفارت اگه بخواید سر و صدا کنید اون پلیسها میگیرن میبرنتون مشخصاتتون هم میدن سفارت کلا از ورود به محدوده شنگن محرومتون میکنن
    سلام منظور من ایجاد سروصدا نبوده،منظور صحبت کردن و اینکه وقتی مدارک شخص کامل هست و مورد تاییدشونه چرا اینکارو میکنن،خیلی از دوستان به این سرنوشت دچار شدن.میخوایم بگیم این ویزامتریک متاسفانه فاصله انداخته بین مراجعین و سفارت.ایکاش همه چی با خود سفارت بود و باسفارت طرف میشیدیم اینطوری کارمون اسونتر بود.اگر به کامنت های دوستان نگاه کنید ناراحتی و اعصاب خوردی و اعتراض از کامنت هاشون مشخص هستش.

دوستان سلام،جواب اعتراض کسی تا حالاراومده،منظورم تو یکی دوماهه اخیر باشه،حالارچه مثبت چه منفی،اگر هست عنوان کنه شرایط رو بدونیم،ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    دوستان سلام،جواب اعتراض کسی تا حالاراومده،منظورم تو یکی دوماهه اخیر باشه،حالارچه مثبت چه منفی،اگر هست عنوان کنه شرایط رو بدونیم،ممنون میشم.
    دوست عزیز کلاً درخواست اعتراض ، تیری در تاریکی هست ... به هر دلیلی که درخواست ویزای شما رد شده باشه ، اگر اعتراض کنید مطمئناً باید مدارک دیگری برای اثبات صحت حرفتون به سفارت ارائه کنید.
    درخواست اعتراض هم مستقیماً از طرف شما به سفارت ارسال میشه و در مورد اعتراض ویزا متریک اصلاً دخیل نیست.

در ضمن ارسال اعتراض به سفارت ، به معنای این نیست که سفارت حتماً باید در مدت زمان مشخصی به شما پاسخ بده ... و این مورد در سایت سفارت هم توضیح داده شده ... و برای پورسه اعتراض زمان مشخصی تعیین نشده ...
    در خیلی از موارد هم به دلیل اینکه تاریخ تاریخ درخواست ویزا بسیار نزدیک به برنامه سفر و تاریخ حرکت بوده ، در نتیجه اتوماتیک پورسه اعتراض کنسل میشه و احتمالاً سفارت اصلاً این اعتراض رو دیگه بررسی نمیکنه ...
    مثلاً شما وقتی قراره یک نمایشگاه برید که تاریخ برگزاریش مشخص هست و برای این نمایشگاه درخواست ویزا کردید، وقتی جواب منفی ویزا رو چند روز قبل از تاریخ سفرتون میگیرید ... حتی اگر اعتراض هم بکنید مطمئناً نباید انتظار دریافت پاسخ مثبت در این رابطه رو داشته باشید ...
    وقتی تاریخ نمایشگاه گذشته باشه دیگه سفارت لزومی به دادن ویزا به شما نمیبینه و این پروسه اتوماتیک کنسل شده است.
    البته ممکنه شما یا دوستان دیگری اینجا مخالف این حرف من باشید ولی من این حرف رو بر اساس شنیده ها و تجربه میگم و البته نظر کاملاً شخصی من هست و فکر میکنم منطقی هم باشه ...

به هر حال امیدوارم پاسخ اعتراضتون رو بگیرید و کلاً روی اعتراض زیاد حساب نکنید ... به نظر من اگر خیلی خوش بینانه نگاه کنیم و مدارک ارائه شده از طرف شما تغییری نکرده باشند ، احتمال دریافت پاسخ مثبت بعد از اعتراض 1 درصد هست ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)