صفحه 366 از 423 نخستنخست ... 266316356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376416 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,651 تا 3,660 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    دوست عزیز کلاً درخواست اعتراض ، تیری در تاریکی هست ... به هر دلیلی که درخواست ویزای شما رد شده باشه ، اگر اعتراض کنید مطمئناً باید مدارک دیگری برای اثبات صحت حرفتون به سفارت ارائه کنید.
    درخواست اعتراض هم مستقیماً از طرف شما به سفارت ارسال میشه و در مورد اعتراض ویزا متریک اصلاً دخیل نیست.

در ضمن ارسال اعتراض به سفارت ، به معنای این نیست که سفارت حتماً باید در مدت زمان مشخصی به شما پاسخ بده ... و این مورد در سایت سفارت هم توضیح داده شده ... و برای پورسه اعتراض زمان مشخصی تعیین نشده ...
    در خیلی از موارد هم به دلیل اینکه تاریخ تاریخ درخواست ویزا بسیار نزدیک به برنامه سفر و تاریخ حرکت بوده ، در نتیجه اتوماتیک پورسه اعتراض کنسل میشه و احتمالاً سفارت اصلاً این اعتراض رو دیگه بررسی نمیکنه ...
    مثلاً شما وقتی قراره یک نمایشگاه برید که تاریخ برگزاریش مشخص هست و برای این نمایشگاه درخواست ویزا کردید، وقتی جواب منفی ویزا رو چند روز قبل از تاریخ سفرتون میگیرید ... حتی اگر اعتراض هم بکنید مطمئناً نباید انتظار دریافت پاسخ مثبت در این رابطه رو داشته باشید ...
    وقتی تاریخ نمایشگاه گذشته باشه دیگه سفارت لزومی به دادن ویزا به شما نمیبینه و این پروسه اتوماتیک کنسل شده است.
    البته ممکنه شما یا دوستان دیگری اینجا مخالف این حرف من باشید ولی من این حرف رو بر اساس شنیده ها و تجربه میگم و البته نظر کاملاً شخصی من هست و فکر میکنم منطقی هم باشه ...

به هر حال امیدوارم پاسخ اعتراضتون رو بگیرید و کلاً روی اعتراض زیاد حساب نکنید ... به نظر من اگر خیلی خوش بینانه نگاه کنیم و مدارک ارائه شده از طرف شما تغییری نکرده باشند ، احتمال دریافت پاسخ مثبت بعد از اعتراض 1 درصد هست ...
    ،
    سلام دوست عزیز،اگر شما کامل مطالب رو خونده باشید بنده در اعتراض نگفتم ویزامتریک مقصر هست،شما خوب متوجه نشدید،بنده میگم ویزامتریک در خلال درخواست اخذ ویزا مقصر هست چون نه اطلاعاتی داره و نه اجازه میده ما توضیحاتی رو بدیم یا مدارک اضافه تری رو از هدف سفر بدیم،فقط میگه نیازی نیست درحالیکه هدف سفر از خود دعوتنامه مهمتر هستش،در خصوص روند رسیدگی به اعتراض اینطور نیست تیری در تاریکی باشه چون تو سایت خود سفارت اگه مراجعه کنید خودشون گفتن تا ۳ماه طول میکشه جهت بررسی مجدد اما اعلام کرده همه رو طبق ورود به سفارت بررسی میکنیم،بعد درخصوص ارائه مدارک در اعتراض اینطور نیست که حتما میبایست مدارک جدید ارائه کنیم تمام این موارد رو از روی اطمینان و دیده ها میگم نه گفته های دیگران،شما وقتی دلیل ریجکتیتون مشخص شد نسبت به دلیل باید توضیح بدید یا اگه فکر میکنید مدارک کم ارائه کردید اونوقت ضمیمه کنید ولی اگه مدارک جدید ندارید فقط برگه اعتراض،دوستی در همین سایت باهاش اشنا شدم و کمک به من کرد بنده خدا خودش هم با بند ۸رد شد و اعتراض زد مدرکی هم ارائه نکرد مهم نوع و لهن اعتراض و مهمتر از همه ترجمه کردن به زبان المانی و باز مهمتر از همه اینها نوع ارسال نامه به سفارت میباشد که خب همه رورعایت کرد و به بنده هم گفت،بعد از ۲هفته باهاش موافقت کردن و پاسش رو برد و ویزا گرفت،اتفاقا درخواست ویزاش نمایشگاهی بود که ریجکتش کرده بودن که بعد از اعتراض دولاره ویزا نمایشگاهی داده بودن در حالیکه نمایشگاه کلا جمع شده بود.پس نمیشه کفت چون نمایشگاه جمع شده دیگه سفارت دلیل خوبی داره که بیخیال بشه،اتفاقا چون اعتراض کردن تاریخ داره پس سفارت نمیتونه شمارو بی جواب بزاره،نتیجتن باید بگم چون سفارت مصاحبه ای بارافراد نمیکنه تنها از طریق مدارک این خودش نشونه سلیقه ای کارو میرسونه،نمونه تو همین کامنتها شخصی بود که سفارت المان با بند ۸ردش کرده دقت کنید مدارک رو برده ویزامتریک،بعد اعتراض کرده دوباره رد شده،خب اگه به حرف دیگران بود باید صبرکنه،در حالیکه بلافاصله از ایتالیا اقدام کرد رفته مصاحبه شده با همون مدارک و بهش ویزا دادن.پس زمانیکه شرکتی مابین مراجعه کننده و سفارت باشه دست افیسر رو باز نگه میداره که سلیقه ای عمل کنه.بعدش سفارت فکر میکنه چون طرف رد میشه پیگیری نمیکنه،من نمیدونم شاید شما درخواستتون توریستی بوده که اگه رد بشید بیخیال بشید،مواردی چون من و امثال من ویزاشون تجاری بوده پس نباید و نه میشه بیخیال بشیم،چون یکم شرایطمون با افراد عادی فرق میکنه،منی که کلی ارسال کالا داشتم به المان قرارداد دارم بارنامه هوایی دارم شرایطم متفاوتر از یه شخصی هست که مثلا بخواد اقوامش رو ببینه،گرچه من حق اونهاروهم کاملارمحفوظ میدارم که اعتراض بزنن،در کل اگه اظهار نظری هست لطفا به کامنت ها و اطلاعات کامل از وب سایت خود سفارت توجه بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان
    بنده سه ماهه پیش آلمان سفر تجاری داشتم. تو سه سال اخیر هم سه بار ویزای تجاری شینگن از کشورهای مختلف داشتم. امروز پاسم اومد. ریجکت به دلیل بند 8.
    بنده 8 مربوط به هدف از سفر. به نظرتان با دلایل و مدارک کامل وقانع کننده اعتراض کنم تأثیری داره یا ینک برم از یک کشور دیگر هر چه زودتر اقدام کنم؟ کسی تجربه اعتراض داره. من تا الان هیچ وقت از هیچ کشوری ریجکت نشده بودم. حتی از کشورهای اسکاندیناوی که خیلی سخت گیر هستن ویزا شدم.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

کاش میشد با هم اعتراض میکردیم بلکه سفارت صدای ما رو بشنوه. ویزامتریک این وسط داره دو دره بازی میکنه نه مدارک رو کامل میگیره و همش میگه اضافیه نه توضیحات شفاهی ما رو برای سفارت انتقال میده.من تصیمیم دارم به دویچه وله فارسی ایمیل بفرستم. قبلا هم تو خبرش بود که ایمیل های زیادی از ایران گرفتند بخاطر وقت دادن طولانی سفارت. اگه موافق باشید با هم ایمیل بفرستیم و اعتراض کنیم. persian@dw.com ایمیل دویچه وله فارسی.
    I am still here. I am alive.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    ،
    سلام دوست عزیز،اگر شما کامل مطالب رو خونده باشید بنده در اعتراض نگفتم ویزامتریک مقصر هست،شما خوب متوجه نشدید،بنده میگم ویزامتریک در خلال درخواست اخذ ویزا مقصر هست چون نه اطلاعاتی داره و نه اجازه میده ما توضیحاتی رو بدیم یا مدارک اضافه تری رو از هدف سفر بدیم،فقط میگه نیازی نیست درحالیکه هدف سفر از خود دعوتنامه مهمتر هستش،در خصوص روند رسیدگی به اعتراض اینطور نیست تیری در تاریکی باشه چون تو سایت خود سفارت اگه مراجعه کنید خودشون گفتن تا ۳ماه طول میکشه جهت بررسی مجدد اما اعلام کرده همه رو طبق ورود به سفارت بررسی میکنیم،بعد درخصوص ارائه مدارک در اعتراض اینطور نیست که حتما میبایست مدارک جدید ارائه کنیم تمام این موارد رو از روی اطمینان و دیده ها میگم نه گفته های دیگران،شما وقتی دلیل ریجکتیتون مشخص شد نسبت به دلیل باید توضیح بدید یا اگه فکر میکنید مدارک کم ارائه کردید اونوقت ضمیمه کنید ولی اگه مدارک جدید ندارید فقط برگه اعتراض،دوستی در همین سایت باهاش اشنا شدم و کمک به من کرد بنده خدا خودش هم با بند ۸رد شد و اعتراض زد مدرکی هم ارائه نکرد مهم نوع و لهن اعتراض و مهمتر از همه ترجمه کردن به زبان المانی و باز مهمتر از همه اینها نوع ارسال نامه به سفارت میباشد که خب همه رورعایت کرد و به بنده هم گفت،بعد از ۲هفته باهاش موافقت کردن و پاسش رو برد و ویزا گرفت،اتفاقا درخواست ویزاش نمایشگاهی بود که ریجکتش کرده بودن که بعد از اعتراض دولاره ویزا نمایشگاهی داده بودن در حالیکه نمایشگاه کلا جمع شده بود.پس نمیشه کفت چون نمایشگاه جمع شده دیگه سفارت دلیل خوبی داره که بیخیال بشه،اتفاقا چون اعتراض کردن تاریخ داره پس سفارت نمیتونه شمارو بی جواب بزاره،نتیجتن باید بگم چون سفارت مصاحبه ای بارافراد نمیکنه تنها از طریق مدارک این خودش نشونه سلیقه ای کارو میرسونه،نمونه تو همین کامنتها شخصی بود که سفارت المان با بند ۸ردش کرده دقت کنید مدارک رو برده ویزامتریک،بعد اعتراض کرده دوباره رد شده،خب اگه به حرف دیگران بود باید صبرکنه،در حالیکه بلافاصله از ایتالیا اقدام کرد رفته مصاحبه شده با همون مدارک و بهش ویزا دادن.پس زمانیکه شرکتی مابین مراجعه کننده و سفارت باشه دست افیسر رو باز نگه میداره که سلیقه ای عمل کنه.بعدش سفارت فکر میکنه چون طرف رد میشه پیگیری نمیکنه،من نمیدونم شاید شما درخواستتون توریستی بوده که اگه رد بشید بیخیال بشید،مواردی چون من و امثال من ویزاشون تجاری بوده پس نباید و نه میشه بیخیال بشیم،چون یکم شرایطمون با افراد عادی فرق میکنه،منی که کلی ارسال کالا داشتم به المان قرارداد دارم بارنامه هوایی دارم شرایطم متفاوتر از یه شخصی هست که مثلا بخواد اقوامش رو ببینه،گرچه من حق اونهاروهم کاملارمحفوظ میدارم که اعتراض بزنن،در کل اگه اظهار نظری هست لطفا به کامنت ها و اطلاعات کامل از وب سایت خود سفارت توجه بشه.
    سلام
    من با همکارم تاریخ دهم فوریه برای نمایشگاه ویزامتریک وقت داشتیم و مدارکمونو تحویل دادیم نمایشگاه تو ماه اپریل بود ولی من چون سابقه 5-6 تا شینگن از المان داشتم درخواستمو 2 ساله داده بودم و تو معرفینامه هم توضیح داده بودم برای امور اتی بعد از نمایشگاه درخواست دو ساله دادم برای من بعد از دو هفته جوابش اومد ویزای 10 روزه طبق تاریخی که تو فرم برای نمایشگاه پر کرده بودم زده بود و برای همکارم با یک هفته تاخیر جوابش اومد ریجکت بند 8 چون تو رزرو هتل اتاق دو نفره که من گرفته بودم فقط اسم منو نوشته بود و اسم همکارم نوشته نشده بود خوب من تماس گرفتم با مسئول رزرو هتل یه رزرو دیگه با اسم دو نفرمون برام فرستاد نامه ی اعتراض به انگلیسی تایپ اسکن امضا به همراه رزرو جدید و بیمه نامه برای سفارت ارسال کردم بعد یه نامه هم برای خودم با تصویر ویزا و تصویر متن معرفینامه که دلائل درخواست دو ساله رو توضیح داده بود نوشتم و ایمیل کردم دیگه کلا بی خیال المان رفتن هم شده بودیم رفتم دنبال کارو زندگیمون صبح روز 28 اسفند من خونه خواب بودم از سفارت تماس گرفتن گفتن با ویزای دو ساله تون موافقت شده پس با این ویزایی که تو پاستون خورده المان نرید که اگه برید دیگه دو ساله کنسل میشه و گفت فلان تاریخ بیا سفارت ویزاتو بگیر که رفتم گرفتم به همکارم هم چند روز پیش زنگ زدن گفتن هفته ی دیگه بره ویزاشو بگیره
    فکر نکنم اون اطلاعاتی که دنبالش بودی از این جامع تر و کاملتر جایی پیدا کنید ولی این چیزی که میگم یک درصد هم در موردش شک نکن اول اینکه وقتی ریجکت شدی به امید اعتراض و جواب اعتراض خودتو معطل نکن چون نه من نه شما نه ویزامتریک نه حتی کارکنان فارسی زبان سفارت هیچ نقشی در صدور یا عدم صدور روادید شما ندارن
    دوم هم اینکه نامه ی اعتراض محل توضیح دادن نیست شما هر توضیحی داشتی باید موقع تحویل مدارک تو یه نامه به زبان انگلیسی یا المانی مینوشتی میدادی اعتراضو فقط با مستندی که خلاف اون چیزی که سفارت به عنوان دلیل ریجکت اعلام کره ثابت کنه قبول میکنن والسلام
    موفق باشی

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    من با همکارم تاریخ دهم فوریه برای نمایشگاه ویزامتریک وقت داشتیم و مدارکمونو تحویل دادیم نمایشگاه تو ماه اپریل بود ولی من چون سابقه 5-6 تا شینگن از المان داشتم درخواستمو 2 ساله داده بودم و تو معرفینامه هم توضیح داده بودم برای امور اتی بعد از نمایشگاه درخواست دو ساله دادم برای من بعد از دو هفته جوابش اومد ویزای 10 روزه طبق تاریخی که تو فرم برای نمایشگاه پر کرده بودم زده بود و برای همکارم با یک هفته تاخیر جوابش اومد ریجکت بند 8 چون تو رزرو هتل اتاق دو نفره که من گرفته بودم فقط اسم منو نوشته بود و اسم همکارم نوشته نشده بود خوب من تماس گرفتم با مسئول رزرو هتل یه رزرو دیگه با اسم دو نفرمون برام فرستاد نامه ی اعتراض به انگلیسی تایپ اسکن امضا به همراه رزرو جدید و بیمه نامه برای سفارت ارسال کردم بعد یه نامه هم برای خودم با تصویر ویزا و تصویر متن معرفینامه که دلائل درخواست دو ساله رو توضیح داده بود نوشتم و ایمیل کردم دیگه کلا بی خیال المان رفتن هم شده بودیم رفتم دنبال کارو زندگیمون صبح روز 28 اسفند من خونه خواب بودم از سفارت تماس گرفتن گفتن با ویزای دو ساله تون موافقت شده پس با این ویزایی که تو پاستون خورده المان نرید که اگه برید دیگه دو ساله کنسل میشه و گفت فلان تاریخ بیا سفارت ویزاتو بگیر که رفتم گرفتم به همکارم هم چند روز پیش زنگ زدن گفتن هفته ی دیگه بره ویزاشو بگیره
    فکر نکنم اون اطلاعاتی که دنبالش بودی از این جامع تر و کاملتر جایی پیدا کنید ولی این چیزی که میگم یک درصد هم در موردش شک نکن اول اینکه وقتی ریجکت شدی به امید اعتراض و جواب اعتراض خودتو معطل نکن چون نه من نه شما نه ویزامتریک نه حتی کارکنان فارسی زبان سفارت هیچ نقشی در صدور یا عدم صدور روادید شما ندارن
    دوم هم اینکه نامه ی اعتراض محل توضیح دادن نیست شما هر توضیحی داشتی باید موقع تحویل مدارک تو یه نامه به زبان انگلیسی یا المانی مینوشتی میدادی اعتراضو فقط با مستندی که خلاف اون چیزی که سفارت به عنوان دلیل ریجکت اعلام کره ثابت کنه قبول میکنن والسلام
    موفق باشی
    (قسمتی که میگید موقع تحویل مدارک به ویزامتریک)
    ما مدارک تحویل دادیم به خانم باجه ی ویزامتریک گفتند که این مدارک اضافیه و نمیخاد. زورکی که نمیشه مدارک رو چسبوند به درخواست وقتی خودشون نمیگیرند! الان برای ما بند A 8 و 9A خورده که توی توضیح نوشته مدارک ناقص بوده.
    I am still here. I am alive.

نقل قول نوشته اصلی توسط mah1200 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده سه ماهه پیش آلمان سفر تجاری داشتم. تو سه سال اخیر هم سه بار ویزای تجاری شینگن از کشورهای مختلف داشتم. امروز پاسم اومد. ریجکت به دلیل بند 8.
    بنده 8 مربوط به هدف از سفر. به نظرتان با دلایل و مدارک کامل وقانع کننده اعتراض کنم تأثیری داره یا ینک برم از یک کشور دیگر هر چه زودتر اقدام کنم؟ کسی تجربه اعتراض داره. من تا الان هیچ وقت از هیچ کشوری ریجکت نشده بودم. حتی از کشورهای اسکاندیناوی که خیلی سخت گیر هستن ویزا شدم.
    سلام دوست عزیز من هم درخواست ویزای تجاری دادم که ریجکت شدم در حالیکه من ۸ماه پیش رفتم با همون مدارک و همون ویزای تجاری المان،من هم بند ۸ریجکت شدم،من اعتراض کردم و برگه اعتراض رو پست کردم الان یکماهی شده اما جوابی نیومده،اگه میتونید حتما اعتراض کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    (قسمتی که میگید موقع تحویل مدارک به ویزامتریک)
    ما مدارک تحویل دادیم به خانم باجه ی ویزامتریک گفتند که این مدارک اضافیه و نمیخاد. زورکی که نمیشه مدارک رو چسبوند به درخواست وقتی خودشون نمیگیرند! الان برای ما بند A 8 و 9A خورده که توی توضیح نوشته مدارک ناقص بوده.
    دقیقا همینه،زورکی که نمیگیرن

سلام
    موفق باشی
    دوست عزیز من مدارکم کامل بود چون کارم تجارت هستش حتی مدارک تجارت هم بهشون داده بودم،بعد چطور باید مدارک اضافی به کارمند سفارت داد درحالیکه ازت قبول نمیکنه.این اعتراض همه افراد بوده.در ضمن خود شما و دوستتون که بند ۸بودید اعتراض کردید من هم سابقه شنگن از خود المان دارم اگه بار اولم بود به این صحبت اعتقاد داشتم،اینکه خود سفارت میدونه که کساییکه بند۸ رد کرده و اعتراض زدن رو باید جواب بده و جواب مثبت بخصوص افرادی که سایقه شنگن از خودشون هم دارن.

Junior Member

سلام
    موفق باشی

ميشه بفرماييد ايميل زدين چند وقت بعدش جواب اعتراضتون اومد؟
    بعد از ايميل كه زدين ايا ايميل تاييد دريافت اعتراضتون هم گرفتيد ؟ اگه بله چند روز بعد كلا جواب اعتراضتون اومد؟

سلام... خدمت دوستان باید بگم اینجا نه می خوایم امیدواری به کسی بدیم که اگه ریجکت شدید اعتراض کنید صددرصد قبوله یا اینکه به قول برخی دوستان یک درصد روش حساب نکنید... واقعیتش اینه که منطقی باید به قضیه نگاه کرد. تو همین فروم بودن دوستان کارشناسی که گفتن که سفارت آلمان به هیچ وجه بدون دعوتنامه ویزای توریستی نمیده.که من بدون دعوتنامه, ویزای توریستی (گردشگری) از آلمان هم گرفتم. چندین دفعه هم ویزای دیدار از بستگان درجه یک (که موقعیت زندگی فوق العاده ای در اجتماع آلمان حتی تو مدیای آلمان دارند) داشتم... یک ویزای شنگن از ایتالیا هم داشتم (که بخاطر پروژه های مهم کاریم در ایران نرفتم)... پس دفعه اولم نیست که وارد حوزه شنگن میشم.تو این چهار پنج دفعه هایی که رفتم آلمان و سر موعد هم برگشتم به این نتیجه رسیدم واقعیتش خیلی حساب کتابی در روند صدور ویزا نیست. و باید قبول کنیم که یه جورایی کیس رو کیس سلیقه ای عمل می کنند. خواهشا پافشاری نکنید و این رو از من قبول کنید...من هم بخاطر دیدار از بستگان, امسال در سال 2019 تصمیم گرفتم که ویزای شنگن بگیرم و یه جورایی هم یه استراحتی داشته باشم . منی که شهریور 95 با تمامی مدارک گفته شده تونستم ویزای 3 ماهه شنگن بگیریم. امسال عجیبه با همون مدارک و اضافه شدن یک دونه سند ملکی به سند های قبلیم با این پیغام روبرو میشوم که (اطلاعات شما در مورد هدف و شرایط اقامت شما قابل قبول نبودند).در صورتی که من با همین مدارک در شهر 95 تونستیم ویزای سه ماهه شنگن بگیرم.یعنی اگه یکدونه شما اختلاف تو مدارک من دیدید بجز خریدن ملک, من حرف شما رو قبول دارم)... اصلا چه خود من, چه دعوت کننده کلا جفتمون تو شوک هستیم... من نمی دونم چه اتفاقی افتاده که سفارت آلمان داره اینطوری با پرونده ها برخورد می کنه. درسته قبول دارم, تو همون ویزامتریک نفراتی رو دیدم که ویزا شدن. شاید جالبه بدونید یه بنده خدایی همیشه ویزای مولتی می گرفت.امسال با همون مدارک بهش ویزای 3 ماهه بیشتر ندادن.(((خب ما اون پشت نمی دونیم واقعیتش چه خبره)))... من خودم هم اعتراض دادم دیروز, ممکنه بگن نه اعتراض وارد نیست و احتمال هم داره که قانع بشن و زنگ بزنن واسه ویزا. ولی قبول هم دارم که اینطور نیست هر ریجکتی منجر به ویزا بشه.هنوز که هنوزه دارم تعجب می کنم که چرا من با این سایقه سفر و با دعوتنامه فردی موفق که تقریبا یک سال و چند ماه پیش برای چندمین بار موفق به دریافت ویزای شنگن میشم و موقعیت کاری خوبی که توی ایران دارم و ازشم راضیم, فقط با این شماره مسخره 8 پرونده رو رد می کنند. چند نفر هم دیدم و دورادور میشناسم که اعتراضشون هم قبول نشده. ولی خب واقعیتش اینجا نه می خوایم درصد بدیم و احتمال بدیم. شاید این اتفاقات به خاطر اوضاع مملکت, بخاطر روابط کشورها و خیلی موارد دیگه که من و شما نمی دونیم باشه. تقریبا می دونم سفارت های دیگه هم تعداد ریجکتی ها خیلی رفته بالا... حداقل اتریش رو هم واقعا زیاد دیدم تو این چند ماهه اخیر... نمی دونم چی بگم. واقعا تو شوکم.من خودم هم می خواستم پرواز کنم ولی ممکنه تا سه ماه هم درگیر جواب اعتراض بشیم و اون هم از آخر بگن نه...
    ولی اینجوری هم مثلا بگیم یه سنگ بندازیم ببینیم میگیره یا نه, من اصلا موافق نیستم.
    من چون از خودم , دعوت کننده, سابقه سفرهام , ثبات اجتماعی و شغلیم مطمئن هستم دارم اعتراض می دم. امیدوارم که واسه همه اتفاقات خوب بیوفته... قبول کنید که حقیقتا اوضاع صدور ویزا به ایرانی ها خیلی داغونه و سخت تر از این ها هم خواهد شد...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)