صفحه 371 از 423 نخستنخست ... 271321361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381421 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,701 تا 3,710 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    شما اول میفرمایید ویزای مولتی 3 ساله گرفتید بعد میگید گفتن هفته یدیگه بیا بگیر احتمالا پس از سفارت باهاتون تماس گرفتن گفتن با درخواستتون موافقتشده شما هم فرمودید من فقط 3 ساله میپذیرم اونا هم دیگه ناچار قبول کردن میشه لطفا بفرمایید آیا شما ویزامتریک سوپر vip بودید که10 روزه جواب گرفتید و اینکه از سفارت با چه شماره تلفنی باهاتون تماس گرفته شد؟ دوستان دقت کنید جلو در ویزامتریک یه عده ای که اونجا دلار خرید وفروش میکنن بینشون کسانی هستند که به ریجکتی ها پیشنهاد انجام امور اعتراضی بامبالغ میلیونی میدن و چند تا متن نامه اعتراضی اماده دارن که فقط اسم شماره پاسپورتو شماره بارکد متقاضیو که جاش خالیه رو بهش اضافه و برای سفارت ارسال میکنن مواظب باشید مطلقا فریب این افرادو نخورید چون هم سفارت فرمت متنهای از قبل اماده شده رو به راحتی تشخیص میده و رد میکنه و هماینکه شما دارید تمام اطلاعات خصوصیتون که بعدا ممکنه صدها نوع سوء استفاده ازش بشه رو در اختیار کسانی میذارید که اصلا نمیشناسید و هیچ جا و مکان ثابتی هم ندارن
    ویزامتریک وقت VIP داشتم و از سفارت با شماره +982139990000 با من تماس گرفته شد. دیگه دلیلی نمی‌بینم خودم رو به شما اثبات کنم و بحث با شما رو تمومش می‌کنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    هم برای بند 8 و 9 a خورده که a نشون میده بخشی از مدارک ناقص بوده. حالا نمی دونم چرا موقع تحویل مدارک ویزامتریک هیچی نگفته که سفارت a رو زده. من پاسپورت، شناسنامه،کارت ملی،عکس، دعوت نامه رسمی، گواهی اشتغال، فیش حقوقی پدرم، بیمه ، رزرو بلیط هواپیما ، فرم شینگن رو تحویل ویزامتریک دادم. به نظرتون چی کم گذاشتم.
    یه موضوعی که شاید بهش توجه نشه، شرکت کمک‌رسان بیمه مسافرتی هست. با استناد به وبسایت سفارت، تنها بیمه‌هایی قابل قبول هستند که شرکت کمک‌رسان اون‌ها حداقل یک دفتر بیمه در کشورهای عضو شنگن، سوئیس یا لیختن‌اشتاین داشته باشه. به طور مثال شرکت Remed Assistance که مستقر در ترکیه هست و بیمه ملت با کمک همین شرکت بیمه‌های مسافرتی برای حوزه شنگن صادر می‌کنه (!) مورد قبول سفارت آلمان نیست. این قضیه رو هم چک کنید.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_as نمایش پست ها
    یه موضوعی که شاید بهش توجه نشه، شرکت کمک‌رسان بیمه مسافرتی هست. با استناد به وبسایت سفارت، تنها بیمه‌هایی قابل قبول هستند که شرکت کمک‌رسان اون‌ها حداقل یک دفتر بیمه در کشورهای عضو شنگن، سوئیس یا لیختن‌اشتاین داشته باشه. به طور مثال شرکت Remed Assistance که مستقر در ترکیه هست و بیمه ملت با کمک همین شرکت بیمه‌های مسافرتی برای حوزه شنگن صادر می‌کنه (!) مورد قبول سفارت آلمان نیست. این قضیه رو هم چک کنید.
    ما بیمه ی اسیا بودیم توی همین فروم بچه ها بیمه اسیا گرفته بودند ما هم از همون گرفتیم.
    I am still here. I am alive.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ویزامتریک وقت VIP داشتم و از سفارت با شماره +982139990000 با من تماس گرفته شد. دیگه دلیلی نمی‌بینم خودم رو به شما اثبات کنم و بحث با شما رو تمومش می‌کنم.
    یعنی vip واقعا تاثیر داره توی پروسه ی ویزا گرفتن؟

Junior Member

یعنی vip واقعا تاثیر داره توی پروسه ی ویزا گرفتن؟
    خیر ابدا، اما چون اون دوستمون پرسیدن من هم شفاف‌سازی کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    شما اول میفرمایید ویزای مولتی 3 ساله گرفتید بعد میگید گفتن هفته یدیگه بیا بگیر احتمالا پس از سفارت باهاتون تماس گرفتن گفتن با درخواستتون موافقتشده شما هم فرمودید من فقط 3 ساله میپذیرم اونا هم دیگه ناچار قبول کردن
    میشه لطفا بفرمایید آیا شما ویزامتریک سوپر vip بودید که10 روزه جواب گرفتید و اینکه از سفارت با چه شماره تلفنی باهاتون تماس گرفته شد؟
    دوستان دقت کنید جلو در ویزامتریک یه عده ای که اونجا دلار خرید وفروش میکنن بینشون کسانی هستند که به ریجکتی ها پیشنهاد انجام امور اعتراضی بامبالغ میلیونی میدن و چند تا متن نامه اعتراضی اماده دارن که فقط اسم شماره پاسپورتو شماره بارکد متقاضیو که جاش خالیه رو بهش اضافه و برای سفارت ارسال میکنن مواظب باشید مطلقا فریب این افرادو نخورید چون هم سفارت فرمت متنهای از قبل اماده شده رو به راحتی تشخیص میده و رد میکنه و هماینکه شما دارید تمام اطلاعات خصوصیتون که بعدا ممکنه صدها نوع سوء استفاده ازش بشه رو در اختیار کسانی میذارید که اصلا نمیشناسید و هیچ جا و مکان ثابتی هم ندارن
    این دوستمون محرز چرند میگه. هرکسی ویزا متریک رفته باشه و با سفارت آشنا باشه میدونه همچین چیزی ممکن نیست.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خیر ابدا، اما چون اون دوستمون پرسیدن من هم شفاف‌سازی کردم.
    ایا این امکان هستش تا متن اعتراض خودتونو بذارید. هم من بدونم چه طوری باید اعتراض کنم هم اینکه بعضی از مسایل حل بشه؟

دوستان سلام وقت بخیر،یه سوال،اگه اعتراض زده باشی و اصلا جواب نیاد،حالا چه مثبت چه منفی،چطوری میشه فهمید؟اصلا مواردی بوده که اعتراض کنن و حالا بعد از سه ماهی که تو سایت سفارت زده که تصمیم گیری میکنن،اصلا جوابی نیاد،چطور میشه فهمید،اگر کسی اطلاعی دقیق داره راهنمایی کنه.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    دوستان سلام وقت بخیر،یه سوال،اگه اعتراض زده باشی و اصلا جواب نیاد،حالا چه مثبت چه منفی،چطوری میشه فهمید؟اصلا مواردی بوده که اعتراض کنن و حالا بعد از سه ماهی که تو سایت سفارت زده که تصمیم گیری میکنن،اصلا جوابی نیاد،چطور میشه فهمید،اگر کسی اطلاعی دقیق داره راهنمایی کنه.
    چنانچه سفارت به این نتیجه برسد که روادید صادر گردد، شما بلافاصله خبردار خواهید شد. در این صورت از شما تقاضا می شود، گذرنامه خود را تحویل نمایید. شما می توانید گذرنامه حاوی روادید خود را شخصا و در ساعات کاری تحویل گذرنامه دریافت کرده و یا از سرویس دهنده DHL جهت ارسال گذرنامه خود استفاده نمایید.
    چنانچه سفارت در روند رسیدگی اعتراض به این نتیجه برسد که روادید صادر نگردد، شما یک ابلاغیه جدید دریافت خواهید کرد. ابلاغیه رد اعتراض به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. ابلاغیه شامل دلایل کامل و تذکر حقوقی می باشد.
    این طوری که سفارت گفته در هر دو صورت بهتون خبر میدند!

چنانچه سفارت به این نتیجه برسد که روادید صادر گردد، شما بلافاصله خبردار خواهید شد. در این صورت از شما تقاضا می شود، گذرنامه خود را تحویل نمایید. شما می توانید گذرنامه حاوی روادید خود را شخصا و در ساعات کاری تحویل گذرنامه دریافت کرده و یا از سرویس دهنده DHL جهت ارسال گذرنامه خود استفاده نمایید.
    چنانچه سفارت در روند رسیدگی اعتراض به این نتیجه برسد که روادید صادر نگردد، شما یک ابلاغیه جدید دریافت خواهید کرد. ابلاغیه رد اعتراض به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. ابلاغیه شامل دلایل کامل و تذکر حقوقی می باشد.
    این طوری که سفارت گفته در هر دو صورت بهتون خبر میدند!
    ممنونم دوست گرامی.یه جورایی خیلی زمانبر شده،گفتم نکنه نه تماسی نه ایمیلی و نه نامه ای ارسال نشه،در اونصورت چکار بایستی کرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)