صفحه 372 از 423 نخستنخست ... 272322362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,711 تا 3,720 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    ممنونم دوست گرامی.یه جورایی خیلی زمانبر شده،گفتم نکنه نه تماسی نه ایمیلی و نه نامه ای ارسال نشه،در اونصورت چکار بایستی کرد.
    پس از دریافت به موقع اعتراض شما با فرمت صحیح، سفارت با درنظرگرفتن دلایل ذکر شده و تمامی مدارک ارسالی، درخواست روادید شما را مجددا بررسی می نماید. به ویژه در خصوص روادید ملی، موجه بودن دلیل سفر شما با دقت بیشتری بررسی خواهد شد.
    پس از اتمام بررسی، تصمیم گیری خواهد شد. این بررسی می تواند تا سه ماه به طول بیانجامد. تقاضا می شود که در طی این دوره از سوال کردن در خصوص وضعیت پرونده خودداری گردد

سفارت نوشته.
    شما چه جوری اعتراض کردید! مرجع برای اعتراض شما چی بوده! سایت فارسی سفارت المان رو نخوندید!
    I am still here. I am alive.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    پس از دریافت به موقع اعتراض شما با فرمت صحیح، سفارت با درنظرگرفتن دلایل ذکر شده و تمامی مدارک ارسالی، درخواست روادید شما را مجددا بررسی می نماید. به ویژه در خصوص روادید ملی، موجه بودن دلیل سفر شما با دقت بیشتری بررسی خواهد شد.
    پس از اتمام بررسی، تصمیم گیری خواهد شد. این بررسی می تواند تا سه ماه به طول بیانجامد. تقاضا می شود که در طی این دوره از سوال کردن در خصوص وضعیت پرونده خودداری گردد

سفارت نوشته.
    شما چه جوری اعتراض کردید! مرجع برای اعتراض شما چی بوده! سایت فارسی سفارت المان رو نخوندید!
    من اعتراض به زبان المانی نوشتم،از طریق پست ارسال کردم،زمانیکه نامه به دستشون رسید از طریق پیامک اداره پست مطلع شدم.البته الان 37 روز میگذره و همچنان منتظر هستم.سایت سفارت المان روهم خوندم و مطالعه کردم،چون خیلی پیگیر هستم و این سفر برام ضرورت داره بخاطر همین سوال میپرسم و پیگیری میکنم.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    من اعتراض به زبان المانی نوشتم،از طریق پست ارسال کردم،زمانیکه نامه به دستشون رسید از طریق پیامک اداره پست مطلع شدم.البته الان 37 روز میگذره و همچنان منتظر هستم.سایت سفارت المان روهم خوندم و مطالعه کردم،چون خیلی پیگیر هستم و این سفر برام ضرورت داره بخاطر همین سوال میپرسم و پیگیری میکنم.
    از این جا هم پیگیری کنید که راهی نمیره. کسی توی سفارت کار نمیکنه. هر سوالی هم بپرسید نسبی جواب داده میشه
    I am still here. I am alive.

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    از این جا هم پیگیری کنید که راهی نمیره. کسی توی سفارت کار نمیکنه. هر سوالی هم بپرسید نسبی جواب داده میشه
    نمیدونم والا،ولی دیگه خیلی زمان برده،امیدوارم ایشالا همین روزا انجام بشه.گفتم شاید دوستان اطلاعات تکمیل تری داشته باشن بتونن راهنمایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    این دوستمون محرز چرند میگه. هرکسی ویزا متریک رفته باشه و با سفارت آشنا باشه میدونه همچین چیزی ممکن نیست.

سلام
    دوست عزیز اگه مخاطبتون که میفرمایید چرند میگه بنده هستم لطفا یه بار دیگه مطلب بنده رو مطالعه کنید بنده اشاره ام به فرمایش چرند ایشون بود که میفرمایند 10 روزه از وزامتریک جوابشون اومده اون موقع که مستقیم با سفارت طرف بودیم حتی روز چهاردهم هم صبح اگه میرفتید اماده نبود و میگفتن بعد از ظهر بیاید حالا که ویزامتریک هم واسطه است ایشون 10 روزه جواب گرفتن بعدش هم اعتراض بدون مستند نوشتن فرستادن سفارت هم بهشون زنگ زده گفته بیا بار اولت هم هست یه ضرب ویزای 3 ساله مولت بگیر اگر هم منظورتون ایشونه که لطفا شفافتر نظرتونو اعلام کنید تا باعث ابهام نشه

ممنون

Junior Member

دوستان من تابستون میخوام برم المان همه مدارکمو کامل دادم ویزا متریک و منتظر جواب بودم
    ولی متاسفانه حواسم نبود و کارت اقامت دعوت کننده ام 10 روز دیگه اعتبارش تمام میشه
    ازسفارت باهام تماس گرفتن گفتن کارت جدید برام بفرست
    ولی حداقل 10 روز طول میکه تا کارت جدید به دستم برسه
    منم اینو براشون گفتم ایمیل کردم به علاوه قرارداد کاری یک سال دعوت کننده رو
    ولی الان کاملا گیجم ایا سفارت طبق ایمیلی که زدم موافقت کردن من 10 روز دیگه کارت اقامت جدید بفرستم
    یا ریجکتم میکنند؟ اخه پاسخ ایمیلو ندادند
    لطفا اگه تجربه ای داشتین یا اطلاعی دارید راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط toofanh نمایش پست ها
    دوستان من تابستون میخوام برم المان همه مدارکمو کامل دادم ویزا متریک و منتظر جواب بودم
    ولی متاسفانه حواسم نبود و کارت اقامت دعوت کننده ام 10 روز دیگه اعتبارش تمام میشه
    ازسفارت باهام تماس گرفتن گفتن کارت جدید برام بفرست
    ولی حداقل 10 روز طول میکه تا کارت جدید به دستم برسه
    منم اینو براشون گفتم ایمیل کردم به علاوه قرارداد کاری یک سال دعوت کننده رو
    ولی الان کاملا گیجم ایا سفارت طبق ایمیلی که زدم موافقت کردن من 10 روز دیگه کارت اقامت جدید بفرستم
    یا ریجکتم میکنند؟ اخه پاسخ ایمیلو ندادند
    لطفا اگه تجربه ای داشتین یا اطلاعی دارید راهنمایی کنید
    سلام
    قرارداد کاری کافی نیست. باید ایشون اقامت داشته باشن زمانی که شما میرین. شما باید تو ایمیلتون می نوشتین که در اسرع وقت براشون کارت رو هم می فرستین. حالا الان هم به نظر من دوباره ایمیلتونو تکرار کنین. قرارداد ایشون رو بفرستین و بگین که کارتشون رو هم در اسرع وقت می فرستین.
    ریجکت نمی کنن ویزاتونو. پرونده رو باز نگه میدارن تا مدارکو کامل کنین. ولی اگه مثلا دو ماه واستن و ببینن مدارکو کامل نکردین، دیگه ریجکت می کنن. ولی ده روز چیزی نیست که به خاطرش ریجکت کنن.
    البته من نفهمیدم چرا شما گفتین ده روز طول می شکه تا کارت برسه بهتون. مگه قراره اصل کارتو بفرستن؟! بگین یه اسکن بگیرن و شما همون اسکنو پرینت بگیرین و ببرین دیگه.
    ایمیل ها رو هم خیلی خیلی بعید می دونم که بشینن دونه دونه جواب بدن. جواب ندادنشون مبنی بر موافقت یا مخالفت نیست.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    قرارداد کاری کافی نیست. باید ایشون اقامت داشته باشن زمانی که شما میرین. شما باید تو ایمیلتون می نوشتین که در اسرع وقت براشون کارت رو هم می فرستین. حالا الان هم به نظر من دوباره ایمیلتونو تکرار کنین. قرارداد ایشون رو بفرستین و بگین که کارتشون رو هم در اسرع وقت می فرستین.
    ریجکت نمی کنن ویزاتونو. پرونده رو باز نگه میدارن تا مدارکو کامل کنین. ولی اگه مثلا دو ماه واستن و ببینن مدارکو کامل نکردین، دیگه ریجکت می کنن. ولی ده روز چیزی نیست که به خاطرش ریجکت کنن.
    البته من نفهمیدم چرا شما گفتین ده روز طول می شکه تا کارت برسه بهتون. مگه قراره اصل کارتو بفرستن؟! بگین یه اسکن بگیرن و شما همون اسکنو پرینت بگیرین و ببرین دیگه.
    ایمیل ها رو هم خیلی خیلی بعید می دونم که بشینن دونه دونه جواب بدن. جواب ندادنشون مبنی بر موافقت یا مخالفت نیست.
    اقامت دارن ولی تا اواخر اوریل کارت اقامتش اعتبار داره
    تا زمان پایان کارتش برسه من باید صبر کنم که کارت اقامت جدیدشو بگیره و اسکنشو بفرسته برام
    بله تو ایمیل توضیح دادم
    ممنون یکم خیالم راحت شد

Junior Member

سلام وقت گرفته ان فامیلمون برای ارسال دعوتنامه بعد دوماه امروز نوبت دادن

رفتن نه زنگی نه هیچی گفتن دوتا مدرک کمه نوبت دادن برای برج شش!!!!

مدرکی کم و کسر باشه نباید زنگ بزنن ؟

ایا میشه تجدید نظر کرد و سریع تر عمل کرد ؟ به چه طریقی اگر میشود

خیلی طولانی میشد اینطور 5ماه برای شنگن

Junior Member

سلام . وقت بخیر دوستان

من چند سوال داشتم که اگر دوستان پاسخ بدن ممنون میشم

1) کسی که قبلا از سفارت بلژیک درخواستش رد شده و الان میخواد از سفارت المان اقدام کنه .. تا زمانی که موقع مصاحبه ازش سوالی نپرسیدن . نیازی هست خودش در مورد جواب منفی از بلژیک اعلام کنه
    و اگه سوال پرسیدن - نامه جواب منفی که بلژیک بهش داده را باید ارایه بده ؟

2)لیست بیمه های مسافرتی که سفارت المان قبول میکنه را کسی داره ؟

3)رزرو بلیط هواپیما یا بلیط قطعی ؟

4)توی فروم که خوندم بجز تمکن مالی که باید انگلیسی بقیه مدارک نیاز به ترجمه نداره دیگه ؟

مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)