صفحه 373 از 423 نخستنخست ... 273323363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,721 تا 3,730 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Thiamin نمایش پست ها
    سلام . وقت بخیر دوستان

من چند سوال داشتم که اگر دوستان پاسخ بدن ممنون میشم

1) کسی که قبلا از سفارت بلژیک درخواستش رد شده و الان میخواد از سفارت المان اقدام کنه .. تا زمانی که موقع مصاحبه ازش سوالی نپرسیدن . نیازی هست خودش در مورد جواب منفی از بلژیک اعلام کنه
    و اگه سوال پرسیدن - نامه جواب منفی که بلژیک بهش داده را باید ارایه بده ؟

2)لیست بیمه های مسافرتی که سفارت المان قبول میکنه را کسی داره ؟

3)رزرو بلیط هواپیما یا بلیط قطعی ؟

4)توی فروم که خوندم بجز تمکن مالی که باید انگلیسی بقیه مدارک نیاز به ترجمه نداره دیگه ؟

مرسی
    سوال1. نمی دونم
    سوال 2. بچه ها توی همین فروم گفتن بیمه ی اسیا. ما هم اسیا گرفتیم. بقیه بیمه ها رو نمی دونم.
    سوال3.هر دو تاش میشه. ولی بهتره رزرو کنید اگه خدای نکرده... .
    سوال4.میگن ترجمه نمیخاد. ولی توی همین تاپیک چند صفحه قبل برید ببینید نوشتن که تمام مدارم رو به انگلیسی تحویل دادند و ویزا هم دادند. ما فارسی بردیم که اشتباه کردیم و ریجکت شدیم
    I am still here. I am alive.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

دوستان الان اقدام کنیم برای وقت سفارت چه زمانی ویزامتریک نوبت میده ؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط vakeee نمایش پست ها
    دوستان الان اقدام کنیم برای وقت سفارت چه زمانی ویزامتریک نوبت میده ؟
    سه هفته بعدش
    I am still here. I am alive.

Junior Member

سلام
    وقت بخیر

من چند سوال دارم . ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع دارند کمک کنند

1) من همزمان 2 دعوتنامه رسمی از عمه و شوهر عمه ام دارم - ولی تو فرم ویدکس فقط میشه 1 دعوت کننده وارد کرد
    میخواستم بدونم باید 2 تا فرم ویدکس پر کنم و تو هر فرم یکی از دعوت کننده ها رو بفرستم یا فرم دستی را پر کنم و هر 2تا را زیر هم بنویسم

2) هزینه های سفرم را پدرم تقبل میکنه و مدارک مالی اون را ارایه میدم
    میخواستم ببینم تو فرم درخواست بخش 33 که هزینه های سفر هست چه گزینه ای را باید بزنم
    هم خودم و هم اسپانسر و اسپانسر را پدرم معرفی کنم
    یا که اسپانسر نمیتونه پدرم و یک فرد ایرانی باشه و باید گزینه خودم را بزنم و تو یک نامه انگلیسی توضیح بدم

مرسی از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Thiamin نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر

من چند سوال دارم . ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع دارند کمک کنند

1) من همزمان 2 دعوتنامه رسمی از عمه و شوهر عمه ام دارم - ولی تو فرم ویدکس فقط میشه 1 دعوت کننده وارد کرد
    میخواستم بدونم باید 2 تا فرم ویدکس پر کنم و تو هر فرم یکی از دعوت کننده ها رو بفرستم یا فرم دستی را پر کنم و هر 2تا را زیر هم بنویسم

2) هزینه های سفرم را پدرم تقبل میکنه و مدارک مالی اون را ارایه میدم
    میخواستم ببینم تو فرم درخواست بخش 33 که هزینه های سفر هست چه گزینه ای را باید بزنم
    هم خودم و هم اسپانسر و اسپانسر را پدرم معرفی کنم
    یا که اسپانسر نمیتونه پدرم و یک فرد ایرانی باشه و باید گزینه خودم را بزنم و تو یک نامه انگلیسی توضیح بدم

مرسی از راهنمایی شما
    اگر هردو در کنار هم زندگی میکنند یک عدد دعوتنامه کافی هست،اگر خودتون تمکن مالی ندارید اسپانسر می‌تونه پدر شما باشه

Junior Member

سلام دوستان . پدر و مادر من پارسال ویزای شنگن یک ساله گرفتن اما امسال با وجود اینکه همه چی شبیه پارسال بود و فرمها هم همونطور پر کردیم بهشون ویزای 45 روزه دادن! سوال من اینه که آیا میشه اعتراض کرد و نامه اعتراض ببریم؟ در واقع این ویزا اصلا به دردشون نمیخوره چون نمیتونن تو اون بازه زمانی بیان! اگر میشه کاری کرد ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahanak نمایش پست ها
    سلام دوستان . پدر و مادر من پارسال ویزای شنگن یک ساله گرفتن اما امسال با وجود اینکه همه چی شبیه پارسال بود و فرمها هم همونطور پر کردیم بهشون ویزای 45 روزه دادن! سوال من اینه که آیا میشه اعتراض کرد و نامه اعتراض ببریم؟ در واقع این ویزا اصلا به دردشون نمیخوره چون نمیتونن تو اون بازه زمانی بیان! اگر میشه کاری کرد ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگر اعتراض دارید نامه اعتراض به آلمانی بنویسید بفرستید به ایمیل سفارت. البته شرایط کنونی کشور با سال قبل خیلی فرق داره و احتمالا به این دلایل به خیلیا دیگه ویزای مولتی نمیدن.

Junior Member

سلام
    دوستان تو یک ماه اخیر جواب اعتراض کسی اومده؟

والا ما که فعلا رفتیم تو ده روز... فعلا جواب نیومده.... مشخصه سرشون شلوغه... افتضاح افتضاح... دیگه به قول خودشون تو سایت هم که زده بایستی حداقل رو سه ماه حساب کنی.... تازه اگه اونم اعتراضت وارد باشه!!! قبلا ها خیلی سریعتر (دو الی سه ماه پیش) جواب اعتراض میومد.ولی الان تا جایی که من اطلاع دارم... فکر کنم سرشون شلوغ شده اساااسی...جز انتظار هیچ کار دیگه ای نمی تونی بکنی... تا وایسی جواب اعتراض این بیات که بگه نه اعتراض وارد نیست و شما هچنان از دید آلمان پروندت ریجکته و یا شاید بیان بگن که در بررسی مجدد به این نتیجه رسیدیم که شما ویزا بشید... کلا با این اوضاع احوال کشور... واقعا باید ممنون و سپاسگزار هر کشوری باشی که بهت ویزا بدن... هیچ ربطیم به تجاری و توریستی و الی ماشالله نداره... ما که 5 دفعه رفتیم و اومدیم تو 5 سال گذشته. اینطوری برخورد کردند و زارت ریجکت... کلا اوضاع داره روز به روز خراب میشه.توکلت به خدا باشه.

سلام دوستان عزیز،واقعا تاسف اور هستش،بله واقعیت این هست که جز انتظار کار دیگه ای نمیشه کرد.من الان تو 45 روز از زمانی که اعتراض زدم میگذره و همچنان بی جواب هستم.واقعا نمیدونم داستانشون چیه،اینکه بگیم شلوغه سرشون یا سیاستشونه،هرچه هست والا فقط قسمت صبرش و اینکه کاری از دستمون برنمیاد نصیب ما شده.فقط امیدواری باید بدیم و دلمونو الکی خوش کنیم،بله دوست عزیز واقعا هرکجا که ویزا داد باید به دیده منت قبول کنیم و دم نزنیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)