صفحه 374 از 423 نخستنخست ... 274324364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,731 تا 3,740 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimzadeh3 نمایش پست ها
    والا ما که فعلا رفتیم تو ده روز... فعلا جواب نیومده.... مشخصه سرشون شلوغه... افتضاح افتضاح... دیگه به قول خودشون تو سایت هم که زده بایستی حداقل رو سه ماه حساب کنی.... تازه اگه اونم اعتراضت وارد باشه!!! قبلا ها خیلی سریعتر (دو الی سه ماه پیش) جواب اعتراض میومد.ولی الان تا جایی که من اطلاع دارم... فکر کنم سرشون شلوغ شده اساااسی...جز انتظار هیچ کار دیگه ای نمی تونی بکنی... تا وایسی جواب اعتراض این بیات که بگه نه اعتراض وارد نیست و شما هچنان از دید آلمان پروندت ریجکته و یا شاید بیان بگن که در بررسی مجدد به این نتیجه رسیدیم که شما ویزا بشید... کلا با این اوضاع احوال کشور... واقعا باید ممنون و سپاسگزار هر کشوری باشی که بهت ویزا بدن... هیچ ربطیم به تجاری و توریستی و الی ماشالله نداره... ما که 5 دفعه رفتیم و اومدیم تو 5 سال گذشته. اینطوری برخورد کردند و زارت ریجکت... کلا اوضاع داره روز به روز خراب میشه.توکلت به خدا باشه.
    منم سه روزه اعتراض زدم. ایا ایمیل اتوماتیک میاد که ایمیل رسیده دستشون یا نه؟ من الان نمی دونم ایمیلم رسیده یا نه.
    I am still here. I am alive.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پس کجاست اون دوستی که 8 روزه جواب گرفت. من که دارم بیخیال می شم برم سراغ کشور دیگه

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_as نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    خواستم تجربه خودم رو از ریجکت شدن مطرح کنم
    من بار اولم بود که درخواست ویزای شنگن می‌دادم، مدارکم همه کامل، تمکن مالی و گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی و ... به علاوه دعوتنامه فول ساپورت از یه آشنای آلمانی داشتم. درخواست ویزا رو در ویزامتریک ثبت کردم و حدودا 10 روز بعد از تحویل مدارک و مصاحبه وقتی برای تحویل تحویل پاسپورت به ویزامتریک رفتم، درخواست ویزای من با استناد به بند 8 رد شده بود.
    فردای همون روز یک متن اعتراضی به زبان آلمانی آماده کردم و به انضمام یک نامه حمایتی از شخص دعوت‌کننده به ایمیل سفارت فرستادم.
    بعد از دقیقا 8 روز، ساعت 10 صبح از سفارت با من تماس گرفتن و گفتن که درخواست ویزای من قبول شده - مولتی 3 ساله

پ.ن: من قبل از درخواست ویزای شنگن، یک وقت سفارت دیگه هم برای ویزای دانشجویی رزرو کرده بودم (قابل توجه دوستانی که نگران هستن که آیا می‌شه چند کیس درخواست ویزای مختلف در سفارت داشت یا خیر.)
    موفق باشید همگی
    ایا برای شما ایمیل اتوماتیک اومد که ایمیلتون رسیده یا نه؟
    I am still here. I am alive.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mah1200 نمایش پست ها
    پس کجاست اون دوستی که 8 روزه جواب گرفت. من که دارم بیخیال می شم برم سراغ کشور دیگه
    کشور دیگه به شما ویزا نمیده که اول وارد آلمان بشید. فرودگاه های آلمان هم با ویزای کشور دیگه در ورود اول شما را راه نمیدن. همچنین ریجکتی ها به همراه تمام مدارک در سیستم VIS ثبت میشه و هر کشور صادر کننده ویزای شنگن اون را می بینه.

ظاهرا هیچ سفارتی مالتی پل دیگه نمیده نهایتا ۴۵ روز یکبار ورود

Junior Member

سلام من و همسرم قصد داریم برای المان درخواست ویزا توریستی بدیم و دختر کوچولوم توی این مدت ایران بمونه
    چجوری میتونم به سفارت ثابت کنم که دخترم ایران میمونه و چه دلیلی بزرگتر از این وجود داره برای اثبات برگشت ما؟!

باید توی یه کاغذ توضیح بنویسم و بدم یا اینکه توی فرم ها جایی هست که معلوم بشه بچه با ما نمیاد؟

Junior Member

سوال بعدیم اینه که با توجه به اینکه دعوتنامه داریم باز هم تمکن ما تعیین کننده اس؟ چون شخص دعوت کننده توی دعوتنامه هزینه های ما رو متقبل میشه

ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز الان از زمان ثبت نام تا روز مصاحبه سه هفته ای وقت میدن.تو سایت خود سفارت زده برای ویزاهای شنگن زیر ۹۰روز از زمان ثبت نام تا زمان مصاحبه ۳هفته تخمین زده شده
    متشکرم که جواب دادید، راستش نوشته های خودش خیلی وقت ها دقیق نیست. ولی البته هفته پیش در عرض 3 روز جواب دادن و برای 2 هفته بعد نوبت دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،واقعا تاسف اور هستش،بله واقعیت این هست که جز انتظار کار دیگه ای نمیشه کرد.من الان تو 45 روز از زمانی که اعتراض زدم میگذره و همچنان بی جواب هستم.واقعا نمیدونم داستانشون چیه،اینکه بگیم شلوغه سرشون یا سیاستشونه،هرچه هست والا فقط قسمت صبرش و اینکه کاری از دستمون برنمیاد نصیب ما شده.فقط امیدواری باید بدیم و دلمونو الکی خوش کنیم،بله دوست عزیز واقعا هرکجا که ویزا داد باید به دیده منت قبول کنیم و دم نزنیم.
    خواهرم رو 4 تا 5 ماه پیش ریجکت کردن که بلافاصله اعتراض دادن و هنوز جوابش نیومده. البته دوستانی هستن اینجا که ظاهراً جوابشون زودتر آماده. به نظر میرسه قاعده خاصی نداره !

البته اتفاق جالبی که برای من افتاد چند ماه پیش درخواست سینگل داده بودم ولی مالتی بهم دادن !! ولی مالتی 1 ماهه !! که نفهمیدم دلیلش چی بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)