صفحه 375 از 423 نخستنخست ... 275325365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,741 تا 3,750 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

دوستان یک سوال در مورد ویزا مالتی
    من چند ماه پیش ویزا یکبار ورود خواسته بودم که بهم مالتی یک ماهه داده بودن (چون شاید مدتی که خواستم 1 ماه بود) !
    و الان میخوام دوباره مالتی درخواست بدم ولی چند ساله. ولی تو فرم مالتی رو که انتخاب میکنی بعدش فقط تعداد روز داره، و نه مدت اعتبار ویزای که میخوای که برای مثال یک یا 2 سال انتخاب کنم.
    آیا تاریخ چند ساله رو باید در تاریخ ورود و خروج بزنم؟ مثلاً از 2019/06 تا 2021/06 ؟ و بعد مدت به روز رو مثلاً 90 روز بزنم برای کل مدت؟ یا اگه 90 بزنم معنیش میشه سالی 90 روز؟

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    سلام من و همسرم قصد داریم برای المان درخواست ویزا توریستی بدیم و دختر کوچولوم توی این مدت ایران بمونه
    چجوری میتونم به سفارت ثابت کنم که دخترم ایران میمونه و چه دلیلی بزرگتر از این وجود داره برای اثبات برگشت ما؟!

باید توی یه کاغذ توضیح بنویسم و بدم یا اینکه توی فرم ها جایی هست که معلوم بشه بچه با ما نمیاد؟
    سلام

من به خاطر ماهيت شکلي که بسياري از اعضا جديد به تايپيک دادن قصد داشتم ديگه اينجا کسي رو راهنمايي نکنم ولي بعضي وقتها سئوالاتي شگفت انگيز و واقعا تاسف آور مطرح ميشه آدم نميتونه در قبالش سکوت کنه دوست عزيز اول اينکه پيشنهاد ميکنم خارج از موضوع تايپيک خودتون به عنوان پدر يا مادر از بيرون تصور کنيد کسي اين سئوالو ازتون بپرسه با چه ذهنيتي بهش پاسخ ميديد؟
    دوم اينکه اگه همچين کاري کنيد من تضمين صد در صد بهتون ميدم نه تنها جفتتون ريجکت ميشيد بلکه امکان داره اون افسري که تقاضاتونو برسي ميکنه يه کامنت هم جلوي اساميتون تو سيستم بذاره که تا مدتها سفارتهاي ديگه هم اگه درخواست بديد تمايلي به ويزا دادن بهتون نداشته باشن
    ميپرسيد چرا؟
    چون شما داريد از فرزند خردسالتون بعنوان ابزار براي ويزا گرفتن استفاده ميکنيد شما درخواستتونو بر اساس خانوادگي به همراه فرزندتون بديد در بعضي مواقع خود سفارت اونم بر حسب شرايط متقاضيها تصميم ميگيره به يکي از اعضا ويزا نده که باب ميل شماست .

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام

من به خاطر ماهيت شکلي که بسياري از اعضا جديد به تايپيک دادن قصد داشتم ديگه اينجا کسي رو راهنمايي نکنم ولي بعضي وقتها سئوالاتي شگفت انگيز و واقعا تاسف آور مطرح ميشه آدم نميتونه در قبالش سکوت کنه دوست عزيز اول اينکه پيشنهاد ميکنم خارج از موضوع تايپيک خودتون به عنوان پدر يا مادر از بيرون تصور کنيد کسي اين سئوالو ازتون بپرسه با چه ذهنيتي بهش پاسخ ميديد؟
    دوم اينکه اگه همچين کاري کنيد من تضمين صد در صد بهتون ميدم نه تنها جفتتون ريجکت ميشيد بلکه امکان داره اون افسري که تقاضاتونو برسي ميکنه يه کامنت هم جلوي اساميتون تو سيستم بذاره که تا مدتها سفارتهاي ديگه هم اگه درخواست بديد تمايلي به ويزا دادن بهتون نداشته باشن
    ميپرسيد چرا؟
    چون شما داريد از فرزند خردسالتون بعنوان ابزار براي ويزا گرفتن استفاده ميکنيد شما درخواستتونو بر اساس خانوادگي به همراه فرزندتون بديد در بعضي مواقع خود سفارت اونم بر حسب شرايط متقاضيها تصميم ميگيره به يکي از اعضا ويزا نده که باب ميل شماست .

موفق باشید
    سلام
    لزوما نظر شما درست نیست دوست عزیز. من مادری رو میشناسم که بچه ی زیر یک سالش رو ایران گذاشت و با ویزای توریستی اومد آلمان. هیچ مشکلی هم نبود. چند بار هم این کارو کرد و چند بار هم ویزا گرفت. این موضوع لزوما مشکل ساز نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    سلام من و همسرم قصد داریم برای المان درخواست ویزا توریستی بدیم و دختر کوچولوم توی این مدت ایران بمونه
    چجوری میتونم به سفارت ثابت کنم که دخترم ایران میمونه و چه دلیلی بزرگتر از این وجود داره برای اثبات برگشت ما؟!

باید توی یه کاغذ توضیح بنویسم و بدم یا اینکه توی فرم ها جایی هست که معلوم بشه بچه با ما نمیاد؟
    به نظر من شخصا لزومی نداره توضیح بدین. چون اینکه شما بچه تون رو ایران میذارین به هیچ وجه ثابت نمی کنه که شما برمی گردین. چون اگر شما اونجا درخواست پناهندگی بدین، تنها کسایی که بعدا اجازه دارن به شما ملحق بشن، دقیقا بچه هاتون هستن و اتفاقا این یه موضوع بحث برانگیزه تو آلمان که آیا به بچه های پناهنده ها باید اجازه بدیم بهشون ملحق بشن یا نه. بعضی ها موافقشن و بعضی ها مخالفش. اما در هر صورت، روی نکته ی مثبتی دست نذاشتین، اگر فکر می کنین بچه کمکتون می کنه که ثابت کنین حتما برمیگردین. شما برای اینکه نشون میدین برمی گردین باید کار داشته باشین تو ایران، یه کار ثابت و نشون بدین که مثلا خونه دارین، مغازه دارین و در حالت کلی همه ی کار و زندگیتون تو ایرانه. اشخاص خیلی کمکتون نمی کنن، چون اگر به اون باشه، هم کلی خواهر و برادر و مادر و پدر و فک و فامیل دارن.

این رو هم بگم البته که متاسفانه این قضیه ی ویزا دادن سفارت بسیاااار بدون الگو و سلیقه ای هست! من کسی رو میشناسم که تو آلمان با مدرک دکترا کارمنده و سه بار برای برادرش دعوتنامه داده و برادرش هر سه بار ریجکت شده، کسی رو میشناسم که خودش با ویزای تقلبی اومده، درخواست پناهندگی کرده، پناهنده شده و یه شغل معمولی (در حد راننده اینا )داره، برای پدر و مادرش دعوتنامه داده، هر دوشون اومدن و هر دوشون هم رفتن درخواست پناهندگی کرده ان!!
    متاسفانه تا روزی که سفارت بهتون جواب نده، تحت هیچ شرایطی نمی تونین مطمئن باشین که ویزا میدن بهتون یا نه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سوال داشتم
    من جواز کافی شاپ‌ دارم.
    برای ویزا توریستی بنظرتون‌ برم اتحادیه که بتونه بمن یک نامه بده و بگه من متصدی اونجا‌ هستم و ۵ نفر زیر دست‌ من کار میکنن.
    منظورم‌ اینه که این جواز و این نامه دلیلی برای برگشتم به سر کارم باشه !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    لزوما نظر شما درست نیست دوست عزیز. من مادری رو میشناسم که بچه ی زیر یک سالش رو ایران گذاشت و با ویزای توریستی اومد آلمان. هیچ مشکلی هم نبود. چند بار هم این کارو کرد و چند بار هم ویزا گرفت. این موضوع لزوما مشکل ساز نیست.
    سلام

دوست عزیز مطلب بنده اصلا این موضوع نیست که فرزندشونو با خودشون ببرن یا نبرن خوب مسلما هر کسی به دلیل مختص خودش سفر میکنه این خانم هم که میفرمایید با فرزندش و یا بدون فرزندش به هر دلیلی سفر کرده یا میکنه ولی قطعا ایشون نرفته سفارت بگه بیایید بچه ی من اینجا گرو بمونه به من ویزا بدید برم و برگردم

Junior Member

سلام دوستان
    در خصوص پروسه اعتراض گویا هیچ کس نمیدونه چقدر طول میکشه. من رفتم تو هفته سوم. با اینکه تاییده ایمیل یک ساعت بعد از ارسال اومد ولی هنوز خبری نشد. تا الان دو تا سفر را از دست دادم. واقعا نمیدونم چکار باید کرد و تا کی صبر کرد.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط mah1200 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در خصوص پروسه اعتراض گویا هیچ کس نمیدونه چقدر طول میکشه. من رفتم تو هفته سوم. با اینکه تاییده ایمیل یک ساعت بعد از ارسال اومد ولی هنوز خبری نشد. تا الان دو تا سفر را از دست دادم. واقعا نمیدونم چکار باید کرد و تا کی صبر کرد.
    شما به کدوم ادرس ایمیل زدید؟ من شش روزه فرستادم ولی هنوز تایید ایمیل نیومده!
    I am still here. I am alive.

Junior Member

آدرس ایمیل همونیه که همه جا تو اینترنت هست. گویا تعداد اعتراض ها خیلی زیاد شده اینا ایمیل ها رو هم دیگه چک نمیکنن

آدرس ایمیل همونیه که همه جا تو اینترنت هست. گویا تعداد اعتراض ها خیلی زیاد شده اینا ایمیل ها رو هم دیگه چک نمیکنن
    سلام دوست عزیز،شرایط خیلی سخت هستش،تعداد اعتراض ها هم اینطور که پیداست انقدر زیاد هست و بیشتر اعتراض ها هم کسانی هستن که سابقه شنگن داشتند،من هم با وجود اینکه 50 روز از زمان اعتراضم میگذره اما هنوز جوابی برام نیومده،این زمان انتظار خیلی ادمو کلافه میکنه و یه جورایی سردرگم،هرشخصی به تناسب موقعیت زندگیش متاسفانه نمیدونه تو این شرایط چکار باید بکنه،ولی واقعا جز صبر کار دیگه ای نمیتونیم بکنیم،امیدوارم سفارت بررسی هاشو درخصوص اعتراضها به سرعت انجام بده و ویزا صادر کنه تا از این موقعیتی که بسیار دشوار و یه جورایی غیرقابل تحمل خارج بشیم.برای همه دوستان که اعتراض زدن ارزوی ویزا شدن میکنم.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

اخه چندتا ادرس ایمیل هستش. توی همین تاپیک هم یه ادرس دیگه نوشتند. شما به کدوم فرستادید؟
    من بعد از شش روز هنوز تاییدیه ایمیل نیومده. شما چطور توی همون روز براتون تاییده اومده؟
    I am still here. I am alive.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)