صفحه 376 از 423 نخستنخست ... 276326366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,751 تا 3,760 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    یعنی سفارت جواب ویزا رو داده و پاسپورت الان برگشته به ویزامتریک.
    من صبح چک کردم و دیدم برای ما هم همین رو نوشته. به مسافرهامون اطلاع دادم و اونها هم با ویزامتریک تماس گرفتن و پرس و جو کردن، از طرف ویزامتریک هم بهشون گفتن ویزاشون حاضره و میتونن برن تحویل بگیرن. مسافرهامون هم بلافاصله رفتن و پاسپورت هاشون رو تحویل گرفتن.
    "اونها هم با ویزامتریک تماس گرفتن و پرس و جو کردن، از طرف ویزامتریک هم بهشون گفتن ویزاشون حاضره" یعنی ویزا متریک میدونه کی ریجکت هستش کی نیستش؟ این چه جوریه خودشون از اون سیکوریتی بداخلاق تا خود کارمندا میگن ما اطلاع ندارم و میگن اصلا زنگ هم بزنید میگن نمی دونیم. من 49 درصد میگم خودشون ویزا میدن یا حداقل توی مدارک که برای سفارت میفرستند میگن کی رو ریجکت کنند کی رو نه.
    I am still here. I am alive.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط farifteh نمایش پست ها
    سلام. بله خودم حتمن تصمیم داشتم که بیام و بگم. چون تا الان کسی ننوشته از ویزامتریک. در واقع وقت مصاحبه برای خواهرم بود و من براش دعوت نامه فرستاده بودم. امروز ساعت ده صبح. که حدود یک ساعت و نیم طول کشید. خیلی راضی بود از همه چیز. و میگفت همه خیلی مهربان خوشرو و خوش برخورد بودند. چیزی که من از بقیه هم شنیده بودم و برای خواهر خودم هم پیش اومد این بود که عکس بیومتریک رو اغلب قبول نمیکنن و میگن استاندارد بیومتریک نیست و با پرداخت ۸ یورو همونجا عکس میگیرن. که ۸ یورو رو خواهر من معادل تومن امروز ۱۵۴ هزار تومن داده!! پیشنهاد میکنم که کاملا مطمن شید که عکس تون بیومتریک هست. ولی در مجموع همه چیز خیلی خوب پیش رفته‌ و حتی یکی از مدارکی که برای مصاحبه گر مبهم بوده و میپرسه این برای چیه وقتی خواهرم زبانی توضیح میده بهش میگه همین جا کوتاه خطاب به کنسول بنویس و توضبح بده. که این به نظر من خیلی خوب بود که فرصت میدن آدم ها توضیحاتی در مورد مدارکشون ارائه بدهند. نکته بعدی اینکه خواهر من دذ یکی از قسمت های فرم اشتباه دو کلمه به فارسی نوشته بود که بعد خط زده بود و به انگلیسی نوشته بود. ولی بهش گفته بودن چون کلمه ی فارسی نوشته شده باید کل فرم رو از اول پر کنی...پس بهتره یک فرم خالی همراهتون باشه.
    موفق باشید. برای ما هم انرژی مثبت بفرستید که بتونیم ویزا رو بگیریم ������
    " حتی یکی از مدارکی که برای مصاحبه گر مبهم بوده و میپرسه این برای چیه وقتی خواهرم زبانی توضیح میده بهش میگه همین جا کوتاه خطاب به کنسول بنویس و توضبح بده"
    خدا چرا خانم باجه ی 12 چیزی به ما نگفت؟ چرا؟ حرصم میگیره.

Junior Member

دوستان سلام .
    ببخشید به نظرتون اگر گردش حسابم تو موسسه کوثر که وابسته به نیروهای مسلح هست ارائه بدم مشکلی هست با توجه به قضیه اخیر نیروهای سپاه که آمریکا دست گذاشته روش

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

برای یکی از اشناها فرم شنگن پر کردیم همراه با خانمش.21 فروردین مصاحیه داشتند 4 اردیبهشت جواب ویزا اومد.الان گفتند که هردوشون ویزا شدند.

سلام دوستان جهت اطلاع از زمان اعتراض من تا امروز ۱۰۵ روز گذشته و هنوز خبری نشده
    علت بند ۸ قسمت ب فقط باید صبر کرد چون هیچ جوره قابل پیش بینی نیست کی جواب میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyanmousavi نمایش پست ها
    سلام دوستان جهت اطلاع از زمان اعتراض من تا امروز ۱۰۵ روز گذشته و هنوز خبری نشده
    علت بند ۸ قسمت ب فقط باید صبر کرد چون هیچ جوره قابل پیش بینی نیست کی جواب میدن؟
    واالله که ما چندین بار تو گذشته رفتیم و اومدیم... فقط واسه من جلوی ۸ علامت زدند... بند الف و ب رو که پشت صفحه هست.علامت نزدند.والله من که کلا اصلا نفهمیدم این رو داستان بند ۸ رو... واقعا برنامه سفرم رو ریختن به هم بقران... من که تقریبا رفتم تو ۱۵ روز... نکته ای که هست.دوستانی که ایمیل میفرستند، الان جدیدا دیگه نامه تاییدیه رو نمیفرستند.مثلا من خودم فرستادم. یکی از دپستانم با من از تو یک اتاق فرستادیم.من نیم ساعت بعد ایمیل تاییدیه گرفتم.ولی اون بنده خدا نه... حتی چند روز بعد من واسه یکی از دوستان ، خودم شخصا اقدام کردم... اونک براش ایمیل تاییدیه نرفت.خلاصه ما که سر از کارشون درنیاوردیم.ولی اینی که گفتید ۱۰۵ روز دیگه خیلی... بنظرم تلفنی هم شده تماس بگیرید.می دونم که جواب نمی دن.ولی پیگیر باشید... خیلی هم مودبانه. از این که تو سایتشون گفته این روند حداکثر سه ماه طول میکشه و برای شما از سه ماه هم گذشته... بنظرم پیگیر باشید. ولی کلا بارها گفتم، هزارباردیگه هم بگم.خیلی دنبال قانون خاصی تو ویزا بودن نباشید.والله ما رو که تو پنج سال گذشته میرفتیم و میومدیم...گفتن ، ریجکت.... الان دلم از این میسوزه... کاشکی برای بار شیشم، انقدر مدرک کامل بهشون نمیدادم.... والله بقران... در هر صورت انشالله که ویزا بشید

دوستان عزیز سلام وقتتون بخیر،بنده از صبح بصورت یکضرب تلفن به سفارت بخش روادید میزنم،با وجود اینکه بوق میخوره و مشکلی در اشغالی نیست اما کسی جوابگو نیست متاسفانه،اصلا معلوم نیست چکار دارن میکنن،این همه اعتراض خب بشینن جواب بدن اسیرمون کردن بخدا،اگه اعتراض فایده ای نداره خب اصلا اعتراض قبول نکک تو سایت هم ننویسن مردمو سرکار نزارن اخه یعنی چی،خب یه عده حساب باز کردن گرفتارن لابد مسافرت باید برن برنامه دارن،خیلی خیلی مسخره بازیه.واقعا موندم اگه نخوان جواب بدن دیگه باید تایم بزارمو هرجور شده برم دم سفارت شاید شاید با محترمانه صحبت کردن بشه رفت داخل،اقایون خانم های گرامی ​من دیگه خسسسسسسسسسسسسسسته شدددددددددم.

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

چون نوشتهای برخی از دوستان باعث سهولت کار در اقدام جهت ویزا المان بنده گردید لازم دونستم بعضی نکاتی که برای خودم اتفاق افتاده را بیان کنم شاید کمکی به دیگران شده باشد .
    ویزای بنده نمایشگاهی بود که در کمال تعجب با اینکه درخواستم 9 روزه بود ولی حدودا 24 روز ویزا به من دادند .
    در خصوص مدارک کاری سعی کنید حداکثر اطلاعات حتی با اصرار در مدارک ارایه کنید برای مثال با اینکه بنده از اتاق بازرگانی ایران و المان بلیط داشتم و رسید در مدارک بود به اصرار خودم مدارک شرکت مانند پروانه بهره برداری شرکت که نشان میدهد ماهیت شرکت با نمایشگاه برگزار شده مطابقت داد را ارایه کردم.
    در خصوص من مانده حساب نقش اساسی نداشت چون مانده حساب شخصی بنده حدود 80میلیون بود ولی خوب گردش حساب 3 ماه قبلی همین حول و حوش با 10 میلیون پایینتر یا بالاتر وجود داشت ولی واقعا گردش بود.(سعی کنید مانده حساب تا اخر پروسه دریافت ویزا دست نخورد )

نوبت وی ای پی و کارهای با کلاسی که بعضی هموطنان انجام میدهند مانند پرداخت پول زیادی به ویزامتریک برای عکس بیمه و ... هیچ تاثیری ندارد

بنده رزو هتل و پرواز خودم از سایتهای بوکینگ و ترکیش ایر لاین انجام دادم که حداقل برای من ایجاد مشکل نکرد.بهتره پول الکی به ازانس و ... ندهید

سعی کنید مدارک مهم شغلی مانند فیش حقوقی بیمه و... بصورت اصل در مدارک تحویل داده شود فکر میکنم نوع نگارش نامه شرکت برای ارایه به سفارت مهم باشه که بنده نامه را نیز بدون ترجمه ارایه کردم !

فرم ویزا با خودکار تکمیل شود هیچ مشکلی ندارد حتی بنده دو سه مورد مشکل و سوال از فرم داشتم که به خانمی که در باجه ویزا متریک حضور داشت پرسیدم و ایشان خیلی خوب و با حوصله جواب دادند.یعنی میتونید گزینهایی که شک دارید را همونجا پر کنید .بالاخره این 19 یورو به یه دردی باید بخوره!

بنده ویزای اولی بودم و سابقه سفر به حوزه شینگن نداشتم

در پایان مواظب کلاهبردارها و ازانسهای بی در و پیکر باشید چون حقیقتا بار اولم بود خیلی تحقیق کردم و ازانسها با کلی کلاس و .. پیشنهاد از 1000 یورو تا 3000 یورو برای انجام این پروسه طلب میکردند که حقیقتا خیلی خوشحالم اینکار را خودم انجام دادم و ممنون از دوستانی که در این سایت اطلاعات درست و بدون غرضی ارایه میکنند

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام وقتتون بخیر،بنده از صبح بصورت یکضرب تلفن به سفارت بخش روادید میزنم،با وجود اینکه بوق میخوره و مشکلی در اشغالی نیست اما کسی جوابگو نیست متاسفانه،اصلا معلوم نیست چکار دارن میکنن،این همه اعتراض خب بشینن جواب بدن اسیرمون کردن بخدا،اگه اعتراض فایده ای نداره خب اصلا اعتراض قبول نکک تو سایت هم ننویسن مردمو سرکار نزارن اخه یعنی چی،خب یه عده حساب باز کردن گرفتارن لابد مسافرت باید برن برنامه دارن،خیلی خیلی مسخره بازیه.واقعا موندم اگه نخوان جواب بدن دیگه باید تایم بزارمو هرجور شده برم دم سفارت شاید شاید با محترمانه صحبت کردن بشه رفت داخل،اقایون خانم های گرامی ​من دیگه خسسسسسسسسسسسسسسته شدددددددددم.
    هفته ی قبل من ایمیل زدم یه ساعته جواب دادند.دیروز ایمیل زدم اصلا خبری ازشون نیست. فک کنم دیگه حوصله جواب دادن رو هم ندارند. سری قبل انگلیسی ایمیل زدم المانی جواب دادند. یعنی المانی ها هم ازمون خسته شدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    هفته ی قبل من ایمیل زدم یه ساعته جواب دادند.دیروز ایمیل زدم اصلا خبری ازشون نیست. فک کنم دیگه حوصله جواب دادن رو هم ندارند. سری قبل انگلیسی ایمیل زدم المانی جواب دادند. یعنی المانی ها هم ازمون خسته شدند.
    شما بگو کی دیگه از دست ما خسته نیست.شما ایمیل زدید جواب در خصوص پیگیری اعتراض دادن یا اعتراضتونو جواب دادن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)