صفحه 377 از 423 نخستنخست ... 277327367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,761 تا 3,770 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed15884 نمایش پست ها
    شما بگو کی دیگه از دست ما خسته نیست.شما ایمیل زدید جواب در خصوص پیگیری اعتراض دادن یا اعتراضتونو جواب دادن
    من ایمیل زدم که چرا تاییدیه ایمیل برام نیومده. (ماشالله اینقد توی این تاپیک راست و دروغ می بافند من نمی دونم کی رو باور کنم اکثرا هم جدید اکاونت باز کردند.)
    I am still here. I am alive.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام خدمت دوستان،طی یکی دوماه گذشته موردی بوده که اعتراض زده باشه و جوابش اومده باشه؟قبل از عید که اینطوری بود،از بعد از عید تا الان من موردی رو در این صفحات مطالعه کردم متاسفانه ندیدم،من دو روز هست پشت هم با سفارت تماس میگیرم اما کسی پاسخگو نیست،نکنه سفارت گذاشته یهو همه اعتراض ها رو یجا جواب بده،چون موارد اعتراض کردن از عی تا الان زیاد بوده اکثرا هم کسایی بودن که چندمین بارشون ویزای شنگن المان درخواست داده بودن و بند ۸بودن.تعداد روزهای گذشته از اعتراض هم دیگه خیلی زیاد شده و متاسفانه نه سفارت تلفنی پاسخگو هست و نه سفارت پاسخ میده حالا یا تلفن بزنه یا ایمیل بده یا پست کنه،یجورایی ادم به شک میوفته.

Junior Member

الان دیدم که صفحه اول ویزامتریک نوشته از فردا میشه روز ملاقات رو خودمون انتخاب کنیم
    وارد که شدم نوشته نفری ۶۰۰ هزار تومن!

قضیه چیه؟ مگه نفری ۱۹۰ تومن نبود

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    الان دیدم که صفحه اول ویزامتریک نوشته از فردا میشه روز ملاقات رو خودمون انتخاب کنیم
    وارد که شدم نوشته نفری ۶۰۰ هزار تومن!

قضیه چیه؟ مگه نفری ۱۹۰ تومن نبود
    واقا جالب من همین الان دیدم دیگه المان قشنگ داره ایرانیارو میچابه این جور که معلومه الان فقط کافی مدارکتو کامل کنی بعدم بری ببینی تو تقویمشون چه روزایی خالی انتخاب کنی حتی ممکنه برا یک هفته بعد خالی باشه شایدم کمتر

فکر کنم اونایی که قبل عید رفتن و رد شدن و اعتراض زدنو کلا فراموش کردن چون تو اون تایما داشتن بساط چابیدنشونو را مینداختن و فقط رد میکردن
    و تکوتوک عشقی قبول میکردن من خودم از اینجا هتل و هوابیما و برواز های داخلی خود المانو رزرو قطعی کرده بودمو بولشو برداخت کرده بودم
    بعد میان منو به علت بند 8 قسمت ب هدف از سفر معلوم نبودن رد میکنن یعنی خودشون میدونن که ماهارو دارن بلانسبت خرف فرض میکنن
    اخه دیگه برا اینکه اثبات کنی هدف از سفرت توریستی دیگه مثلا باید چیچی رو بگیریم بهشون نشون بدیم واقا که روز به روز داره اعتبارم تو جهان از بین میره کیه همین ترکیه رو هم ببندنو خیال ایرانیارو راحت کنن چون الان هرکی هوای مسافرت میکنن اولین جایی که به ذهن میرسه که میتونه بره همین ترکیست
    همین چند روز بیش 5 تا جوون ایرانیو تو گرجستان به خاطر خندیدین دیبورت کردن واقا جای تاسف داره دیگه ادامه ندم بهتره .....

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyanmousavi نمایش پست ها
    من خودم از اینجا هتل و هوابیما و برواز های داخلی خود المانو رزرو قطعی کرده بودمو بولشو برداخت کرده بودم
    بعد میان منو به علت بند 8 قسمت ب هدف از سفر معلوم نبودن رد میکنن یعنی خودشون میدونن که ماهارو دارن بلانسبت خرف فرض میکنن
    اخه دیگه برا اینکه اثبات کنی هدف از سفرت توریستی دیگه مثلا باید چیچی رو بگیریم بهشون نشون بدیم
    سلام

بلیط هواپیما و رزرو هتل هدف از سفرو نشون نمیده وضعیت اقامتی متقاضی در آلمان رو نشون میده من یه بار تو سفارت منتظر بودم که باجه نوبتم بشه دیدم یه آقایی متقاضی با اون خانم مصاحبه گر بحث میکرد آقا درخواستش توریستی بود ولی میگفت میخواد بره اونجا دیدن دخترش به یه جایی رسید که اون خانم مصاحبه گر با لحن تندی بهش گفت آقای محترم برای اخرین بار خدمتتون میگم ویزای توریستی یعنی اینکه من میخوام برم اونجا در و دیوار و خیابون و ببینم اگه برای دیدن دخترتون میخواید برید مدارکتون ناقصه و .... الی اخر
    اینو من با چشم خودم دیدم گفتم شاید در همین حد هم اگه دلیل برای تقاضای توریستی بیارید سفارت قبول میکنه .
    ویرایش توسط mohsen_fj : May 1st, 2019 در ساعت 03:49 PM

سلام بچه ها فرم دستی رو پر میکنیم قسمت شماره ۲۸ چی باید بزنیم ؟!
    و اینکه وقت سفارت و جدیدا گفتن میشه عوض کرد ،کسی میدونه چطور میشه عوض کرد ؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, Tehran

Exclamation پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان
    میشه بگین وقت VIP شنگن با وقت نرمال چه فرقی داره؟
    آخه تو ویزامتریک نوشته بادرخواست وی آی پی ، قرار ملاقات زودتر به شما داده نمیشود.
    ۱- پس به چه دردی می‌خوره؟

۲- یه سوال دیگه هم دارم: من برای مصاحبه‌ی حضوری پست‌داک دعوت شدم. چه نوع ویزای شینگنی باید درخواست بدم؟
    ۳- هدف اصلی از سفر رو در فرم آنلاین videx چی بزنم؟ business or study
    ممنونم
    ویرایش توسط respino1229 : May 2nd, 2019 در ساعت 10:43 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط respino1229 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه بگین وقت VIP شنگن با وقت نرمال چه فرقی داره؟
    آخه تو ویزامتریک نوشته بادرخواست وی آی پی ، قرار ملاقات زودتر به شما داده نمیشود.
    پس به چه دردی می‌خوره؟

یه سوال دیگه هم دارم: من برای مصاحبه‌ی حضوری پست‌داک دعوت شدم. چه نوع ویزای شنگنی باید درخواست بدم؟

ممنونم
    تنها فرقش این هست که پاسپورت را پست میکنن براتون. هیچ فرق دیگه ای نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyanmousavi نمایش پست ها
    واقا جالب من همین الان دیدم دیگه المان قشنگ داره ایرانیارو میچابه این جور که معلومه الان فقط کافی مدارکتو کامل کنی بعدم بری ببینی تو تقویمشون چه روزایی خالی انتخاب کنی حتی ممکنه برا یک هفته بعد خالی باشه شایدم کمتر

فکر کنم اونایی که قبل عید رفتن و رد شدن و اعتراض زدنو کلا فراموش کردن چون تو اون تایما داشتن بساط چابیدنشونو را مینداختن و فقط رد میکردن
    و تکوتوک عشقی قبول میکردن من خودم از اینجا هتل و هوابیما و برواز های داخلی خود المانو رزرو قطعی کرده بودمو بولشو برداخت کرده بودم
    اخه دیگه برا اینکه اثبات کنی هدف از سفرت توریستی دیگه مثلا باید چیچی رو بگیریم بهشون نشون بدیم واقا که روز به روز داره اعتبارم تو جهان از بین میره کیه همین ترکیه رو هم ببندنو خیال ایرانیارو راحت کنن چون الان هرکی هوای مسافرت میکنن اولین جایی که به ذهن میرسه که میتونه بره همین ترکیست
    همین چند روز بیش 5 تا جوون ایرانیو تو گرجستان به خاطر خندیدین دیبورت کردن واقا جای تاسف داره دیگه ادامه ندم بهتره .....
    این چیزا هیچ ربطی به آلمان نداره. شرکت ایرانی ویزامتریک این کارها رو میکنه. قبلا که ویزامتریک نبود خودمون میرفتیم از سایت سفارت هر وقتی که خالی بود را انتخاب میکردیم و هیچ پولی هم برای وقت گرفتن لازم نبود بدیم. فقط 60 یورو روز مصاحبه میگرفتن. الان که ویزا متریک اومده همون اول که وارد سایتش میشی میگه اول شماره فیش وارد کن بعد بگو چیکار داری. اون 60 یوروی سفارت سر جاش هست. 600 تومن هم ویزامتریک اضافه کرده هیچ خدماتی هم اضافه نشده.

دوستانی عزیزی که اینجا در مورد وقت مینویسید ...

لطفاً به این نکته توجه کنید که مبلغ 190 یا 600 هزار تومانی که ویزامتریک برای ثبت نام و درخواست وقت طلب میکنه و شما باید برای درخواست وقت این مبلغ رو واریز کنید ، روزی که برای مصاحبه تشریف میبرید به شما عودت (برگشت) داده میشود ...
    این مبلغ رو فقط و فقط برای این قبل از درخواست وقت میگیرند که شما الکی درخواست وقت نکنید ! (متاسفانه در سیستم قبلی که مستقیم از سفارت وقت میگرفتید) این واریزی در کار نبود و خیلی از دوستان بدون اینکه اصلاً نیازی به وقت داشته باشن و یا حتی برنامه ای برای سفر درخواست وقت میکردن و حق دیگر دوستان خورده میشد ... !

همونطور که گفتم باز هم میگم این مبلغ 190 یا 600 هزار تومان روز مصاحبه به حساب بانکی شما عودت داده میشه ...

میمونه مبلغ 60 یورو که هزینه درخواست برای سفارت هست + مبلغ 19 یورو که کارمزد ویزامتریک هست ... این مبلغ 19 یورو رو ویزامتریک میگیره که البته برای دیگر کشورها هم معمولاً مرسوم هست و شرکت های طرف قرارداد آنها این مبلغ را میگیرند ... مثل فرانسه و هلند و ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)