صفحه 379 از 423 نخستنخست ... 279329369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,781 تا 3,790 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    برای یکی از اشناها فرم شنگن پر کردیم همراه با خانمش.21 فروردین مصاحیه داشتند 4 اردیبهشت جواب ویزا اومد.الان گفتند که هردوشون ویزا شدند.
    برای برادر و خانم برادر این اشناهمون (که فرم پر کرده بودم )هم فرم پر کردم. ایشون و خانمش هم رد شدند. این خودش سال 72 رفته المان و برگشته و دلیل ریجکت هم بند 9(!) هستش در حالی که ایشون کارشناس رسمی دادگستری با 55 سال سن هستند.!! گویا ایشون هم مدارک دیگه داشتند به ویزامتریک دادند و ویزامتریک هم قبول نکردند.
    I am still here. I am alive.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوستان جواب ویزای شنگن چقدر طول میکشه تا بیاد؟
    دو هفته از تاریخ دادن مدارک به ویزا متریک میگذره و هنوز خبری نیست.
    من برای پدر و مادرم دعوتنامه داده بودم. 15 آوریل رفتن مصاحبه 1 می ویزا صادر شد 2 می ایمیل دادن بیاین تحویل بگیرید .دفعه اولشون هم هست.
    ویرایش توسط hoseinr59 : May 9th, 2019 در ساعت 12:54 PM

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    ما قراره که روز یکشنبه بریم ویزا متریک برای ویزای شنگن بازدید از خانواده. توی سایت زده یکی از مدارک مورد نیاز پرسشنامه امنیتی است که در انتهای فرم درخواست ویزا اومده اما من همچین فرمی پیدا نکردم، آیا شما اطلاعی دارید این فرم چیه؟ آیا منظور همون "تذکر توجیحی مطابق ماده 54 بند 2 ..." هستش؟
    خیلی ممنون میشم اگر کسی بتونه پاسخ بده

Junior Member

سلام بله همونو پر کنید روز یکشنبه هم تو ویزامتریک یه فرم دو صفحه ای بهتون میدن فارسیه اونم باید امضا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط neo1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    ما قراره که روز یکشنبه بریم ویزا متریک برای ویزای شنگن بازدید از خانواده. توی سایت زده یکی از مدارک مورد نیاز پرسشنامه امنیتی است که در انتهای فرم درخواست ویزا اومده اما من همچین فرمی پیدا نکردم، آیا شما اطلاعی دارید این فرم چیه؟ آیا منظور همون "تذکر توجیحی مطابق ماده 54 بند 2 ..." هستش؟
    خیلی ممنون میشم اگر کسی بتونه پاسخ بده

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

زن عموم که المانی هستش به وزارت خارجه المان زنگ زده و شماره ی مستقیم سفارت رو دادند.بعد زنگ زده به سفارت که چرا مهمونهای ما رو رد کردید.کارمندای المانی سفارت هم گفتند که ما نمی تونیم بهتون بگیم دلیل ردشون رو. جدی جدی شانسی ویزا میدند.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    زن عموم که المانی هستش به وزارت خارجه المان زنگ زده و شماره ی مستقیم سفارت رو دادند.بعد زنگ زده به سفارت که چرا مهمونهای ما رو رد کردید.کارمندای المانی سفارت هم گفتند که ما نمی تونیم بهتون بگیم دلیل ردشون رو. جدی جدی شانسی ویزا میدند.
    یه نکته دیگه یادم اومد که بگم. موقعی که ما رفتیم ویزامتریک، دو خانم بودند که مشخص بودند ایرانی نیستند اینها با هم و با عکاس دفتر ترکی استانبولی حرف میزدند و همش هم در حال نوشتن بودند مثل اینکه بازرس بودند. بعد موقعی که ما میخاستیم بریم انگشت نگاری کنیم این خانم بازرس با مسول باجه اول انگشت نگاری یه کوچولو بگو مگو کرد تا ما اومدیم بفهمیم چی شده رفتش خانم بازرس. جالب قضیه اینکه مسول باجه به همکار بغل دستیش میگفت "این خودشم نمی دونه چی میگه. اصلا اینجوری میشه این کار رو کرد."
    /ایشالله سفارت اعتراضی هامونو جواب بده منصفانه. فقط یه whistle-blower از ویزا متریک میخایم تا بدونیم چه خبره داخل ویزامتریک/

Junior Member

سلام دوستان
    من هفته پیش وقت ویزامتریتک گرقتم و تقویم باز شد و خودم روز و ساعتشو انتخاب کردم
    و نفری ۱۹۰ دادم نه ۶۰۰

لیست کامل مدارک مورد نیاز رو کجا میتونم ببینم؟ غیر از سایت ویزامتریک(منظورم طبق تجربه دوستان هست)
    مثلا ایا عقدنامه هم لازمه؟

چند تا عکس باید ببریم؟

فرم درخواست همون که آنلاینه هست و باید بعد از تکمیل پرینت کنیم و با عکس و امضا با خودمون ببریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    و نفری ۱۹۰ دادم نه ۶۰۰

لیست کامل مدارک مورد نیاز رو کجا میتونم ببینم؟ غیر از سایت ویزامتریک(منظورم طبق تجربه دوستان هست)

چند تا عکس باید ببریم؟

فرم درخواست همون که آنلاینه هست و باید بعد از تکمیل پرینت کنیم و با عکس و امضا با خودمون ببریم؟
    عموما به غیر از مدارکی که در سایت سفارت گفته شده چیز اضافه ای نیاز نیست، اما در صورتی که فکر می کنید شرایط خاصی دارید هر مدرک اضافه ای را میتونید ارائه بدید. تعداد عکس که مشخصه شما 6 تا ببرید بقیه اش را پس میدن. البته باید دقت کنید عکس استاندارد بگیرید در غیر این صورت ویزامتریک قبول نمیکنه و مجبور میشید اونجا با هزینه بالا عکس بگیرید. فرم درخواست هم بهتره به طور کامل با کامپیوتر با استفاده از برنامه Adobe Acrobat پر کنید و بعد پرینت بگیرید. اگر نتونستید میشه پرینت گرفت و دستی پر کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    و نفری ۱۹۰ دادم نه ۶۰۰

چند تا عکس باید ببریم؟

من هم فرم پی دی اف را پرینت گرفتم با خودکار پر کردم هم فرم آنلاین ویدکس را پر کردم و پرینت گرفتم و هر دو را تحویل دادم البته فرم ویدکس اون صفحه بارکد آخرشو جدا کرد و گرفت بقیشو بهم پس داد.
    اون ۶۰۰ تومن مال وقت وی آی پی هست

سلام به دوستان عزیز ،

پدر و مادر من امروز اول صبح وقت مصاحبه در ویزامتریک داشتن و همه مدارک رو هم کامل و بدون نقص تحویل دادن و خانومی هم که اونجا بوده گفته همه چیز درست و مرتب هست.

البته خوب خیلی زوده ولی فقط برای اطمینان ، من الان در قسمت پیگیری درخواست در سایت ویزامتریک شماره پاسپورت و شماره رهگیری برای پدرم و همچنین برای مادرم رو وارد کردم اما برای هر دو نفر این پیام رو نشون میده :

نقض مدرک یا مدارک اضافه ای برای این فایل در حال بررسی وجود دارد
    این یکم فکرم رو مشغول کرده و نگرانم کرده ...
    از دوستان کسی هست که این پیام براش آشنا باشه ؟ یا اطلاع داشته باشه که چرا این پیام رو نشون میده ؟
    یا کسی هست اینجا که تازه مصاحبه رفته باشه و مدارک تحویل داده باشه که بتونه کنترل کنه که برای همه این پیغام اول میاد یا نه ؟

ممنون میشم اگه کمک کنید!
    مرسی از همگی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)