صفحه 380 از 423 نخستنخست ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,791 تا 3,800 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز ،

پدر و مادر من امروز اول صبح وقت مصاحبه در ویزامتریک داشتن و همه مدارک رو هم کامل و بدون نقص تحویل دادن و خانومی هم که اونجا بوده گفته همه چیز درست و مرتب هست.

البته خوب خیلی زوده ولی فقط برای اطمینان ، من الان در قسمت پیگیری درخواست در سایت ویزامتریک شماره پاسپورت و شماره رهگیری برای پدرم و همچنین برای مادرم رو وارد کردم اما برای هر دو نفر این پیام رو نشون میده :

این یکم فکرم رو مشغول کرده و نگرانم کرده ...
    از دوستان کسی هست که این پیام براش آشنا باشه ؟ یا اطلاع داشته باشه که چرا این پیام رو نشون میده ؟
    یا کسی هست اینجا که تازه مصاحبه رفته باشه و مدارک تحویل داده باشه که بتونه کنترل کنه که برای همه این پیغام اول میاد یا نه ؟

ممنون میشم اگه کمک کنید!
    مرسی از همگی
    شما فردا یا چند روز دیگه چک کنید باید پیامش عوض‌شده باشه چیز نگران کننده ای نیست چون اگه مدارک ناقص باشه یا چیزی اضافه ای بخوان تماس میگیرن خودشون احتمالا جون هنوز اصلاعات این دو بزرگوار وارد سیستم نشده همچین پیامی مینویسه براتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

من متوجه نشدم چند عکس باید ببریم؟ توی سایت گفته یدونه متصل به فرم
    میشه سریع تر جواب این سوال من رو بدید لطفا

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    من متوجه نشدم چند عکس باید ببریم؟ توی سایت گفته یدونه متصل به فرم
    میشه سریع تر جواب این سوال من رو بدید لطفا
    ما دو تا بردیم. و دو تا خواستند.
    در ضمن عکس رو به فرم نجسپونید خودشون انجام میدند. فقط شرایط عکس رعایت بشه حتما
    I am still here. I am alive.

Junior Member

توی فرم ویدکس قسمت هزینه های سفر و اقامت کدوم گزینه ها رو باید بزنم؟
    دعوت نامه دارم از دختر عموم

و همچنین قسمت پایینش پول نقد و ... ؟!!!

Junior Member

سلام
    دوستان وقت بخیر
    اول خواستم تشکر کنم از دوستانی سوالاتم را برای گرفتن ویزا جواب دادن .
    خواستم بگم برادرم بعد از 3 هفته جواب گرفت که مثل درخواستش 29 روز ویزا دادن فقط بجای سینگل مولتیپل دادن . البته دعوت نامه رسمی از فامیل داشت
    لیست مدارک که ارایه داد :
    1-لیست بیمه 7 ساله
    2-نامه مرخصی از محل کار به انگلیسی + نامه معرفی از محل کار به انگلیسی
    3-دفترچه بیمه
    4-گردش حساب پدرم + نامه انگلیسی که توضیح داده هزینه سفر تقبل میکنه +شناسنامه پدرم برای نشان دادن نسبت فامیلی + کپی رنگی پاسپورت برای نمونه امضا
    5-رزرو بلیط و بیمه 50000 یورو . بر مبنای تاریخ درخواستی
    6-نامه انگلیسی که توش توضیحات کامل در مورد علت سفر و برنامه ها داد (فقط بگم اگه میخوایین تو این نامه بگین به شهرهای دیگه سفر میکنین شاید مجبور باشین رزرو بلیط های داخلی ارایه بدین - ( یکی از دوستام علت رجکت شدنش از بلژیک همین بود )
    7-سند ملکی

امیدوارم مفید باشه
    روز خوبی داشته باشین

سلام متقاضی که خودش صاحب شرکت باشه باید چه مدارکی برای اثبات شغلش ببره ؟! گواهی تاسیس شرکت و لیست سابقه بیمه و دیگه چه چیزی الزام هست ؟!
    وقتی خودش حقوق میده بدیگران و رییس شرکت هست بازم باید نامه اشتغال بکار و فیش حقوقی و اینا ببره ؟!
    مننون میشم زودتر جواب منو بدین چون بزودی ناریخ مصاحبه شون هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    سلام متقاضی که خودش صاحب شرکت باشه باید چه مدارکی برای اثبات شغلش ببره ؟! گواهی تاسیس شرکت و لیست سابقه بیمه و دیگه چه چیزی الزام هست ؟!
    وقتی خودش حقوق میده بدیگران و رییس شرکت هست بازم باید نامه اشتغال بکار و فیش حقوقی و اینا ببره ؟!
    مننون میشم زودتر جواب منو بدین چون بزودی ناریخ مصاحبه شون هست.
    ترجمه روزنامه رسمی شرکت، جواز کسب هر گونه مدرک دیگه که نشون میده رییس شرکت هست.
    مدارک که نشون بده کارمند داره و حقوق میده و گردش مالی شرکت مشخص باشه و دارایی خودش هم باید نشون بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saadatali نمایش پست ها
    شما فردا یا چند روز دیگه چک کنید باید پیامش عوض‌شده باشه چیز نگران کننده ای نیست چون اگه مدارک ناقص باشه یا چیزی اضافه ای بخوان تماس میگیرن خودشون احتمالا جون هنوز اصلاعات این دو بزرگوار وارد سیستم نشده همچین پیامی مینویسه براتون
    امروز صبح هم که چک کردم دیدم مثل قبل هست و زده نقص مدرک ... اما الان چک کردم دیدم درست شده و برای هر دو زده پرونده تکمیل شده و به سفارت ارسال گردیده است. روند کار آغاز شده است !!!

ممنون از شما برای پاسختون ...

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    توی فرم ویدکس قسمت هزینه های سفر و اقامت کدوم گزینه ها رو باید بزنم؟
    دعوت نامه دارم از دختر عموم

و همچنین قسمت پایینش پول نقد و ... ؟!!!
    اگر دعوتنامتون رسمی با تقبل هزینه ها و مکان محل اقامت هست ، فقط و فقط در فرم درخواست گزینه های زیر را تیک بزنید ...:

در فرم فارسی :

در قسمت هزینه سفر و اقامت --> توسط طرف ثالث (توسط دعوت کننده)
    در قسمت نحوه پرداخت هزینه اقامت -->
    - هزینه محل اقامت یا هتل از پیش پرداخت شده
    - تقبل کلیه هزینه ها در مدت اقامت
    - هزینه رفت و برگشت از پیش پرداخت شده ( فقط در صورتی این تیک رو بزنید که بلیط رفت و برگشت رو قطعی خریداری کردید و رزرو نیست)

گزینه های دیگه نباید تیک بخورن ...

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

بچه ها اگه اعتراضمون قبول بشه زنگ میزدند درسته؟ پس اگه رد بشه چی؟اونم زنگ میزنند یا نامه و ایمیل میدند؟
    I am still here. I am alive.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)