صفحه 381 از 423 نخستنخست ... 281331371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,801 تا 3,810 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

با سلام
    من به همراه همسرم و دختر ۶ ماهه خود درخواست ویزای آلمان دادیم برای دیدار از بستگان ( دعوتنامه از خواهرم ) ولی تا الان حدود ۲۰ روز شده که هیچ خبری نیست و برام عجیبه چون قبلا ۴ بار ویزا از آلمان گرفته بودم و حتی ۲ ساله مولتیپل و اینقدر طول نکشیده بود ؟ به نظرتون چیکار کنم ؟ آیا خود سفارت آلمان کسی پاسخگو هست ؟ چون ویزامتریک که میگه هر وقت پاسپورت دستمون برسه خبر میدیم و تو قسمت پیگیری درخواست میذاریم و مسیج هم می فرستیم ، آیا الان واقعا اینقدر طول می کشه و یا دلیل دیگه ای داره ؟

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz123456 نمایش پست ها
    با سلام
    من به همراه همسرم و دختر ۶ ماهه خود درخواست ویزای آلمان دادیم برای دیدار از بستگان ( دعوتنامه از خواهرم ) ولی تا الان حدود ۲۰ روز شده که هیچ خبری نیست و برام عجیبه چون قبلا ۴ بار ویزا از آلمان گرفته بودم و حتی ۲ ساله مولتیپل و اینقدر طول نکشیده بود ؟ به نظرتون چیکار کنم ؟ آیا خود سفارت آلمان کسی پاسخگو هست ؟ چون ویزامتریک که میگه هر وقت پاسپورت دستمون برسه خبر میدیم و تو قسمت پیگیری درخواست میذاریم و مسیج هم می فرستیم ، آیا الان واقعا اینقدر طول می کشه و یا دلیل دیگه ای داره ؟
    برای من دقیقا بعد از یکماه از اعتراضم امروز از سفارت میس کال داشتم که احتمالا بابت ویزام بوده ،بهمون شماره زنگ زدم ولی تلفن گویا بود،میشه کسی منو راهنمایی کنه چطور با سفارت در ارتباط باشم تا بفهمم بابت چی بهم زنگ زدن ؟!

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    برای من دقیقا بعد از یکماه از اعتراضم امروز از سفارت میس کال داشتم که احتمالا بابت ویزام بوده ،بهمون شماره زنگ زدم ولی تلفن گویا بود،میشه کسی منو راهنمایی کنه چطور با سفارت در ارتباط باشم تا بفهمم بابت چی بهم زنگ زدن ؟!
    کدوم شماره؟ برای پدر من هم ساعت 2 ظهر زنگ زدند و میس کال شده؟ این یعنی ویزا میدند؟
    I am still here. I am alive.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    بچه ها اگه اعتراضمون قبول بشه زنگ میزدند درسته؟ پس اگه رد بشه چی؟اونم زنگ میزنند یا نامه و ایمیل میدند؟
    هر دو حال بهتون اطلاع میدن

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pepega نمایش پست ها
    هر دو حال بهتون اطلاع میدن
    میدونم. ولی باچی؟ توی سایت نوشته اگه رد بشیم نامه میدند.

سایت سفارت:چنانچه سفارت به این نتیجه برسد که روادید صادر گردد، شما بلافاصله خبردار خواهید شد. در این صورت از شما تقاضا می شود، گذرنامه خود را تحویل نمایید. شما می توانید گذرنامه حاوی روادید خود را شخصا و در ساعات کاری تحویل گذرنامه دریافت کرده و یا از سرویس دهنده DHL جهت ارسال گذرنامه خود استفاده نمایید.
    چنانچه سفارت در روند رسیدگی اعتراض به این نتیجه برسد که روادید صادر نگردد، شما یک ابلاغیه جدید دریافت خواهید کرد. ابلاغیه رد اعتراض به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. ابلاغیه شامل دلایل کامل و تذکر حقوقی می باشد.
    ویرایش توسط pitbullirani : May 14th, 2019 در ساعت 04:55 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz123456 نمایش پست ها
    با سلام
    زمان بررسی درخواست به صورت معمول 3 هفته یعنی حدود 21 روز هست ... برای شما 20 روز شده طبق گفته خودتون ... پس نگران نباشید ... ایشالاه تو چند روز آینده مشخص میشه و پاسپورتتون ارسال میشه ویزا متریک ...
    ایشالاه که پاسختون مثبت باشه ...

موفق باشید

Junior Member

امروز ویزامتریک میل زد که بریم پاسمون رو بگیریم
    ما 3 نفریم هممون باید بریم تهران یا پدرم بره مال هممونو بگیره کافیه؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط toofanh نمایش پست ها
    امروز ویزامتریک میل زد که بریم پاسمون رو بگیریم
    ما 3 نفریم هممون باید بریم تهران یا پدرم بره مال هممونو بگیره کافیه؟
    موقع رسید گرفتن تو ویزا متریک ازتون میپرسند که همه تون میخاید بیاید یا یکی تون! اون موقع چی گفتید. اگه گفتید که همه تون میاید باید همه تون برید. اگه گفتید که فقط یکی میاد اون شخص باید بره

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    میدونم. ولی باچی؟ توی سایت نوشته اگه رد بشیم نامه میدند.

سایت سفارت:چنانچه سفارت به این نتیجه برسد که روادید صادر گردد، شما بلافاصله خبردار خواهید شد. در این صورت از شما تقاضا می شود، گذرنامه خود را تحویل نمایید. شما می توانید گذرنامه حاوی روادید خود را شخصا و در ساعات کاری تحویل گذرنامه دریافت کرده و یا از سرویس دهنده DHL جهت ارسال گذرنامه خود استفاده نمایید.
    چنانچه سفارت در روند رسیدگی اعتراض به این نتیجه برسد که روادید صادر نگردد، شما یک ابلاغیه جدید دریافت خواهید کرد. ابلاغیه رد اعتراض به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. ابلاغیه شامل دلایل کامل و تذکر حقوقی می باشد.
    یعنی از طریق تلفن اطلاع میدن که اعتراض هم رد شده ؟!الان من تلفن و نتونستم جواب بدم برام به آدرس پستیم میفرستن که برم پاسمو بدم بهشون یا اینکه برگه ردی رو میفرستن ؟!

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    یعنی از طریق تلفن اطلاع میدن که اعتراض هم رد شده ؟!الان من تلفن و نتونستم جواب بدم برام به آدرس پستیم میفرستن که برم پاسمو بدم بهشون یا اینکه برگه ردی رو میفرستن ؟!
    از این تاپیک تا اونجایی که من خوندم میگن که زنگ زدند و گفتند پاسپورتتون رو بیارید برای ویزا. تا حالا کسی نگفته که چه جوری رد اعتراض رو سفارت میگه. من از سایت خوندم که نوشته نامه میفرستند اگه رد بشه. بحث اینو نکرده که زنگ هم بزنند.
    در ضمن برای پدرم هم امروز زنگ زدند که میس کال شد. ما منتظر هستیم که ببینیم فردا هم زنگ میزنند یا نه.اگه زنگ زدند که مشخصه اگه نه من خودم بهشون ایمیل و زنگ میزنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)