صفحه 383 از 423 نخستنخست ... 283333373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,821 تا 3,830 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    مثلا بخاید برید سفارت میذارند برین تو؟
    نمیدونم والا براهمین پرسیدم نمیدونم راه میدن سفارت یا جواب میدن واقعا موندم چیکار کنم جواب آدمی نمیدن امروز هرچی تلفن سفارتم گرفتم دوتا بوق میخوره میخوره قط میشه انگار تلفن خراب باشه یا خودشون قطع کنن الان داره نزدیک ۵ ماه میشه جواب نمیدن لااقل اگر اعتراض رد بشه بتونم دوباره درخواست ویزا بدم الان نمی‌دونم با اینکه بعد ۵ ماه هنوز جواب اعتراض منو ندادن می‌تونم دوباره وقت بگیرم برم یا نه؟!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

میدونم. ولی باچی؟ توی سایت نوشته اگه رد بشیم نامه میدند.

سایت سفارت:چنانچه سفارت به این نتیجه برسد که روادید صادر گردد، شما بلافاصله خبردار خواهید شد. در این صورت از شما تقاضا می شود، گذرنامه خود را تحویل نمایید. شما می توانید گذرنامه حاوی روادید خود را شخصا و در ساعات کاری تحویل گذرنامه دریافت کرده و یا از سرویس دهنده DHL جهت ارسال گذرنامه خود استفاده نمایید.
    چنانچه سفارت در روند رسیدگی اعتراض به این نتیجه برسد که روادید صادر نگردد، شما یک ابلاغیه جدید دریافت خواهید کرد. ابلاغیه رد اعتراض به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. ابلاغیه شامل دلایل کامل و تذکر حقوقی می باشد.
    اگه ویزا بیشین تماس میگیرن و اگه رد بشین نامه میفرستم و اینیل میزنن

از این تاپیک تا اونجایی که من خوندم میگن که زنگ زدند و گفتند پاسپورتتون رو بیارید برای ویزا. تا حالا کسی نگفته که چه جوری رد اعتراض رو سفارت میگه. من از سایت خوندم که نوشته نامه میفرستند اگه رد بشه. بحث اینو نکرده که زنگ هم بزنند.
    در ضمن برای پدرم هم امروز زنگ زدند که میس کال شد. ما منتظر هستیم که ببینیم فردا هم زنگ میزنند یا نه.اگه زنگ زدند که مشخصه اگه نه من خودم بهشون ایمیل و زنگ میزنم.
    برای من اول SMS اومد که شما دو تماس بی پاسخ از شماره تلفن همون که اولش 399 داره داشتید بعدش یهو تلفن خونه زنگ خورد همون شماره بود تا گوشیو برداشتم جواب بدم یهو شارژ گوشی خالی شد خاموش شد نتونستم جواب بدم بعد موبایلمو گذاشتم جایی که انتنش نره نیم ساعت بعدش دوباره زنگ زدن اولش هم که زنگ میزنن چند تا سئوال راجب درخواستتون میپرسن تا مطمئن بشن که خودتون هستید اینکه باهاتون تماس میگیرن خبر خوبیه ولی دلیل قطعی موافقت نیست ممکنه راجب بعضی ابهامات سئوالایی بپرسن یا شرطو شروطی بخوان بذارن ولی از شما بعید بود با این همه حساسیتتون تماس سفارتو از دست بدید به هر حال اگه میس کال شدید مجددا باهاتون تماس میگیرن

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    برای من اول SMS اومد که شما دو تماس بی پاسخ از شماره تلفن همون که اولش 399 داره داشتید بعدش یهو تلفن خونه زنگ خورد همون شماره بود تا گوشیو برداشتم جواب بدم یهو شارژ گوشی خالی شد خاموش شد نتونستم جواب بدم بعد موبایلمو گذاشتم جایی که انتنش نره نیم ساعت بعدش دوباره زنگ زدن اولش هم که زنگ میزنن چند تا سئوال راجب درخواستتون میپرسن تا مطمئن بشن که خودتون هستید اینکه باهاتون تماس میگیرن خبر خوبیه ولی دلیل قطعی موافقت نیست ممکنه راجب بعضی ابهامات سئوالایی بپرسن یا شرطو شروطی بخوان بذارن ولی از شما بعید بود با این همه حساسیتتون تماس سفارتو از دست بدید به هر حال اگه میس کال شدید مجددا باهاتون تماس میگیرن
    من نوشتم که برای پدرم میس کال شده نه من. میس کال سفارت برای ویزای قطعی پدرم. (اعتراضی که نوشتم برای پدرم بود)
    فرداش دوباره صبح زود زنگ زدند.
    ویرایش توسط pitbullirani : May 17th, 2019 در ساعت 04:51 PM
    I am still here. I am alive.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

تجربه ی اعتراض به ریجکت شدن ویزای شینگن و پذیرفته شدن اعتراض:
    (البته این اعتراض مربوط به پدرم هست ولی خودم تمام کاراشو کردم)
    20 اسفند مصاحبه ویزامتریک داشتیم. حدودا 15 روز طول کشید که جواب اومد. رفتیم تهران و ریجکت شده بودیم.
    21 اوریل اعتراض فرستادم. 14 می دو و نیم ظهر از سفارت زنگ زدند برای اینکه اعتراض رو قبول کردند.
    {کامل در مورد همه چی از قبل از ویزا متریک تا بعد ویزامتریک رو نوشتم. پست های قبلی منو ببینید. روی اسم کاربری من کلیک کنید و مشاهده پست های کاربر رو بزنید}
    برای اعتراض من خودم کامل نامه رو نوشتم. اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید و کمی هم توی سرچ کردن گوگل،میتونید خودتون اعتراض تون رو بنویسید.
    اول کار من رفتم گوگل و نمونه اعتراض ها رو سرچ کردم .به فارسی نمونه یا اصلا تجربه و راهنمایی نیست مگر همین فروم. به انگلیسی سایت زیاد هستش با نمونه ی نامه.
    remonstration letter to german embassy من با این کلید واژه توی گوگل سرچ کردم.
    https://twomonkeystravelgroup.com/re...schengen-visa/
    و
    http://www.dreameurotrip.com/how-to-...-visa-refusal/
    این دو تا سایت مرجع من در نوشتن نامه ی اعتراض بودند.
    اولین سایت یکی از فیلیپین تجربه شو نوشته در مورد ریجکت شدنش از سفارت المان و فرمت نامه ی اعتراضشو هم گذاشته. توی گوگل امیج هم میتونید بگردید نمونه نامه اعتراض پیدا کنید.
    وقتی اعتراض میزنید باید سند و مدرک هم داشته باشید برای حرفاتون. از روی احساسات نمیشه کاری کرد. المانی ها از روی عقل و منطق میرند جلو. حتما و حتما برای حرفایی که توی نامه می نویسید مدرک داشته باشید. اگر واجب شد حتی عکس هم بفرستید. در ضمن ما با دعوت نامه ی معتبر درخواست ویزا دادیم. بعد از ریجکت شدن زن عموم که المانی هستش از طریق واتس اپ یه نامه ی کوتاه در مورد شرایط ما به المانی نوشت. من همون نامه رو اسکرین شات کردم و فرستادم.
    الان با این توضیحات تونستم برای پدرم ویزا بگیریم. پس میتونم بگم که نامه ام از نظر شکل و متن مورد قبول سفارت هستش.
    {{یه نکته ی مهم. متاسفانه همون طور که همه مون میدونیم ما ایرانی ها یه خرده حسود هستیم یا خوشمون میاد چوب لای چرخ بقیه بذاریم حالا بهر دلیل. پس من توصیه میکنم اگه احساس میکنید که به اشتباه ریجکت شدید اعتراض بزنید. خیلی هم طول نکشید که سفارت زنگ زد برای ما. مواظب باشید که بعضی ها به اشتباه راهنمایی میکنند حالا یا برای اینکه میخوان خودشونو رو مهم جلوه بدند یا اینکه توی زندگی شون عقده ! دارند. مدارک تون رو روی اینترنت به افرادی که نمیشناسید یا اعتماد ندارید ندید. همین تاپیک رو از صفحه ی 200 به بعد بخونید کامل توش راهنمایی شده. بعضی ها چون قراره اعتراض به سفارت بفرستید هزینه ی هنگفت ازتون درخواست میکنند. این عادی نیست. اعتراض زدن و ویزا گرفتن بدون اژانس و وکیل و هزینه ی زیاد هم میشه.}}
    I am still here. I am alive.

Junior Member

دوستان رزرو بلیت هواپیما از کجا بگیرم و به چه شکلیه که هزینه پرداخت نمیشه؟ آیا اعتبارش محدوده؟ یعنی باید چند روز قبل وقت سفارت بگیرم؟ من یکشنبه وقت سفارت جمهوری چک دارم یه بلیت داخلی رزرو میخواهم ممنون میشوم راهنمایی کنید.

Junior Member

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pepega نمایش پست ها
    دوستان رزرو بلیت هواپیما از کجا بگیرم و به چه شکلیه که هزینه پرداخت نمیشه؟ آیا اعتبارش محدوده؟ یعنی باید چند روز قبل وقت سفارت بگیرم؟ من یکشنبه وقت سفارت جمهوری چک دارم یه بلیت داخلی رزرو میخواهم ممنون میشوم راهنمایی کنید.
    برو آژانس هواپیمایی بگو رزرو بلیط میخوام
    بدون پرداخت هزینه اوکی میکنن برات
    من از آژانس گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pepega نمایش پست ها
    سلام من از سایت فلایتو گرفتم flightio.com رزروش در حد چند ساعت اعتبار داره اما مهم نیست برا سفارت فکر کنم سایت ایران ایر هم بتونی رزرو کنی اگر برای چک پرواز داشته باشه سایت ترکیش ایر هم یه دوستان میگف انگار سه روز اعتبار داره رزرو موقتش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aresu نمایش پست ها
    سلام من از سایت فلایتو گرفتم flightio.com رزروش در حد چند ساعت اعتبار داره اما مهم نیست برا سفارت فکر کنم سایت ایران ایر هم بتونی رزرو کنی اگر برای چک پرواز داشته باشه سایت ترکیش ایر هم یه دوستان میگف انگار سه روز اعتبار داره رزرو موقتش
    سلام ممنون سایت خوبیه
    ویرایش توسط Pepega : May 20th, 2019 در ساعت 12:41 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)