صفحه 385 از 423 نخستنخست ... 285335375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,841 تا 3,850 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

من نامه اعتراض رو پست کردم اوکی هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    خب امروز صبح 26 می نامه ی سفارت اومد. اعتراضم هم ریجکت شد.
    21 اوریل اعتراض برای پدرم> 14 می قبول شدن ویزا
    21 اوریل اعتراض برای خودم>26 می نامه ی قبول نشدن ویزا

دوستانی که هنوز جواب نگرفته اید احتمالا یه جای کار اشتباه کردید.
    سفارت منظم هستش خدایش
    دلیل ریجکت هم بهتون گفتن؟ و اینکه برای اعتراض کردن مدرک اضافه هم فرستادید؟

دوستان سلام
    سوالی که ذهنمو درگیر کرده این مدت...
    آیا با ویزامتریک روند بررسی پرونده و دریافت ویزا، از زمان ثبتنام اینترنتی تا دریافت پاسپورت، در مجموع حدود به 2الی 3 هفته خواهد بود؟
    ینی فاصله صف 18ماهه سایت سفارت و ویزامتریک 3هفته ای، 19 یورو هستش؟!!!
    من تازه دارم مقدمات رو اقدام میکنم ممنون میشم موردی هستش رو یاداور بشید *.*

نقل قول نوشته اصلی توسط iliadiliad نمایش پست ها
    دوستان سلام
    سوالی که ذهنمو درگیر کرده این مدت...
    آیا با ویزامتریک روند بررسی پرونده و دریافت ویزا، از زمان ثبتنام اینترنتی تا دریافت پاسپورت، در مجموع حدود به 2الی 3 هفته خواهد بود؟
    ینی فاصله صف 18ماهه سایت سفارت و ویزامتریک 3هفته ای، 19 یورو هستش؟!!!
    من تازه دارم مقدمات رو اقدام میکنم ممنون میشم موردی هستش رو یاداور بشید *.*
    سلام،
    ببینید زمان درخواست وقت باید ببینید چه تاریخی وقت خالی وجود داره که بتونید وقت درخواست ویزا رو بگیرید ... (این میتونه در حال حاضر بین 1 روز تا حدود 3 هفته باشه)
    از تاریخی هم که تشریف میبرید و مدارک میدید قانوناً 3 هفته بعد باید پاسپورتتون آماده باشه ولی بهتره شما روی 4 هفته حساب باز کنید ...
    یعنی حداکثر از تاریخی که میخواید وقت بگیرید تا زمانی که پاسپورت و ویزاتون رو دریافت کنید در حال حاضر چیزی بین 4 تا 8 هفته هست ...

اما در آخر سوالتون چون فرمودید که 18 ماه !!! در نتیجه فکر میکنم اینجا یه مشکلی پیش اومده ... ویزا متریک فقط درخواست های ویزای شنگن کوتاه مدت (کمتر از 90 روز) رو دریافت میکنه و باقی ویزاها مثل دانشجویی ، اقامت ، پیوست به خانواده و ... شامل همون حدود 18 ماه زمان میشن و برای ویزاهای بلند مدت هنوز هم باید تشریف ببرید سفارت و نه ویزا متریک ...

سلام دوستان

بنده یک سالی هست که کلا از مسائل مرتبط با سفارت دور بودم و همینطور از ریجکتم از سفارت المان 1 سال میگذره میگذره درخواست ویزای نمایشگاهی داده بودم که متاسفانه ریجکت شدم
    1 سالی کلا از هیچ سفارتی اقدام نکردم

سوالی دارم 1 ساله پیش زمانی که بنده پیگیر کارهام بودم سفارت المان برای هر شخص جداگانه مصاحبه انجام میداد و خیلی سخت گیری میکردن و درصد ریجکتی از این سفارت بالا بود
    جدیدا شنیدم دیگه مصاحبه نمیکنن و این کارای ویزارو انتقال دادن به یه شرکتی مثل وی اف اس گلوبال که فقط مدارک میگیرن و 2 هفته بعد نتیجه رو اعلام میکنن ایا درسته مصاحبه نمیکنن یا انجام میدن ؟

و اینکه با توجه به ریجکتی که بنده داشتم ممکنه دوباره از همین سفارت اقدام کنم پروندم بالا بیاد ؟
    و با توجه به ریجکتی بنده ایا به نظرتون از همین سفارت المان مجدد اقدام کنم یا از سفارت اروپایی دیگری اقدام کنم شانسم بیشتر هست برای ویزا شدن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده یک سالی هست که کلا از مسائل مرتبط با سفارت دور بودم و همینطور از ریجکتم از سفارت المان 1 سال میگذره میگذره درخواست ویزای نمایشگاهی داده بودم که متاسفانه ریجکت شدم
    1 سالی کلا از هیچ سفارتی اقدام نکردم

سوالی دارم 1 ساله پیش زمانی که بنده پیگیر کارهام بودم سفارت المان برای هر شخص جداگانه مصاحبه انجام میداد و خیلی سخت گیری میکردن و درصد ریجکتی از این سفارت بالا بود
    جدیدا شنیدم دیگه مصاحبه نمیکنن و این کارای ویزارو انتقال دادن به یه شرکتی مثل وی اف اس گلوبال که فقط مدارک میگیرن و 2 هفته بعد نتیجه رو اعلام میکنن ایا درسته مصاحبه نمیکنن یا انجام میدن ؟

و اینکه با توجه به ریجکتی که بنده داشتم ممکنه دوباره از همین سفارت اقدام کنم پروندم بالا بیاد ؟
    و با توجه به ریجکتی بنده ایا به نظرتون از همین سفارت المان مجدد اقدام کنم یا از سفارت اروپایی دیگری اقدام کنم شانسم بیشتر هست برای ویزا شدن ؟
    سلام،
    بله روند درخواست ویزا و گرفتن و تحویل مدارک به شرکت ویزا متریک منتقل شده و بعد از وقت درخواست حدود 3 هفته بعد ویزا آماده هست. ویزا متریک مصاحبه انجام نمیده و فقط مدارک رو تحویل میگیرن ...
    اما طبق شنیده های من ریجکتی ها شاید کمتر که نشده بلکه بیشتر هم شده ... 10-20 صفحه قبل همین تاپیک رو بخونید حدوداً متوجه میشید ... البته ریجکتی ها به نظر من به خاطر نبود مدارک کافی و درست هست ...

پروندتون هر از سفارتی که اقدام کنید تا 5 سال بالا میاد و چه سفارت آلمان و چه سفارت های دیگه حتماً و 100 درصد پرونده قبلی شما رو میبینن ... (منظور از پرونده البته این هست که شما ریجکت شدید نه جزییات پرونده رو !)
    سوال آخرتون رو من پاسخ نمیدم ... به نظر من کاملاً بستگی به مدارک ، شرایط شما و شرایط سفرتون داره ...

اوکی پس دیگه مصاحبه ای در کار نیست فقط مدارک رو میگیرن برسی میکنن 3 هفته بعد جواب ویزارو میدن خب این مورد که سفارت المان اجرا کرده خبر خوبی هست چون مصاحبه در سفارت المان کلا به ادم استرس میداد بنده که اینطور بودم و البته برخورد افیسرها این سفارت هم زیاد جالب نبود

پس هنوز ریجکتی از سفارت المان بالاست !
    البته بنده هم میدونستم پرونده های ریجکتی از هر سفارتی که اقدام کرده باشیم بالا میاد منتها مدت زمانش رو نمیدونستم که فرمودین 5 سال
    درباره سوال اخرم خودم مایل نیستم از سفارت المان اقدام کنم ولی از بعضی از دوستان پرسیدم گفتن از همون المان اقدام کنید بهتره با توجه به اینکه یکبار ریجکت شدید ممکنه برای بار دوم ویزا بشید ولی نمیشه روی این گفته ها زیاد حساب کرد ریسک هست بنده خودم نظرم این سری روی سفارت دیگه ای هست حالا کدام سفارت باید بیشتر تحقیق کنم دل به دریا بزنم

در هر حال ممنون از توجه شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    سلام،
    بله روند درخواست ویزا و گرفتن و تحویل مدارک به شرکت ویزا متریک منتقل شده و بعد از وقت درخواست حدود 3 هفته بعد ویزا آماده هست. ویزا متریک مصاحبه انجام نمیده و فقط مدارک رو تحویل میگیرن ...
    اما طبق شنیده های من ریجکتی ها شاید کمتر که نشده بلکه بیشتر هم شده ... 10-20 صفحه قبل همین تاپیک رو بخونید حدوداً متوجه میشید ... البته ریجکتی ها به نظر من به خاطر نبود مدارک کافی و درست هست ...

پروندتون هر از سفارتی که اقدام کنید تا 5 سال بالا میاد و چه سفارت آلمان و چه سفارت های دیگه حتماً و 100 درصد پرونده قبلی شما رو میبینن ... (منظور از پرونده البته این هست که شما ریجکت شدید نه جزییات پرونده رو !)
    سوال آخرتون رو من پاسخ نمیدم ... به نظر من کاملاً بستگی به مدارک ، شرایط شما و شرایط سفرتون داره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    سلام،
    ببینید زمان درخواست وقت باید ببینید چه تاریخی وقت خالی وجود داره که بتونید وقت درخواست ویزا رو بگیرید ... (این میتونه در حال حاضر بین 1 روز تا حدود 3 هفته باشه)
    از تاریخی هم که تشریف میبرید و مدارک میدید قانوناً 3 هفته بعد باید پاسپورتتون آماده باشه ولی بهتره شما روی 4 هفته حساب باز کنید ...
    یعنی حداکثر از تاریخی که میخواید وقت بگیرید تا زمانی که پاسپورت و ویزاتون رو دریافت کنید در حال حاضر چیزی بین 4 تا 8 هفته هست ...

اما در آخر سوالتون چون فرمودید که 18 ماه !!! در نتیجه فکر میکنم اینجا یه مشکلی پیش اومده ... ویزا متریک فقط درخواست های ویزای شنگن کوتاه مدت (کمتر از 90 روز) رو دریافت میکنه و باقی ویزاها مثل دانشجویی ، اقامت ، پیوست به خانواده و ... شامل همون حدود 18 ماه زمان میشن و برای ویزاهای بلند مدت هنوز هم باید تشریف ببرید سفارت و نه ویزا متریک ...
    ممنون از پاسخ دوست عزیز
    میشه با شنگن90روزه بریم واونجا برای دانشجویی اقدام کنیم؟
    شنیدم که صف 18 ماه با ساختمون جدید میشکنه البته..اما بازم زمان زیادی رو میطلبه

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Pepega نمایش پست ها
    دلیل ریجکت هم بهتون گفتن؟ و اینکه برای اعتراض کردن مدرک اضافه هم فرستادید؟
    نامه اش که کلا المانی بود. همون 8 و 9 رو نوشته بودند. مدارک اضافه هم فرستاده بودم. هم برای خودم و هم برای پدرم
    I am still here. I am alive.

نقل قول نوشته اصلی توسط iliadiliad نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ دوست عزیز
    میشه با شنگن90روزه بریم واونجا برای دانشجویی اقدام کنیم؟
    شنیدم که صف 18 ماه با ساختمون جدید میشکنه البته..اما بازم زمان زیادی رو میطلبه
    خیر نمیتونید ... ویزای توریستی امکان تبدیل به نوع دیگری رو ندارد ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)