صفحه 386 از 423 نخستنخست ... 286336376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,851 تا 3,860 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پدر و مادر من هم دیروز صبح ایمیل اومد از ویزا متریک که پاسپورت هاشون اومده و پدرم رفت گرفت ... خدا رو شکر مثل 3-4 بار قبلی ویزا شدند ...
    جالب اینجاست که برای همون مدت زمانی که درخواست داده بودیم و همون تعداد روز ولی این بار بهشون مولتی دادن .....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    پدر و مادر من هم دیروز صبح ایمیل اومد از ویزا متریک که پاسپورت هاشون اومده و پدرم رفت گرفت ... خدا رو شکر مثل 3-4 بار قبلی ویزا شدند ...
    جالب اینجاست که برای همون مدت زمانی که درخواست داده بودیم و همون تعداد روز ولی این بار بهشون مولتی دادن .....
    مالتی چند روزه هست به طور معمول؟ 90 روزه؟

سلام کسی لطف میکنه این فرم پرسشنامه امنیتی تکمیل و امضاء شده رو برام لینکشو بفرسته یک دنیا ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Pepega نمایش پست ها
    مالتی چند روزه هست به طور معمول؟ 90 روزه؟
    نه ما در خواست 45 روزه داده بودیم ، مدت ویزا همون 45 روز هست اما به زمان مورد درخواست 2 هفته اضافه کرده سفارت و ویزا رو هم مولتی صادر کردن ...
    درخواست ما 45 روزه و تاریخ رفت و برگشت هم دقیق مشخص بود و البته درخواست ویزای یک بار ورود ...

میبخشید ممولا چقدر طول میکشه ویزا رو صادر کنن؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط moon23456789 نمایش پست ها
    میبخشید ممولا چقدر طول میکشه ویزا رو صادر کنن؟
    حدودا 20 روز بعد از مصاحبه ویزامتریم خبر میده و میگه پاسپورتتون اماده است .البته این به این معنی نست که ویزا رو بهشون دادند.
    نتیجه نامشخصه. تا وقتی پاسپورت رو بگیرید
    I am still here. I am alive.

سلام وقت سفارت المان از ویزامتریک دریافت کرده بودم ، خواستم وقتم تغییر بدم اشتباها کنسل کردم ایا راهی برای بازگشت هست ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان
    خواستم‌ بگم که جواب ویزا من ۳۶ روز طول کشید.
    البته هنوز پاسپورتم نرسیده و ویزا متریک واسم پستش کرده
    اما احتمالا ریجکتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_yousefian نمایش پست ها
    سلام وقت سفارت المان از ویزامتریک دریافت کرده بودم ، خواستم وقتم تغییر بدم اشتباها کنسل کردم ایا راهی برای بازگشت هست ممنون میشم راهنمایی کنید
    خیر باید دوباره درخواست بدهید./

مگه تو ویزا متریک مصاحبه انجام میشه !!! ؟
    چون بنده شنیدم فقط مدارک رو میگیرن و 2 هفته بعد نتیجه رو اعلام میکنن

و اینکه ایا میشه خودمون بریم حضوری پاسپورت رو تحویل بگیریم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    حدودا 20 روز بعد از مصاحبه ویزامتریم خبر میده و میگه پاسپورتتون اماده است .البته این به این معنی نست که ویزا رو بهشون دادند.
    نتیجه نامشخصه. تا وقتی پاسپورت رو بگیرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)