صفحه 387 از 423 نخستنخست ... 287337377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,861 تا 3,870 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    مگه تو ویزا متریک مصاحبه انجام میشه !!! ؟
    چون بنده شنیدم فقط مدارک رو میگیرن و 2 هفته بعد نتیجه رو اعلام میکنن

و اینکه ایا میشه خودمون بریم حضوری پاسپورت رو تحویل بگیریم ؟

نه فقط مدارکتون رو میگیرن
    بله روزی که رفتید ویزا متریک بگید خودم برای گرفتن پاس میام

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

دوستان کسی هست اینجا جواب ویزاش توی 2 هفته حاظر شده باشه؟

جدیدا جواب ویزاها مثل اینکه همشون توی 3 هفته حاظر میشه.

بعد از گذشت 2 هفته امروز باید جواب ویزای شنگن ما حاظر میشد. ولی هنوز از ویزا متریک خبری نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها

بعد از گذشت 2 هفته امروز باید جواب ویزای شنگن ما حاظر میشد. ولی هنوز از ویزا متریک خبری نیست.
    دوست عزیز ، از زمانی که مراحل کار به ویزا متریک منتقل شده ، زمان تقریبی برای آماده شدن ویزاها حدود 3 هفته هست (21 روز کاری) ...
    عجله نکنید براتون ایمیل میاد ...
    در ضمن ویزامتریک 4 روز تعطیل بوده که مطمئناً باعث تاخیر در پاسخ ویزا ها خواهد شد ...

Junior Member

من 2 ماه پیش درخواست ویزای آلمان توریستی داشتم که 11 روزه ویزا دادن. الان 2 هفته و دو روز است که درخواست توریستی از جمهوری چک دادم اما جوابش نیومده. تا 30 روز هم شنیدم ممکنه طول بکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    دوست عزیز ، از زمانی که مراحل کار به ویزا متریک منتقل شده ، زمان تقریبی برای آماده شدن ویزاها حدود 3 هفته هست (21 روز کاری) ...
    عجله نکنید براتون ایمیل میاد ...
    در ضمن ویزامتریک 4 روز تعطیل بوده که مطمئناً باعث تاخیر در پاسخ ویزا ها خواهد شد ...
    دوست عزیز ویزامتریک که ویزا را صادر نمیکنه خود سفارت ویزا را میده. ویزا متریک مثل پیک میمونه بین شما و سفارت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pepega نمایش پست ها
    دوست عزیز ویزامتریک که ویزا را صادر نمیکنه خود سفارت ویزا را میده. ویزا متریک مثل پیک میمونه بین شما و سفارت.
    بله عزیز ، من این مساله رو خیلی خوب اطلاع دارم ... !!!
    مساله اینه که ویزا متریک بین تاریخ های 6 تا 10 ژونی تعطیل بوده و سفارت هم 9 و 10 ژونی ... در نتیجه همونطور که در سایت سفارت و سایت ویزامتریک اشاره شده بود ، احتمال تاخیر در پاسخ ها خواهد بود ... در ضمن اینکه پاسپورت ها از سفارت به ویزا متریک در روز تعطیلی ارسال نخواهد شد ...!!!
    منظور من از اینکه نوشته ام تعطیل بوده این بود نه اینکه ویزا متریک ویزا را صادر میکند ...

در ضمن همونطور که در سایت ویزا متریک و همچنین در رسید تحویل مدارک ( در روز تحویل مدارک ) اشاره شده ، نتیجه ویزا حدود 21 روز کاری بعد (3 هفته بعد) آماده خواهد بود....
    متنی که دقیقاً بر روی رسید تحویل مدارک نوشته شده (نقل قول) :

روش تحویل: ارزیابی درخواست های ویزا توسط سفارت حدود 3 هفته طول می کشد. شما می توانید وضعیت درخواست خود را از بخش پیگیری درخواست ها در سایت ویزا متریک چک کنید. اگر وضعیت درخواست شما "برگشت به ویزامتریک" است ، شما میبایستی به دفتر ویزامتریک جهت تحویل گذرنامه یا نتیجه ویزا مراجعه فرمایید. ارزیابی درخواست ویزای شما به عنوان مثبت یا منفی تصمیم سفارت است. درخواست ویزا به این معنی نیست که شما باید ویزا را دریافت کنید. هنگامی که به دفتر ویزامتریک برای دریافت پاسپورت خود می روید، باید این رسید را با خود به همراه بیاورید. گذرنامه فقط می تواند به شما و یا فردی که وکالتتان را در طول دریافت درخواست ویزا به شما داده است، تحویل داده شود.
    به صورت نرمال اینطور هست که 3 هفته طول میکشه ... حالا اگر به شما 11 روزه ویزا دادن این بحث دیگریست ...

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    مگه تو ویزا متریک مصاحبه انجام میشه !!! ؟
    چون بنده شنیدم فقط مدارک رو میگیرن و 2 هفته بعد نتیجه رو اعلام میکنن

و اینکه ایا میشه خودمون بریم حضوری پاسپورت رو تحویل بگیریم ؟
    ویزامتریک حامل مدارک برای سفارت هستش. بنده منظورم رو خوب نرسوندنم.

اف تاپیک{تجربه ی شخصی: طبق تجربیات من و نوشته های همین تایپک تراول پلن به انگلیسی یا المانی بنویسید. نقش مصاحبه حذف شده. من خوندم توی همین تاپیک که بعضی از کارمندهای ویزامتریک بهشون گفتند که توی فرم شنگن شرایط خودشون رو بنویسند. که البته به ما نگفتند هرچند من کامل شرایط رو توضیح دادم.}
    I am still here. I am alive.

منظورتون از فرم شنگن چیه؟
    تو فرم شنگن که جایی برای نوشتن تراول پلن نیست!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    ویزامتریک حامل مدارک برای سفارت هستش. بنده منظورم رو خوب نرسوندنم.

اف تاپیک{تجربه ی شخصی: طبق تجربیات من و نوشته های همین تایپک تراول پلن به انگلیسی یا المانی بنویسید. نقش مصاحبه حذف شده. من خوندم توی همین تاپیک که بعضی از کارمندهای ویزامتریک بهشون گفتند که توی فرم شنگن شرایط خودشون رو بنویسند. که البته به ما نگفتند هرچند من کامل شرایط رو توضیح دادم.}

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

منظورتون از فرم شنگن چیه؟
    تو فرم شنگن که جایی برای نوشتن تراول پلن نیست!!!!!!
    همین تاپیک رو تا صفحه ی 200 بخونید(برعکس برید از 387 تا 200)، کامل بچه ها نوشتند.
    یا میتونید پست های من رو بخونید. یا خلاصه بگم یه سه صفحه به انگلیسی شرح سفر رو بنویسید.
    I am still here. I am alive.

دوستان من ویزا شینگنم ریجکت شد و مدارکم کامل بود.
    واسه من بند ۹ خورده.
    چیکار میتونم بکنم ؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)