صفحه 388 از 423 نخستنخست ... 288338378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,871 تا 3,880 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان، من در مورد رزرو بلیط هواپیما کمی گیج شدم اگر کمکم کنید ممنون می شم: من توی مدارکی مثل گواهی کار و غیره باید روز دقیق رفتنم از ایران و برگشتنم رو بنویسم، از طرفی رزرو بلیط یه هفته بیش تر اعتبار نداره. حالا میخام بدونم از الان، که احتمالاً سه هفته مونده به وقت سفارت میتونم بلیط رزرو کنم اصلا؟ و یا اگر شب قبل وقت سفارت رزرو کنم که وقت نمیشه توی همه مدارک تاریخ رو بزنم و تازه اون مدارک رو پرینت بگیرم و امضا و مهر کنم - پس چه کار میشه کرد؟ حتی اگه جایی پیدا کنم که رزرو ده تا پانزده روزه داشته باشه باز هم کافی نیست چون قبل از اومدن ویزا که گویا سه هفته طول می کشه بعد از تحویل مدارک، بدون شک کنسل میشه. پس باید چه کار کرد؟
    و یک سوال دیگه، سایت هایی رو که خودم می تونم آنلاین بلیط رزرو کنم رو می تونید پیشنهاد بدید بهم؟ باز هم ممنونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_Z نمایش پست ها
    سلام دوستان، من در مورد رزرو بلیط هواپیما کمی گیج شدم اگر کمکم کنید ممنون می شم: من توی مدارکی مثل گواهی کار و غیره باید روز دقیق رفتنم از ایران و برگشتنم رو بنویسم، از طرفی رزرو بلیط یه هفته بیش تر اعتبار نداره. حالا میخام بدونم از الان، که احتمالاً سه هفته مونده به وقت سفارت میتونم بلیط رزرو کنم اصلا؟ و یا اگر شب قبل وقت سفارت رزرو کنم که وقت نمیشه توی همه مدارک تاریخ رو بزنم و تازه اون مدارک رو پرینت بگیرم و امضا و مهر کنم - پس چه کار میشه کرد؟ حتی اگه جایی پیدا کنم که رزرو ده تا پانزده روزه داشته باشه باز هم کافی نیست چون قبل از اومدن ویزا که گویا سه هفته طول می کشه بعد از تحویل مدارک، بدون شک کنسل میشه. پس باید چه کار کرد؟
    و یک سوال دیگه، سایت هایی رو که خودم می تونم آنلاین بلیط رزرو کنم رو می تونید پیشنهاد بدید بهم؟ باز هم ممنونم.
    دوست عزیز این اطلاعاتی که از هرجا دریافت کردید (احتمالا آژانس مسافرتی آماتور) کاملا غلطه، علت اینکه سفارت ها رزرو بلیت هواپیما میخوان اینه که خودشون میدونند که ویزا ممکنه رد بشه به شما پیشنهاد میدهند به جای خرید بلیت، یک برگه به نام "رزرو بلیت" یا itinerary قرار بدید که صرفا نشون بده که قصد دارید کدام پرواز را بعد از اخذ ویزا خریداری کنید. رزرو بلیت که میگن اعتبارش هفت روزه برای کسی هست که میخواد در اون هفت روز با گارانتی قیمت همان رزرو بلیت را خریداری کنه اما برای سفارت این ربطی نداره. شما میتونید داخل سایت flightio.com برید هر پروازی که خواستید انتخاب کنید و مراحل رزرو شامل مشخصات فردی را وارد کنید، در مرحله آخر که پیام رزرو را دیدید، یک رزرو بلیت به زبان انگلیسی با مهر به ایمیل شما ارسال میشه، اون را پرینت بگیرید و به سفارت بدهید. محدودیت زمانی هم وجود نداره. بعد از اینکه ویزا شدید بلیت را از هر جا خواستید خریداری کنید و در هنگام ورود به فرودگاه، بلیت برگشت را به آفیسر گذرنامه نشون بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_alimi نمایش پست ها
    دوستان من ویزا شینگنم ریجکت شد و مدارکم کامل بود.
    واسه من بند ۹ خورده.
    چیکار میتونم بکنم ؟!
    بند 9 یعنی سفارت از بازگشت شما به کشور قبل از پایان اعتبار شما مطمئن نیست، در صورتی که فکر می کنید اشتباه شده، باید مدارک قوی که ثابت کنه شما به کشور خودتون وابستگی دارید را ارئه بدید و به همراه نامه اعتراض و توضیحات به ایمیل سفارت ارسال کنید.

Junior Member

دوستان من دی ماه سال پیش به رجکتیم اعتراض کردم به زبان آلمانی و به ایمیل قبلی سفارت فرستادم ولی الان ۶ ماه شده هیچ جواب ندادن !! ۳ تا ایمیل پیگیری دیگه به ایمیل جدید فرستادم بازم جواب ندادن!! کسی از دوستان شرایطی مثل من داره که جواب اعتراضش ۶ ماه شده باشه که جواب ندادن !!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mekabis نمایش پست ها
    دوستان من دی ماه سال پیش به رجکتیم اعتراض کردم به زبان آلمانی و به ایمیل قبلی سفارت فرستادم ولی الان ۶ ماه شده هیچ جواب ندادن !! ۳ تا ایمیل پیگیری دیگه به ایمیل جدید فرستادم بازم جواب ندادن!! کسی از دوستان شرایطی مثل من داره که جواب اعتراضش ۶ ماه شده باشه که جواب ندادن !!
    شما بهتره دوباره درخواست ویزا بدید با مدارک جدید، احتمالا اصلا اعتراض شما دریافت نشده. با توجه به گذشت 6 ماه باید حتما درخواست مجدد بدید.

دوستان من یکشنبه ای که گذشت به سفارت ایمیل زدم و نامه ی اعتراض رو به همراه مدارک حمایتی برای اعتراضم فرستادم. دیروز پنج شنبه سفارت ایمیل زد و گفت که نامه اعتراض شما دریافت شده. منتظر جواب بمونید.
    میهواستم بدونم همه کسانی که ایمیل اعتراض میزنن, سفارت بهشون در جواب چنین ایمیلی میزنه؟
    بعدش چند روز ممکنه طول بکشه تا جواب بدن؟
    توی ایمیلم زده بودم که تاریخ سفرمون خیلی نزدیکه و خواستم که زودتر رسیدگی کنن. تاریخ سفر پیش بینی شدمون June 28th بوده.

Junior Member

سلام دوستان کسی هست اعتراض رو پست کرده باشه چون همه نوشتن ایمیل فرستادیم ایا به اعتراضاتی که با پست فرستاده شده هم جواب میدن من ۲۳روز از رسیدن پست به سفارت می گذره

سلام دوستان. من چهار هفته پیش رفتم سفارت و به خاطر عید فطر و تعطیلات ویتسون هنوز جوابم نیومده. تیکت نمایشگاه من برای هفته پیش بوده. آیا امکانش هست که ویزا بشم در صورتی که زمان تیکت گذشته؟ یک سوال دیگه اینکه آیا باید تیکت یا دعوتنامه تجاری رو توی فرودگاه همراه ببریم؟ ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member

سلام من و همسرم به دلیل بند 9 ریجکت شدیم
    با اینکه مدارک کامل بود و دعوت نامه رسمی داشتیم و شوهرم شغلش کارمند رسمی هست در داخل ایران و دختر هفت ساله ام قرار بود ایران بمونه

به نظرتون اگه اعتراض بزنیم ترتیب اثر میدن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    سلام من و همسرم به دلیل بند 9 ریجکت شدیم
    با اینکه مدارک کامل بود و دعوت نامه رسمی داشتیم و شوهرم شغلش کارمند رسمی هست در داخل ایران و دختر هفت ساله ام قرار بود ایران بمونه

به نظرتون اگه اعتراض بزنیم ترتیب اثر میدن؟؟
    اگر مدارک جدید یا دلایل جدیدی برای ارائه ندارید اعتراض جواب نمیده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)